forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Lovacka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

edvin
Senior Member

Croatia
1284 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 08/07/2015 : 08:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Sad treba imati papire. Glede papirologije biti će sve teže i teže ... mada zločine u velikoj većini ne čine oni koji posjeduju papire .... Zakonodavstvo to ne zanima i oni misle kako će kroz papire otkriti možebitne zločince.



znači, kad nabaviš papire, smanjuje ti se šansa da učiniš zločin..?

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4544 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/07/2015 : 08:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Bravo majstore! :D






ukrao od a. tomića

inače,ne šmekam lov,nije mi baš frajerski bauljat po šumi sa moćnom puškom i optikom i sa sigurne udaljenosti pucati u nemoćnu životinju.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/07/2015 : 09:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Bolje i to nego svinju drzati zarobljenu godinama i onda ju mucki ubiti na nekoj proslavi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16822 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/07/2015 : 09:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Lukovi i samostreli, koliko se sjećam, su oružje kategorije D. Ne treba se tražiti dozvola za nabavu niti nošenje niti ga se treba prijavljivati policiji, ali treba biti prijavljeno pri prelasku granice. S tim da neki lukovi i samostreli spadaju i u kategoriju C (ako snaga tetive prelazi 450 N), u tom slučaju se ista moraju prijaviti policiji.



U zadnjih par godina se dosta toga promijenilo. Zakonodavci kao stežu obruč i iskorijenit će ilegalno naoružanje. Ne trebaš prijavljivati policiji, već si evidentiran kad kupiš, trgovci dostavljaju podatke policiji kad kupiš, ne treba ni posebna dozvola, ali policija zna da posjeduješ. Kod pravog oružja je svakako drugačija procedura.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16822 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/07/2015 : 09:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by edvin

quote:
Originally posted by Kruger

Sad treba imati papire. Glede papirologije biti će sve teže i teže ... mada zločine u velikoj većini ne čine oni koji posjeduju papire .... Zakonodavstvo to ne zanima i oni misle kako će kroz papire otkriti možebitne zločince.



znači, kad nabaviš papire, smanjuje ti se šansa da učiniš zločin..?





Ma ja sam samo htio kritizirati zakonodavstvo. Oni kao nešto žele spriječiti, pa kao žele biti strogi i oštri.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46600 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/07/2015 : 09:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

svi stanovnici šume, svi medvjedi, lisice, vukovi, divlje svinje, jazavci, zečevi, jelenovi, srne, fazani, tetrijebovi i šljuke, sastanu se jednom mjesečno na jednom proplanku, a mudra sova, jedina pismena među njima, doleti na vrh hrasta, natakne naočale, značajno se nakašlje i uzme im čitati iz novina.


“Donosimo dobre vijesti. Čak četiri nesreće u lovu dogodile su se u posljednjih nekoliko tjedana u Republici Hrvatskoj”, počne sova.

“Bravo, momci!” vikne jedan fazan oduševljeno.

“Daj pet!” okrene se medo srni, a divlja svinja prodorno zazviždi.

“Pssst! Pustite je da čita”, utišava okupljene lukava lisica.

“U mjestu Lještani kod Okučana”, nastavi sova kad se graja malo umirila, “mlađi je lovac vrebao zeca u kukuruzima, a kad je nešto šušnulo, dečko je spremno potegao oružje i - pras! Krik i kletva koji su se trenutak kasnije začuli nisu bili nalik glasanju nijedne poznate četveronožne zvijeri.”

“Auuuu!” javi se ovdje vuk razdragano.

“Nekoliko metara dalje na njivi, ustrijeljen u nogu, previjao se njegov prijatelj”, zaključi sova slučaj, a proplankom se prolomi zadovoljni aplauz.

“Je li ga koknuo?” vikne divlja svinja da nadglasa pljesak.

“Nažalost, lovac je samo lakše ranjen.”

“Šteta.”

