forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Tko je ovdje lud?!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 02/03/2016 : 09:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
Molim malo iskusnije kolege da prokomentiraju aukciju:

http://www.stripovi.com/aukcije/libellus-mister-no-62-etrurski-demon/11496491/

Dakle, kolege DRAŽEN i BullShark se ocito nadmecu, ali pitanje je cemu sve to??? Za ovu cijenu se mogu kupiti skoro 3 ova stripa

Za Drazena sam inace primjetio da nepotrebno dize bid i po 5-6 dana prije nego sto zavrsi aukcija pa mi nije jasno zasto... Ili nije skuzio poantu aukcija ili kao da ima viska novaca. Mislim bez uvrede cijenjenom kolegi, ali eto, mozda netko ima pametnije objasnjenje...

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/03/2016 : 09:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ne znam zašto tebe brine kako će drugi ljudi trošiti svoj novac?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 02/03/2016 : 09:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
Pa recimo da sam altruist
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/03/2016 : 09:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

pa trenutno ni nema drugih aukcija ovoga rasprodanog stripa :)

osim LMS varianta



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/03/2016 : 10:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli




osim LMS varianta






Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DRAŽEN
New Member

174 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 02/03/2016 : 11:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
BUDUĆI DA SE OVDJE PRIČA O MENI PA DA SE I JA JAVIM. JA MOŽDA JESAM "LUD ALI ZA STRIPOVIMA KAO I MNOGI DRUGI ČLANOVI STRIPOVA COM. POKUŠAVAM SAKUPITI KOMPLET LIBELLUSEVIH MISTER NOA ŠTO PRIJE DA IM SE CIJENE JOŠ VIŠE NE POVEĆAJU. NEMAM NOVACA NA BACANJE. OVAJ BROJ 62 NIKO DRUGI NE NUDI NA AUKCIJAMA NI NIGDJE DRUGDJE. A PRATIM DOSTA RAZNIH BURZA STRIPOVA U HRVATSKOJ A I VAN NJE. ZA PET DANA ZAVRŠIT ĆE AUKCIJE ZA BROJEVE 13 I 26 PA AKO IH IMAŠ ILI IH MOŽEŠ NABAVITI PO NEKOJ OK CIJENI JAVI JER JA IH NIGDJE DRUGDJE NE MOGU PRONAĆI PA ĆU OPET MORATI POKUŠATI IH DOBITI PO KO ZNA KOJOJ CIJENI. AKO I NEKO DRUGI IMA ZA PRODAJU BROJEVE 13 I 26 PA I 3 I 4 NEKA MI JAVI PA ĆU IH KUPITI OD NJEGA. IMAM SVA IZDANJA MISTER NO STRIPOVA KOJI SU DO SAD IZAŠLI NA OVIM PROSTORIMA ALI OVA LIBELLUSOVA SU IPAK NEŠTO POSEBNO PA ETO I NJIH POKUŠAVAM SKUPITI. I HOĆU!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/03/2016 : 11:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ok ali ajde slijedeći put isključi caps lock, popucala su mi stakla na prozoru od urlanja:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 02/03/2016 : 12:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
OK Drazene, drago mi je da si se javio I ja skupljam LL Mister No-a. Meni fali jos samo jedna knjiga da ga kompletiram...
Gledaj, ova cijena je za prodavaca definitivno super, ali ne znam koliko je super za vas dvojicu.
Ja sam na aukcijama stvarno dugo, prije svega na eBay-u (desetak godina barem), a od prosle godine sam dosta aktivan i na stripovi.com. Ako sam do sada naucio ista iz svojih prethodnih aukcija, to je da ne bidam prije kraja aukcije, tj. zadnjih par minuta. Mislim da na taj nacin samome sebi dizes cijenu.
Recimo da si odlucio za neki strip platiti 500kn. Po meni je puno veca vjerojatnost da ces proci za upola manje love ako tu cifru opalis na kraju aukcije, nego ovako. Ali dobro, svatko od nas ima neku svoju teoriju, mozda i ja grijesim.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 02/03/2016 : 12:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
osim seminara o bidanju i prodavanju, mogli bi organizirati i seminar o ocjenjivanju i pakiranju stripova, te izdavati certifikate.
mislim da bi bilo polaznika.

