forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mafest 2016. - OTKAZAN!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 17/11/2015 : 19:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Bezveze je ovo napisano. Svaka cast Dadi sto je organizovao vec 9 festivala i trpio sta se sve moralo da bi se festival odrzao. Jednom se tome mora stati na kraj. Hvala mu za sve sto je do sada uradio. Zbog MaFesta sam skupio skoro 100 crteza, puno vrhunskih druzenja i upoznavanja mnoge ekipe, da ne spominjem upoznavanje mnogih strip crtaca i sve sto je islo u sklopu MaFesta. A to jel radio za sebe i td ... Pa on u svakom trenutku moze se sa svakim od tih crtaca naci, a iz financijskih razloga sigurno nije pravio festival. Tu je nerjetko isao u minus, a nije mu ni potrebno, jer na svu srecu jako fino zivi. Tih 5000 kuna Dado moze dati i od sebe i ne bi bio prvi put, a da ne spominjem da tih 5000 kuna od drugih sponzora navuci, ali politika je kurva i ne treba dopustiti da te neko gazi. Vjerovatno da je politicki aktivan umjesto smanjenja bi dobio povecanje, ali ...

Jos uz to kad imas ljude koji ovako pisu ... Nismo ni zasluzili da imamo MaFest. Nakon 9 savrsenih MaFesta neko da postavlja ovako pitanje? Sramota!!! U prevodu imas politiku, grad, drzavu koja to ne cijeni, jos uz to se ukljuce i kolekcionari ... Tuzno!

Jako mi je zao zbog ovoga, ali u potpunosti ga podrzavam.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/11/2015 : 20:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ja čekam da se osnuje Osfest

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/11/2015 : 21:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja čekam da se osnuje Osfest


Ma hajde, tamo prije nekoliko godina jedva GETRO-u dadoše da otvori poslovnicu.
"PUfest" solidno zvuči? Mada, infrastruktura bi bila malo nezgodna, stoga, "PORFEST" bi bio i više nego samo alternativa "originalu".

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/11/2015 : 21:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
E da...
Koliko samo lijepih uspomena. Bio sam svaki dan svih prvih 7 Mafesta, a onda sam "zderao" sam sebe sto nisam mogao na zadnja dva.
Bio sam cak i na onom, nazovimo ga "nultom", kad smo sjedili na Makarskoj rivi i razglabali o stripovima i svemu oko njih... Dok me nije
vrijeme i posao i stogod odnjelo u razlicite zakutke ovog naseg globusa. Kakve uspomene, nije vrag da ce stati, da nece biti vise mjesta
i vremena gdje ovakvi zanesenjaci i entuzijasti imaju sto reci jedno-drugom. A i kome, molim vas? Mozda obitelji ,rodbini, prijateljima...
Pa ovi prvi vas ljubazno saslusaju, ponekad, drugi kolutaju ocima a ovi treci misle da ste ludi... Ja sam na Mafest i djecu vodio, a sad nadam se da prica nije gotova. Razumijem Darija i nije to lako kad nemas "feedback" ni u rodnom gradu. Bezuvjetna podrska, ali ne daj se Dado... Nije jos vrime za parat kotal. Nadam se da vozimo dalje...
Pozdravi iz Cape Towna i palac gore za Mafest!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 17/11/2015 : 23:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Malo sam popodne proguglao i ušao u proračun Grada Makarske. MaFest svake godine, tako i ove 2015. dobiva iz proračuna grada 60.000,00 kuna, a tako je i u projekciji proračuna za 2016. godinu, koji se treba usvojiti u prosincu. Za 2015. godinu je od turističke zajednice Grada Makarske dobio 40.000,00 kuna. Dakle, ukupno 100.000,00 kuna, praktično iz iste kase. Jer, tko razumije ustroj lokalne politike, zna da turističke zajednice osniva jedinica lokalne samouprave, što hoće reći da su, po političkom ključu, to iste osobe i ista nomenklatura. Stoga nije popuno jasno zašto se Darijo odriče planiranih 60.000,00 kuna iz gradske kase unaprijed, a od turističke zajednice je dobio 35.000,00 umjesto 40.000,00 kuna!? Znači, ukupno 95.000,00 umjesto lanjskih 100.000,00 kuna. Čemu tolika gorčina prema lokalnom političkom aparatčiku, koji mu je uskratio 5.000,00 kuna, kada je riječ o likovima koje donosi i odnosi svaka promjena vlasti prema vlastitoj nomenklaturi, koji mu na festival kurtoazno dođu na otvorenje i zatvaranje? Zar je iskreno prema gostima i posjetiteljima festivalima reći, da mu je "pun kufer" nerazumijevanja lokalnog moćnika, koji mu je 5% smanjio budžet, a koji ionako ima još dobra sponzorska pojačanja. Meni bi važnije bilo priznanje svih onih tisuća posjetitelja dosadašnjih 9 MaFestova, kao i desetina eminentnih gostiju. Tko šljivi plitkog mjesnog političarčića!? Osobno sam bio u sličnim situacijama, dok sam vodio 10 godina kulturnu udrugu od 70 članova, s velikim materijalnim dobrima. Od istih takvih struktura sam znao, ne dobiti manje, nego ne dobiti - ništa! Nisam zato odustajao i rekao svojim članovima: "Ove godine nećemo raditi!". Gdje su tu svi oni koji stvarno čine festival stripa, članovi, gosti, posjetitelji, fanovi! Zbog njih se festival organizira ili ne organizira, ne zbog tapšanja po ramenu i sitne potpore za 5.000,00 kuna, manje ili više, mjesnog analfabete, kojeg je iznjedrila politika! Na MaFestu se štošta može popraviti i biti bolje, i sam imam mnogo zamjerki, ali zbog 5.000,00 kuna egzistencija festivala ne smije biti ugrožena! Zbog dubokog smisla koji taj festival ima. I točka.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/11/2015 : 23:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Da, s jedne strane je kulturna i kulturološka važnost MaFesta, koja nije nimalo zanemariva i za zajednicu, naprotiv, kao i satnija odanih fanova i redovitih posjetitelja, plus ugledni gosti koji i gradu donose mjesta u novinama i na portalima te televizijske minute, a s druge sitan interes ili kapric nekog lokalnog birokrata, na koji se nadoveže Darijovo gubljenje živaca i pucanje filma, u suštini također nekakav kapric.

