forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Neozbiljnost striparnice...
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/01/2016 : 11:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

eto, da se malo smire strasti, jedna prigodna pjesma:

https://www.youtube.com/watch?v=y0wOQvh6ruo


Ovo je stoti put da stavljaš tu pjesmu na forum.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/01/2016 : 11:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by 1Euro

eto, da se malo smire strasti, jedna prigodna pjesma:

https://www.youtube.com/watch?v=y0wOQvh6ruo


Ovo je stoti put da stavljaš tu pjesmu na forum.




šta mogu kada mi je to omiljena pjesma a i prigodna za tu priliku jer je netko spomenuo Đakovo.....ja trebam jednom iči u taj Đakovo, pa da se provozam Đakovom u svom kabrioletu i zvučnike na max pa da ljudi u Đakovu čuju tu pjesmu!

Inače eto samo za tebe Tinton (nije Kasap):

https://www.youtube.com/watch?v=d-xoKNSTuRI
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/01/2016 : 12:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ima jedna glasbena želja i za dukidule:

https://www.youtube.com/watch?v=41mKy_hK-bA


hell yeah!!!!!!!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 03/01/2016 : 12:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ajde pa si bar dlake u nosu potkreso za ovaj fotosešn.:)






Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 03/01/2016 : 12:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
Jesam li šta ili koga pobrkao? U svakom slučaju moje isprike jer kupovao sam i u drugim striparnicama, bilo je to prije otprilike dvije godine, možda sam zaista pogriješio u imenovanju striparnice.Još jednom, iskrene isprike.
[/quote]
Chicolopez, hvala za ispriku, cijenim to.

Za iduću narudžbu imaš besplatnu poštarinu.

Pozdrav iz Babilona!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766

Edited by - Babilon on 03/01/2016 12:29:15
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/01/2016 : 12:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

ajde pa si bar dlake u nosu potkreso za ovaj fotosešn.:)










Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/01/2016 : 15:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ako ti to nisu tata ili veći brat, šta da ti kažem osim, jbg. ružan si k'o noć.
No ok, znaš ti valjda zašto plastik cvike služe. Al' jbg., sjebao si opet topic, kao i skoro svaki na koji upadneš.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/01/2016 : 18:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
1euro još jednom stavci ovoliko (za temu nebitnih) slika na ovaj topic i udaljiti ću te sa foruma.
Možda ne bi bilo loše i da ove gore izbrišeš odnsno da ostaviš samo dvije-tri.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/01/2016 : 19:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma pustite dijete, nek' se igra. Kad sazrije u glavici, onda bi ga se moglo i ozbiljno shvatiti, no ovako....
Kod mene je avatar legende AS Roma, dok su Ojrićini idoli očito bez onoga "AS", što je dokumentirao svojom sklonosti ka onim "24-karatnim bunar kanta plehnatim" manđolijama koje dotični po našim pijacama na desetine okače oko vrata.
Nego Ojro, u jednom pogledu skidam ti ipak kapu, a to je zbog hrabrosti što si je skupio pa objavio onolike slike one face gore. Ja da tako izgledam ne bih natakario samo one Lidl cvike već bih nabio neku Zorro-vu masku, i to ne samo za par fotki, nego bih snjom išao i na spavanje. Kvazi za svaki slučaj, ukoliko bi netko noću upalio svijetlo.
A i onaj žabac ti nije baš neka marka za prepoznavanje. Tu bih ti toplo preporučio nekog kozilća ili jarčića, obzirom na tu, da je nazovemo "bradicu". No dobra alternativa bio bi sigurno i Pajo patak.

A sad, Stripy moj, hajd' fino na spavanje, pa kad se ispružiš i mozak tako promijeni poziciju, prokontaj malo kako bi najpametnije bilo podijeliti tu kovanicu na 2x -,50 centi, te ih investiraš u neka dva povoljnija stripa pa tako proširiš i svoju kolekciju za strip brojeve 26 i 27. Vidim upravo kako ipak već oko 7 godina visiš na ovoj stranici a odvojio si jedva za kupovinu nekih 20-ak i pet aukcija.
Brinem se samo kako ne bi došlo do, kako ti ono reče, "godpodarske štete".
I Juro, nemoj života ti nipošto više nabadati one vudu lutke! Ne zbog Manhuntera, niti zbog mene, nego samo zbog curica tu kod tebe u selu. Ne pale se one na žapce sa lutkom u jednoj a iglom u drugoj ruci, pa makar on i izvadio svoje gay naušnice kad krene u baranje.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/01/2016 : 19:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

