forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Interpelacija: Mlađo kao moderator
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/09/2015 : 14:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Poll Question:
Da li je po vama gospodin Mlađo sposoban, da upravlja funkcijom moderatora ili ne?

Naime, ja mislim da nije pa mogu objasniti svoje nezadovoljstvo njegovim radom, a vi razmislite kod sebe, da li se i vama dogodilo nešto slično, odnosno kako ga vi doživljavate.

Eto, ja sam prvi puta trebao biti izbačen na 48 sati, pa sam odmah dobio 31 dana, iako je napisao 30 dana, odsjedio sam 31, jer je pogrešno izračunao (nije vodio računa da ima mijesec JULIJ 31 dana), onda sam se vratio, napisao par odgovora, i odmah sam bio izbačen opet na 30 dana (vratio me Manhunter posle 32 dana!, jer 31 ionako umjesto 30. jer opet nitko nije vodio računa da ima i AUGUST 31 dana + još jedan dan zakašnjenja, jer gospon Mlađo uopšte ne vodi računa, kada ima netko za vratiti na forum, pa me onda Vratio Manhunter, iako sam ja jutros ( oko 9 ujutro) vidio, da je i Mlađo logiran, pa ništa od odključanja).
Znači ako zbrojimo dvije kazne, trebao sam "odležati" 9 dana, ja sam ih odležao 63, i da sada ne pričam, kakva šteta mi je bila nanjeta, jer nisam mogao sudjelovati na aukcijama, pogotovo je bila šteta nanjeta prodavačima, od kojih sam mogao kupiti stripove a pogotovo vlasniku sajta, koji je mogao dobiti procente a i državi, koja je mogla dobiti pdv.... zato bi stvarno trebalo razmisliti, da se aukcije i forum odvoje od kazne, jer se time napravi GOSPODARSKA ŠTETA ( u vezi sa aukcijama) dok je forum, kako za koga (za neke zajebancija, za neke ozbiljan,....ali je ipak forum a od foruma vlasnik sajta u biti nema ništa, dok u vezi sa aukcijama ima i on i prodavači i države), ali dokle ima ovako nesposobnog moderatora kao što je Mlađo, radi se šteta upravo na aukcijama, dok na forumu i nema štete, ako samja bio izbačen ali je napravljena šteta na aukciji.
To je jedna stvar, druga stvar je, da je Mlađo lagao, kada je napisao, da su specijalne kazne (od 48 sati, 7 dana, ...) ukunite, jer ni to nije istina, jer sam vidio da je forumaš Nagor bio izbačen na 48 sati, znači imamo DVOSTRUKA MJERILA, isto tako je kod mojeg drugog izbacivanja, svima bilo jasno, DA JA NISAM VIDIO UPOZORENJE, čak je Mlađo to skužio, pa ipak nije izbrisao kaznu, niti ju barem smanjio, nego opet 32 dana...
Ima još, ali mi se ne da više pisati.
Mislim, da je i to dovoljno, da se vidi da sam žrtva nekakvih DVOSTRUKIH MJERILA.
Ali nemojte vi suditi "moderatora" Mlađu na osnovi mojeg primjera, nego mu sudite po vašem iskustvu, kako se odnosio prema vama, kako ga vi doživljavate, pa da dobijemo nekakvu sliku i odgovor, da li je on sposoban i dalje da bude moderator ili nije.

Samo glasajte za DA ili NE, bez da komentarišete, jer čete se samo ili uvlačiti moderatoru ili čete mu se zamjeriti.
Glasajte anonimno, bez objašnjenja.


Results:
DA, Mlado je sposoban moderator [33%] 6 votes
NE, Mlado nije sposoban moderator [67%] 12 votes


Poll Status: Locked »» Total Votes: 18 counted »» Last Vote: 28/09/2015 15:18:30

Edited by - mladjo on 28/09/2015 15:21:22

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 28/09/2015 : 15:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/09/2015 : 15:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message


Dosadan si i naporan.
Kao prvo, udaljen si s razlogom.
Kao drugo, ovo je već jubilarni 167 topic/poll o tome da li je neki mod dobar ili ne. Zanimljivo, rezultat je takav da modovi dobro prolaze.
Kao treće, ako će svaki udaljeni član otvarati polove o tome da li mu je neki mod dobar ili ne - bez veze. dosad smo to tolerirali ali sad mi je više dosta tog kmečanja - jao kme izbacili su me, evo polla. Ma ne mre više. Imaš Pdf Prijedlozi pa se tamo raspravljaj. Inače, na koliko foruma u svijetu ima takav pdf?

Uglavnom, daj se uozbilji. Koliko ti godina imaš?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/09/2015 : 15:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo



Dosadan si i naporan.
Kao prvo, udaljen si s razlogom.
Kao drugo, ovo je već jubilarni 167 topic/poll o tome da li je neki mod dobar ili ne. Zanimljivo, rezultat je takav da modovi dobro prolaze.
Kao treće, ako će svaki udaljeni član otvarati polove o tome da li mu je neki mod dobar ili ne - bez veze. dosad smo to tolerirali ali sad mi je više dosta tog kmečanja - jao kme izbacili su me, evo polla. Ma ne mre više. Imaš Pdf Prijedlozi pa se tamo raspravljaj. Inače, na koliko foruma u svijetu ima takav pdf?

Uglavnom, daj se uozbilji. Koliko ti godina imaš?



Inače, poll je naravno na everywone.
Smiješno.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000