“Vrlo sličan incident zbio se poslije nekoliko dana i u Bukoviću kraj Benkovca”, krene dalje sova. “Dok su čekali zeca...”

“Opet zeko!” primijeti vuk.

“Ze-ko! Ze-ko!” uzvikne jelen, a tetrijebovi uhvate skandirati: “Mi smo ze-ki-ni, ze-ko je naš! Mi smo ze-ki-ni, ze-ko je naš!...”

Sivi zec ustane i, uočljivo dirnut, kratko se nakloni cijenjenom skupu.

“Sačma tridesetsedmogodišnjaka na nesreću je samo lakše povrijedila četiri godine starijeg lovca”, završi sova, a divlja svinja nezadovoljno opsuje.

“Više sreće drugi put!” dovikne lisica zloslutno.

“Ozbiljnije štete nije bilo ni u šumi kod mjesta Punta Križa na Cresu”, počne sova s trećim incidentom, “gdje je talijanski umirovljenik gađajući šljuke upucao suprugu.”

“To, majstore!” dobaci jelen.

“Stvar je naposljetku završila kao tek nešto žučnija bračna razmirica. ‘Mio carissimo amore’, tepao je on molećivo dok su nju ukrcavali u ambulantna kola lošinjskog doma zdravlja, a gospođa mu je stiskajući zube nježno dobacivala: ‘Stupido!... Idioti!... Figlio di puttana!’”

Trebao ju je ubit!, vikne opet divlja svinja krvožedno.

“Trebao ju je preparirat i objesit na zid dnevne sobe”, predloži šaljivdžija medo.

“To bi bio trofej!” složi se lisica.

“Šljuka bena, latinski: Scolopax rusticola, bila je uzrok lovačkog nesporazuma i prošlog tjedna u drniškom kraju”, pročita sada sova, a šljuka bena se otisne s grane i u krugu ponosno preleti skup da je svi vide.

“Ptica je iznenada prhnula iz grmlja, a tridesettrogodišnji A. M. je ispalio hitac, nakon čega su se s masline udaljene nekoliko desetaka metara pogođene srušile čak dvije osobe.”

“Dvije?!” zaprepasti se zec. “Jednim metkom je dvoje skinuo?!”

“Dok su brali masline, jednu ženu i jednog policajca”, kimne sova, a jelen ode do obližnje bukve i krene udarati rogovima u deblo veselo ponavljajući: “Joj, budale! Joj, budale!”

“Je li bilo mrtvih?”

“Nažalost, i ovaj put je sve ostalo samo na lakšem ranjavaju”, odgovori mu sova sklapajući novine.

“Pu, jebem ti život!” pljune divlja svinja ogorčeno.

“Ovog puta nije bilo smrtnog ishoda. Ipak, braćo i sestre, dragi prijatelji, nemamo razloga biti nezadovoljni”, zaključi sova. “Prema podacima Hrvatskoga lovačkog saveza u posljednjih deset godina, zbog nesretnih slučajeva u lovu, poginulo je ukupno dvadeset devet lovaca. Četrnaest njih, ili četrdeset osam posto, nastrijelio je kolega lovac.”

“To su mi najdraži”, prizna fazan vuku.

“Fatalno je završilo čak pet samoranjavanja...”

“A meni nije loše ni kad budala sam sebe udesi”, okrene se sada vuk fazanu.

“U ostalim nesrećama, imamo eksploziju nagazne mine, dva rasprsnuća neispravnog oružja, pad s traktora, pad s visoke čeke te pad u bunar tijekom radne akcije u lovištu. Napokon, tu je i jedan što se sapleo preko žice srušenog dalekovoda.”

“Auuu!” zajauče zeko užasnuto stiskajući oči.

“Ma, šta ga žališ”, obrecne se lisica. “Bolje on nego ti.”

“A možda je bio dobar čovjek.”

“Samo mrtav čovjek je dobar čovjek”, reče divlja svinja tvrdo.

“Kume, ta ti je dobra”, složi se srna.