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/03/2016 : 13:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
He, he...upravo je zakon ponude i potražnje taj koji diktira cijenu-nema ovdje mjesta za prigovor ni prodavaču ni kupcima.
Početna cijena ove aukcije je bila 1kn, a u fer borbi do kraja biti će samo jedan pobjednik :)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/03/2016 : 13:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
početna je bila 175kn :)
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/03/2016 : 13:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djdjuro

OK Drazene, drago mi je da si se javio I ja skupljam LL Mister No-a. Meni fali jos samo jedna knjiga da ga kompletiram...
Gledaj, ova cijena je za prodavaca definitivno super, ali ne znam koliko je super za vas dvojicu.
Ja sam na aukcijama stvarno dugo, prije svega na eBay-u (desetak godina barem), a od prosle godine sam dosta aktivan i na stripovi.com. Ako sam do sada naucio ista iz svojih prethodnih aukcija, to je da ne bidam prije kraja aukcije, tj. zadnjih par minuta. Mislim da na taj nacin samome sebi dizes cijenu.
Recimo da si odlucio za neki strip platiti 500kn. Po meni je puno veca vjerojatnost da ces proci za upola manje love ako tu cifru opalis na kraju aukcije, nego ovako. Ali dobro, svatko od nas ima neku svoju teoriju, mozda i ja grijesim.


...i ja u teoriji volim bidati u zadnjim sekundama, ali nikada ne znaš kada nešto u zadnjim sekundama može zaštekati,tako da sam jednom baš kod aukcije Mister No-a kojeg sam propustio odlučio staviti ponudu 10-tak minuta prije završetka aukcije.
A koliko kod aukcija znači svaka sekunda, evo linka na tu aukciju u kojoj smo baš nas dvojica bili jedini ponuditelji uz napomenu da je moja konačna ponuda bila upravo 278kn
http://www.stripovi.com/aukcije/mr-no-libellus-68-knjiga-leteci-tigrovi/10222581/
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/03/2016 : 13:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

početna je bila 175kn :)


Je da, pardon...ovaj je bio van vitrine, a onaj broj 57 u vitrini je krenuo od 1kn.
Go to Top of Page

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 02/03/2016 : 14:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by djdjuro

OK Drazene, drago mi je da si se javio I ja skupljam LL Mister No-a. Meni fali jos samo jedna knjiga da ga kompletiram...
Gledaj, ova cijena je za prodavaca definitivno super, ali ne znam koliko je super za vas dvojicu.
Ja sam na aukcijama stvarno dugo, prije svega na eBay-u (desetak godina barem), a od prosle godine sam dosta aktivan i na stripovi.com. Ako sam do sada naucio ista iz svojih prethodnih aukcija, to je da ne bidam prije kraja aukcije, tj. zadnjih par minuta. Mislim da na taj nacin samome sebi dizes cijenu.
Recimo da si odlucio za neki strip platiti 500kn. Po meni je puno veca vjerojatnost da ces proci za upola manje love ako tu cifru opalis na kraju aukcije, nego ovako. Ali dobro, svatko od nas ima neku svoju teoriju, mozda i ja grijesim.


