forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 brisanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 14/03/2016 : 21:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Nedavno mi se dogodilo da su mi sve stavke iz maila izbrisane: skice, poslano, izbrisane stavke. Pretpostavljam da će slijedeći napad biti na glavnu stranicu maila.
Da li je to moj operativni sustav maila napao nekakav virus?

Swiper
Starting Member



30 Posts

Member since 03/10/2010

Posted - 14/03/2016 : 21:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Swiper a Private Message  Reply with Quote
Ne mora značiti. Meni danas također, izmješali su se svi mailovi. ( otvoriš jedan mail a ono ti u njemu prikaže nešto iz nekog dugog maila)
"Compact folder" mi je rješio problem
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4068 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 14/03/2016 : 22:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
I meni nešto danas neide mail,nemogu ni videti poruke,neznam zašto?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/03/2016 : 09:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Imam Windovs live mail 2011. Sastoji se od brzih prikaza ( dobro to je nebitno ), glavne stranice ili mape, mapa za slanje, dobro kad mail ode onda se ni ne vidi više u toj mapi i mapa za pohranu, tu možeš i sam nešto otvoriti/napraviti. Iz tri podmape: skice, poslano, izbrisane stavke mi je sve što se nalazilo nestalo, znači kad pošaljem mail ne znam jeli otišao.
Da li je to virus napao moju poštu? Već par dana je takvo stanje.
Go to Top of Page

chicolopez
New Member



174 Posts

Member since 19/05/2012

Posted - 15/03/2016 : 16:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send chicolopez a Private Message  Reply with Quote
Koristim Office Outlook već godinama i nikaskvih problema nemam.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/03/2016 : 23:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Na kraju se ispostavilo da sam imao zaraženo računalo, puno virusa, no na sreću mi nisu previše ti virusi naudili. Ali još uvijek problem nije riješen, moram pitati operatora što se događa.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000