forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 STAR TREK DISCOVERY
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 03/10/2017 : 19:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Gdje se to može gledati - na kojem programu?
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 03/10/2017 : 20:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markolar

Gdje se to može gledati - na kojem programu?



U Hrvatskoj na Netflixu, pretpostavljam i u Sloveniji.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 03/10/2017 20:35:50
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 03/10/2017 : 20:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by markolar

Gdje se to može gledati - na kojem programu?



U Hrvatskoj na Netflixu, pretpostavljam i u Sloveniji.



Hvala ali nemam tog programa...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 03/10/2017 : 21:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Khm, Internet.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/10/2017 : 21:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by dcopic

Jedna primjedba ili zanimljivost ili nelogičnost. Burnhamica je osuđena na doživotni zatvor i to mi ne drži vodu. U njihovom svijetu na Zemlji, gdje nema gladi, siromaštva, previše nejednakosti, korporacija, ratova, ne postoji novac u današnjem smislu... svijet je to gdje ljudi rade i žive kako bi unaprijedili sebe kao osobu, a ne povećavali svoja materijalna dobra. U takvom svijetu bi se svakog osuđenika pokušalo rehabilitirati i vratiti u društvo, pa makar to trajalo deset ili pedeset godina.


Iako shvaćam tvoj argument, bila bi to jedna diskrepancija u kontinuitetu, s obzirom da su u Federaciji postojali zatvori 100 godina nakon radnje serijala Discovery.



Slažem se, naravno. Iako sam pogledao sve serijale Star Treka ne mogu se sada sjetiti je li u kojem serijalu postajala kazna doživotnog zatvora. Unutar Federacije, naravno. Pretpostavljam da je.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/10/2017 : 22:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Slažem se, naravno. Iako sam pogledao sve serijale Star Treka ne mogu se sada sjetiti je li u kojem serijalu postajala kazna doživotnog zatvora. Unutar Federacije, naravno. Pretpostavljam da je.


Ne sjećam se da li je itko služio doživotnu zatvorsku kaznu u Federaciji. Sjećam se da su Michael Eddington i Tom Paris bili u zatvoru. Paris je služio kaznu od 18 mjeseci, ali za Eddingtona nikad nije rečeno koliko je dugo trebao biti u zatvoru, barem koliko se sjećam.

Female Changeling je na kraju završila u zatvoru, ali nikada nije rečeno u kojem - federacijskom, klingonskom ili romulanskom. Prilično sam siguran da bi njezina kazna bila doživotna, s obzirom da je bila ratna zločinka. U nekanonskim Star Trek djelima rečeno je da kaznu odrađuje u federacijskom zatvoru.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6063 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/10/2017 : 07:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Prve 2 epizode su mi bile totalni meh (da znam da je ovo bio samo uvod, svejedno mi je ), ali ova 3-a je odlicna, Star Trek po mom gustu :D
Inace ja sam jedan od onih koji voli Voyager, Enterprise a naj serijal mi je DS9 dok su mi TOS i TNG malo dosadnjikavi premda ih i dalje rado pogledam, tj TNG je dobar, ali zna imat zamornih epizoda.

A kad smo vec kod ST-a, ugodno me iznenadio i The Orville, zna biti malo isforsiranih fora, ali sve u svemu dosta dobra serija ;)
Dobra stvar je sto je humor sveden na nekakv minimum.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 04/10/2017 07:11:26
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 04/10/2017 : 15:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Meni je novi Star trek odličan.
Drugačije je, barem za sada, i to mi se sviđa.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1548 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 10/10/2017 : 13:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Cetvrta epizoda takodjer vrlo dobra. Dobili smo ovaj puta malo vecu porciju Klingonaca, ali i prepoznatljive ST teme. Naravno pitali smo se kad ce doci neizbjezna utrka s vremenom i evo je vec u cetvrtoj epizodi. Ali odrzava se visoka razina za sada. Medjutim, jos uvijek me strah onoga sto je mladjo bio napisao zutim, puno je glasina bilo upravo o tome.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 10/10/2017 : 15:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Odlično kao i dosad, ali kud su već ubili onog lika?
Mislio sam da će biti važniji lik, a kad ono...

Edited by - Windwalker on 10/10/2017 15:16:20
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 10/10/2017 : 23:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Nego (SPOLIER) Možda dobijemo još jedan alternativni timeline...



Več ga imamo. Novi govnoglavci su ružniji nego ikada, dok če za samo 10 godina kod Kirka izgledati puno bolje (ajd, ko neki ružni Mongoli). A nova lađa izgleda puno bolje i naprednije od Kirkovog Enterprisa (možda čak i onog od Picarda) ...

Šta veliš? Kirk je namjerno izabrao manje naprednu i ružniju lađu? You don't say ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 10/10/2017 23:21:32
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 10/10/2017 : 23:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Pogine Zaphod...