...i ja u teoriji volim bidati u zadnjim sekundama, ali nikada ne znaš kada nešto u zadnjim sekundama može zaštekati,tako da sam jednom baš kod aukcije Mister No-a kojeg sam propustio odlučio staviti ponudu 10-tak minuta prije završetka aukcije.
A koliko kod aukcija znači svaka sekunda, evo linka na tu aukciju u kojoj smo baš nas dvojica bili jedini ponuditelji uz napomenu da je moja konačna ponuda bila upravo 278kn
http://www.stripovi.com/aukcije/mr-no-libellus-68-knjiga-leteci-tigrovi/10222581/



Ma definitvno se slazem da u zadnjim sekundama zna biti gadno, dovoljno je da ti neka mala sitnica poremeti stvar i izgubis bidani predmet. To mi se masu puta dogodilo. I naravno da je ovaj Drazenov nacin sigurniji, apsolutno. Isto tako je i financijski zahtjevniji, pogotovo kad se u ovakvim, jako rijetkim situacijama, zateknu 2 zagrizena kolekcionara.
Ali generalno zbog tog cekanja do samog kraja, ja sam u pravilu do sada izvukao puno vise koristi, nego stete.
A sto se tice ove konkretne aukcije za Letece tigrove, mogu ti samo reci HVALA, jer sam par dana kasnije, isti taj glanc strip nabavio za 220kn
Iako priznajem, uzeo si dobar primjer u kojem mi se taj put cekanje kraja aukcije razbilo o glavu.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/03/2016 : 14:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

ne znam zašto tebe brine kako će drugi ljudi trošiti svoj novac?


da troše na vino ili žene ne bi mi smetalo
ovako će sve nas zajebati

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 02/03/2016 : 14:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by jaki

ne znam zašto tebe brine kako će drugi ljudi trošiti svoj novac?


da troše na vino ili žene ne bi mi smetalo
ovako će sve nas zajebati



Tako je kolega. Ne bi me uopce iznenadilo da se vec za par dana pojave aukcije u kojima se Etrurski demon prodaje s pocetnom cijenom od 350kn...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/03/2016 : 16:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by djdjuro

OK Drazene, drago mi je da si se javio I ja skupljam LL Mister No-a. Meni fali jos samo jedna knjiga da ga kompletiram...
Gledaj, ova cijena je za prodavaca definitivno super, ali ne znam koliko je super za vas dvojicu.
Ja sam na aukcijama stvarno dugo, prije svega na eBay-u (desetak godina barem), a od prosle godine sam dosta aktivan i na stripovi.com. Ako sam do sada naucio ista iz svojih prethodnih aukcija, to je da ne bidam prije kraja aukcije, tj. zadnjih par minuta. Mislim da na taj nacin samome sebi dizes cijenu.
Recimo da si odlucio za neki strip platiti 500kn. Po meni je puno veca vjerojatnost da ces proci za upola manje love ako tu cifru opalis na kraju aukcije, nego ovako. Ali dobro, svatko od nas ima neku svoju teoriju, mozda i ja grijesim.


...i ja u teoriji volim bidati u zadnjim sekundama, ali nikada ne znaš kada nešto u zadnjim sekundama može zaštekati,tako da sam jednom baš kod aukcije Mister No-a kojeg sam propustio odlučio staviti ponudu 10-tak minuta prije završetka aukcije.
A koliko kod aukcija znači svaka sekunda, evo linka na tu aukciju u kojoj smo baš nas dvojica bili jedini ponuditelji uz napomenu da je moja konačna ponuda bila upravo 278kn
http://www.stripovi.com/aukcije/mr-no-libellus-68-knjiga-leteci-tigrovi/10222581/



Ma definitvno se slazem da u zadnjim sekundama zna biti gadno, dovoljno je da ti neka mala sitnica poremeti stvar i izgubis bidani predmet. To mi se masu puta dogodilo. I naravno da je ovaj Drazenov nacin sigurniji, apsolutno. Isto tako je i financijski zahtjevniji, pogotovo kad se u ovakvim, jako rijetkim situacijama, zateknu 2 zagrizena kolekcionara.
Ali generalno zbog tog cekanja do samog kraja, ja sam u pravilu do sada izvukao puno vise koristi, nego stete.
A sto se tice ove konkretne aukcije za Letece tigrove, mogu ti samo reci HVALA, jer sam par dana kasnije, isti taj glanc strip nabavio za 220kn .