Veliko je veselje među svim životinjama kad lovac napuni sačmom drugog lovca. Tada im popusti napetost i strah. Tek što u daljini iščezne zavijanje sirene ambulantnih kola, pod zelenim pokrovom od lišća počne neobuzdana zabava.

“Eto im sad, gadovima!” drekne zadovoljno vuk pokazujući bosanski grb.

“Poserem im se u one njihove zelene šeširiće!” doda lisica.

Kao da je Nova godina. Srne tada pjevaju, divlje svinje valjaju se od smijeha, zečevi uhvate za šapice i plešu oko panja, vjeverice razdragano vriskajući skakuću s grane na granu, a medo raspikuća cijelu šumu časti. Obijesni su jazavci jednom i uprizorili lovačku nesreću. To je bilo ludo. Jedan je puknuo šampanjskim čepom, a drugi se, tobože pogođen, dramatično uhvatio za prsi, kriknuo i skljokao na tlo trzajući nožicama.

“O, ljudi, upišat ću se!” vikao je jelen.

Koji put životinjama nije teško otići ni na sprovod lovca kojega je ustrijelio drugi lovac. Skriveni malo dalje na rubu gaja dostojanstveno slušaju posmrtno slovo predsjednika lovačkog društva i ozbiljo se ukipe kada ovaj žalosni skup pozove da minutom šutnje odaju počast dragom prijatelju. Životinje tada napuhnutih obraza zure jedne u druge i gledaju tko će prvi prasnuti. A onda zeko više ne izdrži, kroz stisnuta usta promrsi: “Mrf! Mrf!” i onda, kao na znak, svi puknu od smijeha.





odlično

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 08/07/2015 : 09:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Lukovi i samostreli, koliko se sjećam, su oružje kategorije D. Ne treba se tražiti dozvola za nabavu niti nošenje niti ga se treba prijavljivati policiji, ali treba biti prijavljeno pri prelasku granice. S tim da neki lukovi i samostreli spadaju i u kategoriju C (ako snaga tetive prelazi 450 N), u tom slučaju se ista moraju prijaviti policiji.



OK sve to, vidim ja da po svemu tome ima nekakva caka kod oružja - je ili nije oružje ali je oružje, mere....
Nego sad me baš živo interesira jedna stvar - ako ste vi lovci i lovite te životinje pa ih time i ubijate, ako ćeš mi govoriti da je sve stvar lova i da to mi obični smrtnici ne razumijemo - ajde mi pokušaj objasniti zakaj lov na životinje ne radite na fair play način kao npr. paintballom???
Jel' dakle možda frka da vam zvjerad ne zaskoči na jajca? ;o)))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16822 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/07/2015 : 09:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Bolje i to nego svinju drzati zarobljenu godinama i onda ju mucki ubiti na nekoj proslavi.



Kavo mučenje, ima krov nad glavom i hrane u izobilju, ne treba se ništa brinuti sve dok se ne udeblja.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4544 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/07/2015 : 10:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Bolje i to nego svinju drzati zarobljenu godinama i onda ju mucki ubiti na nekoj proslavi.


oprostit ću ti neznanje zbog tvojih godina,

inače se svinja drži od ožujka pa do 29.11.,dana republike..

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 08/07/2015 10:11:12
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16822 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/07/2015 : 10:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

quote:
Originally posted by wolf

Lukovi i samostreli, koliko se sjećam, su oružje kategorije D. Ne treba se tražiti dozvola za nabavu niti nošenje niti ga se treba prijavljivati policiji, ali treba biti prijavljeno pri prelasku granice. S tim da neki lukovi i samostreli spadaju i u kategoriju C (ako snaga tetive prelazi 450 N), u tom slučaju se ista moraju prijaviti policiji.



