forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 13 - Izvršeni zadatak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 05/03/2016 : 11:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message  Reply with Quote



09.03.16. u snk
10.03.16. na kioscima

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

Edited by - solar on 05/03/2016 18:24:13

Dwayne_Looney
Advanced Member



6590 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/03/2016 : 11:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Toooooooo!
Ali naredno hoću 20.4. jer je i ovo trebalo 20.2. Nadam se da ovo nije neko produženje ritma, svako 2 i pol mjeseca. Bit će nas ljutih: ja, teller, Dods, ZoranC i tako ti ljubitelji Tellera

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 05/03/2016 11:18:52
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/03/2016 : 11:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
TOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pre tellera sam video
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/03/2016 : 12:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
NOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!
Poslije Willera sam vidio.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/03/2016 : 12:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Toliko je bio napao što nema najave a sada se izgubio.
Ne smije se ovo dodatno usporavati, već je dvomjesečni ritam prespor za nas koji više nismo u cvijetu mladosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 05/03/2016 : 13:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
da taj strip izlazi dosta jakim ritmom je pravo malo čudo
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/03/2016 : 15:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Vidio sam poslje DL-ja,Texa,Johnnyja,Dodoja,janga...ali sam se najvise obradovao..
Pa ko nosi nick n#jboljeg stripa na svijetu?
Jangze moj, ti si bar strip profi pa te to nebi smijelo cudit...
Nije cudno da Ani ne pronade osmog muza...kad ima takav pristup udavaracima...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 05/03/2016 15:05:01
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 05/03/2016 : 15:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
TOOOOOOOOOOOO!
Kad je Ludens startao imao sam utopijske misli u poredjenju sa vec izaslim brojevima VG-a, ali sad mi je sve realisticnije da ce ga kad-tad prestici. Lijepo izdanje.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/03/2016 : 16:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
imal greske u naslovu pasa?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/03/2016 : 16:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Vidio sam poslje DL-ja,Texa,Johnnyja,Dodoja,janga...ali sam se najvise obradovao..
Pa ko nosi nick n#jboljeg stripa na svijetu?
Jangze moj, ti si bar strip profi pa te to nebi smijelo cudit...
Nije cudno da Ani ne pronade osmog muza...kad ima takav pristup udavaracima...


Ako ih nastavi udarati nogom kao ovog jadnika na naslovnici tih udvarača će biti sve manje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/03/2016 : 19:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

Vidio sam poslje DL-ja,Texa,Johnnyja,Dodoja,janga...ali sam se najvise obradovao..
Pa ko nosi nick n#jboljeg stripa na svijetu?
Jangze moj, ti si bar strip profi pa te to nebi smijelo cudit...
Nije cudno da Ani ne pronade osmog muza...kad ima takav pristup udavaracima...


Ako ih nastavi udarati nogom kao ovog jadnika na naslovnici tih udvarača će biti sve manje.



Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 05/03/2016 : 19:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Vidio sam poslje DL-ja,Texa,Johnnyja,Dodoja,janga...ali sam se najvise obradovao..
Pa ko nosi nick n#jboljeg stripa na svijetu?
Jangze moj, ti si bar strip profi pa te to nebi smijelo cudit...
Nije cudno da Ani ne pronade osmog muza...kad ima takav pristup udavaracima...


ma čudi me. mislio sam da su fanatici zadovoljeni Van Goghom a ostalih da nema
ni cijena nije mala (ispada 20kn ili 3 evra po epizodi). no svakako puno jeftinije nego VG koji je kod nas oko 8 evra po komadu ako se ne varam?! ja sam krenuo sa VG remitendom kdo nas do broja 41, pa uzeo još dva neobjavljena pa onda stao zbog cijene. Ko zna, možda krenem s ovim serijalom tamo na broju 20+
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/03/2016 : 19:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I ja sam prije nekoliko godina stao sa VG izdanjem zbog povećanja cijene, mislio sam da će to biti samo privremeno dok ne ulete neki novci ali sada je gotovo jasno da ću teško više uhvatiti priključak.
Zato imam velika očekivanja od Ludensa, nadam se da će gurati dalje bez problema i da za 10-ak godina prestižemo optičare.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/03/2016 : 22:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by teller

Vidio sam poslje DL-ja,Texa,Johnnyja,Dodoja,janga...ali sam se najvise obradovao..
Pa ko nosi nick n#jboljeg stripa na svijetu?
Jangze moj, ti si bar strip profi pa te to nebi smijelo cudit...
Nije cudno da Ani ne pronade osmog muza...kad ima takav pristup udavaracima...


ma čudi me. mislio sam da su fanatici zadovoljeni Van Goghom a ostalih da nema
ni cijena nije mala (ispada 20kn ili 3 evra po epizodi). no svakako puno jeftinije nego VG koji je kod nas oko 8 evra po komadu ako se ne varam?! ja sam krenuo sa VG remitendom kdo nas do broja 41, pa uzeo još dva neobjavljena pa onda stao zbog cijene. Ko zna, možda krenem s ovim serijalom tamo na broju 20+



kreni, kreni...meni za veselje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/03/2016 : 22:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
svaka čast za ritam Kita Telera.
Redovno ga viđam na kioscima u Čačku.
Kad dođe na neke meni drage epizode,sigurno se i ja uključujem u kupovinu;a pogotovu što ga mogu uzeti na kiosku!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 05/03/2016 : 22:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Hip-hip huuuuuuuuraaaaaaaaaaaa....