1euro još jednom stavci ovoliko (za temu nebitnih) slika na ovaj topic i udaljiti ću te sa foruma.
Možda ne bi bilo loše i da ove gore izbrišeš odnsno da ostaviš samo dvije-tri.



pa htio sam čovjeku pokazati svoj nosić, pošto me izazvao....ali nema problema maknut ču sve slike, a ostale sam stavio jer me je opet izazvao da sam ružan, pa sam mu dokazao da mi to nije bitno u životu.
Čak sam mu pokazao svoju žabicu koja nikada ne zakaže.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/01/2016 : 19:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Ma pustite dijete, nek' se igra. Kad sazrije u glavici, onda bi ga se moglo i ozbiljno shvatiti, no ovako....
Kod mene je avatar legende AS Roma, dok su Ojrićini idoli očito bez onoga "AS", što je dokumentirao svojom sklonosti ka onim "24-karatnim bunar kanta plehnatim" manđolijama koje dotični po našim pijacama na desetine okače oko vrata.
Nego Ojro, u jednom pogledu skidam ti ipak kapu, a to je zbog hrabrosti što si je skupio pa objavio onolike slike one face gore. Ja da tako izgledam ne bih natakario samo one Lidl cvike već bih nabio neku Zorro-vu masku, i to ne samo za par fotki, nego bih snjom išao i na spavanje. Kvazi za svaki slučaj, ukoliko bi netko noću upalio svijetlo.
A i onaj žabac ti nije baš neka marka za prepoznavanje. Tu bih ti toplo preporučio nekog kozilća ili jarčića, obzirom na tu, da je nazovemo "bradicu". No dobra alternativa bio bi sigurno i Pajo patak.

A sad, Stripy moj, hajd' fino na spavanje, pa kad se ispružiš i mozak tako promijeni poziciju, prokontaj malo kako bi najpametnije bilo podijeliti tu kovanicu na 2x -,50 centi, te ih investiraš u neka dva povoljnija stripa pa tako proširiš i svoju kolekciju za strip brojeve 26 i 27. Vidim upravo kako ipak već oko 7 godina visiš na ovoj stranici a odvojio si jedva za kupovinu nekih 20-ak i pet aukcija.
Brinem se samo kako ne bi došlo do, kako ti ono reče, "godpodarske štete".
I Juro, nemoj života ti nipošto više nabadati one vudu lutke! Ne zbog Manhuntera, niti zbog mene, nego samo zbog curica tu kod tebe u selu. Ne pale se one na žapce sa lutkom u jednoj a iglom u drugoj ruci, pa makar on i izvadio svoje gay naušnice kad krene u baranje.



na forumu sam 11 godina a ne 7 a stripove kupujem i van aukcija (MOŽEŠ MISLITI???)
Nego ajde ti pokaži svoj nosić da vidimo kakav si ti ljepotan?
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 04/01/2016 : 00:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Nudim ti za početak samo vrh, a ti odluči koji bi ti bolje sjeo, Ojro moj, gornji il'.....?
Nego, hajd' da ja tebe fino odlijepim od moje guze, počela me nešto svrbiti, a i stičem polako dojam da ometamo topic.
Čuvaj žapca Ojro i drž' ga čvrsto!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/01/2016 : 08:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Nudim ti za početak samo vrh, a ti odluči koji bi ti bolje sjeo, Ojro moj, gornji il'.....?
Nego, hajd' da ja tebe fino odlijepim od moje guze, počela me nešto svrbiti, a i stičem polako dojam da ometamo topic.
Čuvaj žapca Ojro i drž' ga čvrsto!



pričaš gluposti prostačino
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 04/01/2016 : 14:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Ja cu isto samo dodati sto se tice Babilona da sam imao samo pozitivna iskustva i to ne samo ja nego sva moja ekipa i sve pohvale za njih!

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Nebojša
Starting Member



Serbia
84 Posts

Member since 21/10/2015

Posted - 06/01/2016 : 14:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Nebojša's Homepage  Send Nebojša a Private Message  Reply with Quote
Ode topik u prozivku Zlatka, a to svakako nije zaslužio. Siguran sam da Obiju to nije bila namera, ali eto.. No, dobro je da još uvek ima ljudi kojima nije teško da napišu i koju lepu reč o Babilonu i ne dozvole da ostali stvore iskrivljenu sliku realnosti.

