forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Pomoc
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/01/2016 : 20:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Tribala bi mi mala pomoc,osvojia san prije misec dana par stripova na aukciji,prije dvadeset dana sam prodavacu poslao poruku ali on se jos ne javlja.Postoji li neki rok do kada je potrebno prodavaca cekati da se javi?Jedan strip koji san nabavia na aukciji mi je jako bitan i pokusa bi ga nabavit na drugi nacin, neka bi me izasa skuplje, kad bi zna da mi se prodavac nece javit.

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/01/2016 : 20:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Jel to ovo kod Weky13?
Čudno da se on ne javlja...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/01/2016 : 20:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Jel to ovo kod Weky13?
Čudno da se on ne javlja...



Je,vidim da ima puno pozitivnih komentara tako da se ne zabrinjavam previse.Samo mi je bitan ovaj treci Vrh bogova da upotpunim serijal.Peti mi je manje bitan jer ga vec imam ali nije glancer ali ovi treci mi bas triba.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/01/2016 : 22:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Probat ću mu javiti preko maila i pm-a da ga tražiš, možda upali.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/01/2016 : 22:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Probat ću mu javiti preko maila i pm-a da ga tražiš, možda upali.


Hvala puno.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/01/2016 : 22:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Davore, obavezno komunikirajte preko stripovi.com sajta...kroz naše suradnje sam zapamtio da je nemoguće poslati poruku na tvoj mail ako ne ide preko stripovi.com sajta tako da je moguće da ti je čovjek odgovarao,ali taj mail nije stigao na odredište...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/01/2016 : 22:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Sada se sjetih da ustvari mail koji ti pošalješ preko stripovi.com sajta zbog nečega ne biva prosljeđen na primateljev mail nego ga je moguće vidjeti jedino na stripovi.com sajtu....a možda prodavač na taj način ni ne prati svoje mailove?
Uglavnom, nadam se da ćete se već nekako naći;)
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 06/01/2016 : 22:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Tribala bi mi mala pomoc,osvojia san prije misec dana par stripova na aukciji,prije dvadeset dana sam prodavacu poslao poruku ali on se jos ne javlja.Postoji li neki rok do kada je potrebno prodavaca cekati da se javi?Jedan strip koji san nabavia na aukciji mi je jako bitan i pokusa bi ga nabavit na drugi nacin, neka bi me izasa skuplje, kad bi zna da mi se prodavac nece javit.



Prijatelju, poslao sam ti više poruka i ni na jednu nisam dobio odgovor, da mi Obivan nije javio da me tražiš ne bih ni znao, imaš i moj broj mobitela pa me čudi da me nisi mogao kontaktirati?
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/01/2016 : 22:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Sada se sjetih da ustvari mail koji ti pošalješ preko stripovi.com sajta zbog nečega ne biva prosljeđen na primateljev mail nego ga je moguće vidjeti jedino na stripovi.com sajtu....a možda prodavač na taj način ni ne prati svoje mailove?
Uglavnom, nadam se da ćete se već nekako naći;)


U pravu si,mail koji mi je ovde na sajtu vise ne radi,moguce da je on odgovoria na njega a ne na PM.Rijetko kupujem na aukcijama pa zaboravim da mi taj mail ne radi.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/01/2016 : 22:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weky13

quote:
Originally posted by Torghal

Tribala bi mi mala pomoc,osvojia san prije misec dana par stripova na aukciji,prije dvadeset dana sam prodavacu poslao poruku ali on se jos ne javlja.Postoji li neki rok do kada je potrebno prodavaca cekati da se javi?Jedan strip koji san nabavia na aukciji mi je jako bitan i pokusa bi ga nabavit na drugi nacin, neka bi me izasa skuplje, kad bi zna da mi se prodavac nece javit.



Prijatelju, poslao sam ti više poruka i ni na jednu nisam dobio odgovor, da mi Obivan nije javio da me tražiš ne bih ni znao, imaš i moj broj mobitela pa me čudi da me nisi mogao kontaktirati?


Sorry,vjerovatno si sla poruke na mail koji ne radi a ja sam na to zaboravia.Ceka sam da odgovoris na PM.Javit cu ti se na PM pa cemo tamo sve dogovorit.Sorry jos jednom.
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 06/01/2016 : 22:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
Nema problema, čujemo se.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25858 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/01/2016 : 00:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Iz mojeg iskustva sa clanovima barem cetvrtini njih mail sa kojim su prijavljeni na forum ne radi ili ga ne koriste.
i onda se cude kako ih prodavac ne kontaktira:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/01/2016 : 13:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Pitanje!
Da li netko bez OIB moze prodati strip na aukciji,a zivi izvan RH?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 07/01/2016 14:25:09
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37335 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/01/2016 : 14:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Moze. :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4062 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 07/01/2016 : 15:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Nemože!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/01/2016 : 16:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Pitanje!
Da li netko bez OIB moze prodati strip na aukciji,a zivi izvan RH?


