forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Zimski sportovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/05/2016 : 11:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako su Dallasovi golmani bili očajni, pogotovo Lehtonen koji je branio u prvoj trećini i primao golove gotovo sa svih pozicija; iz blizine, iz daljine, čak i iz mrtvog kuta.
Ne razumijem što su htjeli postići sa vađenjem golmana i ubacivanjem dodatnog igrača 5 minuta prije kraja kod rezultata 1:5, pa tko može zabiti 4 a da ne primi niti jedan gol u takvoj igri.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/05/2016 : 22:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Odlična predstava Rusije i slaba Kanade.
Rusija je sa 10:1 protiv Danske ostvarila za sada najuvjerljiviju pobjedu prvenstva. Kanada nije bila nešto motivirana protiv Njemačke, ali kada je vrag odnio šalu bio je red stisnuti gas u zadnjoj trećini i riješiti utakmicu sa 5:2.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29260 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/05/2016 : 06:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sharksi dominantni 5:0 protiv Predatora u majstorici!

U oba finala igrat će druga najbolja konferencijska ekipa protiv šeste!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/05/2016 : 10:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
San Jose i St. Louis nikad nisu osvojili Stanley cup a sada će se jedna od te dvije momčadi boriti za njega u velikom finalu.
Ako gledamo trofeje Pittsburgh je tu najveće ime, ali nadam se da oni neće osvojiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/05/2016 : 10:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tampa kresnula Pittsburgh već u prvoj utakmici, iako mislim da joj jedna gostujuća pobjeda ovdje neće biti dovoljna za prolaz baš zbog toga jer će sigurno izgubiti i koju domaću.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/05/2016 : 21:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Konačno sam uhvatio vremena da pogledam neku utakmicu Kanade. Danas sigurna i uvjerljiva pobjeda od 5:0, a moglo je biti i više iako je i Slovačka imala razdoblje dobre igre u 2/3. Nakon što su se Kanađani othrvali pritisku i postigli 3. gol bilo je samo pitanje koliko će utrpati do kraja.
U utorak slijedi dvoboj sa Finskom za 1. mjesto u skupini, ali prije toga popravljanje gol razlike protiv Francuza.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
841 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 14/05/2016 : 22:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče NHL-a, ako Pittsburgh ne bi imao Kessela, ispao bi več sa Washingtonom, sasvim sigurno. Ni Malkin ni Crosby nisu pokazali ništa posebno, gotovo Malkin ne igra na nivou ispred dve-tri godine...Ako uzmemo u ozir, da kod Tampe ne igraju njihov najbolji scorer Stamkos i Strallman te golman Bishop, onda je jasno da je Tampa odlična momčad. Ja sam ih ,iskreno, otpisao kad su pobedili "moj" Detroit i dobili za protivnika Islandere, ali eto...
Gledao sam utakmicu jučer sa Pittsburghom. Ona kontra
3 na 1 te gol Drouina sa fantastičnim strijelom sa 4-5 metara zabio za 3:0, školski, sasvim su deklasirali Pittsburgh. Inače ne volim Pittsburgh, jer imam osječaj, da se ga na sve moguće načine stavlja odnosno promovira za Stanley već oko 10 godina, ako pogledate malo, koliko su samo igrača zamjenili zadnjih par sezona i to one najvećeg kalibra (Iginla, Neal, Orpik,....). Nek im Tampa da metlu sa 4:0.
Inače, mislim i nadam se, da ove godine St Louis uzme Stanley....zaslužili su.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/05/2016 : 18:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Veliko iznenađenje, Danska pobijedila vodeću Češku nakon penala i sada ima dobre šanse za plasman u četvrtfinale što bi bilo ponavljanje njihovog najvećeg uspjeha iz 2010.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/05/2016 : 22:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Slovačka opet izgubila 5:0, danas od Finske u utakmici gdje je u zadnjih 15 sekundi primila 2 gola. Unatoč 4. porazu u nizu Slovačka ima šanse za četvrtfinale ako u zadnjoj utakmici pobijedi SAD u 60 minuta igre. Njemačka će u toj skupini vjerojatno proći sa 3. mjesta ako ne kiksa protiv Mađara.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7024 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/05/2016 : 23:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by giant

Što se tiče NHL-a, ako Pittsburgh ne bi imao Kessela, ispao bi več sa Washingtonom, sasvim sigurno. Ni Malkin ni Crosby nisu pokazali ništa posebno, gotovo Malkin ne igra na nivou ispred dve-tri godine...Ako uzmemo u ozir, da kod Tampe ne igraju njihov najbolji scorer Stamkos i Strallman te golman Bishop, onda je jasno da je Tampa odlična momčad. Ja sam ih ,iskreno, otpisao kad su pobedili "moj" Detroit i dobili za protivnika Islandere, ali eto...
Gledao sam utakmicu jučer sa Pittsburghom. Ona kontra
3 na 1 te gol Drouina sa fantastičnim strijelom sa 4-5 metara zabio za 3:0, školski, sasvim su deklasirali Pittsburgh. Inače ne volim Pittsburgh, jer imam osječaj, da se ga na sve moguće načine stavlja odnosno promovira za Stanley već oko 10 godina, ako pogledate malo, koliko su samo igrača zamjenili zadnjih par sezona i to one najvećeg kalibra (Iginla, Neal, Orpik,....). Nek im Tampa da metlu sa 4:0.
Inače, mislim i nadam se, da ove godine St Louis uzme Stanley....zaslužili su.


