forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ispod Radara Istinske Predodbe
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 17/09/2015 : 07:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

jooj bagi, pa gdje nađe ovu sliku anatomije Bosne?

zlatko, ću ti javim ali mi u inbox napiši blizu kojeg faksa i tako neke stvari koje bih trebala znati, za koju cijenu max. itd..

Nastojat ću saznati u toku dana,pa ti javim. To je kćer od jedne moje poznanice,a došlo mi je žao jer je u nedjelju bila u Rijeci da joj pronađe smještaj,pa nije uspjela. Baš mi priča za čega sve ljudi traže po 100-200-300 eura... pa sam se sjetio da si ti iz Rijeke,pa eto-da probam pomoći ako se može...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2015 : 11:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

jooj bagi, pa gdje nađe ovu sliku anatomije Bosne?

zlatko, ću ti javim ali mi u inbox napiši blizu kojeg faksa i tako neke stvari koje bih trebala znati, za koju cijenu max. itd..

Nastojat ću saznati u toku dana,pa ti javim. To je kćer od jedne moje poznanice,a došlo mi je žao jer je u nedjelju bila u Rijeci da joj pronađe smještaj,pa nije uspjela. Baš mi priča za čega sve ljudi traže po 100-200-300 eura... pa sam se sjetio da si ti iz Rijeke,pa eto-da probam pomoći ako se može...


Može..i ja ću nastojati pomoći koliko mogu. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/09/2015 : 15:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Danas stajah malo preblizu ponoru..pozeljeh skociti..po prvi put..nije uspjelo..moram si izgleda nanijeti jos nekoliko kolicina boli..ali ometa me taj sex...dovraga i ta vaginalna manipulacija..jebena crna rupa antimaterije..usisava ...ehh

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/09/2015 : 17:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nikad ne znam da li pričaš o razvodu ili samoubistvu, pa budi malo jasniji.:)

Za razvod postoji pogodan trenutak, za samoubistvo ne.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 17/09/2015 : 22:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

jooj bagi, pa gdje nađe ovu sliku anatomije Bosne?

zlatko, ću ti javim ali mi u inbox napiši blizu kojeg faksa i tako neke stvari koje bih trebala znati, za koju cijenu max. itd..

Nastojat ću saznati u toku dana,pa ti javim. To je kćer od jedne moje poznanice,a došlo mi je žao jer je u nedjelju bila u Rijeci da joj pronađe smještaj,pa nije uspjela. Baš mi priča za čega sve ljudi traže po 100-200-300 eura... pa sam se sjetio da si ti iz Rijeke,pa eto-da probam pomoći ako se može...


Može..i ja ću nastojati pomoći koliko mogu. :)

Evo,saznao sam nešto... Studij prava, Podmurvice. Vjerojatno znaš gdje je,pa što bliže to bolje...
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 17/09/2015 : 22:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Nikad ne znam da li pričaš o razvodu ili samoubistvu, pa budi malo jasniji.:)

Za razvod postoji pogodan trenutak, za samoubistvo ne.



Vjerujem da ni on sam ne zna šta je htio reći u većini slučajeva u zadnje vrijeme...Visok stepen rastrojenosti u mudoka,skoro pa kao pljuger...

Wtf?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2015 : 23:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900
Evo,saznao sam nešto... Studij prava, Podmurvice. Vjerojatno znaš gdje je,pa što bliže to bolje...


Sad znam odakle početi i pitati ljude koji znaju ljude, odmah ujutro.
Pa ti javim, čim nešto pametno iskrsne :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/09/2015 : 11:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by manhunter

Nikad ne znam da li pričaš o razvodu ili samoubistvu, pa budi malo jasniji.:)

Za razvod postoji pogodan trenutak, za samoubistvo ne.



Vjerujem da ni on sam ne zna šta je htio reći u većini slučajeva u zadnje vrijeme...Visok stepen rastrojenosti u mudoka,skoro pa kao pljuger...

Ne diraj mi krugera ..za ostalo si u pravu .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 18/09/2015 : 16:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Jebo te on...

Wtf?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/09/2015 : 17:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Jebo te on...





0:50

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 18/09/2015 : 20:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Šta je,mišolovac,kakav je to politički nekorektan,nacionalistički nepodoban te seksualno eksplicitan klip? Ban 7 dana,hajde razguli...

Wtf?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/09/2015 : 20:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Šta je,mišolovac



Ah, bagi, ti to sebe smatraš mišem?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 18/09/2015 : 20:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Povučeš me za miša...

Wtf?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/09/2015 : 21:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pokušao sam da tvoju prvu psovku ublažim i okrenem na zajebanciju, ali izgleda da nisi bio u stanju da shvatiš.
Imaš kod mene od ovog trenutka nula toleranciju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 19/09/2015 : 16:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Jebo te on...

Odi podigni haubu , umjesto da pises gluposti

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/09/2015 : 18:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Malo prije sam otkrila da je bagi baniran.
Saptom pao.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/09/2015 : 20:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
bagi je zamolija da prenesen njegovu poruku jerbo ste ga banali.
Poruka u cijelosti :

Tekst poruke : bagi je poručio da budeš nježan dok ga držiš za miša u panišeru nemoj da ti ruka previše drhti mišić je odveć osjetljiv,ima nula toleranciju...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 19/09/2015 : 20:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
pacienti
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/09/2015 : 20:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

pacienti


A sto ti radis ovdje bez uputnice?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/09/2015 : 03:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Ludilo.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/09/2015 : 03:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Madness.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/09/2015 : 03:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

pacienti



Dogbrodošli, dogbrodošli u naš skroamn dom...
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
908 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 20/09/2015 : 03:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by trolodtroje

pacienti


A sto ti radis ovdje bez uputnice?


On je tu preko veze.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/09/2015 : 16:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Prilicno iznemogao i gotovo na kraju svih mogucih izvora energija borim se protiv cudovista iz puno formi..
Lavabo, rigaj, samarcinu opali si , namjesti osmjeh i probudi svijet...jeeeeh
Balansirati je trenutno tesko jer ponor gleda natrag ,i nije neprivlacan..jebiga ..
Pa kaze ,,,






“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 25/09/2015 : 00:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Prilicno iznemogao i gotovo na kraju svih mogucih izvora energija borim se protiv cudovista iz puno formi..
Lavabo, rigaj, samarcinu opali si , namjesti osmjeh i probudi svijet...jeeeeh
Balansirati je trenutno tesko jer ponor gleda natrag ,i nije neprivlacan..jebiga ..
Pa kaze ,,,


Gore glavu majstore... Dovoljno je što nas lagano uništavaju oni koji upravljaju ovim jadnim svijetom-nemoramo im onda još i mi sami pomagati... Bit će bolje... Mora biti bolje kad-tad...




Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000