forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Trolovi?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/08/2015 : 12:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter


Uživaj u forumu kao do sada, nastavi sa pametnim i konstruktivnim diskusijama kao do sada i budi i dalje "ni kriv ni dužan" kao do sada. Ja ti sa moje strane skidam tu omču.
Nadam se da ti je sad lakše.



Krasić troluje jer nema trenutno pametnija posla

men-kunt-er,
ne, nije mi ništa lakše, jer tvoj besmisleni zakon i dalje nam svima nama visi na grbači, i sputava kako ti kažeš pametnu i konstruktivnu diskusiju...

neznam šta je falilo mlađi da mi lupi svake toliko mjesečni ban, samim tim moderator bi imo posla do sudnjeg dana

međutim, razlika između mene i većine ovde, što ja upravo suprotno radim, ja ne diskutujem, eventualno ćaskam i pišem gluposti kako si i sam primetio, no često mi se desi, da je moja glupost pametnija od svih kontruktivnog sranja- svaka mi je zlatna ka u njeguša

dabome da sam ni kriv ni dužan, ja neznam kome može smetati moje mlaćenje prazne slame

i ako ćemo realno, ja sam izbacivan u skoro svim prilikama zbog politike- tako mi mlađo zacrveni

puisti me da živim bre na ovom forumu, ako oćeš čovek biti, ukini onu kaznu i daj da robijam ko čovek gospodski

na stranu to, što ja namjerno isprovociram ban, da bi se malo odmorio od vas a i vi od mene...

i to veselje si mi oduzeo

a ono kako si bahato zatvorio osovinu neću ni da spominjem- samo sam ti zalepio novi nik

men-kunt-er

Edited by - KRAS on 22/08/2015 12:20:33
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16934 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/08/2015 : 12:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
mamlaze, da li se to meni samo čini ... ili ... ?

U stripovskom djelu ima više podlosti i podcjenjivanja nego u svaštari, na žalost većina svaštaru doživljava preozbiljno.
Istina ovo je demokratski forum, no mladjo nikad ne bi bio moderator na tim ostalim “ diktatorskim “ forumima prvenstveno zbog lošeg načina moderiranja ili zbog toga što si dozvoljava da ga ismijavaju pojedinci s kojima zajedno pije cugu.
Krase, manhunter svoj posao obavlja kvalitetno, možda ponekad i pogriješi što je ljudski ali ga obavlja savjesno, za razliku od mladje s kojim je dovoljno popiti čašu pića i odmah si zaštićen i nećeš letjeti s foruma, da nisi i ti počeo cugati s mladjom ... nešto si mi sumnjiv.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24823 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/08/2015 : 12:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS



men-kunt-er



Uvrede na ličnom nivou uzimam lično.
Rekao sam da te neću izbaciti zbog uobičajenih gluposti koje pišeš ovde.
Ali ako nastaviš da me vređaš, promeniću mišljenje.

Ti si na potezu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/08/2015 : 12:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ja sam za sistem kolko para tolko muzike...ja sam mlađina najvjernija mušterija, mene je od svih najviše puta u banoviće poslo

ma daj, mh od ovog foruma oće napravit starački dom

evo mu zadnje reakcije..jel to moderiranje...nema ga nema i onda uleti pozatvara 4 topica uz reči , jel vam to rebalo..to je čista represija.ispoljavanje sile

Edited by - KRAS on 22/08/2015 12:50:55
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46637 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/08/2015 : 12:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
e to je i meni palo napamet.
mh ka da radi u staračkom domu .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/08/2015 : 12:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by KRAS



men-kunt-er



Uvrede na ličnom nivou uzimam lično.
Rekao sam da te neću izbaciti zbog uobičajenih gluposti koje pišeš ovde.
Ali ako nastaviš da me vređaš, promeniću mišljenje.

