forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Član - capt.JackSparrow
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 06/11/2015 : 20:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Molim člana capt.JackSparrow da mi se javi u vezi dogovora za realizaciju za aukcije koje je osvojio 24.10.

Prošlo je već poprilično puno vremena od isteka aukcija, a u međuvremenu je došla i naplata za proviziju a gospodin se do sada niti jednom nije javio, niti je pročitao moju poruku koju sam mu poslao na PM.
Ne mogu a da ne primijetim da je gospodin vrlo aktivan i da je u dva mjeseca osvojio 686 aukcija. Volio bih da je tako aktivan i oko realizacije!

Ukoliko je netko u kontaktu sa gospodinom, zamolio bih da ga obavijesti i unaprijed se zahvaljujem.



Barney


Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 06/11/2015 20:33:52

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 06/11/2015 : 20:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Pridružujem se željama i pozdravima.
I kod mene je navedeni gospodin osvojio nekoliko aukcija 5. listopada 2015. i do danas danas aukcije nisu realizirane.
Jučer sam mu poslao mail, a i prije toga nekoliko njih na koje uopće ne odgovara.

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 06/11/2015 : 21:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Obojica mu tresnite negativni...kraj priče.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 06/11/2015 : 21:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Ja ću ga pričekati još 4 dana - što sam mu napisao i u zadnjem mailu - nakon toga ide negativni i stripove vraćam u prodaju.

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/11/2015 : 00:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A jbg., caps-u valjda ponestalo municije, što ne bi bilo ni čudo obzirom na onakav fulminantan start.
Moj feeling govori: otpišite si to slobodno od poreza.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/11/2015 : 09:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

A jbg., caps-u valjda ponestalo municije, što ne bi bilo ni čudo obzirom na onakav fulminantan start.


Ako je sablja još uvijek oštra onda može udarati barem smanjenim tempom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 07/11/2015 : 09:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Nije problem sačekati ako je potrebno. Ni prvi ni zadnji puta. Uvijek svojim kupcima idem na ruku maksimalno koliko mogu. Samo za takve stvari je prije svega potrebna uspostava komunikacije.
Problem je što cifra za platiti proviziju je poprilično velika, rok plaćanja je 15 dana ili će mi biti blokiran profil (što si sigurno neću dopustiti) a ja još nisam uspio uspostaviti kontakt sa gospodinom i nemam konkretnih informacija kada će biti realizirano odnosno hoće li uopće biti.

Sačekati ću još koji dan a zatim ću na žalost, biti prisiljeni ostaviti negativan komentar da mogu vratiti stripove u prodaju i da možemo umanjiti proviziju za nerealizirane aukcije.
No bojim se da ako mu zveknem negativni da će mu biti blokiran profil, pa se stoga nadam, najviše za njegovo dobro, da će se javiti na vrijeme.
Eto, da ne ispadne poslije da - "nismo znali, još sam novi i neiskusan, malo sam spor i sl. ".... poslao sam mu PM i javio se ovdhe preko foruma i to je maksimum koliko mogu.
Dalje je na gospodinu....

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/11/2015 : 11:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

rok plaćanja je 15 dana ili će mi biti blokiran profil (što si sigurno neću dopustiti)

Obzirom da si javnosti skrenuo pažnju na svoj slučaj, čisto sumnjam da bi ti Markos to uradio, a vjerujem i ti sam.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/11/2015 : 11:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@Barney
Bilo bi ljepo da uplata sjedne prije završetka interlibera kako bi se novci mogli invenstirati u nove stripove.

Edited by - Oki on 07/11/2015 11:59:26
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 07/11/2015 : 12:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

@Barney
Bilo bi ljepo da uplata sjedne prije završetka interlibera kako bi se novci mogli invenstirati u nove stripove.



Na žalost ništa od toga. Interliber preskačem a ako bude nabava koje sitnice to ide iz drugog budžeta a nevezano kako završila ova situacija.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 07/11/2015 : 12:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Barney

rok plaćanja je 15 dana ili će mi biti blokiran profil (što si sigurno neću dopustiti)

Obzirom da si javnosti skrenuo pažnju na svoj slučaj, čisto sumnjam da bi ti Markos to uradio, a vjerujem i ti sam.




