forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 EU primanje izbjeglica i migranata
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 224

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/07/2015 : 12:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/erdogan-europi-odgovorni-ste-za-smrti-migranata-na-moru/833767.aspx

debil

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 31/07/2015 : 21:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
surfer

Ti u svom pisanju odaješ čovjeka NSP ( ... novog svjetskog poretka ... ) .

a gle, u mladosti sam se znao družiti sa osobama koja nikako ne pripadaju mom ozračju kulture .
Romi znaju biti dosta nasilni, ali i dosta uklopljeni u zbivanja, pa tako moj pokušaj toga kako bih htio uklopiti Rome u NAŠ sustav je svakako vrlo vrijedan pokušaj.
Uklopljen u romsko društvo doživjeh jedan značajan doživljaj, mi omamljeni mladenačkim hormonima smo se htjeli približiti mladim Romkinjama, no, to baš li nije lak zadatak, ima tu dosta problema.
Naravno koristili smo Rome koje smo poznavala ne bi li uhvatili mlade Romkinje, no, kad smo ih ipak uspjeli uhvati sva sreća je u tome što nismo postigli baš puno toga.
Sredinom devedesetih, kad je droga ušla u moj mali gradić, neki narkići su znali kako to iskoristiti mlade Romkinje, uzeli su im lovu koje su ove naivne glupače ukrale od svoje obitelji i predale im im iskrena srca. A oni su u tuzi lovu koristili u susjednoj BiH u društvu prostitutki i droge.
No, onako usput, Romi baš i nisu s oduševljenjem prihvatili taj događaj, napali su s bejzbol palicama tog pobornika zbivanja, bilo je dosta nasilja, s obzirom kako je osoba koja je iskoristila malodobne Romkinje promijenila mjesto prebivališta.

Uglavnom, radi se o drugačijoj civilizaciji i razmišljanju.

Edited by - Kruger on 31/07/2015 23:18:52
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 31/07/2015 : 21:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Cameron

... što reći ...


“ iz dupeta im ušlo u glavu “
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 31/07/2015 : 23:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

http://www.index.hr/vijesti/clanak/erdogan-europi-odgovorni-ste-za-smrti-migranata-na-moru/833767.aspx

debil



Esu on i Netanjahu nešt u rodu?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2015 : 00:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne bi me čudilo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/08/2015 : 08:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
šta ovi tvoji iz stranke kažu,

hčespeovac ,a mlade romkinje lovi radi sexa?

jel to ideološki ispravno?

izbriši to iz biografije.

jesi bar poševio koju,il si qurcu džaba sviro?

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 01/08/2015 08:13:16
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 01/08/2015 : 08:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Oh igore, pa bilo je očekivano da ćeš se ti javiti s nekom svojom bezidejnom upadicom. Ja samo ovom liku NSP pokušavam nekim primjerom nešto objasniti.
A kad pogledamo s kojom željom, nasiljem i žrtvovanjem ovi azilanti toliko žele u UK onda se treba malo zapitati. Njima je vjerojatno netko napričao koje-kave gluposti, da kad dođeš u UK ne moraš ništa raditi samo se trebaš pojaviti i novac će teći sam od sebe, ali put do tamo treba platiti s nekoliko tisuća dolara. S jedne strane uigrani biznis za naivne glupane, a s druge strane isplaniran proces napada na domicilne stanovnike koji su se napokon probudili iz sna propale multikulture, plus dodatno nasilje i napetosti koje će se događati što svakako odgovara ovima iz NSP-a.
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
953 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 01/08/2015 : 11:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message
Kruger, nije to sto sam ja htio reci.

To sto ti nazivas "vlastito ozracje kulture" u velikoj vecini velikih gradova u EU vise ne postoji, jer je stanovnistvo vec toliko izmijesano.

Npr. u Becu je 36 % stanovnistva porijeklom izvan Austrije.

Ovdje imas statisticke podatke pa vidi koliki je taj postotak u pojedinim dijelovima grada odnosno u 23 kvarta na koliko je podijeljen (34 %, 42 %, 37 %, 38 %, 44 % itd.)

https://www.wien.gv.at/menschen/integration/grundlagen/daten.html

I to ti funkcionira ipak, i u takvim gradovima se drugacije razmislja o drugima, nego iz HR perspektive u kojoj je pojava par nekih drugacijih nesto sokantno.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2015 : 11:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
koliko je razlika u kriminalnoj statistici po ovin okruzima i ima li je uopče?
pretpostavljan da su to siromašniji kvartovi ako je postotak stranaca veči.
a i "domači" obično imaju stereotipe o takvin kvartovima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 01/08/2015 : 14:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
surfer