Sve pohvale Zlatku na profesionalnosti i na pedantnom dugogodišnjem radu. Retki su takvi ljudi. Nema mesta pomenu Babilona u kontekstu "neozbiljnost striparnice".

the man without fear
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 07/01/2016 : 01:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Imao sam zadovoljstvo poslovati i s Zlatkom i s Obijem i iskustva su bila i više nego odlična. I za jednog i drugog samo riječi hvale- ponekad i na granici neugode koliko su htjeli ugoditi
Čudno je to... izgleda da kada se takva dva pozitivca susretnu - zaiskri. Previše pozitivnog naboja
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 07/01/2016 : 07:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote


Valjda je svima jasno, da je sramota da se Babilon uvlači u ovu priču.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/01/2016 : 08:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Imao sam zadovoljstvo poslovati i s Zlatkom i s Obijem i iskustva su bila i više nego odlična. I za jednog i drugog samo riječi hvale- ponekad i na granici neugode koliko su htjeli ugoditi
Čudno je to... izgleda da kada se takva dva pozitivca susretnu - zaiskri. Previše pozitivnog naboja


Štos je da se ja osobno drugačije ponašam kao prodavač i kao kupac.

Kada prodajem, gledam da izađem u susret kupcu, da bude što sigurnije i efikasnije obavljeno.
Uglavnom, kupac je u pravu.
Garantiram za pošiljku, ako nešto ne valja, sve reklamacije uvažavam.

E sad, kao kupac sam razmažen.
Naime, želim sve štu nudim kao prodavač da se ponudi meni + da se pređe preko mojih nedostataka kao kupca jer sada sam ja u pravu. Tu spadaju i glupa ili iritantna pitanja.

I tu je sva enigma.
Još jednom ponavljam, po brojnim riječima hvale, jasno je da je Babilon kvalitetna striparnica, a ja ću se pridružiti brojnim zadovoljnim kupcima već idućom prilikom...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/01/2016 08:36:26
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/01/2016 : 09:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Zanimljivo, topic je otvoren zbog jedne striparnice koja u daljnim postovima uopste nije imenovana (mada znamo koja je u pitanju?), a cjela spika se prebacila na jednu sasvim drugu striparnicu koja nema veze s time ... hmmm, zanimljivo.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/01/2016 : 10:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Zanimljivo, topic je otvoren zbog jedne striparnice koja u daljnim postovima uopste nije imenovana (mada znamo koja je u pitanju?), a cjela spika se prebacila na jednu sasvim drugu striparnicu koja nema veze s time ... hmmm, zanimljivo.





Ljudi jedva čekaju da se uhvate nečeg pa da to napuhnu. Da sam znao da će se dići tolika larma, ne bih ništa ni napisao...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/01/2016 : 11:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Zanimljivo, topic je otvoren zbog jedne striparnice koja u daljnim postovima uopste nije imenovana (mada znamo koja je u pitanju?)

Imenovana je ali onako skriveno u gomili teksta tako da sam jedva skužio o kome je riječ.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/01/2016 : 11:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Heh, pa nije tesko ako je to napisao clan iz Srbije, a pri tome je napisao da to nije AF. Sumnjam da bi pri tome mislio na neku slovensku ili makedonsku striparnicu, pa ni hrvatsku ili Agarthi. ;D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/01/2016 : 11:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Heh, pa nije tesko ako je to napisao clan iz Srbije, a pri tome je napisao da to nije AF. Sumnjam da bi pri tome mislio na neku slovensku ili makedonsku striparnicu, pa ni hrvatsku ili Agarthi. ;D





Pa ne mora biti Darkvud (ups), možda je neka od onih VČ-ovih.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/01/2016 : 12:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Heh, pa nije tesko ako je to napisao clan iz Srbije, a pri tome je napisao da to nije AF. Sumnjam da bi pri tome mislio na neku slovensku ili makedonsku striparnicu, pa ni hrvatsku ili Agarthi. ;D


A moguće je da netko iz susjednih država naruči komplet njihovih stripova pa se razočara zbog sporog ritma poslovanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 07/01/2016 : 21:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Nije svako zlo za zlo.
Evo ja sam nabasao na ovo slučajno, otišao na Babilonove stranice i napravio narudžbu srpskih izdanja koje nemaju u SNK
Dakle Obi je nesvjesno doveo Babilonu barem jednog kupca više.
Volim unificirati nabavke pa ću vjerojatno i sve ostale (osim onih izravno od izdavača zbog popusta) ubuduće vršiti preko ove drevne civilizacije

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000