E i ako sam dobro skužio ova Michael je Spockova usvojena sestra?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/

Edited by - andjusticeforall on 10/10/2017 23:16:58
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1548 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 11/10/2017 : 17:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

Pogine Zaphod...

E i ako sam dobro skužio ova Michael je Spockova usvojena sestra?



Dobro si skuzio. A u iducoj epizodi Harry Mudd!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/10/2017 : 21:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Iz nekog razloga, svaki put kad bude scena s Klingoncima, koji se uglavnom medjusobno prepucavaju, meni radnja stane, jednostavno mi epizoda izgubi momentum...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/10/2017 : 00:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Iz nekog razloga, svaki put kad bude scena s Klingoncima, koji se uglavnom medjusobno prepucavaju, meni radnja stane, jednostavno mi epizoda izgubi momentum...



Slozio bih se. Ne znam koliko im je pametna odluka da paralelno pratimo Klingonce i Federaciju. Ali dobro, vidjet cemo kako ce to izgledati u narednim epizodama.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/10/2017 : 00:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

Meni je novi Star trek odličan.
Drugačije je, barem za sada, i to mi se sviđa.



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/10/2017 : 00:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by markolar

Gdje se to može gledati - na kojem programu?



U Hrvatskoj na Netflixu, pretpostavljam i u Sloveniji.



Hvala ali nemam tog programa...



imaš link na pm..uživaj

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1548 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 17/10/2017 : 15:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Kako funkcionira prvi gay par u Zvjezdanim stazama? Sto se dogodilo s divovskim dugozivcem? Tko je Harcourt Fenton Mudd? Pale li se Klingonke na Zemljane? Ostvaruje li se mladjin spoiler, ili cemo mozda vjerojatno dobiti objasnjenje za postanak Mirror Universea? Sva ova pitanja i sijaset drugih u (prek)jucerasnjoj novoj epizodi DISCA.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/10/2017 : 18:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
zar su ubacili i gay par?
muka mi je od te političke korektnosti
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/10/2017 : 18:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Discovery je izuzetno politički korektan. Dovoljno je samo pogledati glavnu palubu: sve moguće vrste, rase, rodovi, spolovi, štoveć. Očito je da je sve tako posloženo jer "mora" biti, no svejedno (mene) ne smeta (previše) pri gledanju.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1548 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 17/10/2017 : 18:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Gle, TOS su imali prvu medjurasnu pusu na americkoj televiziji i Rusa za kormilom, TNG prvu obrnutu medjurasnu pusu, tak da je meni ovo jos i premlako. Nije pala pusa. Jos. Ali su zato decki medjurasni par. Ne i medjuplanetarni doduse. Za to se pobrinula Klingonka silovateljica.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/10/2017 : 22:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Odlična epizoda!
A i doživjeli smo i najveće iznenađenje u Star treku ikada. Ne to nisu gay par, Klingonska silovateljica ili totalno novi pogon - NE, TO JE THE F WORD!!!!
Netko je actually rekao FUCK(ING) u Star treku! i to dvaput! Što nakon ovoga? Sve granice su pređene više nas ništa ne može iznenaditi :D


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/10/2017 : 22:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Mladjo, tebi je taj SJW trek stvarno dobar? Star Trek o zločestoj federaciji na ženski pogon koja traži rat protiv Klingonaca koji izgledaju ko Sauronovi dezerteri. Cilj je otkriti kvantni biodizel kojemu treba ogroman krpelj i gljive da bi radio... To je dobar Star Trek?

Da nema Orvilla bio bih stvarno razočaran. :)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 18/10/2017 : 22:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Dobar je discovery, ali u orvillu više uživam.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/10/2017 : 23:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Orville nije ni toliko blesav koliko na prvu izgleda. U biti, kod Orvilla se osjeti da to rade ST fanovi. Nisu ni oni mogli bez gender pizdarija, ali ta epizoda uopće nije djelovala usiljeno niti je bila loša. Lijep komentar na temu različitih kultura. Ostale epizode također. Čista klasik Star Trek vibra uz malo ne pretjeranog humora. Uživam u svakoj epizodi.

Discovery mi je bljutav koliko je usiljen. Glavni lik je crnkinja koja se zove Michael? Vau, kako progresivno. Mika je napala svoju kapetanicu i htjela razletjeti Klingonce jer oni "razumiju samo silu". Takav Mikin nastup ide protiv svega što je do sad bio Star Trek. Nije to neki novi smjer. To je glupost koja nema veze s duhom Star Treka. Pokušaj da čim manje koriste bijele muškarce je preočit. Čitam komentare na internetu. Čak i žene komentiraju da je to preočito i blesavo.

Jedini lik koji ima koliko toliko duh Star Treka mi je Saru i kineska kapetanica koju su ubili na početku. Da je Phillipa glavni lik, možda bi to i ličilo na nešto. Ona je imala tu vibru Federacije.
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000