Mislio sam napisati poveći tekst, ali mi se nije dalo, pa sam izostavio to da se vođe romskih klanova bave i kriminalom. Bez obzira što sam ja imao dobre namjere prema Romima uključujući ij u nogomet i neke druge društvene aktivnosti oni se nikad ne mijenjaju niti se prilagođavaju sredini u kojoj žive. Mislio sam tekst začiniti Enochom Powellom sa njegovim govorom u engleskom parlamentu nazvanim Rivers of blood ( rijeke krvi ) izgovorenim prije skoro 50 godina s kojim je predvidio što će se u Britaniji događati, kako će emigranti kad budu brojniji i kad se budu osjećali dovoljno moćnim činiti to što čine danas. Inače on je bio ateist i dobar poznavatelj nekih jezika emigranata, ali je zbog tog svog govora izbačen iz stranke, da ne govorimo kako su tadašnja elita zgražala nad tim govorom.. Danas mnogi britanskih političari pomalo stidljivo govore kako je Poweel bio u pravu.
Prije nekoliko godina sam sa svojim prijateljem bio u Švicarskoj, bili smo ugošćeni kod jedne emigrantske skupine, iz korektnosti prema tome što su nas stvarno vrhunski ugostili, nikad takvu gostoljubivost nisam doživio, ne bi bilo fer pričati kako u stvari ne znate kako to sve funkcionira. Jedino što mogu spomenuti je to kako su nas ljudi poprijeko gledali i gunđali, mislili su da smo i mi emigranti, tek kad se nađeš u takvom društvu možeš vidjeti kako domicilno stanovništvo diše. Isto tako, kad doživiš da te Afrikanke zaskaču a vrlo su napadne, shvatiš kako je ženama s nama muškarcima kad ih barimo.
Spomenuo sam situaciju s emigrantima u Kutini, recimo da su ti emigranti bili smješteni u mome gradu brzo bi dobili batina i ne bi se pokušali nametati. Kutina je vrlo miroljubiva sredina, a tako je i s velikim dijelom Europe, kasno shvate što će ih snaći, polako se bude iz sna s kojim su ih političari uspavali, ne znam zašto stereotipno govoriš o Hrvatima, Camerun i Merkelica slično misle kao i većina Hrvata, samo im je trebalo nešto vremena. Kad si već spomenuo Hrvate, Hrvati kad odlaze u strane zemlje odlaze raditi, obrazovani su, školovani i uglavnom obučeni, zemlja u koju dođu dobiva osposobljenog radnika u kojeg nije ništa uložila. Dok ovi emigranti nisu adekvatno školovani ni obučeni niti su u te zemlje došli raditi. Naravno i neki Hrvati dođu u neke strane zemlje i žive besplatno na grbači te zemlje ništa ne radeći, kao što dio spomenutih emigranata ipak želi raditi, samo taj postotak nije prevelik.
Ti govoriš slično kao i političari iz onog njemačkog teksta iz novina što sam ga stavio. Moraju opravdavati nešto što se teško može opravdati.
Ovo što se nedavno dogodilo u Francuskoj je dio kontroliranog kaosa, treba stvoriti napetosti između domicilnog stanovništva i useljenika različitih kultura od domicilne zemlje, vidjeti koliko oni mogu trpjeti, a kad se probude mira više biti ne će.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/08/2015 : 18:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
pa jel si trebao toliko pisat,

samo da nanm kažeš da si crnkinju kresno?

skidam postere u sobi od đon bon đovija i

drugih faca

i stavljam tvoju sliku..
ti si moj novi idol

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/08/2015 : 19:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
http://net.hr/danas/svijet/nasilje-na-momohodu-neonacista-uhiceno-30-osoba/

zipa ovo,

deset iljada ljudi se skupi u znak podrške multikulturalizmu,ej,deset iljada naroda

10 000 brojkom,kymmenen tuhatta na finskom

a ovih naci curica četrdeset

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2015 : 19:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/izbjeglicka-kriza-u-dresdenu-se-potukli-sirijci-i-afganistanci-zene-i-muskarci/834007.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/08/2015 : 20:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
igore ti se sastojiš od toga što ubacuješ za.ebanjcije i u tome što istakneš “ ozbiljan “ tekst.

