forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Život internetu ili internet životu?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/05/2016 : 08:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dosta vremena provodim za netom i na stranicama kao što su facebook i razni sportski portali.
Vjerujem da većina ljudi isto tako.
Skužio sam koliko taj facebook i govor mržnje s različitih portala koji me bombadiraju svakodnevno, unazadili su mi život i to za uvelike.
Baš sam počeo čistiti facebook, najprije sam ga mislio obrisati skroz, ali previše imam dobrih stranica koje prtim i linkova, pa sam napokon skužio da mogu sebi ograničiti ono što me " guši " i odabirati " pozitivne " stvari.
Znači možemo reći da sam krenuo u potpunu rekonstrukciju internetskog sadržaja.
Jer vidim kolikima je internet doslovno uništio živote i oblikovao karakterno na svim mogućim razinama, negativnim načinom.
Po onome facebooku, ono je ludnica teška, bolest doslovno.
Prvi korak mi je bio, kako sam napisao čišćenje facebooka smećem i punjenjem pozitivnih stvari.
Drugi korak mi je bio puno teži a to je blokiranje i bojkotiranje u potpunosti jednog portala na kojemu je nevjerovatna razina govora mržnje,netolerancije, podjela, ismijavanja itd...
Na tom portalu bi svaki dan provodio svoje vrijeme i to na sportskim temama uglavnom.
Portal se zove http://www.index.hr/
Navika je ružna stvar i dolazim u iskušenje dosta puta da otvaram stranice ali odlučio sam čvrsto da neću.
Također gledam kako u potpunosti ignoriram i portale na koje ne idem ali nekada " zalutam " i imam ih na facebooku, radi se o portalima jutarnjeg lista, večernjeg, dnevnik.hr, net.hr, 24 sata...
------------------------------------------------------------------

E sada zanima me koliko i koje stvari pratite na facebooku ( ako imate profil ).
Zanima me vaše mišljenje o navedenim stranicama posebno se odnosi na index.hr

Ponudite mi svoje stranice koje posječujete na internetu a čine vas na neki način pozitivnim kao što je stripovi.com npr.

Također bi molio ponudu sportskih vjesti ( najviše nogometnih )- koristim sportske novosti ( prešture informacije ) sport net ( većinom sam na forumu ) goal.com ( čini mi se koliko toliko normalna ) nogomet plus ( na granici index sporta )

I ako je moguće koliko toliko normalan portal s općenitim vijestima.

Filmske preporuke

I kako sma naveo stranice koje posječujete a čine vas na neki način sretnim.


Hvala unaprijed svima na postovima sa prijedlozima


Edited by - Tonka24 on 05/05/2016 08:58:10

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 05/05/2016 : 09:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
za pocetak
predlozio bih ti i da ignorises sport
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/05/2016 : 09:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dobro.
Zašto?Ako možeš detaljnije objasniti, može i na PM meni svejedno.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/05/2016 : 11:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Za pocetak skinuti se sa facceboka,vecu glupost ljudski mozak nije izmislio....
Pa selfi,pa hvalisanje,pa tracevi,pa more gluposti...
Ima ga sin i malo upotrebljava,bas neki dan rece kako je glupo svoj zivot dati svima na uvid...
Bez interneta danas ne ide, ali sto manje ga upotrebljavas,bolje za tebe..bolje za psihu i oci...
Pola klinca u sinovom razredu /1 srednje/ je vec ocoravilo a druga polovina ja na korak do cvikera...
Upropasteno zdravlje zbog gomile elektronike,plastike i ostalih sranja u paklenoj spravici...
Ne kazem da se treba klonit svih novotarija i tehnike, ali razumno upotrebljavat..
Citam stripove 30 godina i vidim ko sokol, a danas klinci 2 godine pametnog telefona i cvikeri na nos....
Strip je ma kako nepopularan bio, dobra zamjena za novodobna sranja.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 05/05/2016 11:39:34
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/05/2016 : 11:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

koliko mi je poznato klinci su vec prije vremena skontali da je FB sranje i prepustili ga starcima :DD

oni (klinci) su sada na ... eee, pa necemo ih tuziti ;D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/05/2016 : 12:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ajde ne kakite,fejs je zakon.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 05/05/2016 : 12:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message  Reply with Quote
Ako pratiš samo vijesti i bojiš se da bi mogao propustiti neku vijest pa zato otvaraš više puta neki sajt, instaliraj RSS Feed Reader u browseru i dodaj rubrike koje te interesuju. Umjesto da 100 puta dnevno otvaraš neki sajt da provjeriš ima li nešto novo, nove vijesti se javljaju tebi. Ja većinu sajtova više nikako ne posjećujem, samo one koje rijetko posjećujem i shodno tome ih nemam u RSS-u.

A ako govoriš o forumima, tj. da posjećuješ mnogo foruma na kojima si zaglavio, onda ti nema spasa :D

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.

Edited by - Dranki on 05/05/2016 12:42:23
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/05/2016 : 14:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bas gledam emisiju dzihad 2.0...koja govori u novacenju za IS-is preko svjetskog spleta...ako je to korist koju nam donosi internet-nek ide k vragu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/05/2016 : 17:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam na facebooku niti sam ikada imao potrebu da tamo idem. Na index idem jako rijetko, općenito na portalima otvaram sport i sitne zanimljivosti dok političke i ratne teme u potpunosti ignoriram.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/05/2016 : 17:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Za pocetak skinuti se sa facceboka,vecu glupost ljudski mozak nije izmislio....
Pa selfi,pa hvalisanje,pa tracevi,pa more gluposti...
Ima ga sin i malo upotrebljava,bas neki dan rece kako je glupo svoj zivot dati svima na uvid...
Bez interneta danas ne ide, ali sto manje ga upotrebljavas,bolje za tebe..bolje za psihu i oci...
Pola klinca u sinovom razredu /1 srednje/ je vec ocoravilo a druga polovina ja na korak do cvikera...
Upropasteno zdravlje zbog gomile elektronike,plastike i ostalih sranja u paklenoj spravici...
Ne kazem da se treba klonit svih novotarija i tehnike, ali razumno upotrebljavat..
Citam stripove 30 godina i vidim ko sokol, a danas klinci 2 godine pametnog telefona i cvikeri na nos....
Strip je ma kako nepopularan bio, dobra zamjena za novodobna sranja.