Bilo bi ključno da se nađe kompromis, pa i da Darijo popusti ako je nužno, jer je potencijalna vrijednost koja se gubi neizmjerno veća od u čitavoj financijskoj i inoj konstrukciji gotovo zanemarivih 5 tisuća kuna.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/11/2015 : 23:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Dado, predomisli se radi fanova i stripaša, oni gube najviše. šteta je zbog inata političkoj garnituri izgubiti jedan strip festival, kad ih već tako malo imamo.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/11/2015 : 10:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool



Jer uistinu, čemu se truditi i dovoditi goste i posjetitelje, čemu povećavati broj noćenja i izvanpansionsku potrošnju, kad će mu ekipa iz vlasti prvom prilikom podmetnuti nogu.






Ako je Mafest zamišljen zato da se obogati predsezonska ponuda Makarske i osvajaju politički poeni na lokalnome nivou onda ovo napisano ima smisla.
Truditi se i dovoditi goste treba zbog samoga stripa,dakle autora, izdavača, strip publike(Ovo bi trebalo biti na prvom mjestu) i organizatora samih.
Zbog 5000Kn i nekog glupog principa otkazat Mafest je bezveze jer TZ i gradsku vlast boli neka stvar. Na gubitku smo samo mi koji volimo strip.
S druge strane, ako se Dadi i ekipi više ne da i nije im gušt neka tako i kažu jer imaju potpuno pravo, ali zbog 5000Kn otkazat Mafest je meni neshvatljivo. Dakle još jednom da ponovim, draga gospodo ako vam je 5000Kn problem, jebite se ne treba vam od vas ništa, radit će mo sami.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 18/11/2015 10:31:14
Go to Top of Page

Svet stripa
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 04/07/2012

Posted - 18/11/2015 : 10:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Svet stripa's Homepage  Send Svet stripa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic
Malo sam popodne proguglao i ušao u proračun Grada Makarske. MaFest svake godine, tako i ove 2015. dobiva iz proračuna grada 60.000,00 kuna, a tako je i u projekciji proračuna za 2016. godinu, koji se treba usvojiti u prosincu. Za 2015. godinu je od turističke zajednice Grada Makarske dobio 40.000,00 kuna. Dakle, ukupno 100.000,00 kuna....


