forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sto ste danas sanjali?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/03/2016 : 00:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ponekad stvarno sanjam debilne snove.
Noćas, recimo, ja sjedim na stolcu u nekoj kuhinji, ne znam ni čijoj ni gdje, onako lagano je starinska s lamperijom po zidovima, na podu stari izlizani sag, a na njemu prilično velik sivi zec.
Gledam ja njega, kad odjednom on prijeteći krene prema meni, paralelno poput robota pomočući lijeve pa desne noge, opasno me gleda i izgleda kao da reži.
Ja ne mogu vjerovati, pa pokušavam vidjeti da li on stvarno reži prema meni, i pritom se nelagodno meškoljim na stolcu i pomičem prema natrag.
Najprije samo noge, kao nije me briga ni strah, sad će on odustati, a onda i čitav stolac kad vidim da zec ne odustaje. I kao da mu je njuška sve iskeženija, pa mi se čini da vidim i očnjake.
I onda sam se zbunjen probudio, pa se sve nešto pitam da mi podsvijest štogod ne pokušava poručiti pred skori Uskrs.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/03/2016 : 11:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sanovnik u vezi zeca:

http://www.inter.rs/sanovnik-z-3.html

Zec
Vidjeti zeca - očekuje vas nenadana posjeta dragih gostiju. Pitomi zec - netko će vas prevariti. Bijeli zec - postići ćete uspjeh u poslu. Crni zec - predznak neke nesreće. Gledati zečeve kako trče - bit ćete predmet ogovaranja. Jesti zaca - ozdravljenje za bolesne, blagostanje za zdrave. Pucati na zeca - čuvajte se nezgode na predstojećem putu. Ubijati zeca - netko iz vlastite kuće će vas izdati. Ako vam zec prijedje put - uskoro će vam se dogoditi neka nesreća.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/03/2016 : 12:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sanjala sam noćas nuklearnu eksploziju.
U nekom mjestu u nekoj kući ispod koje se nalazio reaktor. Evaukacija je bila aljkava, kao da nište nije ozbiljno..i sama sam se ponašala tako iako je u meni bio dubok strah jer sam znala kako će biti i što će se dogoditi. Vratila sam se u tu kuću po neke drage kapute i jednu jaknicu (kakvu u stvarnosti nikad nisam vidjela da je dizajnirana pa mi eto ideja..) i dobila sam točno 7 minuta da se vratim i ukrcam. Posljednje što pamtim je bilo da odgovaram da se vraćam za minutu. nakon toga se budim u krevetu, u sobi i shvaćam da je gotovo, desila se eksplozija i nikoga nema.. Nisam znala kako nisam uspjela i zašto me nisu čekali .. ustajem i izlazim napolje.. sve je mokro iako kiša nije padala..po meni sniježi i znam da sam ozračena, znam da mi spasa više nema. pri tom razmišljam kako nisam dospjela u neku vodu, potopila se u kadu, što se dogodilo da sam jednostavno prespavala.. Strah u meni toliko je dubok dok razmišljam o voljenima..gdje su, jesu li na sigurnom, jesu li dovoljno daleko da nisu ozračeni.. mješavina straha i ljubavi i nemoći, nešto je najgore što čovjeka može snaći..
Nekako se osjećam danas, kao da sam sebi samoj prešla preko groba, u meni je dubok mir i mnogo sam bistrija oko nekih emocija.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/03/2016 : 13:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Sanovnik u vezi zeca:

http://www.inter.rs/sanovnik-z-3.html

Zec
Vidjeti zeca - očekuje vas nenadana posjeta dragih gostiju. Pitomi zec - netko će vas prevariti. Bijeli zec - postići ćete uspjeh u poslu. Crni zec - predznak neke nesreće. Gledati zečeve kako trče - bit ćete predmet ogovaranja. Jesti zaca - ozdravljenje za bolesne, blagostanje za zdrave. Pucati na zeca - čuvajte se nezgode na predstojećem putu. Ubijati zeca - netko iz vlastite kuće će vas izdati. Ako vam zec prijedje put - uskoro će vam se dogoditi neka nesreća.







Je li moj san najbliži ovom posljednjem, da mi je zec prepriječio put? Ako jest - kuku i lele meni. Shit!

Srećom pa nisam praznovjeran. Ali opet...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/03/2016 : 14:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ma ne, prvo ... vidjeti zeca. ;)



ni ja nisam neki "vjernik" sto se ovih "sanjskih knjiga" tice, iako mislim da imamo negdje doma jednu knjigu, na pocetku sam cak par puta trazio znacenja u njoj, kasnije odustao, jedino cega se sjecam je da letenje ima veze sa sexom (mada ovdje to ne pise), a i da ljepe stvari u snovima ne znace nuzno nesto ... ljepo, ali i vice versa



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/03/2016 : 21:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Da nije bio teller taj carinik.


