forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Champions league 2016/17
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 101

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/04/2019 : 22:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ipak Tottenham. Eto prilike Ajaxu za finale.

Have mercy
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/04/2019 : 23:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako mi je drago što je ovaj umjetni klub ispao, i još na takav način da mu ponište gol u samom finišu.
Tottenham nije oduševio, ako bude imao ovoliko propuha u obrani nadam se da će Ajax to znati kazniti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/04/2019 : 23:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Ipak Tottenham. Eto prilike Ajaxu za finale.

mislim da osvajaca ipak dobijamo u onom drugom polufinalu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/04/2019 : 23:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Znači Loserpool, jer Messi bez Xavija ne moze ništa :P
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 17/04/2019 : 23:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kako mi je drago što je ovaj umjetni klub ispao, i još na takav način da mu ponište gol u samom finišu.
Tottenham nije oduševio, ako bude imao ovoliko propuha u obrani nadam se da će Ajax to znati kazniti.




Šta ti znači umjetni?
To što igraju najljepši nogomet u Engleskoj zadnjih 10ak godina?
Ili to što nemaju 10ak naslova iz ere Franca kao i Real?

Čime su zaslužili ispasti na ovakav način?

Objasni mi molim te ako imaš vremena.

Ja ne razumim baš...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2019 : 23:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Klubovi koji ne postoje u Europi i onda im odjednom šeici ubrizgaju milijardu eura i sad bi oni preko reda LP su umjetni klubovi. Što tu nije jasno. Još ih vodi ovaj precijenjeni Guardiola. Nije mi žao što su ispali.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2629 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 17/04/2019 : 23:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Manchester City je klub koji je svoj prvi trofej osvojio prije 1. svjetskog rata, osvajao prvenstva i kupove u raznim desetljećima tako da ih je teško nazvati umjetnim. Uostalom ni po bogatstvu nisu na vrhu, tu ih šiju i United i Bayerni i Real i Barcelona.

Ni City ni Guardiola mi nisu simpatični, ali nisu ni umjetni.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/04/2019 : 23:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Je li Bayern u zadnjih par godina potrošio nešto malo ispod milijardu za transfere? Valda je jasna razlika između Bayerna na jednoj strani i Citya i PSG-a i sličnih na drugoj strani.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/04/2019 : 23:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Koliko Barca kupuje zadnje tri godine, preko milijarde mislim, sigurno nakon Messija neće se osloniti na La Masiju, nego nemilice troše, kako uspijevaju biti u financijskom fair playu ne znam, ali eto kad je nogomet postao to što je zašto onda City ne bi trošio koliko hoće? Uostalom malo je ekipa koje žele trošiti nemilice. Dok se ne uvede Salary kao u Americi bit će ovako!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/04/2019 : 23:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Inače, svaka čast Tottenhamu, godinama ih se otpisuje, a evo im velikog rezultata!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/04/2019 : 00:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, čestitke Tottenhamu.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 18/04/2019 : 00:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Koliko Barca kupuje zadnje tri godine, preko milijarde mislim, sigurno nakon Messija neće se osloniti na La Masiju, nego nemilice troše, kako uspijevaju biti u financijskom fair playu ne znam, ali eto kad je nogomet postao to što je zašto onda City ne bi trošio koliko hoće? Uostalom malo je ekipa koje žele trošiti nemilice. Dok se ne uvede Salary kao u Americi bit će ovako!

+1

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 18/04/2019 : 00:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by izivko

Ipak Tottenham. Eto prilike Ajaxu za finale.

mislim da osvajaca ipak dobijamo u onom drugom polufinalu.


Možda.
Ali u finalu je sve moguće, kreće se od 0-0, lopta je okrugla, igra se dok sudac ne odsvira kraj a pobjeđuje onaj tko više zabije.

Šalu na stranu ali Ajax ima izglede i protiv Liverpoola a osobito protiv pičkica iz Barcelone.

Have mercy
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/04/2019 : 00:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Manchester City je klub koji je svoj prvi trofej osvojio prije 1. svjetskog rata, osvajao prvenstva i kupove u raznim desetljećima tako da ih je teško nazvati umjetnim. Uostalom ni po bogatstvu nisu na vrhu, tu ih šiju i United i Bayerni i Real i Barcelona.