Ti si na potezu.



daj shvati več jednom da forum nije život i da ti zamene, što bi milicija nekad rekla-nisi lice...već obična maska.

izbaci me slobodno
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16934 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/08/2015 : 12:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Što ste se nabrijali na manhuntera? Krase smiri se nemoj izazivati.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16934 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/08/2015 : 13:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by KRAS



men-kunt-er



Uvrede na ličnom nivou uzimam lično.
Rekao sam da te neću izbaciti zbog uobičajenih gluposti koje pišeš ovde.
Ali ako nastaviš da me vređaš, promeniću mišljenje.

Ti si na potezu.



Nemoj Krasa shvaćati previše ozbiljno, na žalost ili na sreću, kako se uzme, Kras je osoba koja kaže ono što mu je na umu, takvih se osoba ne treba bojati.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24823 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/08/2015 : 13:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
S obzirom koliko vas diže prašinu na ovom forumu, reklo bi se da VI ne shvatate da ovo nije život. A meni spočitavate nešto...
Ja imam više nego ispunjen život, tako da mi neko dokazivanje ovde nije ni najmanje potrebno.
A vi, gospodo, Kras, lwood, Tonka, sergej i ini, nađite si bolju zanimaciju. Ako vam je najveći problem moderiranje ovog foruma, onda vam se divim. I sažaljevam u isto vreme.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24823 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/08/2015 : 13:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

čega se ti bojiš?




1. Najstrože je zabranjeno vrijeđanje na nacionalnoj, vjerskoj, rasnoj, političkoj i sličnoj osnovi i bilo kakvoj osnovi.

4.NAJSTROŽE JE ZABRANJENO BILO KAKVO ILI IKAKVO RASPRAVLJANJE O POLITICI,LJUDIMA IZ POLITIKE,UBOJSTVIMA,ATENTATIMA,MAFIJAŠKIM OBRAČUNIMA,O CRKVI,INKVIZICIJI...OTVARANJE TOPICA KOJI KOMENTIRAJU GORE NAVEDENE TEME,POGOTOVO PREVIRANJA IZ BALKANSKIH,A I OSTALIH RATOVA...ILI BILO ČIME ŠTA ITI MALO MIRIŠE NA POLITIKU ILI SE NASLANJA NA NJU ILI ĆE MOŽDA ZAMIRISATI...AUTOR POLITIČKOG TOPICA DOBIJA BAN,A AKTIVNI SUDIONICI ISTOG TOPICA KOJI KOMENTIRAJU NASLOV ISTOG NEUKUSNIM I NEUMJESNIM PRIMJEDBAMA KOJI POTIČU NA MRŽNJU ILI UVREDE DOBIJAJU TAKOĐER BAN...



Koja reč ili koje slovo od ovih gore tebi nije jasno?????????
Pri samom otvaranju onih topica sam rekao da su svi na tankom ledu. Koliko zloban moraš biti da stalno proganjaš moderatore, one iste koji prećutno krše pravila, samo da bi TI i tebi slični mogli da imaju svoj kutak? I što je najgore, moderatorima se spočitava slepo držanje pravila i "diktatura" na forumu, ispoljavanje sile i slično. Ehej, alooooo!!!!!!

Već sam vam jednom rekao da će vam đavo biti kriv ako se vratimo na slepo držanje pravila, ali izgleda da je to jedino rešenje.
Tražili ste, uživajte.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 22/08/2015 13:14:30
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/08/2015 : 13:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
neko ko ima ispunjen život sasvim sigurno je da neće nekogaetiketirati da je zaostao u razvoju, kao mene i eura...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/08/2015 : 13:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Oooopeeeet?!?
Dokoni um je davolje igraliste.
Dokone subote vam vise nisu dozvoljene.

Zene, kad vas spucaju hormoni imate u apoteci razne preparate.
Mozda vam pomognu.