Mislim da nije, a i da jeste ne bi garant uzeo niti jedan, jer karton je bio pun B.P.-ovih Torgala.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/03/2016 : 21:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ponekad stvarno sanjam debilne snove.
Noćas, recimo, ja sjedim na stolcu u nekoj kuhinji, ne znam ni čijoj ni gdje, onako lagano je starinska s lamperijom po zidovima, na podu stari izlizani sag, a na njemu prilično velik sivi zec.
Gledam ja njega, kad odjednom on prijeteći krene prema meni, paralelno poput robota pomočući lijeve pa desne noge, opasno me gleda i izgleda kao da reži.
Ja ne mogu vjerovati, pa pokušavam vidjeti da li on stvarno reži prema meni, i pritom se nelagodno meškoljim na stolcu i pomičem prema natrag.
Najprije samo noge, kao nije me briga ni strah, sad će on odustati, a onda i čitav stolac kad vidim da zec ne odustaje. I kao da mu je njuška sve iskeženija, pa mi se čini da vidim i očnjake.
I onda sam se zbunjen probudio, pa se sve nešto pitam da mi podsvijest štogod ne pokušava poručiti pred skori Uskrs.








Nešto ti se u životu dešava prebrzo. Hteo bi da se organizuješ i da lagano kreneš napred, ali na neke stvari ne možeš da utičeš, pa se osećaš ugroženim.

Ovo bi otprilike bilo tumačenje po Jungu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/03/2016 : 22:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Hm, tu čak i ima nešto. Uz određene nijanse, ali da.
Vrag je taj Jung.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/03/2016 : 22:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Sad popodne sam zaspao gladan i sanjao sam kako kupujem i jedem kebab.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/03/2016 : 23:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
To te je podsvjesno strah islama, a pokušavaš ga pobijediti tamanjenjem njihove hrane.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/03/2016 : 23:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

To te je podsvjesno strah islama, a pokušavaš ga pobijediti tamanjenjem njihove hrane.






Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/03/2016 : 23:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

To te je podsvjesno strah islama, a pokušavaš ga pobijediti tamanjenjem njihove hrane.





