forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 133 - Mefisto
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 19/11/2015 : 10:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message  Reply with Quote
Scenarij: Claudio Nizzi
Crtež: Claudio Villa
Naslovnica: Claudio Villa

Original #501

26.11.15. u snk
27.11.15. na kioscima

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

Edited by - solar on 19/11/2015 16:08:41

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/11/2015 : 10:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Yeeeeeeeesss Mefistoooooooo!!!
Yeeeeeeeesss Villaaaaaaaaaaa!!!

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 19/11/2015 : 10:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Bernarde, drag si mi, ali nisi smio podilaziti glasnijem dijelu javnosti. Ne brojnijem nego glasnijem. Veseli četvrtak čita barem 200 onih koji kupuju i Ludens i, kad vidimo prodaju, jasno da će biti značajan gubitak.
Ali, molim te, da ostaneš priseban i nakon što shvatiš da je odluka bila loša jednostavno promijeniš ploču i uradiš preskok. Ne mari što bi ljudi tad govorili, preskok je jedini put

loading...
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 19/11/2015 : 10:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
pokazala se ispravna odluka da ne kupujem VČ

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/11/2015 : 10:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ipak smo stigli VČ.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18378 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/11/2015 : 11:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Dobro, imam prvih 15 Texa VC pa jovo nanovo...
Ne smeta, taj Villa je melem za oci i u prosjecnoj prici...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25833 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2015 : 11:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bernard štedi za mene:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 19/11/2015 : 11:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Do kurca lipovog da vam ja kažem. Em teks ide sporo, em ovi preklopiše sa VČ-om. E sad sam prso.
Znači ne zna se koji je gori izdavač da li VČ da li Ludens. Al u suštini moraš da ih trpiš. Ili kad bolje razmislim i ne moraš. E pa zato i mene boli čika đoka, pa ću da kupujem remitendu ili vč kod preprodavaca za po 1 eur. Mrš...

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/11/2015 : 11:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa ... pokazat ce vrijeme koliko je ova odluka bila mudra. Ako ce prodaja ici super (sta god to znacilo u poređenju sa trentnom) onda super potez. Meni ostaje za daljnje kupovanje samo jedno izdanje (ono koje je dlje stiglo ... mada povremeno koja stranica isparise :D).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25833 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2015 : 12:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa remitendu kupujem već godinama
možda nas bernard iznenadi i izda neku novu tex ediciju?
a ionako će maxijem dostići talijane slijedeće godine pa će 2017 i dalje imati mjesta za jedan "lažni" maxi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/11/2015 : 12:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kod Dylan Doga se vidjelo da Ludens nije pogriješio što ponavlja VČ epizode, prodaju se tek neznatno slabije od novih neobjavljenih.
Mislim da će i kod Texa biti slično, obični kupci u Hrvatskoj niti ne znaju za VČ a kolekcionara i ostalih koji imaju njihovo izdanje je možda 50-60, i to navučenih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/11/2015 : 12:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

pa remitendu kupujem već godinama


I onda se žališ da su epizode slabe, ne znam što ti očekuješ za cijenu remitende.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 19/11/2015 : 12:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Kako na koji forum odeš, ono svako piše kako njemu odgovara.

Gde to Ludens ponavlja VČ epizode Dilana? U Extra možda, jer je to edicija koja ima ogromnu zaleđinu pa je svako iole normalan, nastavio da je prati. Neće da proda 200 i kusur brojeva, koliko li već, jer mu se nešto preklapa a da ne pričamo o nizu godina koje su potrošene pri kupovini.

Tex je sa ovim potezom ludensa mrtav u srbiji jer ljudi brišu dupe sa tim stripovima i koriste ih za potpalu koliko ih ima. U kako koji mega market zađeš imaš 3 stripa po ceni od 1,5 eur, od kojih je obavezno jedan od prvih 15tak teksova. A i od samog izdavača, drži se na aparatima za održavanje. Sve su živo oni pokrenuli a ništa ne izlazi.

Doduše bre šta ima i da pišem, više za druge strip albume i ćao...

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 19/11/2015 : 12:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ja prestajem kupovati, nažalost. Imam sve brojeve od VČ.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4059 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 19/11/2015 : 12:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Ja prestajem kupovati, nažalost. Imam sve brojeve od VČ.



Imam i ja sve brojeve od VČ,ali i ovo se uzima,Tex je to!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25833 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/11/2015 : 12:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ne dramatizirajmo!
izdavač će osjetiti je li to dobar ili loš izbor.
oni koji će ga kupovati su sretni jer nema preskoka.
oni koji neće će svoju lovu preusmjeriti na druga izdanja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4059 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 19/11/2015 : 12:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

ne dramatizirajmo!
izdavač će osjetiti je li to dobar ili loš izbor.
oni koji će ga kupovati su sretni jer nema preskoka.
oni koji neće će svoju lovu preusmjeriti na druga izdanja.



