forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ispod Radara Istinske Predodbe
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/10/2015 : 19:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Problem kod moderirajna je što moderator mora čitati sve što se napiše.

Baš sve.

Ufff...






ti nisi moderator, ti si običan pizdun..

ufffff.

ovo je bilo od gušta.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/10/2015 : 19:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Neka neka, treba to izbaciti iz sebe

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/10/2015 : 19:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A ak' sam pročital sve one postove o PMS-u, mogu valjda i ovu kamilicu

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/10/2015 : 19:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Neka neka, treba to izbaciti iz sebe



ma viđe mladje..što je dobre volje.
Kanda je konačno umočija..prst u more
ajd..samo si daj oduška i oduševljenja..treba i tebe ponekad počovječenog vidjeti. a možeš me i banirat na dan ako bi ti bilo milo

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/10/2015 : 19:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

A ak' sam pročital sve one postove o PMS-u, mogu valjda i ovu kamilicu



kamilicu?
u smislu da je mlako?
izazivaš?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/10/2015 : 19:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by mladjo

Neka neka, treba to izbaciti iz sebe



ma viđe mladje..što je dobre volje.
Kanda je konačno umočija..prst u more
ajd..samo si daj oduška i oduševljenja..treba i tebe ponekad počovječenog vidjeti. a možeš me i banirat na dan ako bi ti bilo milo



I moderatori moče
Ja sam uvijek vesel
Ajmo razlaz

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/10/2015 : 20:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
što si mislio pod kamilicom?
pivat ću ti ovuda dok mi ne rečeš.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/10/2015 : 20:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kamilica štivo = laganini štivo.
Znači ovo štivo gore je laganini/mačji kašalj/kamilica u odnosu na PMS štivo.

To je naravno bilo jasno svima osim tebi

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/10/2015 : 20:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kamilica štivo = laganini štivo.
Znači ovo štivo gore je laganini/mačji kašalj/kamilica u odnosu na PMS štivo.

To je naravno bilo jasno svima osim tebi



mislim da sad shvaćam na koje pms štivo misliš..

dopalo vam se, a?
dobro.

od sad pišem samo u pms-u.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 06/10/2015 20:40:23
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/10/2015 : 20:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie


A Ona.. Ona ispija svoj čaj i osjeća se spokojnom, baš kao i ja, jer Ona je ja - udahnula posljednji zrak, kao posljednju radost, što se još jednom odvažila disati bez daha, u ovim dubinama.





I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/10/2015 : 21:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Forume, mene puca blagi filing da sam si navukla moderatore za vrat.
Oba..obadva

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/10/2015 : 22:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Forume, mene puca blagi filing da sam si navukla moderatore za vrat.
Oba..obadva



Puca tebe paranoja...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/10/2015 : 22:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Forume, mene puca blagi filing da sam si navukla moderatore za vrat.
Oba..obadva



Puca tebe paranoja...



O.O ..što sam vam rekla!? Evo opet se ponavlja

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 06/10/2015 : 23:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
pa sad slonić malo.



Jes! proradio mi gif.
(kao odgovor na slonića)



~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 06/10/2015 23:03:27
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/10/2015 : 22:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danas saznao da je umro drugi susjed od mene koji je u zadnje vrijeme bio u bolnici.
To ne bi bilo po ničemu znakovito da danas nije ravnih 8 godina kako je umro moj otac koji sa navedenim susjedom dijeli isto ime i prezime... eto što ti je sudbina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/10/2015 : 05:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Našla sam svoju "Frojdovu dilemu" prenesenu na internetu. Jako sam se obradovala i počašćena sam time, ali mogu reći da čitajući sebe, kao netko sa strane, tko je slučajno naišao i čita, djelujem si prilično..drugačijom? Malo pomaknutom..