Šta ti ustvari pitaš? Nekako mi to pitanje nema smisla.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/01/2016 16:47:29
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/01/2016 : 17:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by emirem

Pitanje!
Da li netko bez OIB moze prodati strip na aukciji,a zivi izvan RH?


Šta ti ustvari pitaš? Nekako mi to pitanje nema smisla.


Traži se OIB kod prodaje stripova na ovom sajtu, ali valjda ako je državljan/ka RH mora navesti svoj porezni broj.
Za druge ne znam da li stavljaju svoj broj,Slovenci i ostali ne-RH državljani.
Uglavnom mogu probati, svejedno dečki hvala na može-ne može odgovoru!
Stavit ću strip u "mjenjačnicu" topik.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 07/01/2016 : 18:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by weky13

quote:
Originally posted by Torghal

Tribala bi mi mala pomoc,osvojia san prije misec dana par stripova na aukciji,prije dvadeset dana sam prodavacu poslao poruku ali on se jos ne javlja.Postoji li neki rok do kada je potrebno prodavaca cekati da se javi?Jedan strip koji san nabavia na aukciji mi je jako bitan i pokusa bi ga nabavit na drugi nacin, neka bi me izasa skuplje, kad bi zna da mi se prodavac nece javit.



Prijatelju, poslao sam ti više poruka i ni na jednu nisam dobio odgovor, da mi Obivan nije javio da me tražiš ne bih ni znao, imaš i moj broj mobitela pa me čudi da me nisi mogao kontaktirati?


Sorry,vjerovatno si sla poruke na mail koji ne radi a ja sam na to zaboravia.Ceka sam da odgovoris na PM.Javit cu ti se na PM pa cemo tamo sve dogovorit.Sorry jos jednom.



Daj mi samo javi da li je sad sve ok, jesi li dobio moje podatke?
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 07/01/2016 : 19:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by weky13

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by weky13

quote:
Originally posted by Torghal

Tribala bi mi mala pomoc,osvojia san prije misec dana par stripova na aukciji,prije dvadeset dana sam prodavacu poslao poruku ali on se jos ne javlja.Postoji li neki rok do kada je potrebno prodavaca cekati da se javi?Jedan strip koji san nabavia na aukciji mi je jako bitan i pokusa bi ga nabavit na drugi nacin, neka bi me izasa skuplje, kad bi zna da mi se prodavac nece javit.



Prijatelju, poslao sam ti više poruka i ni na jednu nisam dobio odgovor, da mi Obivan nije javio da me tražiš ne bih ni znao, imaš i moj broj mobitela pa me čudi da me nisi mogao kontaktirati?


Sorry,vjerovatno si sla poruke na mail koji ne radi a ja sam na to zaboravia.Ceka sam da odgovoris na PM.Javit cu ti se na PM pa cemo tamo sve dogovorit.Sorry jos jednom.



Daj mi samo javi da li je sad sve ok, jesi li dobio moje podatke?


Dobia sam poruku samo mi jos reci koja je banka jer nemam internet bankarstvo.Uplatit cu ti sutra popodne jer moram ionako u grad obavit jos neke stvari.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/01/2016 : 20:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by emirem

Pitanje!
Da li netko bez OIB moze prodati strip na aukciji,a zivi izvan RH?


Šta ti ustvari pitaš? Nekako mi to pitanje nema smisla.


Traži se OIB kod prodaje stripova na ovom sajtu, ali valjda ako je državljan/ka RH mora navesti svoj porezni broj.
Za druge ne znam da li stavljaju svoj broj,Slovenci i ostali ne-RH državljani.
Uglavnom mogu probati, svejedno dečki hvala na može-ne može odgovoru!
Stavit ću strip u "mjenjačnicu" topik.


Mislim da pitaš možeš li ti prodavati na aukcijama.
S obzirom da ima gomila ljudi koji nisu iz HR, a prodaju na aukcijama, posve je sigurno da možeš. E sada koji broj ti trebaš upisati s obzirom da nemaš OIB, ne znam. Probaj jmbg ili nešto slično upisati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000