Glede Afrikanki, kad si već potegao to pitanje, one su uglavnom lijene, ne radi im se ništa, no, ako je verbalna komunikacija u pitanju vrlo su agresivne.
Ukrajinke su puno ljepše žene od Afrikanki, vrlo su ženstvene i znaju puno o tome kako se muškarac može ugodno osjećati s ženama, za razliku od Afrikanki.
Kod Ukrajinki možemo zateći profil prostitutki ( uvriježeno je mišljenje kako su Ukrajinke prostitutke, što nije točno i kod napr,i HR žena se može primijetiti visok postotak prostitucije u mnogim varijantama ) i profil normalni žena.
Otprilike kod Ukrajinki se može razgovarati o 4 profila žena, ako izuzmemo prostitutke, mada, na žalost, postoje djevojke koje to rade na ulici ali biraju mušterije, često se može uočiti prizor napalljenog oženjenog muškarca koji bi vrlo rado imao seksualni odnos sa vrlo lijepom djevojkom.
Profil prvi: Djevojka sa sela:
To je uobičajena djevojka koja ne zna strani jezik ali joj nije problem komunicirati s muškarcima koji su stranci i naoko izgledaju moćni. Problemi su ako je ta djevojka iz Zapadnog djela Ukrajine, pa ti se može dogoditi da djevojka razgovara sa mješavinom ukrajinskog jezika i mađarskog, ona ne razumije ništa iz tih svojih okvira i komunikacija je otežana, mada problemi oko barenja ženskadije i nisu baš u pitanju.
Profil drugi: Normalna djevojka, koja posjeduje vlastita primanja, ta će te djevojka pozvati na piće/razgovor bez ikakvih problema, dodatni je problem što je dosta domoljubna i ponosna u tome što je Ukrajinka i živi u Ukrajini, vjerojatno ako bi se više potrudio imao bi mogućnost većeg značaja.
Profil treći: polu-sponzoruša,djevojka koja želi iskoristiti sve mogućnosti ali je spremna podilaziti.
Klasična sponoruša koja u tebi vidi moć i novac, ali nije se baš snašla u tome ...
Profil četvrti: sponzoruša.
U tom dijelu je vrlo teško biti normalan glede nas muškaraca. Nije lako prepoznati trenutak kad te ta osoba želi financijski isisati.
... mnogo sam rekao ...

Ukrajinke su prvenstveno zanimljive zbog toga što se ne moraš mnogo truditi, ali se trebaš truditi, samo u značajno umanjenom omjeru.
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 02/08/2015 : 21:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

http://www.index.hr/vijesti/clanak/izbjeglicka-kriza-u-dresdenu-se-potukli-sirijci-i-afganistanci-zene-i-muskarci/834007.aspx



Danas čitam, postoji neka procjena da 40% tih izbjeglica pate od posttraumatskog stresa, a nema nikoga kome mogu da se obrate za pomoć. 40% od njih 400.000 koliko ih se očekuje do kraja godine u Njemačkoj, to je otprilike nekih 160.000 tempiranih bombi. Ljudima je zaista potrebna pomoć, ali nijedna država na svijetu ne može biti pripremljena za 400.000 izbjeglica. Nemaju dovoljno smještajnih kapaciteta ni kreveta, a kamo li da im obezbjede psihološku pomoć.

A ovaj talas izbjeglica neće se uskoro prekinuti jer krijumčari ostvaruju astronomsku zaradu i možemo biti sigurni da ovog momenta vrbuju stotine hiljada Afrikanaca i Arapa da krenu u Evropu.

Pogledajte samo kako je taj poslovni model krijumčara upalio na Kosovu i Albaniji. Neko je proširio priču po Kosovu i Albaniji o azilu i finom novcu u DE i AT, i u roku od nekoliko dana krenule su iznenada, bez ikakvog očitog razloga, desetine hiljada Kosovara i Albanaca put Njemačke i Austrije. Danas Kosovari i Albanci čine najveću pojedinačnu etničku skupinu tražilaca azila, ima ih čak više nego Sirijaca. A niti su progonjeni niti ugroženi ratom.
Ovaj primjer o tuči izmedju Afganistanaca i Sirijaca je naveo neke novinare da napišu članak o stresu u kojem se nalaze i koji su proživjeli ti ljudi, time opravdavaju nasilje medju grupama. Ne vidim kako to opravdava masovne tuče izmedju Afrikanaca i Albanaca pre neki dan. Albanci nisu proživjeli golgotu na putu do Njemačke, glavni motiv dolaska je isti kao i kod Roma iz Srbije, isključivo finansijska korist. Zbog toga manje od 1% njih dobijaju azil. Ali dok čekaju da budu odbijeni, zauzimaju 60.000 kreveta i resurse DE i AT, resurse koji su prijeko potrebni ljudima koji su zaista ugroženi. Čak neke pokrajine u Njem. zovu svoje bivše radnike u penziji da im pomognu.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.

Edited by - Dranki on 02/08/2015 21:56:03
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2015 : 23:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-mornarica-u-akciji-pogledajte-kako-je-teklo-prvo-spasavanje-migranata-u-sredozemlju/834152.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 03/08/2015 : 07:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

igore ti se sastojiš od toga što ubacuješ za.ebanjcije i u tome što istakneš “ ozbiljan “ tekst.