(krugeru, ovo bi bila ljutnja, ne ono sto si tako nazvao.)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/08/2015 : 13:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
predlažem da mh vrati svoj mandat moderatora jer ovo nema smisla...pio je kaficu uz cigrau.bio sretan i zadovoljan i u tren okA EVO ga preti silom...

što nebi ti preuzela od nejga moderatorsku palicu, žemsko je milostivije
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 22/08/2015 : 13:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

S obzirom koliko vas diže prašinu na ovom forumu, reklo bi se da VI ne shvatate da ovo nije život. A meni spočitavate nešto...
Ja imam više nego ispunjen život, tako da mi neko dokazivanje ovde nije ni najmanje potrebno.
A vi, gospodo, Kras, lwood, Tonka, sergej i ini, nađite si bolju zanimaciju. Ako vam je najveći problem moderiranje ovog foruma, onda vam se divim. I sažaljevam u isto vreme.


Šta sam rekao?
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 22/08/2015 : 13:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
Ako si to možda rekao zbog onoga što sam se bunio zbog avatara, ja sam obrazložio da taj avatar nema nikakve političke oznake, a mlađo se nije udostojio da mi odgovori.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/08/2015 : 13:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

predlažem da mh vrati svoj mandat moderatora jer ovo nema smisla...pio je kaficu uz cigrau.bio sretan i zadovoljan i u tren okA EVO ga preti silom...

što nebi ti preuzela od nejga moderatorsku palicu, žemsko je milostivije


Tu si se jako prevario.
Postoje prezivjeli koji se ne usude svjedociti.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/08/2015 : 13:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter




Koja reč ili koje slovo od ovih gore tebi nije jasno?????????
Pri samom otvaranju onih topica sam rekao da su svi na tankom ledu. Koliko zloban moraš biti da stalno proganjaš moderatore, one iste koji prećutno krše pravila, samo da bi TI i tebi slični mogli da imaju svoj kutak? I što je najgore, moderatorima se spočitava slepo držanje pravila i "diktatura" na forumu, ispoljavanje sile i slično. Ehej, alooooo!!!!!!

Već sam vam jednom rekao da će vam đavo biti kriv ako se vratimo na slepo držanje pravila, ali izgleda da je to jedino rešenje.
Tražili ste, uživajte.[/b]



na svu sreću ja imam pamćenje ko slon...ova pravila je napisao još dado, da bi usavršio ovo crveno globo..i tad je bilo rečeno da su pravila zato da nebi dolazilo do svađa i vređanja na nacionalnoj i vjerskoj osnovi...

tako su to moderatori dado i globinjo saopštili javnosti...

i de, ako nema vređanja na tim osnovama onda se nemoramo ni zakon a držat ko pijan plota


eto, gdje je neko nekoga uvredio po tim osnovama...ti nazivaš ljude maloumnicima zaostalim u razvoju pa nikom ništa...

a vređanja na vjerskoj i nacionalnoj osnovi između forumaša nema...

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/08/2015 : 13:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ah sjećam se ko da je juče bilo kad su napisana ova pravila..moj prvi ban, dado mi ga zalepio zato što sam engleze nazvo pirgavim huliganima i shodno pravilima to je bilo vređanje na rasnoj osnovi
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 22/08/2015 : 13:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
Na nacionalnoj
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/08/2015 : 14:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ajme..trolovi utihnuli

Sunasca moja iduce subote nakon kavicee dokoneee uzmite metle i metite po stanu, usisavajte, perite prozore ..kad se ponasate ponekad ko zene onda budite i vrijedni ko zene.
Ovako ljuta na forumu jos nikad nisam bila.
Ozbiljno vam kazem. I ovo vam govorim iz zenskog ugla.
Trebali bi vi radjati i imati zenske bolove i obaveze, ne bi vam ovakve subote na pamet padale.


Evo smajlic cisto da vas ne prepadnem.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/08/2015 : 14:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Dobro, ovo sa trolovima je završilo, a o radu modova možete na za to odgovarajućem topicu.
Stoga - serbus

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000