Tim klincima treba preporučiti Van Gogh pa se možda uz korištenje njihove optike navuku i na stripove.
Inače, teško je u današnjim modernim vremenima biti bez smartfona. Upravo gledam svog kolegu na poslu kako tuče po njemu a čovjek ima 59 godina, kako neću onda ja koji sam puno mlađi a moj je veći od njegovog (mislim na mobitel).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/05/2016 : 17:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Index je leglo trolova, a fraze s istog su se skroz proširile, ne znam više da li je to smješno ili zaglupljivajuće...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/05/2016 : 17:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Zaglupljujuće.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/05/2016 : 18:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Zaglupljujuće.



Sad znam i odgovor na dvojbu

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/05/2016 : 21:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je jedini forum na kojem ću vjerojatno ikada sudjelovati, ovo je jedina tematika koja me zanima. Nemam fejs niti išta slično. Razmišljam ga otvoriti ako mi bude trebalo ostvariti neke kontakte koje sam izgubio, a znam da bi preko fejsa vjerojatno uspio, jer ga skoro svi imaju.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/05/2016 : 21:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam reći, jedina forumska tematika koja me zanima :)
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 05/05/2016 : 21:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=mame&id=799232

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 05/05/2016 : 23:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Forume ne posjećujem,izuzev ovog naopakog stripovskog.Jebe me već skoro 14 godina....
Profil na facebook-u imam već par godina i uglavnom mi služi za zajebancije s kolegama kao i za kontakte s poznanicima iz mladosti koji su rasuti po vascijelom bijelom svijetu.Najviše ga koristim kao besplatnu i moćnu reklamu za biznis.Tamo imam stranicu o svom servisu,dosta posjećenu,na kojoj objavljujem slike radova i opreme.Definitivno dobra stvar koja je pridonijela proširenju obima posla...

Wtf?

Edited by - bagi on 06/05/2016 00:00:30
Go to Top of Page

DragonSlayer
New Member



Croatia
263 Posts

Member since 22/01/2013

Posted - 06/05/2016 : 00:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DragonSlayer a Private Message  Reply with Quote
Face imam već nekoliko godina, teško da se uopće može danas normalno funkcionirati bez njega ako si u osnovnoj ili srednjoj, na zid mi dolaze svakakve objave, statusi, slike, novosti i reklame od čega mi je većina skroz nepotrebna, ali kad bi počeo brisati sve što mi ide na q mogao bih ga komotno blokirati. Teško će ti upalit to da makneš sve nepotrebno sa zida jer će uvijek bit frendova koji će ti svojim interesima puniti zid. Meni osobno i jest najteže pobjeći od tog idiotskog Indexa koji samo sramoti novinarstvo svojim lažnim vijestima i trivijalnostima koje pokušava prezentirati kao goleme vijesti...

When I die, I want to die like my grandfather who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/05/2016 : 17:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
uh, što volim ove priče preobraćenika tonke, koje su stilom skoro pa u rangu preobraćenja jedne simone gotovac. vrlo zanimljivo štivo.

imam fejsbuk, smatram ga dobrim, zabavnim i korisnim. zahvaljujući fejsu sam našao posao i mnogo novih/starih drugara. jeste, večina frendova na fejsu mi ne znače mnogo niti štujem/cijenim njihove upise, stavove i muzičke želje, ali mnoge držim tamo iz profesionalnog ali i privatnog interesa. uvijek je lijepo kada ti netko barem pokloni život za candy crush sagu, candy crush soda sagu, candy crush jelly sagu, angry birds friends, farm wille ili papa pear sagu. to cijenim. onda uvijek i sam vratim život i tako jednako pomognem suigraču.

index.hr imam na fejsu ali i u bookmarksima već godinama. volim njihove iscrpne studije/analize o stanju hrvatske desnice, katoličke crkve i životu balkanske poduzetnice severine vučković-kojić.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/05/2016 : 18:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

stilom skoro pa u rangu preobraćenja jedne simone gotovac. vrlo zanimljivo štivo.




Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/05/2016 : 18:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=mame&id=799232


gorjet ces u paklu Sotono nevjernicka

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/05/2016 : 18:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
imam fejs zbog jednog jedinog razloga. Cure mi lakse prilaze i slobodnije su u komunikaciji :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/05/2016 : 18:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Hoćeš reći obratno

Have mercy
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/05/2016 : 18:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ps. Tonka, pa ti si na ovaj forum uveo izraze sa index komenara poput kmecanja i slicno.ajd malo vise kritickog razmisljanja ubuduce. pa nisi trol ala Klicko.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/05/2016 : 18:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Hoćeš reći obratno


moje je bolje zvucalo mada je tvoje puno blize istini:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 06/05/2016 : 22:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by fikus

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=mame&id=799232


gorjet ces u paklu Sotono nevjernicka



iskreno se nadam
možeš li ti mene (i sebe) zamisliti u raju s ekipom kler&hdz&ustaše&nastaviniznacionalističkihstranakapovezanihscrkvom?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000