Glede Afrikanki, kad si već potegao to pitanje, one su uglavnom lijene, ne radi im se ništa, no, ako je verbalna komunikacija u pitanju vrlo su agresivne.
Ukrajinke su puno ljepše žene od Afrikanki, vrlo su ženstvene i znaju puno o tome kako se muškarac može ugodno osjećati s ženama, za razliku od Afrikanki.
Kod Ukrajinki možemo zateći profil prostitutki ( uvriježeno je mišljenje kako su Ukrajinke prostitutke, što nije točno i kod napr,i HR žena se može primijetiti visok postotak prostitucije u mnogim varijantama ) i profil normalni žena.
Otprilike kod Ukrajinki se može razgovarati o 4 profila žena, ako izuzmemo prostitutke, mada, na žalost, postoje djevojke koje to rade na ulici ali biraju mušterije, često se može uočiti prizor napalljenog oženjenog muškarca koji bi vrlo rado imao seksualni odnos sa vrlo lijepom djevojkom.
Profil prvi: Djevojka sa sela:
To je uobičajena djevojka koja ne zna strani jezik ali joj nije problem komunicirati s muškarcima koji su stranci i naoko izgledaju moćni. Problemi su ako je ta djevojka iz Zapadnog djela Ukrajine, pa ti se može dogoditi da djevojka razgovara sa mješavinom ukrajinskog jezika i mađarskog, ona ne razumije ništa iz tih svojih okvira i komunikacija je otežana, mada problemi oko barenja ženskadije i nisu baš u pitanju.
Profil drugi: Normalna djevojka, koja posjeduje vlastita primanja, ta će te djevojka pozvati na piće/razgovor bez ikakvih problema, dodatni je problem što je dosta domoljubna i ponosna u tome što je Ukrajinka i živi u Ukrajini, vjerojatno ako bi se više potrudio imao bi mogućnost većeg značaja.
Profil treći: polu-sponzoruša,djevojka koja želi iskoristiti sve mogućnosti ali je spremna podilaziti.
Klasična sponoruša koja u tebi vidi moć i novac, ali nije se baš snašla u tome ...
Profil četvrti: sponzoruša.
U tom dijelu je vrlo teško biti normalan glede nas muškaraca. Nije lako prepoznati trenutak kad te ta osoba želi financijski isisati.
... mnogo sam rekao ...

Ukrajinke su prvenstveno zanimljive zbog toga što se ne moraš mnogo truditi, ali se trebaš truditi, samo u značajno umanjenom omjeru.



kao da čitam kolumnu žuži jelinek

pod naslovom

domoljublje i sponzoruše

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 03/08/2015 : 07:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-mornarica-u-akciji-pogledajte-kako-je-teklo-prvo-spasavanje-migranata-u-sredozemlju/834152.aspx



pa neki dan su isplovili i već posla imaju

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 03/08/2015 : 07:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Kosovare treba išutirati nogom u guzicu iz azila Europe. Krepali su dok nisu dobili svoju republjik i sad masovno kidaju vanka zbog ugroženosti. Zbog takvih će se za ovaj jad što ostaje na ovim prostorima ponovo uvesti vize a to bi imalo katastrofalne posljedice...Mislim,ogroman broj ljudi iz BiH je također zadnjih godina otišao van ali sve su to vrijedne ruke koje već naveliko rade i doprinose ekonomijama zemalja u kojima se nalaze kao i svojoj rodnoj grudi gdje hrane familiju koju su ostavili za sobom...Znam ih dosta koji su otišli ali još nisam čuo da je neko u kampu za azilante..

Wtf?

Edited by - bagi on 03/08/2015 07:51:15
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 03/08/2015 : 08:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
http://www.jutarnji.hr/gimi-007--danci-nas-mrze-jer-se-brinemo-za-obitelj--vlasti-tvrde-da-sam-kriminalac-jer-sam-pun-novaca-/1392645/

bravo za gimmija i dobrodošao,savršeno češ se uklopit kod nas

svi poduzetnici se iseljavaju a gimmi i ekipa nam se vraćaju,

očekujem da ga osobno prime ministar rada,ministar obrta,da upriliče kakav svečani domjenak.

vraćaju se naše laste

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/08/2015 : 08:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
haha,baš tako. najmanje domjenak

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/08/2015 : 22:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/svi-u-njemacku-broj-imigranata-najveci-u-posljednjih-10-godina-svaki-peti-nijemac-stranac/834340.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37349 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/08/2015 : 14:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/08/2015 : 22:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
al Mađari
pa ko i ostaje tamo,svi biže u dojčland

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/08/2015 : 22:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/bjeze-od-rata-u-europu-preko-mediterana-od-sijecnja-uslo-224000-migranata-/834903.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 224 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000