forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 13 - Izvršeni zadatak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/03/2016 : 13:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Imam taj specijal i stvarno je Meratti odlično obavio posao, samo što je tu u pitanju malo stariji Kit pa je normalno da se lik razlikuje od onog Gambinog iz početne faze.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 14/03/2016 : 13:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Nije vam baš, ovaj Meratijev izbor, koji ste prikazali, za oduševljenje. Sudeći po prikazanom, namjernik bi lako rekao da je Merati loš crtač ( i Kit i Frenki su mu u anatomskim bespućima!), a naslovnica mu je - za nijansu bolja od Hrapinih!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/03/2016 : 16:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Nije vam baš, ovaj Meratijev izbor, koji ste prikazali, za oduševljenje. Sudeći po prikazanom, namjernik bi lako rekao da je Merati loš crtač ( i Kit i Frenki su mu u anatomskim bespućima!), a naslovnica mu je - za nijansu bolja od Hrapinih!



pa Kit je sada odrastao pa ga je drukčije i nacrtao, to je baš draž tog serijala gdje pratimo Kita Tellera od dječaka do muškarca od običnog vojnika do kapetana itd,...no bilo kako bilo, meni se crtež sviđa i kod nekih starijih radova na Kitu Telleru mi je često bio uz bok Gambi a često ga je i nadmašio,...po mom mišljenju naravno.
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 14/03/2016 : 19:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by mogorovic

Nije vam baš, ovaj Meratijev izbor, koji ste prikazali, za oduševljenje. Sudeći po prikazanom, namjernik bi lako rekao da je Merati loš crtač ( i Kit i Frenki su mu u anatomskim bespućima!), a naslovnica mu je - za nijansu bolja od Hrapinih!



pa Kit je sada odrastao pa ga je drukčije i nacrtao, to je baš draž tog serijala gdje pratimo Kita Tellera od dječaka do muškarca od običnog vojnika do kapetana itd,...no bilo kako bilo, meni se crtež sviđa i kod nekih starijih radova na Kitu Telleru mi je često bio uz bok Gambi a često ga je i nadmašio,...po mom mišljenju naravno.



ne radi se o tome je li Kit stariji ili ne, nego već o tome da ove table djeluju gotovo pa amaterski (na naslovnici Zoltanovo lice i usta; onda onaj prvi kadar s Tellerom gdje gleda prema gore...), bez ikakve uvrede ali ove tabele djeluju više kao nekakav fanovski strip.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/04/2016 : 06:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
sad u početku 5 mjeseca, očekujemo novi broj najboljeg stripa na kioscima...
UZBUNA U UTVRDI je u završnoj fazi pripreme...ko zna ako ne teller.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/04/2016 : 11:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Samo čekamo najavu Tromislawskog, ako opet ne zaspe.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/04/2016 : 12:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Evo sa tim stripom teller se vratio u doba kad je bio tellercic...
Tamo 78 ili malo prije nasao sam par stranica(bez naslovnice) meni nepoznate knjige...vidi cuda sa slicicama...na meni skoro nepoznatom jeziku...gledao, divio se,probao skuzit i okuzio se do smrti..
Bilo je to par stranica 88 broja LMS TRN U OKU sa Ani cetri pistolja u glavnoj ulozi...i evo poslje 40 godina taj strip citam u 13 broju izdanja Ludensa...kako nebi proradile emocije...malo naivno ali jako simpaticno...odlicni Gamba a Ani ruznija nego kasnije....prekrasno izdanje Ludensa.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/04/2016 : 12:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Evo sa tim stripom teller se vratio u doba kad je bio tellercic...
Tamo 78 ili malo prije nasao sam par stranica(bez naslovnice) meni nepoznate knjige...vidi cuda sa slicicama...na meni skoro nepoznatom jeziku...gledao, divio se,probao skuzit i okuzio se do smrti..


Nakon ovoga sam skoro pomislio da si pronašao talijanski original.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/04/2016 : 18:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

Evo sa tim stripom teller se vratio u doba kad je bio tellercic...
Tamo 78 ili malo prije nasao sam par stranica(bez naslovnice) meni nepoznate knjige...vidi cuda sa slicicama...na meni skoro nepoznatom jeziku...gledao, divio se,probao skuzit i okuzio se do smrti..


Nakon ovoga sam skoro pomislio da si pronašao talijanski original.



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/04/2016 : 22:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Evo sa tim stripom teller se vratio u doba kad je bio tellercic...
Tamo 78 ili malo prije nasao sam par stranica(bez naslovnice) meni nepoznate knjige...vidi cuda sa slicicama...na meni skoro nepoznatom jeziku...gledao, divio se,probao skuzit i okuzio se do smrti..
Bilo je to par stranica 88 broja LMS TRN U OKU sa Ani cetri pistolja u glavnoj ulozi...i evo poslje 40 godina taj strip citam u 13 broju izdanja Ludensa...kako nebi proradile emocije...malo naivno ali jako simpaticno...odlicni Gamba a Ani ruznija nego kasnije....prekrasno izdanje Ludensa.




To je još jedna lijepa stripovska priča iz djetinjstva
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000