Baš tako,još da malo ubrzaju ritam.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/11/2015 : 12:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

Kako na koji forum odeš, ono svako piše kako njemu odgovara.

Gde to Ludens ponavlja VČ epizode Dilana? U Extra možda, jer je to edicija koja ima ogromnu zaleđinu pa je svako iole normalan, nastavio da je prati. Neće da proda 200 i kusur brojeva, koliko li već, jer mu se nešto preklapa a da ne pričamo o nizu godina koje su potrošene pri kupovini.

Tex je sa ovim potezom ludensa mrtav u srbiji jer ljudi brišu dupe sa tim stripovima i koriste ih za potpalu koliko ih ima. U kako koji mega market zađeš imaš 3 stripa po ceni od 1,5 eur, od kojih je obavezno jedan od prvih 15tak teksova. A i od samog izdavača, drži se na aparatima za održavanje. Sve su živo oni pokrenuli a ništa ne izlazi.

Doduše bre šta ima i da pišem, više za druge strip albume i ćao...


Extra ili redovna serija dođu skoro na isto, ne vjerujem da će netko samo zbog onog malog natpisa ''extra'' duplirati stripove.
Oni koji ne žele kod DD-a kombinirati 2 različita izdavača sigurno neće htjeti ni kod Texa, a lakše je prodati 50 brojeva nego 200. Ovdje se ne radi toliko o kupcima iz Srbije, čisto sumnjam da tamo netko kupuje Ludensovu extra DD seriju (ako već posjeduje te epizode) pa je svejedno ista opstala u Hrvatskoj.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 19/11/2015 : 13:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Odgovorivši meni, odgovorio si i sebi. Ja o ciljanoj grupi u Hr i pišem. A redovna serija je preskočena pa je preskočena. Sve je to taktika izdavača, koja ne odgovara svakako meni koji kombinujem nešto.
Nema tu drame, ja sam sve bliže rešenju.... Dozvolite da predstavim....





This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 19/11/2015 : 13:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Preskokom bi VČ dobio a Ludens ne bi gubio. Ovako su svi na gubitku: VČ jer nema novih kupaca (za izašle brojeve), Ludens jer se broj kupaca smanjuje te čitatelji jer su oni s VČ- izdanjima sad spali na 1-2 epizode godišnje.
Nema šanse da netko dobiva već u najboljem slučaju ostaje na istom, a to su samo čitatelji koji nisu pratili VČ, tek jedna od 4 komponente. Jest ona brojna ali joj se nikako nije moglo naštetiti.

Kažem šteta ali opet se nadam da ćemo za godinu dana čitati neki prvi ili drugi broj po preskoku a ne 5. ili 6. broj VČ-a

loading...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/11/2015 : 13:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Onda bi taj preskok morao ići debelo ispred, najmanje na broj 650. Kada bi išao na broj 600 (ili približno) onda bi odustalo nas 300 koji pratimo Libellus izdanje a tada bi bio još veći gubitak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6581 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 19/11/2015 : 13:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ne znam dokle je došao LL i kakav je profil kupaca njihovih izdanja (ovo kažem jer znam jednog koji je prešavši na LL polako raskrstio sa svime što nisu tvrdoukoričena izdanja) ali mislim da je sve na relaciji VČ-LU ali eto izdavač bi procijenio. Nije se možda igrati ni s njima. Kako god, Texa se očito deralo tko je gdje stigao

loading...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 19/11/2015 : 13:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Bravo! A ja taman danas dobio V. Č. 48!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/11/2015 : 13:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Libellus je nedavno objavio jubilarac 600 a taj noviji period su krenuli objavljivati od originalnog broja 569 (Buffalo soldiers) tako da bi Ludens trebao bježati što dalje od tih brojeva.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/11/2015 : 13:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Bravo! A ja taman danas dobio V. Č. 48!


Jedan broj više-manje ne igra ulogu ako si donio pravu odluku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 19/11/2015 : 13:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by selanne

Ja prestajem kupovati, nažalost. Imam sve brojeve od VČ.



Imam i ja sve brojeve od VČ,ali i ovo se uzima,Tex je to!



Eto izjave koja mi daje motivaciju i potporu da i ja (duplo) nastavim! Ma uostalom, pa i da ga "Tunguzija Press" krene izdavati, mislim da bi' i te pokupio!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000