forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Recenzije Americkih stripova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/03/2016 : 03:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Kao sto postoji slican topic u Bonelli pdfu u vezi recenzija za tu izdavacku kucu, ovaj topic sluzi da se ljudi jave ako hoce i rezervisu epizode ili serijale koji bi htjeli recenzirat iz Americkog strip trzista.

U pitanju su svi stripovi od Marvela, DCa, Image comics, Dark Horse, IDW, i tako dalje.

Ja cu osobno da rezervisem sljedece stripove, koje planiram da recenziram do kraja 2016 godine:

Bachy
Planet of the Apes TP 1

acestroke
Sex Criminals: One Weird Trick (April)
Chew: Taster's Choice (April)
Blankets (Maj)
Nailbiter: There will be blood (Maj)
Wytches TP 1 (Juni)
The Last Days of American Crime (Juni)
Morning Glories TP 1 (Juli)
East of West TP 1 (Avgust)
Freak Angels TP 1 (Septembar)
Outkast TP 1 (Septembar)
Ex Machina: The First Hundred Days (Oktobar)
Deadly Class: Reagan Youth (Oktobar)

Nadam se da cu moci drzati se ovog tempa, u svakom slucaju realno je dvije mjesecno, ionako u zadnje vrijeme imam visak vremena na raspolaganju.


Javite se ovdje ako ste zainteresirani, pa cu vas stavit na listu, sa odrijedjenim epizodama/sveskama.


http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 12/03/2016 11:43:23

Bachy
Senior Member



Croatia
1697 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 10/03/2016 : 14:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Ja bih volio izrecenzirati Planet of the Apes u Boomovom izdanju, sve serijale koji su izašli...


Samo bih molio da mi netko malo pomogne jer do sada nisam pisao recenzije ovdje...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 10/03/2016 : 16:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

Ja bih volio izrecenzirati Planet of the Apes u Boomovom izdanju, sve serijale koji su izašli...


Samo bih molio da mi netko malo pomogne jer do sada nisam pisao recenzije ovdje...



Ajde, jedva čekam te recenzije. Planirao sam nabavljati taj strip, jer su mi ovi novi filmovi strava ;)
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1697 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 10/03/2016 : 17:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac
Ajde, jedva čekam te recenzije. Planirao sam nabavljati taj strip, jer su mi ovi novi filmovi strava ;)



Da filmovi su zbilja odlični, ali prate Dark Horse priču (ako misliš na ove nove iz 2000-tih)...
Meni je ova (originalna) puno zanimljivija. A stripovi? Ludilo, nisam ih mogao pustiti iz ruku...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 11/03/2016 : 00:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

Samo bih molio da mi netko malo pomogne jer do sada nisam pisao recenzije ovdje...



Ok, poslacu ti sample moje recenzije u WORD formatu, pa baci pogled kako treba da izgleda. Sto se tice kontenta, dosta je procitati jedno 10 ili 15 recenzija na sajtu pa da vidis o cemu se uglavnom valja pisati.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 11/03/2016 : 06:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Bachy

Samo bih molio da mi netko malo pomogne jer do sada nisam pisao recenzije ovdje...



Ok, poslacu ti sample moje recenzije u WORD formatu, pa baci pogled kako treba da izgleda. Sto se tice kontenta, dosta je procitati jedno 10 ili 15 recenzija na sajtu pa da vidis o cemu se uglavnom valja pisati.



Ajd pošalji i meni (d.rancic91@gmail.com), pa možda i ja uletim sa kojom ;)
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 11/03/2016 : 07:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Bachy

Samo bih molio da mi netko malo pomogne jer do sada nisam pisao recenzije ovdje...



Ok, poslacu ti sample moje recenzije u WORD formatu, pa baci pogled kako treba da izgleda. Sto se tice kontenta, dosta je procitati jedno 10 ili 15 recenzija na sajtu pa da vidis o cemu se uglavnom valja pisati.



Ajd pošalji i meni (d.rancic91@gmail.com), pa možda i ja uletim sa kojom ;)




Može!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1697 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 12/03/2016 : 11:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Ja napisao recenziju za 1. TPB Planet of the Apes.
Što dalje?

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/03/2016 : 11:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Saljes deecayu da pregleda i da savjete
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 12/03/2016 : 11:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

Ja napisao recenziju za 1. TPB Planet of the Apes.
Što dalje?



Sad je posaljes uredniku Stripovi.com, clanu Deecay. Njegov mail:

Deecaycu@gmail.com


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1697 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 12/03/2016 : 12:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Bachy

Ja napisao recenziju za 1. TPB Planet of the Apes.
Što dalje?



Sad je posaljes uredniku Stripovi.com, clanu Deecay. Njegov mail:

Deecaycu@gmail.com






Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1697 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 06/05/2016 : 18:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Dodaj me i za Injustice: Gods Among Us


Oj, budi svoj!

Edited by - Bachy on 06/05/2016 18:56:39
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000