forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Procena u vezi ZS i LMS Edicije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 28/07/2015 : 19:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Pogledaj limundo/kupindo, ima dosta ponuda za prodaju slicnih kolekcija, pa mozes da procenis...

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 30/07/2015 : 00:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message  Reply with Quote
način na koji si ih predstavio mi se čini kao da si još uvijek dosta vezan za njih
a onda očekuješ i neku ozbiljnu sumu (ne može ti nitko platiti koliko se tebi čini da vrijedi)
nije komplet a nisu ni svi super - dakle neki pojedini brojevi su teški za prodati
moja preporuka je:
a) dogovori se sa sobom da li to uopće želiš prodati
b) vizualiziraj koliko novaca želiš imati u ruci - ako ti toliko novaca donese 500 pojedinih aukcija, onda ostalih tisuću možeš i pokloniti
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3297 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 30/07/2015 : 08:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by angeliczg

način na koji si ih predstavio mi se čini kao da si još uvijek dosta vezan za njih
a onda očekuješ i neku ozbiljnu sumu (ne može ti nitko platiti koliko se tebi čini da vrijedi)
nije komplet a nisu ni svi super - dakle neki pojedini brojevi su teški za prodati
moja preporuka je:
a) dogovori se sa sobom da li to uopće želiš prodati
b) vizualiziraj koliko novaca želiš imati u ruci - ako ti toliko novaca donese 500 pojedinih aukcija, onda ostalih tisuću možeš i pokloniti




U pravu si, jos uvek sam jako vezan za njih i potajno se nadam da niko nece ponuditi ozbiljnu cenu. Pogotovo sto nisam u takvoj finansijskoj situaciji da ih moram prodati. Razlozi su sasvim neke druge prirode. Zanimalo me je koliko ovo odprilike sve vredi, jer ce sigurno doci taj trenutak kad cu ih sve prodati....

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153

Edited by - ddeki on 30/07/2015 08:40:35
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 30/07/2015 : 09:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Druze, pupcana vrpca se ne tanji vremenom nego se presece

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

angeliczg
New Member



Croatia
200 Posts

Member since 09/07/2002

Posted - 30/07/2015 : 15:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send angeliczg a Private Message  Reply with Quote
osobno sam bio u prilici skupljanja svega i svačega, rasprodavanja, pa opet skupljanja
a onda su i neke sjajne kolekcije prošle kroz moje ruke samo da ih preprodam dalje
iz današnje točke gledišta - ima toliko stripova koje nisam čitao, da se trudim što manje toga držati doma jer mi se čini da su bezveze na polici, a kad je polica prazna - glad za nepročitanim naslovima raste :)
a ova nostalgija - značajnija je kad vidim nešto što nemam kod drugih, nego kad su non stop doma i ničem ne služe
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000