Sad si me podsjetio na frenda, koji se je, nakon što smo ispali od Turske na euru, zavjetovao (i to onako ozbiljno), da neće više jesti kebab. To mu je trajalo do prve pijanke. :)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/05/2016 : 04:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Jedva, jedva sam se probudila i nije bilo onog osjećaja u snu da je to san. Buđenje je bilo u stilu Ernesta Vampira, kad mirno ležeći samo, tiho širom otvori oči. osjećaj da kasnim u Rijeku na posao još je u meni, a nikoga ne mogu dobiti na telefon da se javim što je bilo. Ja ne čitam ovakve knjige niti gledam ovako zanimljive filmove..ne bih imala živaca za njih.
Na autobusnoj nas je troje, stiže autobus i ja ulazim prva, no pri mom ulasku autobus kreće i zatvara vrata skoro na mene, da se nisam žurno povukla za prečku i uskočila unutra. Na ostanici ostaje ono dvoje i nemam pojma kako im se učinila ova situacija. U autobusu osjetim čudnu energiju šofera kao i ponašanje..nije bilo nikakvo..vozio je, ali nešto mi se, osim naglog kretanja još učinilo čudnim. Sjedam odmah u drugi red, nasuprot njega ali leđima okrenuta suprotno od smjera vožnje i imam pogled na mirne putnike, a u nekoj refleksiji stakla i na lice šofera koji priča na mob, i mislim da puši. Na jednoj od stanica ulaze trojica nepovezanih, previše sličnih građom i stilom ulaska da bi bili nepovezani. Ubrzo se sva trojica pojavljuju iz stražnjeg dijela autobusa i na sebi imaju kute (ne, nisu kontrolori)..jedan po jedan u kraćim malo razmacima dolaze i odmah odlaze od šofera ali načujem da jedan govori kako će to biti dobar, kvalitetan masakr. Kao da su po autobusu procijenili putnike po nečemu i sjetim se ono dvoje, muškarca i žene, koji su ostali na stanici dok sam ja uskočila..stariji malo i nekako ni nisu za niš`..zato ih možda nije uzeo..s tim mislima vidim kako jedan putnik, ne mareći za ništa, rukom čupa jedna vrata da ih rastvori i uspio je lijeva pomaknuti za desetak cm..ili pedalj. Znam da se to može silom učiniti i ja sa svog naopakog sjedala se zaletim i bočno se gurnem u taj procjep, malo sam pomogla rukama i uspjela sam ih silom rastvoriti dovoljno da nakon samo par sekundi iskočim iz jurećeg autobusa na asfalt, dobro sam izvela "ukemi", nisam se ozlijedila i počinjem trčati. . Mislim da je autobus nastavio voziti i mislim da je i čovjek uspio iskočiti. Ne znam jer su trčali zamnom i nisam bila sigurna da li smo dva bjegunca i dva lovca ili samo ja i tri lovca. Zato sam trčala kao da mi život znači, a to je jako brzo i u tri navrata se u trku okrenem tako da sa okret koristila i za zamah mojom torbom koja i inače jeste ubojita i pokosila njome prvogas koji mi je bio najbliže..prvoga sam uvijek i zahvatila kad bi me sustigao. Trčala sam oko 5 kilometara, ravno..tu se i inače trči utrka "Homo si teć" samo sam ja trčala u suprotnom smjeru, prema gradu..
I nemam pojma kako nisam nastavila na posao ili se u nešto ukrcala ali sam se našla pred Zagrebom i još malo trčala. Nađem se na okretištu koje mi nepoznato i pitam šofera jednog tramvaja gdje sam a on mi kaže da je Travno. No, ja moram doći u Maksimirsku jer me tamo očekuju ali me paranoja iz Rijeke još pere i nisam stigla riješiti ni strah u sebi, već se ovdje bojim a ne znam ni orijentirati se, kako stići u Maksimirsku, pa kasnim na dva posla. Uputim se zagrebačkim ulicama i polumrak je..prošao mi je dan uzalud a ja sam nigdje. Mislim da sam uzela kao prečicu da se uzverem uz jednu fasadu omanje zgrade na krov i prebacim na drugu stranu, no pri tom sa svašta čula što nisam sigurno trebala i sad se nađem opet u stvarnoj opasnosti i moram biti što tiša dok se po oluci, pridržavajući se za ograde balkona spuštam na tlo. Kad sam se spustila ruke mi prazne, nemam svoju torbu, koja mi je ispala na balkonu prvog kata. Penjem se opet po oluci, prebacim tiho na taj balkon i uzmem svoju ubojitu torbu, ženski assesorajz
Moram se hitno javiti u Rijeku, osim što nisam stigla na posao, ne znaju što je samnom..
Nakon par ulica potreffim (znam da nisam na vrata, ali ne znam kroz što sam) kod mame i ona je pospana u piđami i nekako smušena.. što joj ne zamjeram..pokušavam joj suvislo objasniti što se zbiva no ona je dosta neozbiljna i ne surađuje. Namučila me više od utrke, nigdje se nitko ne javlja na telefone jer nije moj broj i ne znaju da sam ja. Moja stara si je nasula rakiju, medovaču i po kući šviče i dalje..ona je haj..brinem se za njezino zdravlje jer zbog tableta ne bi smjela piti i bojim se reakcije to dvojee a ona se ponaša totalno neozbiljno i natoči rakiju šljivovicu koju je otpila a meni ponudila čašu s medom..Tada sam ju ošamarila jer više drugog izbora nisam imala. Tako nekako sam se i probudila u stilu Ernesta Vampira. Sad idem nazad u krevet i ne pada mi napamet noćas više trčati po gradovima. Sad idem odmoriti. Vani ptičice već cvrkuću.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 09/05/2016 05:11:15
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 01:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Oh,...pa ja sam sinoć sanjala zmije.
Dvije su bile oko mene, jedna tamna jedna zelena.
Tada se umjesto u krevetu nađem da na leđima plutam u moru, pokrivena morem i na meni moja perina, ispod perine njih dvije malo iznad mene..to sam vidjela jer je more izdiglo perinu od mene. Bila sam čak dobrano smirena i koncentrirana da zelenu, koja mi se polako približavala vratu, ne želeći da me ugrize, ulovim s obje ruke po sredini tijela i povučem prema dole, ali da ne primijeti što joj smjeram učiniti jer su mi ruke već bile ispružene i na mjestu gdje ih ona ne vidi. Kada sam ju brzo poput munje uhvatila ona se ipak uspjela protegnuti ostatkom tijela do mog vrata i osjetila sam njezinu toplinu. Ernest Vampir tada se probudio.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/05/2016 : 01:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Oh,...pa ja sam sinoć sanjala zmije.
Dvije su bile oko mene, jedna tamna jedna zelena.
Tada se umjesto u krevetu nađem da na leđima plutam u moru, pokrivena morem i na meni moja perina, ispod perine njih dvije malo iznad mene..to sam vidjela jer je more izdiglo perinu od mene. Bila sam čak dobrano smirena i koncentrirana da zelenu, koja mi se polako približavala vratu, ne želeći da me ugrize, ulovim s obje ruke po sredini tijela i povučem prema dole, ali da ne primijeti što joj smjeram učiniti jer su mi ruke već bile ispružene i na mjestu gdje ih ona ne vidi. Kada sam ju brzo poput munje uhvatila ona se ipak uspjela protegnuti ostatkom tijela do mog vrata i osjetila sam njezinu toplinu. Ernest Vampir tada se probudio.