Svaka čast Makarskoj kada uspe da odvoji više od 13.000 evra za jedan strip festival
Svaka čast Mafestu koji je uspeo da mu jedna stavka u budžetu za jedan strip događaj bude ova impozantna cifra. Čitava godišnja stripovska aktivnost (festivali, izložbe, predavanja, radionice...) u celoj Srbiji se odvija sa manje sredstava dobijenih od skupštinskih organa svih gradova zajedno.


www.svetstripa.org.rs - facebook - twitter - instagram - you tube
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/11/2015 : 14:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Svet stripa

quote:
Originally posted by mogorovic
Malo sam popodne proguglao i ušao u proračun Grada Makarske. MaFest svake godine, tako i ove 2015. dobiva iz proračuna grada 60.000,00 kuna, a tako je i u projekciji proračuna za 2016. godinu, koji se treba usvojiti u prosincu. Za 2015. godinu je od turističke zajednice Grada Makarske dobio 40.000,00 kuna. Dakle, ukupno 100.000,00 kuna....


Svaka čast Makarskoj kada uspe da odvoji više od 13.000 evra za jedan strip festival
Svaka čast Mafestu koji je uspeo da mu jedna stavka u budžetu za jedan strip događaj bude ova impozantna cifra. Čitava godišnja stripovska aktivnost (festivali, izložbe, predavanja, radionice...) u celoj Srbiji se odvija sa manje sredstava dobijenih od skupštinskih organa svih gradova zajedno.





A zašto bi se mi uspoređivali sa Srbijom?
Ne interesira me ni kako je u Švedskoj.
Grad Makarska od Mafesta ima veliku korist, i financijsku zbog već spomenutog broja noćenja i izvanpansionske potrošnje, i promocijsku zbog samog značaja koji festival ima u strip svijetu i zbog uvik maksimalno pozitivnih reakcija gostiju festivala koji se uvik rado vraćaju.
Meni je apsolutno normalno da grad i TZ izdvoje 100000Kn godišnje za Mafest. Dapače, mogli bi i više.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/11/2015 : 14:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by teller
gdje postoje sposobni i entuzijasticni ljudi...koji vole strip a da zele i nesto zasluziti prodajuci svoja izdanja,,to jim nesmemo zameriti...
U Splitu jih nema,to se zna...


Koga nema?
U Splitu?


oprosti,...ima takvih ljudi,i ti si taj ali nemate volje ni potenciala zameniti Mafest...bar do sada je bilo tako...



o čemu ti lupetaš telleru?
šta bi minjali mafest?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/11/2015 : 14:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
inače šteta.
Mafest je jedini strip festival koji posječujen.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/11/2015 : 16:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Svet stripa

quote:
Originally posted by mogorovic
Malo sam popodne proguglao i ušao u proračun Grada Makarske. MaFest svake godine, tako i ove 2015. dobiva iz proračuna grada 60.000,00 kuna, a tako je i u projekciji proračuna za 2016. godinu, koji se treba usvojiti u prosincu. Za 2015. godinu je od turističke zajednice Grada Makarske dobio 40.000,00 kuna. Dakle, ukupno 100.000,00 kuna....


Svaka čast Makarskoj kada uspe da odvoji više od 13.000 evra za jedan strip festival
Svaka čast Mafestu koji je uspeo da mu jedna stavka u budžetu za jedan strip događaj bude ova impozantna cifra. Čitava godišnja stripovska aktivnost (festivali, izložbe, predavanja, radionice...) u celoj Srbiji se odvija sa manje sredstava dobijenih od skupštinskih organa svih gradova zajedno.





