forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Negro Blanco 3, 4 i 5
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 18/03/2018 : 13:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Meni su prva dva bila odlicna,zapravo prvi put da sam u stripu naleteo na takvo stivo i da me je odusevilo. Zato sad i razvlacim sa daljim citanjem da ne bude razocarenje. Pocetak, prve dve knjige je zaista odlican, narocito druga knjiga
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20694 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/03/2018 : 14:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Tim nekim bodovanjem meni su prva i druga 9/10, treća 8.5/10 ali četvrta već 6/10, baš značajan pad kvalitete.


ja barem nisam primetio toliki pad kvaliteta u četvorci;ali dobro,ima tu i nekih drugih faktora koji utiču na doživljaj stripa (trenutno raspoloženje...)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 18/03/2018 14:33:37
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 18/03/2018 : 17:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Tim nekim bodovanjem meni su prva i druga 9/10, treća 8.5/10 ali četvrta već 6/10, baš značajan pad kvalitete.


ja barem nisam primetio toliki pad kvaliteta u četvorci;ali dobro,ima tu i nekih drugih faktora koji utiču na doživljaj stripa (trenutno raspoloženje...)



Slažem se da je raspoloženje bitno pri čitanju stripa ali ovo sam čitao kroz 5 dana nekom formulom 5x40 stranica. Jednostavno zavisi sviđaju li ti se neke stvari u scenariju ili ne, kao npr. da nas Marcucci vodi kroz snove Negra i Chispe ili ono, po meni, "lutanje" u Flopijinoj aferi sa smećarem i slično.
Možda je ocjena stroga ali prva tri broja su visoko postavila letvicu.

loading...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20694 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/03/2018 : 17:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma jasno sve

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/03/2018 : 19:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Jučer i danas završio s peticom, ocjena 7.5/10. Dostojanstven završetak ali daleko od prva 2-3 broja.
Nije mi baš najjasnije napisano na 183. stranici ali čini mi se da je u Italiji izašlo više epizoda nego imamo u ovom integralu ali da je jednostavno Markos procijenio da to sadržajno previše tone i da ne treba nastaviti do samog kraja. Tako imamo neku vrstu otvorenog kraja ali, u biti, to nije nikakav nedostatak.
Sveukupno, neka moja ocjena za Negra je čvrsta 8-ica, vrijedi uzeti pa, ako ništa, kad je na popustu.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 23/03/2018 19:11:21
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6043 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 05/02/2020 : 13:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Stigao do 4.knjige. Zabavno štivo i prekrasno nacrtane žene - stvarno, svaka mu čast. Ali imam utisak da se nakon 3. knjige polako sve počinje ponavljati - čas je sa Flopi, pa sa CHispom, pa uleti još koja na kratko, pa opet Flopi itd.. Druga stvar koja dolazi do izražaja nakon čitanja u komadu je to da se vidi da je ovo pisano za novine, znači pročitaš par stranica na dan i onda opet tako itd . To prolazi. A ovako kad se čita duže vrijeme ritam skroz otpada.
Dakle fino za uzet u ruke i pročitat par epizoda, pa onda stavit sa strane i kroz neko vrijeme opet.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000