OK sve to, vidim ja da po svemu tome ima nekakva caka kod oružja - je ili nije oružje ali je oružje, mere....
Nego sad me baš živo interesira jedna stvar - ako ste vi lovci i lovite te životinje pa ih time i ubijate, ako ćeš mi govoriti da je sve stvar lova i da to mi obični smrtnici ne razumijemo - ajde mi pokušaj objasniti zakaj lov na životinje ne radite na fair play način kao npr. paintballom???
Jel' dakle možda frka da vam zvjerad ne zaskoči na jajca? ;o)))



Ja nisam lovac, pa vjerojatno ne mogu odgovoriti kako treba, lovcima je to valjda hobi, zabava, a nekima i sitna zarada od prodaje mesa. Lovci dosta zloupotrebljavaju taj svoj hobi, pa često pretjeruju u lovu, a tko ih kvalitetno može kontrolirati kad su naoružani, zauzimaju šume. Često se može vidjeti kako srne prilaze naseljenim mjestima, jer su i one skužile da je tamo manja opasnost.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/07/2015 : 13:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Znaci sumske zivotinje imaju svoju skupstinu ili sta vec... Valja mi se nekako usunjati tamo, obucem se u vuka i povedem deset jarana i samo drn drn!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/07/2015 : 14:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by tinton

Bolje i to nego svinju drzati zarobljenu godinama i onda ju mucki ubiti na nekoj proslavi.


oprostit ću ti neznanje zbog tvojih godina,

inače se svinja drži od ožujka pa do 29.11.,dana republike..



Nebitno.
U svakom slucaju bih radje bio slobodan tokom zivota pa da me ubiju nego cijelog zivota bio zarobljen.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/07/2015 : 14:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by boddhisatva

quote:
Originally posted by wolf

Lukovi i samostreli, koliko se sjećam, su oružje kategorije D. Ne treba se tražiti dozvola za nabavu niti nošenje niti ga se treba prijavljivati policiji, ali treba biti prijavljeno pri prelasku granice. S tim da neki lukovi i samostreli spadaju i u kategoriju C (ako snaga tetive prelazi 450 N), u tom slučaju se ista moraju prijaviti policiji.



OK sve to, vidim ja da po svemu tome ima nekakva caka kod oružja - je ili nije oružje ali je oružje, mere....
Nego sad me baš živo interesira jedna stvar - ako ste vi lovci i lovite te životinje pa ih time i ubijate, ako ćeš mi govoriti da je sve stvar lova i da to mi obični smrtnici ne razumijemo - ajde mi pokušaj objasniti zakaj lov na životinje ne radite na fair play način kao npr. paintballom???
Jel' dakle možda frka da vam zvjerad ne zaskoči na jajca? ;o)))



Ja nisam lovac, pa vjerojatno ne mogu odgovoriti kako treba, lovcima je to valjda hobi, zabava, a nekima i sitna zarada od prodaje mesa. Lovci dosta zloupotrebljavaju taj svoj hobi, pa često pretjeruju u lovu, a tko ih kvalitetno može kontrolirati kad su naoružani, zauzimaju šume. Često se može vidjeti kako srne prilaze naseljenim mjestima, jer su i one skužile da je tamo manja opasnost.



Znaju da pretjeraju sa lovom. Htio sam ja se prije 2 godine da se uclanim, ali nisam upravo zbog toga ali me sada opet zelja uhvatila da se uclanim. Elem, jedini lov koji ne praktikujem jeste lov na mladuncad, a ove velike je u redu...
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 08/07/2015 : 14:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by tinton

Bolje i to nego svinju drzati zarobljenu godinama i onda ju mucki ubiti na nekoj proslavi.


oprostit ću ti neznanje zbog tvojih godina,

inače se svinja drži od ožujka pa do 29.11.,dana republike..



Nebitno.
U svakom slucaju bih radje bio slobodan tokom zivota pa da me ubiju nego cijelog zivota bio zarobljen.


