forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na Interliberu 2015.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2015 : 20:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Fibra će i ove godine biti prisutna na Interliberu, pa vam donosimo neke korisne informacije o cijenama, popustima i svemu ostalom što bi vas moglo zanimati.

http://www.fibra.hr/vijesti/fibra-na-interliberu-2015/33/

Trouble will find me

Space Marine
Senior Member



Croatia
1232 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 02/11/2015 : 20:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
A Orka specijal 23, odnoso Alvar Mayor omnibus, neće biti na popustu od 20 posto?

Nije na popisu.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 02/11/2015 : 20:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
što nije alvar rasprodan?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19321 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/11/2015 : 20:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Lijepo.
Ako sam dobro shavtio promjenjeno je u odnosu na prošlu godinu.
Ako kupimo preko 20 izdanja na standardan popust od 20% dolazi dodatan od 5% i na traj iznos još popust od 10%?
Ili sam krivo shvatio?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 02/11/2015 : 20:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Lijepo.
Ako sam dobro shavtio promjenjeno je u odnosu na prošlu godinu.
Ako kupimo preko 20 izdanja na standardan popust od 20% dolazi dodatan od 5% i na traj iznos još popust od 10%?
Ili sam krivo shvatio?


30% za 20+ izdanja

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2015 : 21:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da budemo precizni, nije 30%, nego 28%.
Dakle, uzmete 20 izdanja koji su na popustu od 20% i onda na sveukupan iznos s dobijete još dodatnih 10%, ali ne na početnu cijenu, nego na cijenu s već uračunatim početnim popustima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sain
Starting Member



Germany
39 Posts

Member since 20/09/2009

Posted - 02/11/2015 : 21:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sain a Private Message  Reply with Quote
Ništa od kompleta, tipa 2xSandman za 500 kn?

I još jedno pitanje: može/treba li se nešto rezervirati unaprijed, s obzirom da sumnjam da ćete imati neograničene količine svega direkt na štandu...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/11/2015 : 21:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

A Orka specijal 23, odnoso Alvar Mayor omnibus, neće biti na popustu od 20 posto?

Nije na popisu.



quote:
Originally posted by ivan_micic

što nije alvar rasprodan?


Da, Alvar Mayor omnibus je rasprodan.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2015 : 21:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Odlučili smo maksimalno pojednostavniti cijeli proces, jer prošle godine su bile tolike gužve koje je ondašnji sustav popusta u kombinaciji s našim maloprodajnim softwareom još dodatno povećavao. Ove smo godine htjeli što je moguće više smanjiti te gužve, tj. da ljudi ne čekaju ako baš ne moraju, pa će biti dvije blagajne, plus sam proces popusta i kupovine je jako jednostavan. Sve su cijene već s unesenim popustima i na kraju se samo obračunava 0, 5 ili 10% dodatnog popusta. Prošle godine se za svaki artikal posebno moralo ukucati popust od 20, 25, 30 itd itd i to je onda trajalo i trajalo. Samim tim su napravljene i neke žrtve, u smislu da su izbačeni kompleti, jer oni su već u startu bili na dosta velikom popustu, pa bi teoretskih dodatnih 10% na količinu bilo malo tu mač.

Za rezervacije, nisam siguran da možemo to raditi, prošle godine smo pokušali, pa nije baš išlo najbolje. Navala je prevelika, prostora na štandu premalo i ... već me boli glava od svega, a još nije ni počelo:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

sain
Starting Member



Germany
39 Posts

Member since 20/09/2009

Posted - 02/11/2015 : 21:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sain a Private Message  Reply with Quote
Kontam da je to organizacijska noćna mora, tako da razumijem. S druge strane velik broj ljudi (pa i ja) putuje na Interliber da uzme neka izdanja koja ih zanimaju, i onda ako toga ne bude... Nemaju ni popisi onda baš smisla, ne?

Možda da ljudi sa rezervacijama dođu u određeni dan ili doba dana? Nije valjda da su cijeli dan, svaki dan gužve?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2015 : 21:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sain

Kontam da je to organizacijska noćna mora, tako da razumijem. S druge strane velik broj ljudi (pa i ja) putuje na Interliber da uzme neka izdanja koja ih zanimaju, i onda ako toga ne bude... Nemaju ni popisi onda baš smisla, ne?




Skladište je relativno blizu Interlibera, u pola sata-sat možemo dopremiti nove potrebne količine, tako da s te strane ne bi trebalo biti problema ako nešto ponestane baš u tom trenutku.

quote:
Originally posted by sain
Možda da ljudi sa rezervacijama dođu u određeni dan ili doba dana? Nije valjda da su cijeli dan, svaki dan gužve?



Prošle godine nismo stali sve do nedjelje popodne. Kad smo se morali početi pakirati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/11/2015 : 22:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

A Orka specijal 23, odnoso Alvar Mayor omnibus, neće biti na popustu od 20 posto?

Nije na popisu.




na popisu su samo izdanja sa vise od 20% popusta, ne sva izdanja
ali AM je ionako rasprodan
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2015 : 22:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Space Marine

A Orka specijal 23, odnoso Alvar Mayor omnibus, neće biti na popustu od 20 posto?