Iako nisam puno kupovao preko aukcija poznat mi je takav slučaj jer sam u 2-3 navrata izgubljenom aukcijom uštedio sebi dupli iznos novca u odnosu na kasniju nabavnu cijenu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 02/03/2016 16:04:46
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/03/2016 : 16:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DRAŽEN

BUDUĆI DA SE OVDJE PRIČA O MENI PA DA SE I JA JAVIM. JA MOŽDA JESAM "LUD ALI ZA STRIPOVIMA KAO I MNOGI DRUGI ČLANOVI STRIPOVA COM. POKUŠAVAM SAKUPITI KOMPLET LIBELLUSEVIH MISTER NOA ŠTO PRIJE DA IM SE CIJENE JOŠ VIŠE NE POVEĆAJU. NEMAM NOVACA NA BACANJE. OVAJ BROJ 62 NIKO DRUGI NE NUDI NA AUKCIJAMA NI NIGDJE DRUGDJE. A PRATIM DOSTA RAZNIH BURZA STRIPOVA U HRVATSKOJ A I VAN NJE. ZA PET DANA ZAVRŠIT ĆE AUKCIJE ZA BROJEVE 13 I 26 PA AKO IH IMAŠ ILI IH MOŽEŠ NABAVITI PO NEKOJ OK CIJENI JAVI JER JA IH NIGDJE DRUGDJE NE MOGU PRONAĆI PA ĆU OPET MORATI POKUŠATI IH DOBITI PO KO ZNA KOJOJ CIJENI. AKO I NEKO DRUGI IMA ZA PRODAJU BROJEVE 13 I 26 PA I 3 I 4 NEKA MI JAVI PA ĆU IH KUPITI OD NJEGA. IMAM SVA IZDANJA MISTER NO STRIPOVA KOJI SU DO SAD IZAŠLI NA OVIM PROSTORIMA ALI OVA LIBELLUSOVA SU IPAK NEŠTO POSEBNO PA ETO I NJIH POKUŠAVAM SKUPITI. I HOĆU!


Ha ha ha ha ha ha ha ha ha

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/03/2016 : 16:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by jaki

ne znam zašto tebe brine kako će drugi ljudi trošiti svoj novac?


da troše na vino ili žene ne bi mi smetalo
ovako će sve nas zajebati


i zato treba paziti što ljudi rade sa svojim novcem?
ako neko hoće platiti milijun kuna za strip ne da nemam ništa protiv nego se nadam da sam ja prodavač.
ljudi,gledajte sebe i svoj novčanik a pustite druge da se brinu o sebi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 02/03/2016 : 16:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by jaki

ne znam zašto tebe brine kako će drugi ljudi trošiti svoj novac?


da troše na vino ili žene ne bi mi smetalo
ovako će sve nas zajebati


i zato treba paziti što ljudi rade sa svojim novcem?
ako neko hoće platiti milijun kuna za strip ne da nemam ništa protiv nego se nadam da sam ja prodavač.
ljudi,gledajte sebe i svoj novčanik a pustite druge da se brinu o sebi.


Jasno da bi,jer ovako sljedeci koji se pojavi u prodaji nece bit dostupan svima(zbog podignute cijene),doticni gospodin ima kesa pa ga nije briga sta ce sljedeci kupac morati platizi vise zbog njega
Go to Top of Page

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 02/03/2016 : 17:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
Dobro Jaksa, ajde priznaj, koliko primjeraka Mister No LL 62 imas u skladistu? Sad nakon ove aukcije, cijena ce im automatski skociti 60-70%.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12217 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/03/2016 : 17:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spiritoconlascure

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by jaki

ne znam zašto tebe brine kako će drugi ljudi trošiti svoj novac?


da troše na vino ili žene ne bi mi smetalo
ovako će sve nas zajebati


i zato treba paziti što ljudi rade sa svojim novcem?
ako neko hoće platiti milijun kuna za strip ne da nemam ništa protiv nego se nadam da sam ja prodavač.
ljudi,gledajte sebe i svoj novčanik a pustite druge da se brinu o sebi.