Moguće je i to ali sigurno se neću dovoditi u iskušenje.
Svaki račun uredno plaćam u roku dan-dva i time ispunjavam svoju građansku dužnost i imam miran san. Bilo koji neriješeni dug stvara mi samo pritisak i nemir u duši i zato najbolje da ja svoje dugove rješim odmah a ako postoje određeni problemi koji to onemogućavaju, da se isto tako pokušaju riješiti na vrijeme.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 07/11/2015 : 14:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message  Reply with Quote
Eto i mene. Prvo se nije javljao. KAd sam mu rekao da ima 24 sata za odgovor jevio se da je stigao sa aerodroma i da će odmah sve riješiti. I eto opet se ne javlja. Što se mene tiče o Ponedjeljak stripovi idu opet na prodaju a naletit će on kad tad.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/11/2015 : 15:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by capt.JackSparrow

Posto se ovo odnosi na mene, mogu samo da kazem da svako od koga sam kupio i jedan jedini strip dobice svoje novce na racunu. Normalno je da kad je neko nov u neku sredinu da se snevericom gleda prema njemu, ali videcete, (kroz par dana), da nisam nikakav probisvet :)
Jednostavno se uistinu nakupilo malo vise osvojenih aukcija, pa malo sporije ide nego sto bi trebalo. Sto se Aukcija tice gde sam bidao na stripu o Martiju, (gde se slika ne vidi) i stripu o Zagoru sa br 97 dva puta, pa "postovano pucanstvo" tko bi popamtio dali sam ili nisam bidao za taj broj. Jos sam nov, (neiskusan), u ovome pa zato su i nastale te "sitne greske". Pozz i opustite se, uzivajte u ovom nasem zivotu!



znam da sam negdje vidio njegov odgovor isto vezano uz neke aukcije, u 2 mjeseca je skupio 27 pozitivaca znači na sve što je bidao je i platio(a potrošio je fajn para) tako da mislim da neće zahebati, možda je samo "malo" neodgovoran pa se nejavlja nadam se da sam upravu i da ćete riješti svoje aukcije
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/11/2015 : 16:44:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

Nije problem sačekati ako je potrebno. Ni prvi ni zadnji puta. Uvijek svojim kupcima idem na ruku maksimalno koliko mogu. Samo za takve stvari je prije svega potrebna uspostava komunikacije.
Problem je što cifra za platiti proviziju je poprilično velika, rok plaćanja je 15 dana ili će mi biti blokiran profil (što si sigurno neću dopustiti) a ja još nisam uspio uspostaviti kontakt sa gospodinom i nemam konkretnih informacija kada će biti realizirano odnosno hoće li uopće biti.

Sačekati ću još koji dan a zatim ću na žalost, biti prisiljeni ostaviti negativan komentar da mogu vratiti stripove u prodaju i da možemo umanjiti proviziju za nerealizirane aukcije.
No bojim se da ako mu zveknem negativni da će mu biti blokiran profil, pa se stoga nadam, najviše za njegovo dobro, da će se javiti na vrijeme.
Eto, da ne ispadne poslije da - "nismo znali, još sam novi i neiskusan, malo sam spor i sl. ".... poslao sam mu PM i javio se ovdhe preko foruma i to je maksimum koliko mogu.
Dalje je na gospodinu....



Inače baš ne sudjelujem u aukcijama i topicima vezanima uz to, ali primijetio sam da si imao već poprilično ovakvih problematičnih slučajeva. Svaka ti čast na ovolikom strpljenju. Meni je ovo sve ekvivalent potezanju za nos.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 07/11/2015 : 22:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Barney

Nije problem sačekati ako je potrebno. Ni prvi ni zadnji puta. Uvijek svojim kupcima idem na ruku maksimalno koliko mogu. Samo za takve stvari je prije svega potrebna uspostava komunikacije.
Problem je što cifra za platiti proviziju je poprilično velika, rok plaćanja je 15 dana ili će mi biti blokiran profil (što si sigurno neću dopustiti) a ja još nisam uspio uspostaviti kontakt sa gospodinom i nemam konkretnih informacija kada će biti realizirano odnosno hoće li uopće biti.

Sačekati ću još koji dan a zatim ću na žalost, biti prisiljeni ostaviti negativan komentar da mogu vratiti stripove u prodaju i da možemo umanjiti proviziju za nerealizirane aukcije.
No bojim se da ako mu zveknem negativni da će mu biti blokiran profil, pa se stoga nadam, najviše za njegovo dobro, da će se javiti na vrijeme.
Eto, da ne ispadne poslije da - "nismo znali, još sam novi i neiskusan, malo sam spor i sl. ".... poslao sam mu PM i javio se ovdhe preko foruma i to je maksimum koliko mogu.
Dalje je na gospodinu....



