forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 koji vam je vrag?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2015 : 07:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by sergej773

Zašto je zaključan Punisher?



Radi prirodnog poretka stvari.
Charlie je tvrdila da se Punisher ne može zaključati, a kako žensko
nikada ne može biti u pravu, Manhunter ga je morao zaključati.



Ne vjerujem. Dosao je na ideju kako da nas spasi od nas samih i sebe spasi ujednom od iznenadnog povecanja obujma posla :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/08/2015 : 10:53:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by mamlaz

ovo je samo jedno osobno pitanje moderatorima. sta vam je, koji vrag? pa u zadnjih par dana sa ovim ludjackim zakljucavanjem/otkljucavanjem tema ste napravili vecu svadju i isprovocirali baniranja nego svi mi sa svojim natezanjima u dosadasnjim topicima. daj malo stanite na loptu. i ukinite taj kao fol direktnom demokracijom donesen novi nacin kaznjavanja gdje se leti na godinu dana. koliko clanova ima ovaj forum (mislim na aktivne clanove unazad godinu dana) i koliko njih je glasalo za taj Vas novi nacin kaznjavanja? 1% 2 %. toliko o manhunterovoj direktnoj demokraciji.



Hm..i meni je palo na pamet da je forum pitom dok se ne pojavi moderator. Onda svi najebu.
Neka naopaka prica.





Pa da znaš da si u pravu Charlie... I mafijaška organizacija je neverovatno mirna dok se ne pojavi policija.



da,kad se pojave panduri onda triba i njima dat dio love.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 26/08/2015 : 10:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Najbolje je da isključe ceo internet, i da svi idemo na jedno pivo

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 26/08/2015 10:58:06
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/08/2015 : 11:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by mamlaz

ovo je samo jedno osobno pitanje moderatorima. sta vam je, koji vrag? pa u zadnjih par dana sa ovim ludjackim zakljucavanjem/otkljucavanjem tema ste napravili vecu svadju i isprovocirali baniranja nego svi mi sa svojim natezanjima u dosadasnjim topicima. daj malo stanite na loptu. i ukinite taj kao fol direktnom demokracijom donesen novi nacin kaznjavanja gdje se leti na godinu dana. koliko clanova ima ovaj forum (mislim na aktivne clanove unazad godinu dana) i koliko njih je glasalo za taj Vas novi nacin kaznjavanja? 1% 2 %. toliko o manhunterovoj direktnoj demokraciji.



Hm..i meni je palo na pamet da je forum pitom dok se ne pojavi moderator. Onda svi najebu.
Neka naopaka prica.





Pa da znaš da si u pravu Charlie... I mafijaška organizacija je neverovatno mirna dok se ne pojavi policija.


Preseravaš se.
Nisi ti nikakva policija, ti si nekakva paravojna postrojba koja nasumice uleti u selo i da riješi jednog "mafijaša" pobije cilo selo, pa nakon toga zabrani da se to isto selo više spominje.

Zatvaranje tema je dno dna.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 26/08/2015 : 13:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ne znam za zaključavanje tema, ali meni je recimo dno dna kad pojedinci koji više nego zasluženo dobiju neku sankciju se prave naivni, kao, ne shvaćaju što su napravili, i još usput kroz pompozne konstrukcije podbadaju raznim epitetima neke druge forumaše, valjda nadajući se da će se ti dati navući na tanak led i dobiti ban.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/08/2015 : 13:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Ne znam za zaključavanje tema, ali meni je recimo dno dna kad pojedinci koji više nego zasluženo dobiju neku sankciju se prave naivni, kao, ne shvaćaju što su napravili, i još usput kroz pompozne konstrukcije podbadaju raznim epitetima neke druge forumaše, valjda nadajući se da će se ti dati navući na tanak led i dobiti ban.


Joj šta ne volin pričanje o "pojedincima".
Koji pojedinci?
Koje situacije?
Kojin epitetima?
Koje konstrukcije?
Koji forumaši?

Gukni golube, čega se bojiš?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 26/08/2015 : 13:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ulaženje u dublju analizu ne bi bilo u skladu s topicom. A ionako uz malo truda i sam možeš doći do tih činjenica.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/08/2015 : 13:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Hunter je otključao punisher, nema smisla da ovaj topic i dalje bude otključan

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000