Jasno da bi,jer ovako sljedeci koji se pojavi u prodaji nece bit dostupan svima(zbog podignute cijene),doticni gospodin ima kesa pa ga nije briga sta ce sljedeci kupac morati platizi vise zbog njega



naravno da ga nije briga, čak bi rekao da ga boli q...c, nego kao da je ostale briga za druge pa se plaše da če drugi previše potrošiti za neki strip (bilo koji) na aukciji?
I ovdje se ne radi o brigi, nego o strahu, da če taj strip (ili neki drugi nekad kasnije) biti pre-skup za nas ostale (ali u biti se radi samo o strahu pojedinaca, pa se onda generališe, kao je to sada svih nas problem...).
Neka se svatko briga za sebe i troši onoliko koliko hoče i može.
Kako se ono kaže: "svaka stvar vrijedi onoliko koliko je netko za nju spreman platiti".
Treba napraviti u glavi neki limit do koliko možete za taj neki strip platiti, pa ako ga dobijete za taj iznos ok, ako ne, onda če ga netko drugi kupiti za neki svoj iznos koji je veči od vašeg, jednostavno.
A sad jel to fer? Nije naravno fer, život nije fer jer nemaju svi jednaku svotu novca za trošiti, neki imaju više novca i mogu više stvari kupiti od drugih....puno toga nije fer u životu.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 02/03/2016 : 17:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DRAŽEN

JA IH NIGDJE DRUGDJE NE MOGU PRONAĆI



????
Ti ne možeš, ok, no ja ti mogu reći jedino ovo:
Lokacija: Makarska
Kontakt osoba: majstor Ante
Nickname: rocco21
Završni komentar: E pa ako ga on nema ili ne može nabaviti, onda slobodno reci to "nigdje".

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/03/2016 : 18:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@Dukidule
Ne čitaš pažljivo...DRAŽEN je i napisao da mu upravo Antove cijene nisu ok jer su prevelike, jebiga upravo ovo, rocco21 je vidio da navedene stripove više nitko nema u ponudi pa je podigao cijene svojih primjeraka, kao što rekoh, zakon ponude i potražnje, nemamo što zamjerati prodavaču.
Ja da sam na Draženovom mjestu, vjerovatno bih pričekao neke povoljnije ponude kojih će s vremenom vjerovatno i biti jer su knjige 13 i 26 tiskane u nakladi od 500 primjeraka,ali ovaj slučaj sa knjigom 62 je ipak drugačiji jer se radi o nakladi od 300 komada pa se nikada nezna kakav je rizik sa propuštanjem ove aukcije.
Po meni od svih libellusovih izdanja, jedino je kod Mister No-a premala naklada za barem 50 komada pogotovo ako uzmemo u obzir sljedećih 10 knjiga i popularnosti epizoda koje će se nalaziti u istima.
Kod Martina će vjerovatno već od sljedeće knjige interes naveliko opadati.
Texa i na aukcijama ima po prodajnim cijenama.
Za rasprodane Zagore ne možeš dobiti ni cijenu sa korica (izuzev broja 23)
Za Dylane ne možeš dobiti cijenu sa korica.
A gdje su tek ovi stripovi kojih još ima na zalihama...?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 02/03/2016 : 18:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...i nisam rekao ono da razumijem Dražena kada je u pitanju ova aukcija sa knjigom 62.
Naime kada čovjek dođe do toga da mu fali gotovo samo jedna knjiga za popuniti cijelu kolekciju, tada se kočnice ni ne diraju, a gas se dodaje do ovako ludih granica.
Nije on prvi koji je to uradio na aukcijama, a sigurno neće biti ni zadnji;)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/03/2016 : 18:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djdjuro

Dobro Jaksa, ajde priznaj, koliko primjeraka Mister No LL 62 imas u skladistu? Sad nakon ove aukcije, cijena ce im automatski skociti 60-70%.


na žžalost ni jednu

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000