forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Trolovi?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/08/2015 : 19:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
zasto na ovom forumu nema pravilo da se izbacuju trolovi (poput mene i jos nekih) koji uzivaju u tome da sjebu vecinu tema? izbacuju se ljudi koji nasjedaju na te provokacije a ne stvarni krivci.

Mrzim mrznju!

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/08/2015 : 19:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Jer bi onda određeni broj ljudi kukao kako oni nisu trolali nego samo stavljali svoje mišljenje i slično. U stripovskom dijelu je jako malo banova, a većina ih se dobije u off topic diskusijama. Zato treba lijepo ostaviti samo stripovski dio foruma jer za druge teme postoji jako veliki broj foruma.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 21/08/2015 : 21:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Očito se ovdje na neki perverzan način voli trolove. Mislim, tko ih ne voli? xD
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/08/2015 : 21:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Hm..evo i mene.

Mozda netko skuzi niz ..pa preimenuje temu

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/08/2015 : 21:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ja sam već više puta naglasio - najgore je kad netko zatrola temu, onda netko pošizi i počne psovati i onda ja moram udaljiti ovoga drugog, a trol ostaje na forumu.

Stoga još jednom - don't feed the throlls.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/08/2015 : 22:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Jesi razmislio o tome da na vrijeme trola kaznis?
Da postupis odmah po pravilima ne bi imao tih problema.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 22/08/2015 : 00:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
A ja još uvijek ne razumijem zašto se nekog člana koji je užasno problematičan jednostavno zauvijek udalji s foruma? To mi nikad neće biti jasno... Na gomili foruma postoje takva pravila.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 01:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ponoviti ću po stoti put - ovo je najdemokratskiji forum na svijetu.

Na bilo kojem drugom forumu na svijetu bi bilo puno drukčije.


Ali i dalje ima ekipe koja nije zadovoljna.


O tempora o mores...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/08/2015 : 07:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
jašta je demokratski.to je možda bilo dok si ti vladao mlađo.otkad je hunter uveo onaj staljinistički zakon gde se sloboda govora kažnjava smrću. pa na svakom drugom forumu ako te izbace trajno.otvoriš za pet minuta drugi profil a ovde gde svak svakoga zna to nedolazi uobzir...

dakle meni visi omča nad glavom ni krivom ni dužnom.zar posle 12 godina provedenih na forumu i bezmalo dvaestak iljada eura sto sam spisko na stripove.sad mi je sudbina ovisna o pms kuntera...

i koji đavo su vam ovi trolovi,stalno ih spominjete.a ja ako me sećanje nevara.upamtio sam neke troleve iz nekog crtanog film.znam da su bili užasno ružni...
eto.jel možete nekog imenom prozvat da je trol.da bar znam o čemu se radi...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/08/2015 : 07:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

A ja još uvijek ne razumijem zašto se nekog člana koji je užasno problematičan jednostavno zauvijek udalji s foruma? To mi nikad neće biti jasno... Na gomili foruma postoje takva pravila.




jbote led.pa nije ovaj forum avtocesta pa da se kršitelju cpp oduzima zauvijek oduzima vozačka...tako da nezamraj se glupim pitanjima
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/08/2015 : 07:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam već više puta naglasio - najgore je kad netko zatrola temu, onda netko pošizi i počne psovati i onda ja moram udaljiti ovoga drugog, a trol ostaje na forumu.

Stoga još jednom - don't feed the throlls.



jakih mi tema.mlaćenje prazne slame
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/08/2015 : 08:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

jašta je demokratski.to je možda bilo dok si ti vladao mlađo.otkad je hunter uveo onaj staljinistički zakon gde se sloboda govora kažnjava smrću. pa na svakom drugom forumu ako te izbace trajno.otvoriš za pet minuta drugi profil a ovde gde svak svakoga zna to nedolazi uobzir...

dakle meni visi omča nad glavom ni krivom ni dužnom.zar posle 12 godina provedenih na forumu i bezmalo dvaestak iljada eura sto sam spisko na stripove.sad mi je sudbina ovisna o pms kuntera...

i koji đavo su vam ovi trolovi,stalno ih spominjete.a ja ako me sećanje nevara.upamtio sam neke troleve iz nekog crtanog film.znam da su bili užasno ružni...
eto.jel možete nekog imenom prozvat da je trol.da bar znam o čemu se radi...



