forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford kolor br 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 20/07/2015 : 21:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Svestan svoje greške samobanujem se na 30 dana!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 20/07/2015 : 21:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

O vronskom nebi..neobican tip, blago receno...
A o Alanu kolor....pa ne umisljam si da je to sada nesto oh ,uh,vidi cuda...
Alanu jako odgovara crna mracna atmosfera jer je takav zanr stripa a i mi smo ga navikli citat takvog...bunkerov
crtez samo cb dolazi do punog izrazaja...
Al je kolor u njemu nesto novo i dovoljno zanimljivo da mi taj strip opet ucini zanimljivim za po 10 put citati Suplji zub
ili neku drugu pricu...isto tako taj kolor taj strip ucini zanimljivim nekom novom klincu naviklom na ofarban svijet pa i sve sto se natiska na papir...
Kolor je korektan i nista spektakularno,moglo je i bolje....da je papir gladkiji i takav kolor bi ispao bolje...ovako se raztopi i krutum papiru i bunkerovim linijama....
Moze bit taj strip sve...samo nije nepotreban..
Svaki strip danas na kioscima je bogom dan...pa bio to makar 7 reprint italijanskog tandema magnus/bunker....
Ja ga kupujem jer je to Alan Ford,po naviki....a i nije me stid priznad da uzivam u njemu jer me vrati tamo....ohoho godina nazad...u neka ako ne sretnija bar radostnija doba.


Aferim

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 20/07/2015 : 21:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

U redu, nije ono bilo ok, ipak mi to sa 40 godina života ne leži...

Dakle, izvinjavam se Mlađu na uvredi, nije bilo u redu sa moje strane.


edituj svoj post, i ne progovaraj ako nemaš šta da kažeš

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/07/2015 : 22:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Neka netko tko je kupio kaže kakva je najava za broj 3, mislim u kakvoj boji će biti naslovnica.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 20/07/2015 : 23:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Neka netko tko je kupio kaže kakva je najava za broj 3, mislim u kakvoj boji će biti naslovnica.



CRNA boja,,

46 godina Alan Forda u HR Tom & Jerry SPECIAL No.1 na svim kioscima

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 20/07/2015 : 23:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Evo broja 3:



**vidim 24 naslovnice u ITA (stali su u siječnju) - da li je web stranica zapuštena ili izdanje ide dalje? netko zna

46 godina Alan Forda u HR Tom & Jerry Special No.1 na kioscima

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/07/2015 : 00:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by mladjo

Vronski prestani sa trolanjem.
Prvo i posljednje upozorenje.



Znači trolanje je sve što na ovom forumu kažem?

A jel i POPUŠI MI KURAC MLAĐO spada u trolanje?



Kakav primitivizam.
Ali od tebe se to i moglo očekivati.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/07/2015 : 01:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Koja ono tema ustvari biješe...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 21/07/2015 : 05:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Danas prolistao. Dominira neka tamnoplava boja. prilično upada u oči. Ali zanimljiva je naslovnica treće epizode, crna. Takva slična bila je i u SS 225.

Skupljanje ove edicije biti će prilično skup sport.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 21/07/2015 : 05:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by mladjo

Vronski prestani sa trolanjem.
Prvo i posljednje upozorenje.



Znači trolanje je sve što na ovom forumu kažem?

A jel i POPUŠI MI KURAC MLAĐO spada u trolanje?



Kakav primitivizam.
Ali od tebe se to i moglo očekivati.



Još je ovo i blago u odnosu na one nebulouze u Punisheru.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 22/07/2015 : 22:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Meni su, iskreno, ovdje jedino naslovnice lijepe. Interesantno je da Mondadori nije išao po redu. U ta 24 broja što su izdata bilo je preskoka.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 25/07/2015 : 13:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Meni su, iskreno, ovdje jedino naslovnice lijepe. Interesantno je da Mondadori nije išao po redu. U ta 24 broja što su izdata bilo je preskoka.




da, bezrazložno su zapustili seriju, do br. 16-17 sve je išlo uredno a onda odjednom.....

46 god. Alan Forda u HR Tom & Jerry SPECIAL No.1 već na kioscima

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 25/07/2015 : 13:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Meni su, iskreno, ovdje jedino naslovnice lijepe. Interesantno je da Mondadori nije išao po redu. U ta 24 broja što su izdata bilo je preskoka.



Išli su po redu i nije bilo preskoka. S obzirom da su izdavali na nedeljnom nivou, a regularni kolorci idu mesečno - brzo su ih sustigli (16. broj). Kada su istrošili sve regularce, onda su izdali dodatnih 8 specijalaca (ali nisu menjali numeraciju).

Serija će se nastaviti od 17. broja kada oni budu smatrali da treba (čitaj: kada skupe dovoljno materijala).

Edited by - Jasko on 25/07/2015 13:26:04
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000