Pa tintone odi na izlet na Lonjsko polje i tam svinjčad drže vani da se kreću, valjaju u blatu i pasu... ali svejedno završe na klanju.
Reklo bi se da takva svinja tada pre klanja veli: "Pa dobro, bar sam bio više na zraku, više se kretao i više bio slobodan od onih u zatvorenom..."

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37416 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/07/2015 : 14:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

nekako tako




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4544 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/07/2015 : 15:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Znaci sumske zivotinje imaju svoju skupstinu ili sta vec... Valja mi se nekako usunjati tamo, obucem se u vuka i povedem deset jarana i samo drn drn!



ajd majke ti nabroji tih deset jarana

burek ti platim

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4544 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/07/2015 : 15:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by tinton

Bolje i to nego svinju drzati zarobljenu godinama i onda ju mucki ubiti na nekoj proslavi.


oprostit ću ti neznanje zbog tvojih godina,

inače se svinja drži od ožujka pa do 29.11.,dana republike..



Nebitno.
U svakom slucaju bih radje bio slobodan tokom zivota pa da me ubiju nego cijelog zivota bio zarobljen.



a jebemu,pa nije svinja mel gibson

pa da se dere:

FREEEEEEEEEDOOOOOOMMMM

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16822 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/07/2015 : 16:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/07/2015 : 16:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Znaci sumske zivotinje imaju svoju skupstinu ili sta vec... Valja mi se nekako usunjati tamo, obucem se u vuka i povedem deset jarana i samo drn drn!



ajd majke ti nabroji tih deset jarana

burek ti platim



Nefko, Slobodan, Milorad, Saban, Refko, Hrvoje, Mato, Fikret, Tomo i Prle.

Plati burek!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/07/2015 : 16:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da li su ta desetorica baš pravi lovci ili krivolovci.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/07/2015 : 17:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Pa, tu i tamo Dodse. Ja ih ne bi mogao da nazovem ni lovcima ni krivolovcima, oni su jednostavno Tuzlaci.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4544 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/07/2015 : 17:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Znaci sumske zivotinje imaju svoju skupstinu ili sta vec... Valja mi se nekako usunjati tamo, obucem se u vuka i povedem deset jarana i samo drn drn!



ajd majke ti nabroji tih deset jarana

burek ti platim



Nefko, Slobodan, Milorad, Saban, Refko, Hrvoje, Mato, Tomo i Prle.

Plati burek!



ja ih devet nabrojo

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/07/2015 : 17:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A gdje je Fikret nestao... još traži pušku koju je zagubio u šumi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 08/07/2015 17:12:00
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/07/2015 : 17:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by tinton

Bolje i to nego svinju drzati zarobljenu godinama i onda ju mucki ubiti na nekoj proslavi.


oprostit ću ti neznanje zbog tvojih godina,

inače se svinja drži od ožujka pa do 29.11.,dana republike..



Nebitno.
U svakom slucaju bih radje bio slobodan tokom zivota pa da me ubiju nego cijelog zivota bio zarobljen.


Pa tintone odi na izlet na Lonjsko polje i tam svinjčad drže vani da se kreću, valjaju u blatu i pasu... ali svejedno završe na klanju.
Reklo bi se da takva svinja tada pre klanja veli: "Pa dobro, bar sam bio više na zraku, više se kretao i više bio slobodan od onih u zatvorenom..."



Pa sigurno im je zivot bio nesto ugodniji.
Ali otisao sam u krivom smjeru. Samo sam htio reci da, ako vec ubijamo zivotinje, nemam problem ni s lovom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/07/2015 : 18:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Znaci sumske zivotinje imaju svoju skupstinu ili sta vec... Valja mi se nekako usunjati tamo, obucem se u vuka i povedem deset jarana i samo drn drn!



ajd majke ti nabroji tih deset jarana

burek ti platim



Nefko, Slobodan, Milorad, Saban, Refko, Hrvoje, Mato, Tomo i Prle.

Plati burek!



ja ih devet nabrojo



Imas jos Fikreta, kojeg si izbriso.

Samo da ne platis burek...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000