forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DOKTOR ZAGOROLOG 2015
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/12/2015 : 15:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
DJ, jasna stvar!
Ipak, kada samo pogledao glasove, jasno je da ce Igor zasluzeno pobijediti, zato sam glasao za Nagora.
Sramota da fan njegovog kalibra ima samo jedan glas.

Nisam bas aktivan u zadnje vrijeme, propustio sam kvalifikacije, cudno mi da Brdar, Elderane i Lega nisu usli u uzi izbor. Svi ostali na listi su ljudina do ljudine.

Edited by - King Warrior on 21/12/2015 15:11:32
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/12/2015 : 15:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast D.J.-u na izdanju Zagora, pristupačnosti, sipatičnosti i svemu ostalom.
Ali nema mi to mnogo veze sa Zagorologijom, glas Willeru, a iskreno D.J.-u bih od navedenih vjerojatno zadnem dao glas iako mi. je jedan od najdražih forumaša. Ovi ostali puno više pišu i razglabaju iako se s nekima (npr. DODSFERDom) ne slažem u gotovo ničemu.

Uglavnom, glasujem za Willera.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3314 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/12/2015 : 17:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
D.J.

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 21/12/2015 : 17:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
E da, u uvodnom postu, čemu tačke posle skraćenice titule (dr)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/12/2015 : 17:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa tako se piše.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6639 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/12/2015 : 17:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Gdje su te kvalifikacije održane? Da vidim tih 58 imena. Već sam godinu i kusur tu plus što pratim forum od 2010.-2011. i bojim se da ne bih znao 58 imena nabrojat pa čak računajući i one prvoshodno političare tipa lwood, dsormaz, Kras & co



Sticky
Hoćeš listu?



Bio bih zahvalan, da se ne mučim.

Usput, glasovao sam za Giudu haha... mislim, D.J. će pobjediti pa eto best of the rest.

E sad mislim da ti izbori nemaju smisla pa se sljedeće godine fino svi zadajte u kampanju, trudite, pišite, dajite najbolje od sebe i svojevrsni superkup. Svi dosadašnji pobjednici se u 2016. bore za Zagorologa svih vremena

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 21/12/2015 18:04:35
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
594 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 22/12/2015 : 00:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
ovo nije legitimno jer nema Timber Billa


Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7629 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/12/2015 : 02:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
mislim da je u konkurenciji trebao biti i željko ferri..možda ne raspravlja o tome ko je bolji, buratini, tonineli ili boseli, ili da li je rubini bolji za naslovne od laurentija, i ne piše recenzije, ali je ipak svojim nastojanjem da crta zagora i uđe u bonelli staff i ovdje javno o tome raspravlja ipak zaslužio da uđe barem u uži krug kandidata jer je na neki drugi način ipak dao svoj doprinos..pogotovo ove godine je bio aktivan u tome...
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 22/12/2015 : 06:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa tako se piše.


Da, da, pobrkao sam, u Hrvatskom ide tačka.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/12/2015 : 09:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

quote:
Originally posted by tinton

Pa tako se piše.


Da, da, pobrkao sam, u Hrvatskom ide tačka.



Dr se piše bez tačke na srpskom. Tačka se stavlja samo na titulama po nadgrobnim spomenicima.
Hrvati su to pojednostavili pa istačkaju gde god stignu :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/12/2015 : 09:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

mislim da je u konkurenciji trebao biti i željko ferri..možda ne raspravlja o tome ko je bolji, buratini, tonineli ili boseli, ili da li je rubini bolji za naslovne od laurentija, i ne piše recenzije, ali je ipak svojim nastojanjem da crta zagora i uđe u bonelli staff i ovdje javno o tome raspravlja ipak zaslužio da uđe barem u uži krug kandidata jer je na neki drugi način ipak dao svoj doprinos..pogotovo ove godine je bio aktivan u tome...


Željko Ferri je THE fan na svoj način i to nam kanališe kroz svoje crteže, a opet je imao samo dva ili tri glasa. Ljudi ga se nisu setili.

Ovo "nisu setili" kažem ironično jer se desilo ono šta sam hteo da izbegnem na kvalifikacijama pokušavajući da nametnem opciju ograničenog broja glasova: ljudi su navodili sve zagorovce koji su im padali na pamet i u svoj toj ujudurmi neki baš kvalitetni zagorovci, na primer stinky, su fasovali, a ja sam proveo ceo sat zbrajajući glasove po nekoliko puta. Kažem "Stinky" jer je on bio izjednačen sa momcima koji ruku na srce nisu ni doprinosom ni kvalitetom na njegovom nivou, dok su neki drugi vrsni zagorovci imali samo po par glasova. Momci na listi su nekom luuudom srećom ispali baš oni koji svaki posebno zaslužuje titulu, ali da je samo jedan od njih imao glas manje...pa, imali bismo dva interesantna polufinalna polla :)

Uglavnom, sve gore sam napisao po svom mišljenju. Momci na listi su bez sumnje dostojni finala, i to je najbitnije. To što su neki kvalitetni zagorovci van konkurencije je ipak pošteno izglasano, a "bezveze, fali ovaj ili onaj" je samo stvar naših pojedinačnih mišljenja.