Ni City ni Guardiola mi nisu simpatični, ali nisu ni umjetni.


Nebitno što City ima osvojeno u domaćem prvenstvu, ovo je europsko natjecanje a tu nema gotovo nikakvu tradiciju. Sada pokušava na silu novcem kupiti europski naslov, zato mi uvijek bude drago kada takav bogataš primi šamarčinu.
Za onaj City iz 90-ih sam imao simpatije i bilo mi je žao kada su onda ispali u 2. ligu, ali ovome želim sve najgore (u sportskom smislu, naravno).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/04/2019 : 00:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pa nije umjetno snaći se i naći sponzora/vlasnika/donatora... druga je stvar što se teško prihvaćaju nove jake ekipe, zašto se ne bi pojavile još neke nove jake ekipe? Realno, teško će se situacija izmijeniti, jer danas za extra igrača treba izdvojiti bogatstvo, pa je mali broj onih koji to mogu napraviti, ma nogomet ide u krivom smjeru, definitivno! Zlatne bile devedesete sa tri stranca!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7611 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 18/04/2019 : 01:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
sreca pa ispade city jer su bas nezgodan klub i da su prosli bili bi glavni favorit za titulu...sreca za barsu sto prvu igra kuci pa bi tu mogli steci prednost a u uzvratu ih onda sa njihovim oruzjem dokrajciti.. ovaj drugi par vise prilici polufinalu lige europe nego ligi prvaka...
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 18/04/2019 : 02:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Pa sad, Manchester city je svakako klub sa tradicijom, davno su osnovani i njihova istorija je dugačka i zanimljiva.Nisu bili ni bez uspeha, šezdesete godine prošlog veka su bile njihov zlatni period, sad što mnogi od nas za uspešne klubove priznaju samo one koje su oni pratili na TV-u od kako su se rodili, to je njihov problem.
City je 1970. godine osvojio tadašnji Kup pobednika kupova, dakle imaju od ranije još evropski trofej, a osvojili su u Engleskoj titulu 1968., no i davne 1937.Imaju i nekoliko FA kupova i drugih manjih trofeja no to je već bilo malo lakše osvojiti.
Mnogi ovde verovatno City gledaju na drugačiji način jer su bili slabiji osamdesetih i devedesetih godina prošlog veka kada je većina nas bila u životnom usponu.Ali fudbal se igrao i pre toga, a eto igra se i sada posle toga, sad na koji način to nije baš do te mere relevantno.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/04/2019 : 15:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ipak ruka?

https://mobile.twitter.com/cabbydenny/status/1118781851420721152
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/04/2019 : 15:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jest malo dirala ruku, to sam primjetio još sinoć kada sam gledao snimku, ali sigurno neću žaliti za tim sudačkim propustom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/04/2019 : 15:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Kao ruka uz tijelo i nije bilo namjere. Onda to nije ruka. Pravilna odluka suca. ;)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/04/2019 : 15:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Do sada sve ide kao podmazano za Barsine fanove.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6585 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 18/04/2019 : 16:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Barcelona-Liverpool je finale prije finala. Baš sam se šokirao kad sam saznao da su oni par, zar dosad nije bila neka praksa da se parovi polufinala saznaju iste večeri? Mislim, čestitke i Tottenhamu, Pochettino ih uz škrtog Levyja sezonama odlično vodi ali do eliminacije Reala nisam znao 3 igrača Ajaxa, danas možda 4-5. Ali su pokazali pozitivan sportski bezobrazluk

loading...
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7611 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 18/04/2019 : 16:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
zadnje 3-4 sezone je bilo izvlacenje i za polufinale...prije toga se u cetvrtfinalu sve do finala zdrijebalo..od ove sezone je opet tako...

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16362 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 18/04/2019 : 17:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Ipak Tottenham. Eto prilike Ajaxu za finale.


I to ozbiljne prilike. Zaista igraju dobro.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/04/2019 : 21:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ili prilika za Tottenham. Zanimljivo vodjenje kluba. ;)

https://www.index.hr/sport/clanak/najpodcjenjeniji-menadzer-danasnjice/2079463.aspx
Go to Top of Page
Page: of 101 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000