A zašto bi se mi uspoređivali sa Srbijom?
Ne interesira me ni kako je u Švedskoj.
Grad Makarska od Mafesta ima veliku korist, i financijsku zbog već spomenutog broja noćenja i izvanpansionske potrošnje, i promocijsku zbog samog značaja koji festival ima u strip svijetu i zbog uvik maksimalno pozitivnih reakcija gostiju festivala koji se uvik rado vraćaju.
Meni je apsolutno normalno da grad i TZ izdvoje 100000Kn godišnje za Mafest. Dapače, mogli bi i više.



očito nema.....da je tako onda bi sigurno dali tih 5000 kuna (a tako su smanjili donaciju....).
Ja mislim, da grad Makarska voli Mafest, ali nisu spremni na nekakvu "globalizaciju" odnosno povečavanje donacija svake godine....
Recimo Darijo svake godine želi pozvati sve više i više gostiju (crtača i to) a to sve košta a rezultat (zarada naravno) nije zbog toga ništa veča.
Pitanje, da li je bilo više zarade na 9. Mafestu nego je bilo npr na 4. Mafestu a sigurno je 9. Mafest koštao više od 4. Mafesta,....
Svejedno, Grad Makarska je ponudila dovoljno (i 95.000 kuna je bolje nego NIŠTA), pa neka gospodin Darijo pozove manje gostiju i organizira sa tim manjim proračunom.
Ako su smiješni ovi iz Grada Makarska koji ne daju tih dodatnih 5000 kuna, isto tako je smiješan i Darijo, koji se sada ponaša kao "uvrijeđena mlada".
Koliko je samo nekih drugih festivala, Udruga, Društava, Organizacija,....u Hrvatskoj pa i u svijetu koji ne dobivaju skoro pa ništa od Grada, občine, države,.....tako da treba biti zadovoljan i time. 95.000 kuna NIJE mali novac a tu je novac još od sponzora itd.....a uz to ljudi (hostese, dobrovoljci) rade besplatno!
Pa čujte, pozovite manji broj crtača pa če pojesti neki sendič manje i eto vam 5000 kuna, koje ne trebate plačati za klopu tim ljudima.

A drugi problem je, i da bude Mafesta, što če libellus tamo prodavati?
Nakon uspješnog Interlibera, a ionako imaju male tiraže, razni Texovi, Marty Misterije i Mister No se rasproda ODMAH,...oni ionako nemaju šta staviti u prodaju....a i Fibra npr je jako uspješno prodavala na Interliberu, sigurno se i Ludens riješio tih Specijalaca po 10 kuna itd....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/11/2015 : 16:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Još uvijek ima starih izdanja za prodaju uz prigodne popuste, koliko ih ima na skladištu neka izdanja se neće rasprodati ni za 10 godina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/11/2015 : 22:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Logiku i smisao ovog posta iznad nek' shvati tko može, ja uglavnom ne mogu, koliko god da se trudio.

P.S. DODSF., ne odnosi se na tvoj.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/11/2015 : 22:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Logiku i smisao ovog posta iznad nek' shvati tko može, ja uglavnom ne mogu, koliko god da se trudio.

P.S. DODSF., ne odnosi se na tvoj.



za to da nisi shvatio postoje više razloga:

-ja sam ti na forumu od 2004 a ti od 2014 i znam ja puno više o svemu oko Mafesta, nego ti, što jedino možeš tu i tamo nešto pročitati, a ja ti znam stvari i van forumskih rasprava

-drugo je to da nisi previše inteligentan

-treče je to da možda ne umeš dobro da čitaš, možda imaš neki problem sa vidom, možda imaš neki loš komp pa ti stranica šteka

-četvrto je to da možda imaš nekih psihičkih problema (zloupptreba alkohola, droga, tableta,....ili si pod nekakvih stresom zbog porodičnih/službenih problema p ati ovakve stvari zamagljuju vid,....

Mislim, može biti puno razloga, ali problem je u tebi!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 18/11/2015 : 23:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Miran,Ojro,miran budi...

Wtf?

Edited by - bagi on 18/11/2015 23:01:49
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/11/2015 : 23:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

za to da nisi shvatio postoje više razloga:

-ja sam ti na forumu od 2004 a ti od 2014 i znam ja puno više o svemu oko Mafesta, nego ti, što jedino možeš tu i tamo nešto pročitati, a ja ti znam stvari i van forumskih rasprava

-drugo je to da nisi previše inteligentan

-treče je to da možda ne umeš dobro da čitaš, možda imaš neki problem sa vidom, možda imaš neki loš komp pa ti stranica šteka

-četvrto je to da možda imaš nekih psihičkih problema (zloupptreba alkohola, droga, tableta,....ili si pod nekakvih stresom zbog porodičnih/službenih problema p ati ovakve stvari zamagljuju vid,....

