forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Razgovor sa BURATTINIJEM
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/09/2015 : 14:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney
A FINALE SAGE kao što smo godinama maštali - tadašnja Mađarska (Ugarska), sadašnja Rumunjska i finalni peti okršaj sa Rakosijem u srcu TRANSILVANIJE.



u jeeeee u jeeeeeee
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 30/09/2015 : 15:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
povratak za povratkom, ko na traci, meni osobno je to jako loše i radi toga sam svojevremeno preskočio 40-ak brojeva Zagora od ludensa
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/10/2015 : 06:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Odličnih nekoliko godina slijedi.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/10/2015 : 23:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by tinton

Pa bitne od ovih informacija smo going i ja već stavili u sticky.



Da, ovo su vec bajate vesti




Goinže, tvoja ekskluziva o evropskoj odiseji mi je poljepšala tjedan. Znao sam da će je biti. Nisam očekivao, da su već sad počeli sa "predprodukcijom".

Iako je to super vijest, bojim se da će to biti labuđi pjev našeg junaka. To bi mogao biti početak kraja. Boselli se neće vratiti za glavno kormilo, a Burattini odlazi. Hmmm....

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/10/2015 : 23:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ništa nije vječno i zato uživajmo dok traje, a kako smo mi u popriličnom zaostatku u odnosu na Talijane imamo zagarantirane svježe epizode još dosta godina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/10/2015 : 12:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Willer

quote:
Originally posted by Barney
I ovu sagu otvara Boselli, ovog puta pričom ni više ni manje u samom Londonu.



Veselim se ovome jer Boselli je čak i u lošoj islandskoj epizodi, na njenom početku pokazao da i te kako dobro razumije duh (engleskog) romantizma 19. stoljeća.



Yep, dobar je taj početak sa Globetrotters klubom.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/10/2015 : 13:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Uh, nisi me baš morao podsjetiti na jednu od najdosadnijih sveski unazad x godina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/10/2015 : 13:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Uh, nisi me baš morao podsjetiti na jednu od najdosadnijih sveski unazad x godina.



Kako kome, ali ipak si u manjini. Solidna je to priča sa odličnim crtežem.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/10/2015 : 14:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
I više nego solidna...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 05/10/2015 : 11:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
a nakon 5 godina - moj sin predlaže - HELLINGEN OPET NAPADA ili NEVJEROVATAN POVRATAK

46 god. Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/10/2015 : 14:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ili "Dark Force rises"..😉

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/10/2015 : 15:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Nije loša posljednja Thula. Barem prve dvije trećine priče, dok ne krene anabaza po Islandu i pronalaženje izgubljenog oca.

Edited by - VALTER on 05/10/2015 15:13:26
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 05/10/2015 : 15:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Tula sigurno nije najbolji Boselijev rad, ali je daleko od toga da je ocajna. Svima smeta dio sa Borkom i ocem, i to je definitivno crna rupa ove price.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/10/2015 : 15:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni općenito smeta sama pojava Borka a pogotovo dio kada se naganja sa onim malim, kao neki pederko pedofil.
Kasniji pronalazak oca je bila kap koja je prelila čašu, previše je to sladunjavih scena u jednoj priči za mene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 05/10/2015 : 16:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Zagor nije normalan. Tek se vratio iz Juzne Amerike a odmah unaprijed priprema kakva ce ga sranja zadesiti u Europi. Ako posjeti Bosnu onda unaprijed znamo da se serijal zavrsava, ovdje jednom kad udjes nema vise povratka...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/10/2015 : 16:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ali Zagoru nikada nisu bili važni novci tako da bi sigurno preživio i u Bosni (naravno, u šumskom okruženju).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 05/10/2015 : 17:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
nažalost previše je lutanja-J.Amerika, Europa- i previše povrataka neprijatelja u naredno vrijeme - pretjerali su sa tim stvarima-to je znak bezidejnosti.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 05/10/2015 : 17:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
videli da nije kod kuce, pa resili da se vrate :)

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/10/2015 : 17:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Tula sigurno nije najbolji Boselijev rad, ali je daleko od toga da je ocajna. Svima smeta dio sa Borkom i ocem, i to je definitivno crna rupa ove price.


Ne znam što je tu toliko strašno.
Meni je taj preokret bio itekako zanimljiv.
Iako mi je najdraža scena kad Zagor traži Felixa i prođe kraj njega dok se ovaj skriva od kiše ispod kamena.
Mene je malo zamorio onaj početak s puno priče o stvarima koje već znamo od prije.
I znam da će me mnogi razapeti, ali mi je Guthrum naporan, jedina zanimljiva scena s njim je kad se posvađaju s Islanđanima i poslije pomire.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/10/2015 : 17:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni općenito smeta sama pojava Borka a pogotovo dio kada se naganja sa onim malim, kao neki pederko pedofil.



Kasniji pronalazak oca je bila kap koja je prelila čašu, previše je to sladunjavih scena u jednoj priči za mene.


Baš si mačo muškarčina.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 05/10/2015 : 18:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Elderane84

Tula sigurno nije najbolji Boselijev rad, ali je daleko od toga da je ocajna. Svima smeta dio sa Borkom i ocem, i to je definitivno crna rupa ove price.


Ne znam što je tu toliko strašno.
Meni je taj preokret bio itekako zanimljiv.
Iako mi je najdraža scena kad Zagor traži Felixa i prođe kraj njega dok se ovaj skriva od kiše ispod kamena.
Mene je malo zamorio onaj početak s puno priče o stvarima koje već znamo od prije.
I znam da će me mnogi razapeti, ali mi je Guthrum naporan, jedina zanimljiva scena s njim je kad se posvađaju s Islanđanima i poslije pomire.


iako uvijek volim vidit staru pijanduru guthruma i njegove vikinge, ovoj epizodi doista nisu trebali.bolje da se boselinjo više finalnom dvoboju posvetio,a i mogao je dodat još poneku opaku spravicu u onu pećinu.
a odnos borka i felixa je baš dobro odrađen,isto kao odnos borka,rihtera i oca mu.trokut koji odlično funkcionira.odmah sam pretpostavio da je ispod one maske borkov stari,ali mi to nije umanjilo draž čitanja

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 05/10/2015 : 18:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Tula sigurno nije najbolji Boselijev rad, ali je daleko od toga da je ocajna. Svima smeta dio sa Borkom i ocem, i to je definitivno crna rupa ove price.


nije,crna rupa su vikinzi

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 05/10/2015 : 20:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ali Zagoru nikada nisu bili važni novci tako da bi sigurno preživio i u Bosni (naravno, u šumskom okruženju).



Zagorova narav i duh sigurno ne bi mogla da masi a da ne preda makar jedan udarac pravde njegove sjekire pra pra pra djedovima danasnjih politicara. Ako Zagor bude blizu Sarajeva, sukob sa pra pra pra Izetbegovicem ce biti neizbjezan, ili jos gore ako bude sudjelovao u starom protestu u Tuzli. Tek tada ce sranje da izbije...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000