Sledeće godine će kvalifikacije da idu malo drugačije. Nećete mi se više bahatiti sa imenima, tako mi svih doktora zagorologije! :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/12/2015 : 09:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by zlatan bihac

mislim da je u konkurenciji trebao biti i željko ferri..možda ne raspravlja o tome ko je bolji, buratini, tonineli ili boseli, ili da li je rubini bolji za naslovne od laurentija, i ne piše recenzije, ali je ipak svojim nastojanjem da crta zagora i uđe u bonelli staff i ovdje javno o tome raspravlja ipak zaslužio da uđe barem u uži krug kandidata jer je na neki drugi način ipak dao svoj doprinos..pogotovo ove godine je bio aktivan u tome...


Željko Ferri je THE fan na svoj način i to nam kanališe kroz svoje crteže, a opet je imao samo dva ili tri glasa. Ljudi ga se nisu setili.

Ovo "nisu setili" kažem ironično jer se desilo ono šta sam hteo da izbegnem na kvalifikacijama pokušavajući da nametnem opciju ograničenog broja glasova: ljudi su navodili sve zagorovce koji su im padali na pamet i u svoj toj ujudurmi neki baš kvalitetni zagorovci, na primer stinky, su fasovali, a ja sam proveo ceo sat zbrajajući glasove po nekoliko puta. Kažem "Stinky" jer je on bio izjednačen sa momcima koji ruku na srce nisu ni doprinosom ni kvalitetom na njegovom nivou, dok su neki drugi vrsni zagorovci imali samo po par glasova. Momci na listi su nekom luuudom srećom ispali baš oni koji svaki posebno zaslužuje titulu, ali da je samo jedan od njih imao glas manje...pa, imali bismo dva interesantna polufinalna polla :)

Uglavnom, sve gore sam napisao po svom mišljenju. Momci na listi su bez sumnje dostojni finala, i to je najbitnije. To što su neki kvalitetni zagorovci van konkurencije je ipak pošteno izglasano, a "bezveze, fali ovaj ili onaj" je samo stvar naših pojedinačnih mišljenja.

Sledeće godine će kvalifikacije da idu malo drugačije. Nećete mi se više bahatiti sa imenima, tako mi svih doktora zagorologije! :)



Stinky je svakako zaslužio da jednom i on postane doktor zagorologije s obzirom na njegovo zalaganje. Čak me začudilo kad sam vidio da dosad to još nije bio.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2015 : 09:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

mislim da je u konkurenciji trebao biti i željko ferri..možda ne raspravlja o tome ko je bolji, buratini, tonineli ili boseli, ili da li je rubini bolji za naslovne od laurentija, i ne piše recenzije, ali je ipak svojim nastojanjem da crta zagora i uđe u bonelli staff i ovdje javno o tome raspravlja ipak zaslužio da uđe barem u uži krug kandidata jer je na neki drugi način ipak dao svoj doprinos..pogotovo ove godine je bio aktivan u tome...



Imao si priliku da glasuješ za njega, drugi su odlučili da ima i većih zagorologa i to je to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11734 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 22/12/2015 : 09:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Stinky je prof. dr. dr. dr. dr....
Za njega treba izmislit neku novu titulu

Have mercy
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/12/2015 : 10:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Stinky je prof. dr. dr. dr. dr....
Za njega treba izmislit neku novu titulu


I ja tako mislim. Stinkyju treba dati "Lifetime Achievement Dr. Zagorolog Award". Cudo je kako covjek pise o Zagoru vec vise od 10 godina.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/12/2015 : 10:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by izivko

Stinky je prof. dr. dr. dr. dr....
Za njega treba izmislit neku novu titulu


I ja tako mislim. Stinkyju treba dati "Lifetime Achievement Dr. Zagorolog Award". Cudo je kako covjek pise o Zagoru vec vise od 10 godina.



I to na filozofski način. Šteta samo da ne piše češće.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/12/2015 : 09:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
sutra...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/12/2015 : 11:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
ljudi su navodili sve zagorovce koji su im padali na pamet

quote:
Sledeće godine će kvalifikacije da idu malo drugačije. Nećete mi se više bahatiti sa imenima, tako mi svih doktora zagorologije! :)

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/12/2015 : 18:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
ljudi su navodili sve zagorovce koji su im padali na pamet

quote:
Sledeće godine će kvalifikacije da idu malo drugačije. Nećete mi se više bahatiti sa imenima, tako mi svih doktora zagorologije! :)




...a vidi samo ovog brzoprstog probisveta, najgoreg od sve dece, što se cereka...


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 26/12/2015 18:47:32
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 26/12/2015 : 21:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
DODSFERD - ako se gleda aktivnost na forumu

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 26/12/2015 : 21:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Moj glas ide za DJ, nije mala stvar dovesti Zagora kući.

Junak stavlja na kocku cak i prst!

Edited by - gerilac1 on 26/12/2015 21:43:51
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/12/2015 : 00:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Dragi moji prijatelji







ČESTITKE POBEDNIKU

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/12/2015 : 00:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Čestitke!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/12/2015 : 01:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Cestitke!
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/12/2015 : 01:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima za glasove! Pocascen sam i mnogo mi ovo znaci pogotovo ove godine jer sam dao sve od sebe da lansiramo Zagora na engleskom. Sve najbolje u 2016. i zelim nam jos mnogo odlicnih Zagora! Ja cu i dalje davati sve od sebe i doprinositi Zagoru i siriti vijest o njemu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000