Na ovoj temi sam se jako dobro zabavljala, sad imam problema sa snom. Očito. Već sam kavu popila i ..nije to ta noć, ali mi je pjesma na pameti.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/10/2015 : 19:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Našla sam svoju "Frojdovu dilemu" prenesenu na internetu. Jako sam se obradovala i počašćena sam time, ali mogu reći da čitajući sebe, kao netko sa strane, tko je slučajno naišao i čita, djelujem si prilično..drugačijom? Malo pomaknutom..




Gde si je našla???

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/10/2015 : 19:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ova pesma je za Heru i Leandra.
Za ono dvoje koji se jure okeanima misli. I koji se vole, a ne smeju sebi da priznaju, a kamoli onom drugom. Ono dvoje koji uvek lete ispod radara, plaše se svoje senke, a kriju se u tuđoj.

Ko zna, možda će jednom preplivati okean.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/10/2015 : 23:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Našla sam svoju "Frojdovu dilemu" prenesenu na internetu. Jako sam se obradovala i počašćena sam time, ali mogu reći da čitajući sebe, kao netko sa strane, tko je slučajno naišao i čita, djelujem si prilično..drugačijom? Malo pomaknutom..




Gde si je našla???



Što gdje?! Ovdje? :)


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/10/2015 : 04:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Alberto Moravia: Volim te jer si oduvijek bila u meni
odlomak iz knjige "Tajna"

Kada ponovo razmislim, sada, u srcu mi eksplodiraju beskrajne, silovite emocije, kojima ne mogu odrediti značenje, zato što najdublji osjećaji imaju pravo postojati samo u njima samima i nigdje drugdje.

Još manje postoje u logici i, ponajmanje, u stvarnim događajima. Volio sam te kao što mi se nikada ranije nije dogodilo i kako mi se nikada više neće dogoditi. Volio sam te u vremenskom razmaku koji se ne može odrediti u stvarnosti, možda zato što ni danas ne razumijem jesmo li se voljeli koji mjesec ili koju godinu, koji tren ili koju vječnost.

Možda si oduvijek bila u meni, kao dio mojih najskrivenijih snova i potreba, kao cilj mojih vječitih čežnji, kao sjećanje na staru maštu mog djetinjstva, razočaranog djeteta koje nije uspijevalo pronaći prijatelja s kojim bi podijelilo igračke, zajedno ukralo marmeladu od jagoda iz ostave...

Volio sam te ne samo zbog uzvitlanog bogatstva koje si unijela u moj život, ili zbog onog uzbudljivog kupanja u duhovnoj čistoći kao kad sam s tobom podijelio tvoj unutarnji život, nego i zbog toga što si mi otkrila onaj dio mene koji sam oduvijek želio upoznati, a za koji sam znao da je zapetljan u mreži moje stidljivosti.

Neizbježno te voli svako tko te poznaje iznutra. Možda je zbog toga nemoguće izbrojiti dane kada smo bili zajedno (je li moguće da osjećaji imaju veličinu brojeva na kalendaru?) i ako mislim na tebe dok pišem, ne znam jesam li te posljednji put vidio prošle godine, prošlog mjeseca, ovog jutra ili možda prije samo nekoliko trenutaka.

Nešto od tebe ostalo je unutra, nešto što je neosjetljivo na tok vremena, životne događaje koji se utrkuju u nepotrebnoj žurbi. Nešto što čini tajnim blago unutrašnje ljepote za kojom posežem kada imam potrebu za svjetlom, u danima kada nebo iznad Jeruzalema ostaje daleko i kada mi oblaci svakodnevice prekrivaju boje.

Ponekad, uvečer, s prozora svoje sobe podižem oči ka nebu, instinktivno tražeći nebo iz naših dana u Jeruzalemu i sanjam da je opet tu. Želio bih da u tvom životu ima makar dio ljepote koju daješ onome tko je pored tebe.
.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/02/2016 : 00:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Alkoholizam i depresija


