forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Mr. Jack
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 09/09/2015 : 15:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav forumaši.
Nisam do sada ništa objavljivao ali vas čitam već neko vrijeme.
Pa kako bolje se predstaviti nego sa kratkim, brzinskim, skicoidnim stripom...koji služi kao uvod u jedna od projekata.
Hvala i nadam se da se družimo češće od sada...
















http://www.mrklimrak.hr/vibor

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 09/09/2015 : 18:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
I evo preview što se trentno radi ako ikoga zanima naravno.
Ako sve bude u redu u 12. mjesecu izlazi nulti broj.
Veli Jože na moderniji, hellboyasto-chewasti način.




Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 09/09/2015 : 20:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo! Pratim!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 09/09/2015 : 21:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ako se ne varam jedan je od vas dvojice (Vjeran / Vibor) vodio za vrijeme festivala Sa(n)jam knjige u Istri razgovore stripovskoj ulici?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 09/09/2015 : 23:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by V_Juhas

I evo preview što se trentno radi ako ikoga zanima naravno.
Ako sve bude u redu u 12. mjesecu izlazi nulti broj.
Veli Jože na moderniji, hellboyasto-chewasti način.






gdje izlazi?

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 10/09/2015 : 11:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Ako se ne varam jedan je od vas dvojice (Vjeran / Vibor) vodio za vrijeme festivala Sa(n)jam knjige u Istri razgovore stripovskoj ulici?



Jeste. Vjeran. Ispričavam se ako je nekome učinio štogod nažao. Dobar je on samo treba biti blizu njega sa strelicom za uspavljivanje za svaki slučaj.
Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 10/09/2015 : 11:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate




gdje izlazi?



U tiskanom obliku izlazi na Sajmu knjiga u Puli a dan/dva nakon toga i u digitalnom obliku na službenoj stranici stripa (u izradi), na stranici udruge Mrkli Mrak (www.mrklimrak.hr) i tako dalje...

Edited by - V_Juhas on 10/09/2015 11:30:56
Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 10/09/2015 : 11:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
Evo još pokoji concept art/skice, čisto da vidite u kojem smjeru se kreće.

Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 10/09/2015 : 11:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1586 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 10/09/2015 : 11:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Odlično je ovo! Sviđa mi se. Samo naprijed.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/09/2015 : 12:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Prvi strip je odličan!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 10/09/2015 : 14:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Vrlo lijepo i crtački zrelo. Ne bih se upuštao u ozbiljniji komentar, dok ne vidim još ponešto, ali, svakako, obećavajuće!
Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 10/09/2015 : 17:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
Hvala mnogo. Budem updejtao povremeno, ima toga sada kada se zahuktalo.
Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 10/09/2015 : 17:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Prvi strip je odličan!



Drago mi je. Takvi opušteno "makabrični" su mi super za u pauzama smišljati.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 10/09/2015 : 19:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ovo je baš obećavajuće. Ne sjećam se da su se ljudi puno lovili priče o Velom Joži ako ne gledamo konvencijske zbirke.
Neki crteži, tu i na stranici, me djelom podsjećaju i na Makedonca The Mićeta što je za mene samo plus.
Veseli me i što će strip biti predstavljen i na Sajmu knjiga jer to znači da ono prošle godine neće biti samo izuzetak.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 10/09/2015 : 23:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Odlično!!
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2353 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 11/09/2015 : 22:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Stvarno dobro izgleda.
Pratim...

Carpe diem
Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 14/09/2015 : 17:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
Evo radna verzija jedne nasumično izabrane stranice.
Znam da se ništa ne može zaključiti iz ovoga ali nešto da podjelim.
(Malo mi je izdavač zabranio spojlati i otkrivati pa moram ovako - ah!)
Ako vam odgovara budem još povremeno podjelio pokoju stranicu.


Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 15/09/2015 : 19:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message  Reply with Quote
Interesantno :)
Crtački nemam zamjerki, stil je stvarno prilično zreo i, što se mene tiče, itekako objavljiv.
Što se tiče prve priče, sviđa mi se ravnoteža sivih površina, vrlo je zrela i ona. Ne znam kojoj publici je namijenjena priča, pa ne mogu do kraja suditi o režiji. Ja da sam radio za SVOJU publiku (koja je operisana od stripa), malo bih "srezao" režiju, to jest učinio bih je "učinkovitijom" (ako nije jasno, objasniću :) )
Nisam ekspert za character design pa ne mogu o njemu suditi, koliko je interesantan ili nije, meni je simpatičan. Harmonije boja mi imaju smisla i sviđa mi se flat a istodobno "zaprljan" način bojenja.
Naslovnica "udara", ali grafički nije baš do kraja dobro riješena, po meni. Shvatam šta ste htjeli grafički uraditi sa blokom u dva reda za naslov, ali nekako je pomjereno udesno zbog ovog uvijenog dijela slova "J" koji iskače iz bloka (ovo govorim kao dizajner). Možda i može proći ovako, ali možda ne bi bilo loše da probate još par kombinacija.
Sretno :)

https://www.facebook.com/TiitvojCrnjak
Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 15/09/2015 : 22:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
Mnogo, mnogo hvala na osvrtu.
Da, naslovnica je samo radna verzija i u potpunosti razumijem zamjerke. Treba još vremena da se u potpunosti dizajnerski riješi.
Prvi strip je kratak uvod u nekakav duži projekt a priča je nekakav psihološko trilerasti horor - no neće se tako skoro realizirati poradi drugih obaveza. Ali se radi na njemu.

Drago mi je da ti se Mr.Joe vizualno sviđa, trebalo mi je vremena da se odlučim za stil koji je meni prirodan a istovremeno i funkcionalan za taj projekt. Malo "cartoonish" stilizirani likovi mi najbolje odgovaraju i mislim da ću na taj način najbolje dočarati veoma zanimljivu plejadu karaktera koja se pojavljuje u stripu.

Još jednom, stvarno hvala za osvrt.


http://www.mrklimrak.hr/vibor
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 30/11/2015 : 20:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Kakva je situacija sa nultim brojem? Hoće li biti dostupan za Sajam knjige?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/12/2015 : 20:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
One table u boji razbijaju! Bravo!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 05/12/2015 : 17:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Kakva je situacija sa nultim brojem? Hoće li biti dostupan za Sajam knjige?



Ispričavam se na kasnom javljanju ali nisam imao tjedan dana pristup računalu.
Da, prolog se može pokupiti na sajmu a za par dana dižemo i digitalnu verziju za one kojima je sajam daleko ili ne stignu.

Edited by - V_Juhas on 05/12/2015 17:38:39
Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 05/12/2015 : 17:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

One table u boji razbijaju! Bravo!



Mnogo hvala, drago mi je da razbijaju, tome sam i težio!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/12/2015 : 17:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Sve što sam vidio ovdje mi se sviđa.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

V_Juhas
Starting Member

Croatia
19 Posts

Member since 09/09/2015

Posted - 21/12/2015 : 19:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit V_Juhas's Homepage  Send V_Juhas a Private Message  Reply with Quote
Evo za nekoliko dana dižemo PROLOG Mr. Joe na net (malo je zapelo zbog ostalih obveza i sličnih nepodopština).
Do tada evo jedna čestitka jer je to doba i tako to i sasma je pristojno da se zaželi jednom divnom forumu sve to nešto sretno i tako to...slavili ili ne slavili apsolutno je nebitno jer Betmen.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000