Ja sam super zadovoljan sa svojim Islandersima. Nakon 23 godine napokon prošli 1. krug play-offa. Momčad se napokon zadnjih godina stabilizirala i uz Tavaresa gradi se velika ekipa. Kad se samo sjetim da se franšiza gotovo raspala i preselila u drugi grad. Srećom su ostali u New Yorku, istina nisu više na Long Islandu već u Brooklynu, ali nek su ostali u svom gradu.

Ako ću birati favorita za osvajanje pokala onda tipujem na San Jose Sharkse.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/05/2016 : 23:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danska pobijedila Kazahstan 4:1 i proći će u četvrtfinale ako sutra Češka osvoji barem bod protiv Švicarske. Česi su definitivno favoriti za pobjedu jer im ona nosi 1. mjesto u skupini A, samo je pitanje da li ga žele i hoće li kalkulirati i možda si naštimavati protivnike u nokaut fazi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29260 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/05/2016 : 06:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pittsburgh poravnao protiv Tampe pobjedom u produžetku 3:2p!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/05/2016 : 09:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Crosby konačno zabio gol nakon x utakmica posta, možda je sreća što ga Kanada nema u svom sastavu na SP.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/05/2016 : 21:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U utakmici koja je odlučivala o 1. mjestu skupine B Finska je pobijedila Kanadu 4:0. Ne znam jesu li Kanađani kalkulirali ali dosta su griješili, pogotovo njihov golman Talbot koji je izravan krivac za 2 a možda i 3 gola. Ako su htjeli izbjeći Rusiju skroz do mogućeg finala, to se upravo dogodilo ovim porazom.
Znači da ćemo u polufinalu gledati dvoboj Finske i Rusije, a kako su Finci jedini neporaženi nakon utakmica po skupinama bilo bi najpoštenije da na kraju oni osvoje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29260 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/05/2016 : 21:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Rijetko kad osvoji reprezentacija naslov bez poraza, kao lani Canada, u svakom slučaju Finci su konstanta u vrhu svjetskog hokeja već dugi niz godina, no mogu osvojiti i Šveđani, Česi, Rusi, Canađani, pa i Amerikanci, bit će zanimljivo svakako kao i uvijek u knock out fazi! Kazahstan razočarao, Mađari očekivano zadnji u svojoj skupini!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/05/2016 : 10:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
San Jose je pobijedio St. Louis 4:0 u gostima i izjednačio seriju na 1-1, Brent Burns je riješio susret sa 2 gola.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 18/05/2016 : 14:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Sve mi se više pari da je Canada namjerno izgubila od Finske, iz razloga izbjegavanja Rusa u polufinalu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2016 : 13:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://sportnet.20minuta.hr/vijesti/494842/zimski-sportovi-khl/medvescak-predstavio-plan-priprema-za-novu-khl-sezonu/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29260 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/05/2016 : 19:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Eto Česi ispali od Amera!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2016 : 19:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Iznenađujuća pobjeda SAD protiv Češke, jest da je bilo nakon penala ali s obzirom na igre u skupini očekivao sam da Česi sigurno prolaze. Ako večeras Kanada pobijedi Švedsku igrat' će polufinale protiv Amerikanaca s kojima su se sreli već u prvoj utakmici.
Finska je očekivano pobijedila Dansku 5:1, ovo je Dancima drugo četvrtfinale u povijesti, a kada su ga prvi puta igrali 2010. uspjeli su u skupini pobijediti upravo Finsku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2016 : 20:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Šveđani primili 2 gola u 10-ak sekundi i Kanada sada vodi 4:0, iako je još puno do kraja mislim da je sve gotovo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29260 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/05/2016 : 20:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Canada-Finska bi moglo biti finale?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2016 : 20:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Finska će imati težak posao protiv Rusije, ali na muci se poznaju junaci.
S druge strane, ne vjerujem da Amerikanci imaju nekakve šanse protiv Kanade.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2016 : 21:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Koja nesvakidašnja situacija; Kanađani imaju 2 isključenja i još Šveđani izvuku golmana pa napadaju 6 na 3 gotovo dvije minute i ne mogu zabiti gol, da ne povjeruješ.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2016 : 21:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I kazna brzo stiže... 5:0, kada ne može na jednu stranu može na drugu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000