tamna zmija označava naftu a zelena dolare.
more označava skrivene naftne bušotine u Jadranu.
hvatanje zmije s oprezom ;očito te strah uč u biznis sa naftnim platformama.
pošto zmije nisu tople podsvjesno se nadaš da češ imat koristi od tog posla i golemu zaradu.
za sve daljne konzultacije tu je Ana Karamarko

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/05/2016 : 01:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
lwoode, od sada si moj Watson.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/05/2016 : 03:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
No, dugo je trajalo moje spavanje bez sna.
Ja imam monopol nad ludim snovima.

Taman sam utonula u sam i nadjem se u autu s muskarcem..pomalo bledunjav..zadignut crni okovratnik..gleda me, okrenuti smo licem u lice i na uglu usana mu je nesto zeleno..shvatim da mu je to djetelina koju za peteljku drzi usnama..
Naginje se prema meni i podjemo se ljubiti i naravno..tik do mojih usana iskoce mu ocnjaci. Djetelina je ostala gdje je i bila. I ta zelena je jedina boja u snu, ostalo je c/b.
Naravno da se Ernest Vampir u svom stilu upravo probudio kad je ugledao ocnjake.
Mislim da su oni nastali kad sam shvatila da mi se ne da ljubiti.




Jel' ima gdje kupiti snove po narudzbi?

Vec bih se rado u nekom posevila.

(Tutta. Ni blizu ovom postu. Samo sam se salila)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 15/05/2016 : 10:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Uh Charlita, opasan san! Upozorava te, da se cuvas muskaraca sa zelenim ocima. Nema frke, nosit cu cvike!



+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/05/2016 : 10:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

sta je "perina"? google mi nista pametno ne izbaci :/


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/05/2016 : 13:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


sta je "perina"? google mi nista pametno ne izbaci :/





evo baš ovo. kako se kod vas kaže?

https://www.google.hr/search?q=poplun+od+perja&espv=2&biw=1366&bih=661&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjF_5DM-NvMAhXHtRQKHUgCCQkQ_AUIBigB

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/05/2016 : 13:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Uh Charlita, opasan san! Upozorava te, da se cuvas muskaraca sa zelenim ocima. Nema frke, nosit cu cvike!




i došli smo do toga da ti kažem da bi bio dobrica i čuvao me i pazio da mi tvoja zaštita ikada zatreba i bio bi ponosan zbog toga na sebe, premda i znao da ništa od seksa. Pričali bi o stripovima i forumu i bio bi zadovoljniji i ispunjeniji, nego nakon ševe s dvije blzanke.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/05/2016 : 13:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

aha, doslovno bi bilo "pernata odeja", mislim da ne postoji neki drugi izraz



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 15/05/2016 : 14:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tutta

Uh Charlita, opasan san! Upozorava te, da se cuvas muskaraca sa zelenim ocima. Nema frke, nosit cu cvike!




i došli smo do toga da ti kažem da bi bio dobrica i čuvao me i pazio da mi tvoja zaštita ikada zatreba i bio bi ponosan zbog toga na sebe, premda i znao da ništa od seksa. Pričali bi o stripovima i forumu i bio bi zadovoljniji i ispunjeniji, nego nakon ševe s dvije blzanke.

Slazem se. Mada tu vec nailazimo na problem od postanka svijeta. Ono, netko hoce da je ispunjen i zadovoljan, a drugi zeli, da se isprazni, da bi bio zadovoljan (i odmah zaspe). Teska situacija, dilema.

Stripovi, forum?! Sorry, moram


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/05/2016 : 15:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pa to je ono sto nam je zajednicko.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/05/2016 : 15:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi zanimljivo pričati i o stripovima, što fali ovima. http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44587

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000