Susrela sam se nedavno sa alkoholizmom i depresijom, kao promatrač tog stanja koje je jedan začarani krug za osobu koja se u njemu nalazi i teško je pomoći..još je teže bespomoćno promatrati kao osoba koja zna da se može i postoji izlaz, nije lagan i nije lako promatrač biti koji svakim danom strepi hoće li to biće dočekati novi dan. Jer alkoholizam i depresija u duetu su toliko grdi da osoba često ima suicidne misli i hoda po tom rubu, dok promatrač može samo strepiti. Zovem se "promatračem" jer ne umijem mnogo pomoći u tom kaosu da bih bila više od toga ili više od pokušaja, da pomognem.
Shvatila sam danas da sam u ovom periodu u kom strepim svakodnevno, potpuno izbrisala iz sebe alkohol i potrebu-naviku da ga poželim sama ili s društvom popiti. To mi se desilo, meni, u borbi protiv ovog strašnog i moćnog neprijatelja. Izbrisala sam ga iz sebe jer sam shvatila koliko je nepotreban kao trik na trenutak u kom se prikaže ugodnim i prijateljskim čak te ponekad osjećajem podari, da bi u suštini bio zlo kakvo rijetko kada zadesi čovječanstvo.
To se desilo meni, nemam pojma kako da inteligentnom biću pomognem da preuzme uzde u svoje ruke i kontrolu nad svojim životom jer sve je pod kontrolom dok je pod alkoholom. Bez njega je tuga i očaj i to je zatvoreni krug unutar kojega se još nalazi mnoštvo labirinta.
Prošla sam njima i popamtila cijeli put, ali iz kruga mogu izaći sama. Kako da povedem i osobu koju taj krug sve više pritišće, dok iz njega ne istisne sav kisik u plućima.


Pošla sam se educirati i što sam više saznala o tome, nije mi lakše ali me više strah.

http://www.zdravobudi.hr/10533/ovisnost-o-alkoholu-i-depresivni-poremecaj

Depresija i alkoholizam su izrazito povezani. Mnogi depresivni ljudi mogu postati alkoholičari jer neraspoloženje i tjeskobu pokušavaju "izliječiti" alkoholom. Pritom, mnogo toga u životu alkoholičara djeluje na povećanje depresije i loše raspoloženje, pa se stvara zatvoreni krug iz kojeg je teško pobjeći.

http://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/16084/Depresija-i-alkohol.html

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/02/2016 : 00:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Odličan post charlie.
Ja sam također promatrao ljude koji piju.
Nije problem alkohol već je problem što ti ljudi ne piju npr. kao ja.
Ja volim popiti jednu max 3 do 4 čaše viskija.
I to je to...užitak mi je...
Kod njih je nešto drugo na stvari...depresivni su i piju sve dok im alkohol ne uzrokuje " onaj " osjećaj nestanka njihovih problema pri tome ne vodeći uopće računa koliko su popili.
Dobro si napisala oni depresiju liječe alkoholom.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/02/2016 : 01:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Tonka?! Pa ti si do nedavno pio sokice i limunice.
Pa okej je trenirati za gentlemana i bez viskija. Kakav te viski odjednom spopao.
Svasta :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/02/2016 : 01:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/02/2016 : 01:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Odličan post charlie.
Ja sam također promatrao ljude koji piju.
Nije problem alkohol već je problem što ti ljudi ne piju npr. kao ja.
Ja volim popiti jednu max 3 do 4 čaše viskija.
I to je to...užitak mi je...
Kod njih je nešto drugo na stvari...depresivni su i piju sve dok im alkohol ne uzrokuje " onaj " osjećaj nestanka njihovih problema pri tome ne vodeći uopće računa koliko su popili.
Dobro si napisala oni depresiju liječe alkoholom.



Da..depru lijece alkoholom a alkohol sam izaziva ili pojacava vec postojece stanje depresije. To je taj zacarani krug. Ali moze i bolje. Antidepresivi s alkoholom.
Ruski rulet sa zivotom. Ali, k vragu, ionako im nije stalo. To je odvratno i sebicno stanje za koje bih ja prepisala terapiju batinama. Poslala na rad u rudnik do krvavih zuljeva, do ozdravljenja..jer tako se vjerojatno osjecaju svi oko njih, kojima je stalo..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000