forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 240 - Ruta za Panamu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/10/2015 : 21:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čekam da nabavim ovaj broj da mogu pročitati cijelu priču u komadu, ne znam što točno mogu očekivati ali nadam se da ne može biti slabije od pojavljivanja Kajuna u onoj epizodi Tajanstveno selo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 04/10/2015 21:02:56
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/10/2015 : 21:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čekam da nabavim ovaj broj da mogu pročitati cijelu priču u komadu, ne znam što točno mogu očekivati ali nadam se da ne može biti slabije od pojavljivanja Kajuna u onoj epizodi Tajanstveno selo.



Ni ja još nisam počeo ovo čitati.
A od Tajanstvenog sela teško da je slabije. Uzalud potrošen Torricelli.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 05/10/2015 : 08:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
nije puno bolje od Tajanstvenog sela, početak obećava, ali samo prvih 50-ak strana, kasnije jako loše
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 08/10/2015 : 13:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Panama nije u Južnoj AMerici. :D


To znam, ali znaš li ti da je Panama u vrijeme dok ju je Zagor posjetio bila dio Kolumbije, dakle tehnički južnoameričke države?
https://en.wikipedia.org/wiki/Separation_of_Panama_from_Colombia

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/10/2015 : 13:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Priznajem da nisam znao.
Ali i dalje nisi u pravu, ako Zagor ode do Francuske Gvajane to se neće vrijediti kao da je otišao u Europu. ;)
No, nije to ni bitno. Bitno je da ovdje počinju Zagorove avanture na nikad posjećenim egzotičnim predjelima, jedva čekam nastavak.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 08/10/2015 : 20:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Čak i ako ga crtaju braća Di Vito?
Ajde popravljaš se... ;-)

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/10/2015 : 20:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa nisam ja protivnik braće Di Vitto.
Dapače, na Zagiju me pozitivno iznenađuju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 08/10/2015 : 22:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Evo pročitao sam napokon do kraja ovu avanturu u Luizijani. Solidna zabavna avantura, i nikad bolji Mangiantini!

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 10/10/2015 : 15:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
dobra epizoda u globalu. možda malo razvučena,al može proći.

crtež dobar, na momente zagor izgleda kao da je jedva punoljetan,al jebiga.

jedino kaj grebe oči je prijevod.

par riječi "novohrvatskog" u životu nisam čuo do ovog zagija.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/10/2015 : 15:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Na primjer?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 11/10/2015 : 03:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
na dva mjesta ima novotvorenice al da ga jebeš sad, pripit nakon svadbe neda mi se čačkat po zagorima :-)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/10/2015 : 10:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Meni nijedna nije upala u oko, ali ok.
Ako će ti se poslije dati, molim te napiši.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/10/2015 : 11:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

na dva mjesta ima novotvorenice al da ga jebeš sad, pripit nakon svadbe neda mi se čačkat po zagorima :-)




Bespridržajno? Uspravnica? Ako nisu ove, sve ostale mogu proći.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/10/2015 : 11:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Sadržajnice...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/10/2015 : 10:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
napokon je završila ova "mora" sa tim Cajunima, Luizijanom,....ova južnoamerička odisejada jedno veliko razočaranje do sada, nadam se da če biti boljih priča u nastavku.....iako tehnički Zagor još nije "ušao" u Južnu Ameriku.....i bezvezna mi je ova jurnjava za tim Dexterom (ko da se radi o največem kriminalcu ikada, pa ga je potrebno obavezno uhvatiti, iako prošli cijeli kontinent, samo da ga se uhvati,.....na kraju če i sam Zagor zaboraviti zašto ga uopče goni,...ja kao čitatelj sam to več zaboravio,...znam jedino da je taj Dexter ukrao nešto, neki skupocjeni kamen ili nešto,....). Ma to dosta govori o zanimljivosti priče,....boooooooooooooring!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/10/2015 : 11:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da je samo krađa kamena u pitanju, ali ima tu i važnijih stvari koje Zagor sigurno neće zaboraviti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 18/10/2015 : 11:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
meni je ok zasada,ova prica i nije toliko losa ali mislim da su braca s rijeke svoje otpivali odavna i da ih nisu tribali vracati

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/10/2015 : 11:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

napokon je završila ova "mora" sa tim Cajunima, Luizijanom,....ova južnoamerička odisejada jedno veliko razočaranje do sada, nadam se da če biti boljih priča u nastavku.....iako tehnički Zagor još nije "ušao" u Južnu Ameriku.....i bezvezna mi je ova jurnjava za tim Dexterom (ko da se radi o največem kriminalcu ikada, pa ga je potrebno obavezno uhvatiti, iako prošli cijeli kontinent, samo da ga se uhvati,.....na kraju če i sam Zagor zaboraviti zašto ga uopče goni,...ja kao čitatelj sam to več zaboravio,...znam jedino da je taj Dexter ukrao nešto, neki skupocjeni kamen ili nešto,....). Ma to dosta govori o zanimljivosti priče,....boooooooooooooring!!!!!!!!!!!!