Inače baš ne sudjelujem u aukcijama i topicima vezanima uz to, ali primijetio sam da si imao već poprilično ovakvih problematičnih slučajeva. Svaka ti čast na ovolikom strpljenju. Meni je ovo sve ekvivalent potezanju za nos.



U svakom poslu gdje je veliki promet ljudi, sa tisuću želja i pozdrava, i različitih karaktera, čovjek u startu treba biti spreman i na pozitivna i negativna iskustva.
Ne treba sve gledati crno. I loše iskustvo ima svojih pozitivnih strana jer u budućnosti te poziva na oprez.
A mene ova situacija polako podsjeća na jedan raniji problem za koji sam također bio otvorio topic.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42590#1528865

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/11/2015 : 23:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
12 negativnih komentara je imao taj lik iz Francuske, da ne povjeruješ.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 07/11/2015 : 23:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

12 negativnih komentara je imao taj lik iz Francuske, da ne povjeruješ.



Šteta da nemam više mailove koje mi slao.
Doslovce potezanje za nos a to me ubija.

Da se pokušam prisjetiti;
U početku teški patnik...
"Hitno sam otputovao, majka mi je na samrti, javim se kad se vratim za dva tjedna"
Onda se javi za tri tjedna;
"Dijete mi u bolnici u invalidskim kolicima, evo javim se čim riješim problem"
Onda se javi za 10 dana;
"Nisam stigao na poštu, zatvorili su, sutra uplaćujem"

I onda se prestane javljati.... i naravno čim sam mu zveknuo negativni, u roku par dana izbombardirali ga i svi ostali ko da ga NATO pogodio.
Ludilo

Markos maksimalno korektan i svima stornirao proviziju.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 07/11/2015 23:59:18
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 08/11/2015 : 01:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by capt.JackSparrow

Posto se ovo odnosi na mene, mogu samo da kazem da svako od koga sam kupio i jedan jedini strip dobice svoje novce na racunu. Normalno je da kad je neko nov u neku sredinu da se snevericom gleda prema njemu, ali videcete, (kroz par dana), da nisam probisvet :)
Jednostavno se uistinu nakupilo malo vise osvojenih aukcija, pa malo sporije ide nego sto bi trebalo. Sto se Aukcija tice gde sam bidao na stripu o Martiju, (gde se slika ne vidi) i stripu o Zagoru sa br 97 dva puta, pa "postovano pucanstvo" tko bi popamtio dali sam ili nisam bidao za taj broj. Jos sam nov, (neiskusan), u ovome pa zato su i nastale te "sitne greske". Pozz i opustite se, uzivajte u ovom nasem zivotu!



znam da sam negdje vidio njegov odgovor isto vezano uz neke aukcije, u 2 mjeseca je skupio 27 pozitivaca znači na sve što je bidao je i platio(a potrošio je fajn para) tako da mislim da neće zahebati, možda je samo "malo" neodgovoran pa se nejavlja nadam se da sam upravu i da ćete riješti svoje aukcije



Mislim da u poslovima u kojima se vrti lova, nema mjesta riječi "neodgovoran".
Ako ideš u banku, uzmeš kredit, malo si neodgovoran pa ne platiš ratu na vrijeme, slijedi ti opomena, sudska tužba i ovrha na imovinu. Za veće iznose i zatvorska kazna Bez pardona. Ideš na sud makar bilo u pitanju i 1 kn.

Gospodin je samo na mojim aukcijama osvojio 6380,00 kn!!!
To je iznos za koji mnogi radnici na poslu rintaju ko budale dva do tri mjeseca i rade svoj posao odgovorno.

Također je prvog u mjesecu od webmastera došla i naplata provizije na tu cifru i prema računu treba imati ozbiljan i odgovoran pristup!

Jednostavno na aukcijama nema mjestu NEODGOVORAN!

Može kod kuće u društvu prijatelja kartati belu i biti neodgovoran pa zvati trefa na 7 i damu.
Ali ovdje gdje nekome izbija lovu iz džepa, gdje je prebidao ozbiljnog kupca ili mu nabio cijenu jer se gura na svaku aukciju, gdje mnogi postavljaju aukcije jer planiraju tim novcem pokriti neke druge investicije u određenom roku.... tu neka prije sudjelovanja po aukcijama, smisli model kako sve to realizirati u razumnom roku i ako nije siguran u svoje financijske mogućnosti, neka unajmi financijskog savjetnika.

