forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Spamer Godine 2015.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/06/2015 : 15:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa, eto, smatraju me spamerom (senokute, Dwayne Looney, izivko), valjda jer puno pišem.

Možda razmisliš o čemu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/06/2015 : 16:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Kruger.

Čisto da pomrsim račune favoritima.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/06/2015 : 16:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Tinton spamer?
Ej sta necu sve vidjeti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/06/2015 : 17:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Kruger.

Čisto da pomrsim račune favoritima.

On je za mene vise serijski rafalni spamer, izreseta nas u recenici rastavljenoj na 20 postova i nestane...ili ga baniraju,kako kad

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/06/2015 : 17:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ovo je pravi trenutak za nas spamere da pravimo spamove po topicima da vidimo ko je favorit za ovu godinu. Ali mi se ne zurimo. Trajanje izbora je do slijedece subote. A zatim ide poll...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/06/2015 : 17:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovo je pravi trenutak za nas spamere da pravimo spamove po topicima da vidimo ko je favorit za ovu godinu. Ali mi se ne zurimo. Trajanje izbora je do slijedece subote. A zatim ide poll...



Da ti nije na pamet palo, toliko si blesav da bi sam sebe diskvalificirao iz utrke za nagradnim banom i dobio pravi?!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/06/2015 : 18:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovo je pravi trenutak za nas spamere da pravimo spamove po topicima da vidimo ko je favorit za ovu godinu. Ali mi se ne zurimo. Trajanje izbora je do slijedece subote. A zatim ide poll...



Da ti nije na pamet palo, toliko si blesav da bi sam sebe diskvalificirao iz utrke za nagradnim banom i dobio pravi?!



Osim nagradnog bana mislim da bi bilo posteno da pobjedniku umjesto "senior member" pise "spamer godine".
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/06/2015 : 19:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovo je pravi trenutak za nas spamere da pravimo spamove po topicima da vidimo ko je favorit za ovu godinu. Ali mi se ne zurimo. Trajanje izbora je do slijedece subote. A zatim ide poll...



Da ti nije na pamet palo, toliko si blesav da bi sam sebe diskvalificirao iz utrke za nagradnim banom i dobio pravi?!



Osim nagradnog bana mislim da bi bilo posteno da pobjedniku umjesto "senior member" pise "spamer godine".


...ili "spamer member"
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/06/2015 : 19:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nego wolf-hunteru, pitao bih te na onom topicu o novostima iz svijeta gaminga ali ne mogu jer mi se tamo "smrzne" mobitel, pa da pripupitam ovdje...
Kako se uopće postavlja video na forum? Ja sam malo stariji pa se ne kužim u te stvari, al' reko da priupitam za svaki slučaj ako slučajnobudeš baniran na neko vrijeme...neće biti nikoga da postavi novi trailer iz svijeta gameinga...

Edited by - Oki on 14/06/2015 19:40:09
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/06/2015 : 19:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ides na reply to topic, i gore imas ikonu sa youtube znakom. Odes na yt i ukucas bilo koji klip koji zelia da objavis. Kliknes gore na url video klipa i paste izmedu slova koja se pojave nakon sto pritisnes yt ikonu na post tableu...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/06/2015 : 19:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovo je pravi trenutak za nas spamere da pravimo spamove po topicima da vidimo ko je favorit za ovu godinu. Ali mi se ne zurimo. Trajanje izbora je do slijedece subote. A zatim ide poll...



Da ti nije na pamet palo, toliko si blesav da bi sam sebe diskvalificirao iz utrke za nagradnim banom i dobio pravi?!



Osim nagradnog bana mislim da bi bilo posteno da pobjedniku umjesto "senior member" pise "spamer godine".


...ili "spamer member"



Amen!
Nemam sta vise da kazem
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 14/06/2015 : 23:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
imam špurijus kuda ovo vodi i da mi je najpametnije otić po par gajbi piva i vagon čipsa, košpica, kokica.... ;o))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/06/2015 : 23:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Da, da, bit ce zanimljivo. Kada si vec usput, donesi i meni jednu pivu i eventualno ako ima onih "Pardon" stapica sa kikirikijem...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/10/2015 : 18:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Dodsferd je novi superspamer ovog sajta. Mislim da je zezno i Sawitcha i Lelevuda.
Član od 2014 godine, 19. na listi postova, preko 20 postova na dan.
Ovim tempom za 3 godine prvi po ukupnom broju postova.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 03/10/2015 18:11:29
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000