Mislim, može biti puno razloga, ali problem je u tebi!





Koji ludi post! Euro, uvijek uspiješ razvaliti

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/11/2015 : 23:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Dukidule

Logiku i smisao ovog posta iznad nek' shvati tko može, ja uglavnom ne mogu, koliko god da se trudio.

P.S. DODSF., ne odnosi se na tvoj.



za to da nisi shvatio postoje više razloga:

-ja sam ti na forumu od 2004 a ti od 2014 i znam ja puno više o svemu oko Mafesta, nego ti, što jedino možeš tu i tamo nešto pročitati, a ja ti znam stvari i van forumskih rasprava

-drugo je to da nisi previše inteligentan

-treče je to da možda ne umeš dobro da čitaš, možda imaš neki problem sa vidom, možda imaš neki loš komp pa ti stranica šteka

-četvrto je to da možda imaš nekih psihičkih problema (zloupptreba alkohola, droga, tableta,....ili si pod nekakvih stresom zbog porodičnih/službenih problema p ati ovakve stvari zamagljuju vid,....

Mislim, može biti puno razloga, ali problem je u tebi!



Dječačiću dragi, a da ti malo smanjiš predvečernju dozu tog štofa? Prejak je, te je očito da ti ne godi i stvara halucinacije.
Umjesto toga, preporučio bih ti povratak konzumaciji Cola Cole. Prednost iste: pod uticajem kofeina, ostat ćeš barem budan i pri koncentraciji pa tako i izgled veći da ne ponavljaš već višestruko napisane stvari.
Hajd` trzni se malo, odrastaš polako.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/11/2015 : 23:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Dukidule

Logiku i smisao ovog posta iznad nek' shvati tko može, ja uglavnom ne mogu, koliko god da se trudio.

P.S. DODSF., ne odnosi se na tvoj.



za to da nisi shvatio postoje više razloga:

-ja sam ti na forumu od 2004 a ti od 2014 i znam ja puno više o svemu oko Mafesta, nego ti, što jedino možeš tu i tamo nešto pročitati, a ja ti znam stvari i van forumskih rasprava

-drugo je to da nisi previše inteligentan

-treče je to da možda ne umeš dobro da čitaš, možda imaš neki problem sa vidom, možda imaš neki loš komp pa ti stranica šteka

-četvrto je to da možda imaš nekih psihičkih problema (zloupptreba alkohola, droga, tableta,....ili si pod nekakvih stresom zbog porodičnih/službenih problema p ati ovakve stvari zamagljuju vid,....

Mislim, može biti puno razloga, ali problem je u tebi!



Dječačiću dragi, a da ti malo smanjiš predvečernju dozu tog štofa? Prejak je, te je očito da ti ne godi i stvara halucinacije.
Umjesto toga, preporučio bih ti povratak konzumaciji Cola Cole. Prednost iste: pod uticajem kofeina, ostat ćeš barem budan i pri koncentraciji pa tako i izgled veći da ne ponavljaš već višestruko napisane stvari.
Hajd` trzni se malo, odrastaš polako.



kaže netko sa katastrofalnim avatarom. Jel si to sam sebe stavio na avatar?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/11/2015 : 00:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Meni je baš drago što neće biti Mafesta. Daleko mi je i preskupo ići pa ako ja ne mogu ići, onda neka nitko ne može. Također, ako ikada budem imao moć uništiti svemir, a otkrijem da ću umrijeti, povući ću i svemir sa sobom. Mislim da je to sasvim prirodan i balkanski način razmišljanja...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/11/2015 : 08:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Velika šteta za sve stripadžije s ovih prostora.
Ali, ako je Dadi prekipilo, to potpuno razumijem.

Makar, mogao je odmahnut rukom i izgurat barem još ovaj jubilarni.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/11/2015 : 09:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Euro i Dukidule - mir.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/11/2015 : 10:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Šefe koji je tvoj stav?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/11/2015 : 11:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Šefe koji je tvoj stav?



već sam napisao
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000