Hugo

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24721 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/08/2015 : 08:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS



dakle meni visi omča nad glavom ni krivom ni dužnom.zar posle 12 godina provedenih na forumu i bezmalo dvaestak iljada eura sto sam spisko na stripove.sad mi je sudbina ovisna o pms kuntera...





Krasiću, mladjo te je mnogo više puta izbacio nego ja. Ali ima nešto u psihologiji što se naziva "nalaženje krivca", pa mi ne ostaje ništa drugo nego da ćutim i trpim.
To stavljanje sebe u ulogu žrtve prolazi u nekom klinačkom dobu, a ovde je većina nas to već prošla.
Željan si pažnje i priznanja da radiš nešto dobro, i meni je to ok. Ali ne krivi druge ako ponekad uradiš i nešto pogrešno.

Evo, ako ti to nešto znači, obećavam ovde javno da te neću izbaciti sledećeg puta. A ti ćeš već jednom zaslužiti to izbacivanje. Pa eto, ima i drugih moderatora ovde.

Uživaj u forumu kao do sada, nastavi sa pametnim i konstruktivnim diskusijama kao do sada i budi i dalje "ni kriv ni dužan" kao do sada. Ja ti sa moje strane skidam tu omču.
Nadam se da ti je sad lakše.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 22/08/2015 08:47:28
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 08:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Hunteru kriv si!
Pravda za Krasa!






COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 22/08/2015 : 08:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
A jebote, sad i modovi trolaju, i to u rano jutro

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24721 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/08/2015 : 09:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Hunteru kriv si!
Pravda za Krasa!






Ja kriv??? Kako možeš sad i ti?
Ako su ovi trolovi, šta ispadam ja onda? Ogre, kiklop?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24721 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/08/2015 : 09:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

A jebote, sad i modovi trolaju, i to u rano jutro



Sedim na terasi, kafica i cigara pored mene, vreme je predivno sunčano, ali ne preterano toplo. Šta ćeš više? Let's troll!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 22/08/2015 : 10:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

jašta je demokratski.to je možda bilo dok si ti vladao mlađo.otkad je hunter uveo onaj staljinistički zakon gde se sloboda govora kažnjava smrću. pa na svakom drugom forumu ako te izbace trajno.otvoriš za pet minuta drugi profil a ovde gde svak svakoga zna to nedolazi uobzir...

dakle meni visi omča nad glavom ni krivom ni dužnom.zar posle 12 godina provedenih na forumu i bezmalo dvaestak iljada eura sto sam spisko na stripove.sad mi je sudbina ovisna o pms kuntera...

i koji đavo su vam ovi trolovi,stalno ih spominjete.a ja ako me sećanje nevara.upamtio sam neke troleve iz nekog crtanog film.znam da su bili užasno ružni...
eto.jel možete nekog imenom prozvat da je trol.da bar znam o čemu se radi...



Evo me. Od Troje.
20.000 € stripova? Da mi je vidjet tu kolekciju.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 10:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Nije baš nešto.
Ima 200 ZS 13 Nasilje u Darkvudu i to je to.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 22/08/2015 : 10:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
Hajmo, dosta spama.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 22/08/2015 : 11:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Stoga još jednom - don't feed the throlls.



Nakon toliko puta si vec mogao nauciti kako se pise troll

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 22/08/2015 : 11:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by mr murdoc

A jebote, sad i modovi trolaju, i to u rano jutro



Sedim na terasi, kafica i cigara pored mene, vreme je predivno sunčano, ali ne preterano toplo. Šta ćeš više? Let's troll!

i to sto kazes

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 11:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by mladjo

Stoga još jednom - don't feed the throlls.



Nakon toliko puta si vec mogao nauciti kako se pise troll



Ti impliciraš da sam ja pogriješio, a s obzirom da to nije moguće jer su modovi po definiciji bezgrešni, jedino je razumno objašnjenje da je ispravno throll

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46601 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2015 : 11:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
otključajte topic o evoluciji.
ili pustite tonku da otvori novi.
ionako če ga neko opet otvorit u iduču godinu dvi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24721 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/08/2015 : 11:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


ionako če ga neko opet otvorit u iduču godinu dvi.




Sačekaćemo, nije problem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46601 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2015 : 12:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
čega se ti bojiš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000