Do utorka čekam a dalje ga nakon negativnog komentara prepuštam administratoru.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/11/2015 : 07:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

Mislim da u poslovima u kojima se vrti lova, nema mjesta riječi "neodgovoran".
Ako ideš u banku, uzmeš kredit, malo si neodgovoran pa ne platiš ratu na vrijeme, slijedi ti opomena, sudska tužba i ovrha na imovinu. Za veće iznose i zatvorska kazna Bez pardona. Ideš na sud makar bilo u pitanju i 1 kn.

Gospodin je samo na mojim aukcijama osvojio 6380,00 kn!!!
To je iznos za koji mnogi radnici na poslu rintaju ko budale dva do tri mjeseca i rade svoj posao odgovorno.

Također je prvog u mjesecu od webmastera došla i naplata provizije na tu cifru i prema računu treba imati ozbiljan i odgovoran pristup!

Jednostavno na aukcijama nema mjestu NEODGOVORAN!

Može kod kuće u društvu prijatelja kartati belu i biti neodgovoran pa zvati trefa na 7 i damu.
Ali ovdje gdje nekome izbija lovu iz džepa, gdje je prebidao ozbiljnog kupca ili mu nabio cijenu jer se gura na svaku aukciju, gdje mnogi postavljaju aukcije jer planiraju tim novcem pokriti neke druge investicije u određenom roku.... tu neka prije sudjelovanja po aukcijama, smisli model kako sve to realizirati u razumnom roku i ako nije siguran u svoje financijske mogućnosti, neka unajmi financijskog savjetnika.

Do utorka čekam a dalje ga nakon negativnog komentara prepuštam administratoru.



ma slažem se sa tobom u pravu si u potpunosti,iako imam u obitelji nekoga to je jako neodgovoran(po pitanju plaćanja mjesečnih obaveza iako ima novaca, znači tek kad mu dođu ištekati struju onda plati) u ovom slučaju nisam mislio na neodgovoran u smislu plaćanja (naravno da tu nema zahebancije) nego jednostavno da se javio(postoji obaveza da se kupac javi poslije završetka aukcija) i rekao gle nisam u mogućnosti zbog tog i tog razloga uplatiti novce odmah, mislim da bi svatko imao razumjevanja,ali opet svatko ima svoj prag tolerancije na takve stvari, i ja bi vjerovatno reagirao isto da je riječ o tako velikim ciframa samo još i prije, ali kao što rekoh nadam se da će se čovjek javiti i da ćete to riješiti,

a što se tiče bele , i ja sam bio par puta takvoj situaciji da sam morao (mus) zvati na 7 i damu, mislim da je bolje nego na A i 10
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 15/11/2015 : 01:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

ali kao što rekoh nadam se da će se čovjek javiti i da ćete to riješiti,



Izgleda da ništa od toga...

A Barney će, siguran sam, čekati najmanje još do 24. 11.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 15/11/2015 01:07:11
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/11/2015 : 10:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Za tren je skupio 3 negativna i sada pleše po tankoj žici.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 16/11/2015 : 21:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message  Reply with Quote
Ja sam vratio stripove u prodaju, platio sam proviziju, a njemu zabranio kupovinu mojih stripova.
I to je to.
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 18/11/2015 : 08:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
i]Originally posted by renda[/i]

Ja sam vratio stripove u prodaju, platio sam proviziju, a njemu zabranio kupovinu mojih stripova.
I to je to.



Mislim da si mogao izbjeći plaćanje provizije. Trebao si javiti Markosu i nakon što se ispoštuje procedura (negativan komentar i po mogućnosti vratiti stripove u prodaju) da se provizija mogla umanjiti.
Ja sam upravo iz tih razloga poslao na vrijeme PM, kontaktirao Markosa i otvorio topic, da sve bude odrađeno na vrijeme i bez problema.
Nije problem platiti proviziju 5-10 kn. Nebi mu možda ni negativan dao, ali kad ti nabije proviziju 250-300 kn i ne javlja se a ti imaš rok 15 dana da platiš račun, nema tu zajebancije.

Da se barem javio i napomenuo da će kasniti određeno vrijeme, sve bi bilo drugačije. Nije problem sačekati ako je potrebno. Ali kad se uopće ne javi, to je onda nekorektno i nema druge nego negativan komentar.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 18/11/2015 : 19:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Barney - imaš giga nivo tolerancije. Prošlo skoro 30 dana i bez glasa od njega? Kratkim postupkom.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000