To samo govori da te je Zagor prerastao. Odavno je Zagor prestao biti "kaoboji i indijanci", šteta što to još nisi shvatio.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/10/2015 : 11:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Čuj ti njega. Zagoru je mijesto u Darkwoodu, da sam htio čitati nešto o Luizijani, Panami, Južnoj americi,...ja bi sebi nabavio turistički vodič ala Lonely Planet,...
Osim Darkwooda odobravam jedino sporedne svijetove ala Gondor, svemir ala Akronijanci i to je to.....sve ostalo su gluposti, u koje se sad amogu i uvjeriti jer me ove nekakve "odisejade" razočaravaju. Dobro, da se radi o nekakvom specijalcu, maxiju pa čak trodijelnoj priči a ne da če 3 godine (ili koliko dugo če to sranje trajati) treba čekati na povratak u Darkwood....
Šta onda? Zagor u Australiji? Zagor na Filipinima? Azijska Turneja Zagora? Zagor i Chico u Mongoliji? Zagor i Afrička odisejada?

Nije mene Zagor prerastao, nego to uopšte više nije Zagor....To je neki turista, odjeven u Zagorovu majicu.....
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/10/2015 : 11:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, normalno, Kododiks te ne smeta ali posjet Luizijani, to nije više pravi Zagor, ha?.

Ne smiješ živjeti u prošlosti.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/10/2015 : 12:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Zagor djeluje na uspravnici Karipsko more - Antartika.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/10/2015 : 12:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Čuj ti njega. Zagoru je mijesto u Darkwoodu, da sam htio čitati nešto o Luizijani, Panami, Južnoj americi,...ja bi sebi nabavio turistički vodič ala Lonely Planet,...
Osim Darkwooda odobravam jedino sporedne svijetove ala Gondor, svemir ala Akronijanci i to je to.....sve ostalo su gluposti, u koje se sad amogu i uvjeriti jer me ove nekakve "odisejade" razočaravaju. Dobro, da se radi o nekakvom specijalcu, maxiju pa čak trodijelnoj priči a ne da če 3 godine (ili koliko dugo če to sranje trajati) treba čekati na povratak u Darkwood....
Šta onda? Zagor u Australiji? Zagor na Filipinima? Azijska Turneja Zagora? Zagor i Chico u Mongoliji? Zagor i Afrička odisejada?

Nije mene Zagor prerastao, nego to uopšte više nije Zagor....To je neki turista, odjeven u Zagorovu majicu.....


Zagor raste!
Nema povratka na staro.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 18/10/2015 : 12:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Uspravnica?

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/10/2015 : 12:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Team up Zagora sa Mister No-jem:

"Naučnik Dexter zna da mu je Zagor za petama, bježi koliko ga nose noge i malo prije ga je Zagorova sjekira dohvatila on se pomoču tih kamenja kojih je ukrao transportira u 1950+ i dođe u Manaus i plati Mister nou, da ga vozi u Rio, odakle če iči u Maroko, pa onda pustinjom do Egipta, pa do gaze, Sirije, Iraka, Irana, pa sve do Hormuza, Indije, Pakistana, Kine, Kamčatke, Sibirije, Aljaske,.....Zagor kontaktira vješticu Shyer, Mnogookog, Kiki Manitua, crnu vatru, viječe staraca, Winter Snakeovu ekipu čuvara blaga, trapere, sve šumske životinje,....i svi na kraju naprave neki napoj kojeg Zagor i Chico popiju i oni isto tako se transportiraju u manaus, gdje zagor pronađe Mister No, prebije ga ko pičku, chico drži pištolj n aKrugeru i Zagor sazna od Mister noja, gdje je krenuo Dexter i jurnjava se nastavlja
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/10/2015 : 13:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote




Sigurno nisi ni znao za ovo. Jel ti glava još uvijek na mjestu... nije eksplodirala od uzbuđenja?
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000