forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Trazim Lib MM 9
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Fasoulas
Starting Member

8 Posts

Member since 18/01/2014

Posted - 27/11/2015 : 18:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Fasoulas a Private Message  Reply with Quote
Zdravo drugari! :)

Trebaju mi za dopunu kolekcije, javite mi se ako imate ili znate ko ima ;)

Libellus Martin Mystere 6 - Izvor mladosti
Libellus Martin Mystere 8 - Lubanja sudbine
Libellus Martin Mystere 9 - Vampir u New Yorku

Edited by - Fasoulas on 31/03/2016 00:42:12

marko15532
New Member



United Kingdom
139 Posts

Member since 18/12/2011

Posted - 08/12/2015 : 23:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send marko15532 a Private Message  Reply with Quote
Jao, za 6 i 8 sam prevrtao sve Beogradske pijace kad sam bio mali, i bio presrećan kad sam našao. Veruj mi, slađe je kad tražiš pa nađeš (doduše, više gledano unazad). Srećno!
Go to Top of Page

Fasoulas
Starting Member

8 Posts

Member since 18/01/2014

Posted - 09/12/2015 : 10:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Fasoulas a Private Message  Reply with Quote
Eh, znam :)

Cekacu verovatno, ne brini ;) Hvala...
Go to Top of Page

Fasoulas
Starting Member

8 Posts

Member since 18/01/2014

Posted - 25/12/2015 : 00:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Fasoulas a Private Message  Reply with Quote
Auuuuu koliko sam se sad iznervirao!!!

Dakle, posto proveravam svaki dan sve aukcije za MM zbog ovih par brojeva, odmah sam video da su se pojavila 2 od ova 3 broja i umalo nisam pao sa stolice od srece kada sam to video...

Medjutim, dodjem danas i pogledam cisto da li je neko bidovao za njih, kad ono, aukcija je zavrsena!!!! Poludeo sam, jer izgleda da postoji i opcija kupi odmah, koju nisam video pre ili nije bila tu, inace bih je iskoristio sigurno!

Dakle, moze li mi neko objasniti kako radi ta opcija Kupi odmah, da li je prodavac postavlja odmah, ili moze da je doda kasnije na aukciju?

Hvala unapred
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000