forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Spiderman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 21/05/2016 : 15:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Dobar dan ekipo. Sigurno ste se upitali gdje sam nestao. Nestao sam jer ne mogu biti u korak sa stripovima financijski a i s mjestom doma. Više puta sam se i zapitao čemu sve to kupovanje i sakupljanje stripova. Strip je trebao biti zabava i jeftin a on to nije. Da, ima kiosk izdanja ali albumi su skupi. Da, znam da ih se malo tiska (prava, prijevod, priprema, tisak, skladištenje, marža prodavaču,...). Sve mi je to jasno jer sam godinama radio u grafičkoj pripremi. Čak je i ona pala na niske grane jer svi sve rade. Nažalost takva su vremena.

Polako sam propuštao u zadnjih godinu dana i sva druženja jer jednostavno ne mogu biti u korak s ostalima a ne mogu ni biti na grbači za cuge. Tako sam propustio i CRŠ ove godine (MaFest prošle godine radi zdravstvenih problema). S ovog zadnjeg CRŠ-a imam jedino crtež Dylan Doga i Groucha kojeg sam dobio putem Bneta i njihove nagradne igre.

Upravo radi poslovnih problema (ne radim nigdje nažalost) radim na tome da smanjim i svoju kolekciju stripova koja mi ne treba.

Eto uživajte. Inače pratim forum i dalje ali ne tako redovito kao i dalje.


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 21/05/2016 16:06:01

jaki
Advanced Member



Croatia
25900 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/05/2016 : 16:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
samo ti apstiniraj.
nisi propustio bog zna što.
uostalom,lnjižnice su uvijek dobar i jeftin izvor materijala za čitanje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/05/2016 : 16:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Iskreno mi je zao zbog problema sa posla i mjestom
Dijelim iste probleme sa prostorom tako da te potpuno razumijem po tom pitanju.

Ali nemoj da te navedeno košta i više nego što te mora koštati.
Ne dopusti da se zakineš za razna prijateljstava i druženja, kako onog stvarnog na festivalima i okupljanjima, tako i onih virtualnih na forumu
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 21/05/2016 : 17:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Zdravo i svu sreču da što pre nadješ nešto što te veseli, neki posao...

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/05/2016 : 17:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Držim ti palčeve da što prije pronađeš posao i da se zbog egzistencijalnih razloga ne budeš morao riješiti (pre)velikog dijela kolekcije, svakako ne onog intimno najvrjednijeg, jer pretpostavljam koliko su ti stripovi bitni.
Što se mora - teško je, znam i sam, ali kapitalizam i život ne pitaju.
Svi čekamo neka bolja vremena, makar me strah da bi nam svima nickovi trebali biti Godot.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 27/05/2016 : 13:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Hvala... Cilj mi je naći posao i prodati one aukcije... tam je samo nekih 500 eura vrijednosti a računi se moraju platiti...

Prodajem ono što mi ne treba a ipak ona vrijedniji stripovi za mene ostaju još doma..


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/05/2016 : 15:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Tko nema sreće u poslu, ima u ljubavi... Jel tako Spajdi? ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 27/05/2016 : 15:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Tko nema sreće u poslu, ima u ljubavi... Jel tako Spajdi? ;)



kratko i jasno ne...


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 27/05/2016 15:59:50
Go to Top of Page

Mali Vuk
New Member



176 Posts

Member since 24/05/2016

Posted - 27/05/2016 : 23:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mali Vuk a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav Spajdi!
Želim ti da što prije nađeš neki dobroplaćeni posao.
Također sam nezaposlen ali imam sreću što živim s roditeljima koji rade.
Žalosno je kad netko mora prodavati stripove da bi platio režije.
Vjerujemo u tebe Spajdi, vjerujemo da si jak, da ćeš pobijediti i u ovoj situaciji i da nećeš dopustiti da te to pokoleba.
Drži se i sretno!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 15/06/2016 : 15:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Hvala na podršci.
Evo dobio sam stipediju za školovanje. Krećem u Algebru za sistem administratora :)

A usput bacite oko i na moje aukcije...


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

DaliborN
Starting Member

6 Posts

Member since 27/10/2015

Posted - 07/07/2016 : 12:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DaliborN a Private Message  Reply with Quote
Topla preporuka ako netko trazi Priprema za tisak: (http://prolink.hr/priprema_za_tisak.php) - evo sta kazu: "Za sve materijale radimo i pripremu za tisak u dogovoru sa tiskarom prema Vašem izboru. U slučaju da nemate tiskaru sa kojom surađujete, mi će Vam pronaći najpovoljniju ponudu u blizini Vaše lokacije." Zasto preporucam? Prosle godine bio zadovoljan njihovim radom i nije mi problem dobre stvari / usluge dalje prosljediti :)

Edited by - DaliborN on 07/07/2016 12:48:23
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/07/2016 : 15:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

Hvala na podršci.
Evo dobio sam stipediju za školovanje. Krećem u Algebru za sistem administratora :)





Imaš li kakvog iskustva sa SQL-om, bazama podataka, admisnistriranjem aplikacija i sl. ?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000