Nije na popisu.




na popisu su samo izdanja sa vise od 20% popusta, ne sva izdanja
ali AM je ionako rasprodan


Postoje 2 popisa

Trouble will find me
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/11/2015 : 23:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Praktičan problem: recimo da odlučim uzeti 20 izdanja i tako ostvariti maksimalan popust, s obzirom na glomaznost i masivnost Fibrinih izdanja, integrale itd. nema šanse da uspijem tegliti 20 knjižurina u jednoj kupnji.

Postoji li mogućnost zbrajanja kupovina, recimo u dva navrata po 10 izdanja, 4 po pet ili tako nekako?


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2015 : 23:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Praktičan problem: recimo da odlučim uzeti 20 izdanja i tako ostvariti maksimalan popust, s obzirom na glomaznost i masivnost Fibrinih izdanja, integrale itd. nema šanse da uspijem tegliti 20 knjižurina u jednoj kupnji.

Postoji li mogućnost zbrajanja kupovina, recimo u dva navrata po 10 izdanja, 4 po pet ili tako nekako?



Vidi pod "pojednostavljenje procesa" par postova gore...
Mi eventualno možemo posuditi kolica da ljudi odvezu stripove do auta.
A neki ljudi su prošlih godina dolazili s koferima na točkove.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/11/2015 : 23:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nemam auto, sorry, a u vrećicama vući 20 knjižurina preko pola grada nije nimalo lako ni jednostavno.


Imam prijedlog: da se za kupnje manje primjeraka odjednom (recimo meni ako bih išao principom 5 x 4) onima koji najave konačnu sajamsku kupnju 20-ak izdanja izdaju računi, pa da se pri posljednjoj kupnji zaračuna onaj popust od 8 %.

Jer, sasvim sigurno će većina obilaziti i ostale štandove u oba paviljona, kupovati knjige i druge stripove, i sve će biti nepraktično.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 02/11/2015 23:18:30
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1249 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 02/11/2015 : 23:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Hoče li Gluhe laste 3 slučajno izači do Interlibera ili če to ipak doči na red kasnije ?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2015 : 23:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vid

Hoče li Gluhe laste 3 slučajno izači do Interlibera ili če to ipak doči na red kasnije ?


Gluhe laste će dogodine.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/11/2015 : 23:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nemam auto, sorry, a u vrećicama vući 20 knjižurina preko pola grada nije nimalo lako ni jednostavno.


Imam prijedlog: da se za kupnje manje primjeraka odjednom (recimo meni ako bih išao principom 5 x 4) onima koji najave konačnu sajamsku kupnju 20-ak izdanja izdaju računi, pa da se pri posljednjoj kupnji zaračuna onaj popust od 8 %.

Jer, sasvim sigurno će većina obilaziti i ostale štandove u oba paviljona, kupovati knjige i druge stripove, i sve će biti nepraktično.


Problem je sve to voditi u onom kaosu tamo. Razmislit ću što se da napraviti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25835 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/11/2015 : 06:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
rent a nosač koji će mušterijama nositi vreće sa stripovima a biti će plaćen u fibrinim izdanjima

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 03/11/2015 : 07:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Ako kupiš 20 Fibra izdanja daj i koju kunu na taxi :-)

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 03/11/2015 : 08:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Praktičan problem: recimo da odlučim uzeti 20 izdanja i tako ostvariti maksimalan popust, s obzirom na glomaznost i masivnost Fibrinih izdanja, integrale itd. nema šanse da uspijem tegliti 20 knjižurina u jednoj kupnji.

Postoji li mogućnost zbrajanja kupovina, recimo u dva navrata po 10 izdanja, 4 po pet ili tako nekako?



Vidi pod "pojednostavljenje procesa" par postova gore...
Mi eventualno možemo posuditi kolica da ljudi odvezu stripove do auta.
A neki ljudi su prošlih godina dolazili s koferima na točkove.


Nama kovčeki na točkove nisu bili dovoljno, "najmili" smo dobrog stričeka sa jednu crnu mrcinu koji nam odvezao sve stripe i dva oronula stripaša sve do park kuče.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 03/11/2015 : 08:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se nadao da ćete završiti "Mi, mrtvi". Jel se zna kada će to?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/11/2015 : 08:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Ja sam se nadao da ćete završiti "Mi, mrtvi". Jel se zna kada će to?


Dogodine

Trouble will find me
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 03/11/2015 : 08:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Ajoj, onda ću nabavit na francuskom :/
Bilo mi je bezveze čitat Macana na francuskom, kad mogu na hrvatskom, al ne da mi se čekat godinu dana. Fala na brzom odgovoru!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/11/2015 : 09:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Space Marine

A Orka specijal 23, odnoso Alvar Mayor omnibus, neće biti na popustu od 20 posto?

Nije na popisu.




na popisu su samo izdanja sa vise od 20% popusta, ne sva izdanja
ali AM je ionako rasprodan


Postoje 2 popisa



taj drugi nisam ni vidio
sad sam bacio pogled, eternaut je po 10%, greška pretpostavljam
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000