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7888 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 05/03/2016 : 23:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by teller

Vidio sam poslje DL-ja,Texa,Johnnyja,Dodoja,janga...ali sam se najvise obradovao..
Pa ko nosi nick n#jboljeg stripa na svijetu?
Jangze moj, ti si bar strip profi pa te to nebi smijelo cudit...
Nije cudno da Ani ne pronade osmog muza...kad ima takav pristup udavaracima...


ma čudi me. mislio sam da su fanatici zadovoljeni Van Goghom a ostalih da nema
ni cijena nije mala (ispada 20kn ili 3 evra po epizodi). no svakako puno jeftinije nego VG koji je kod nas oko 8 evra po komadu ako se ne varam?! ja sam krenuo sa VG remitendom kdo nas do broja 41, pa uzeo još dva neobjavljena pa onda stao zbog cijene. Ko zna, možda krenem s ovim serijalom tamo na broju 20+


zar i pederski van gog ima remitendu?vidim ja da nemogu da otkacim brojeve od 1-35.a necu da ih dam ispod cene,a da su pederi,jesu!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7888 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 05/03/2016 : 23:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

svaka čast za ritam Kita Telera.
Redovno ga viđam na kioscima u Čačku.
Kad dođe na neke meni drage epizode,sigurno se i ja uključujem u kupovinu;a pogotovu što ga mogu uzeti na kiosku!


sta ce ti to?
to nema nikakve spojne tacke sa zekanima i tvrdjama...

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/03/2016 : 23:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako nema, pa i rendžeri ponekad znaju uloviti kakvog zekana i ispeći ga na ražnju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/03/2016 : 23:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

svaka čast za ritam Kita Telera.
Redovno ga viđam na kioscima u Čačku.
Kad dođe na neke meni drage epizode,sigurno se i ja uključujem u kupovinu;a pogotovu što ga mogu uzeti na kiosku!


dobri stari anto...iako voli novitete, ne zanemaruje junake naše mladosti...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/03/2016 : 14:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
U jednom trenutku kad su mi Miki,Blek i Mark postali malo prevaziđeni,a Ken i Teks još nezanimljivi,pored Zagora (koji mi je uvek bio najbolji) najveću pažnju su mi držali Mister No i Kit Teler.
Imam sve Kiteve nakon Ukroćenog tigra/Suludog Sigrama (izuzev Belog pera,Neranjivog Foresta i Sahrane za Frenkija;ali zato imam neke starije brojeve), i moram priznati da sam bio jedan od retkih u društvu koji su se ložili na ovog junaka.
Neke epizode kao što su Rasrđeni indijanac,Zlatni totem,KKK,Jastreb,Gusar crnobradi,Otmica devojke (a ima ih još) su mi među najomiljenijim bonelijanama.

E sad,mnogo toga od starijih epizoda malog rendžera nemam,a voleo bih da ih pročitam - zbog toga i čekam ove epizode u Ludensovim sveskama.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 06/03/2016 14:55:09
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 06/03/2016 : 15:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by teller

Vidio sam poslje DL-ja,Texa,Johnnyja,Dodoja,janga...ali sam se najvise obradovao..
Pa ko nosi nick n#jboljeg stripa na svijetu?
Jangze moj, ti si bar strip profi pa te to nebi smijelo cudit...
Nije cudno da Ani ne pronade osmog muza...kad ima takav pristup udavaracima...


ma čudi me. mislio sam da su fanatici zadovoljeni Van Goghom a ostalih da nema
ni cijena nije mala (ispada 20kn ili 3 evra po epizodi). no svakako puno jeftinije nego VG koji je kod nas oko 8 evra po komadu ako se ne varam?! ja sam krenuo sa VG remitendom kdo nas do broja 41, pa uzeo još dva neobjavljena pa onda stao zbog cijene. Ko zna, možda krenem s ovim serijalom tamo na broju 20+


zar i pederski van gog ima remitendu?vidim ja da nemogu da otkacim brojeve od 1-35.a necu da ih dam ispod cene,a da su pederi,jesu!



Mislim da je MR kao remitenda na našim kioscima bio od broja 10 do 41 po ceni od 3 €. Kasnije mislim da je i naklada veoma pala a nije ga bilo više ni na HR kioscima nego samo u striparnama ili po narudžbi. Prvih devet je bilo u onom prvom izdanju, ti luksuzni reprinti mislim da ih nije bilo
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 06/03/2016 : 20:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Zagoru, Texu, Dylan Dogu i ostalim Bonellijevim junacima, al mene najviše obraduje kad vidim najavu za Malog Rendžera!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/03/2016 : 20:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Svaka čast Zagoru, Texu, Dylan Dogu i ostalim Bonellijevim junacima, al mene najviše obraduje kad vidim najavu za Malog Rendžera!


moj čovjek...svaka čast.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 06/03/2016 20:55:24
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 06/03/2016 : 21:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Teller daj nam objasni od kud ta tvoja tolika ljubav prema ovom stripu,mislim zasto bas Kit Teler?Znam da volis i Zagora i Bleka i Texa ali zasto bas Kit Teler broj 1?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/03/2016 : 22:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To je barem lako objasniti, slika govori više od svih riječi.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000