forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 kurikularna reforma?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/05/2016 : 18:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Poll Question:
Sto je najbollje nemam pojma jel bi ova tema mogla biti zabranjena pa neka modovi odlluce.
da illi ne?

Choices:

da
ne


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

Mrzim mrznju!

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/05/2016 : 18:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
DA!!!!! Apsolutno i čim prije.

Svjetlom obrazovanja, prosvijećenosti, otvorenosti i slobodoumnosti protiv mraka neznanja, zatucanosti, zatvorenosti i ograničenosti.

Slobodnomisleći i educirani mladi ljudi, a ne ukalupljeni intelektualni eunusi.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 30/05/2016 18:59:18
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/05/2016 : 19:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Za.
U srijedu je prosvjed diljem planete.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/05/2016 : 19:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

DA!!!!! Apsolutno i čim prije.

Svjetlom obrazovanja, prosvijećenosti, otvorenosti i slobodoumnosti protiv mraka neznanja, zatucanosti, zatvorenosti i ograničenosti.

Slobodnomisleći i educirani mladi ljudi, a ne ukalupljeni intelektualni eunusi.





Rekli smo bez politike, a ti odmah napao određenu političnu stranku...
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 30/05/2016 : 19:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Johnny Difool

DA!!!!! Apsolutno i čim prije.

Svjetlom obrazovanja, prosvijećenosti, otvorenosti i slobodoumnosti protiv mraka neznanja, zatucanosti, zatvorenosti i ograničenosti.

Slobodnomisleći i educirani mladi ljudi, a ne ukalupljeni intelektualni eunusi.





Rekli smo bez politike, a ti odmah napao određenu političnu stranku...



I to vladajuću!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2016 : 19:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da,školstvo je ionako u defektu več desetlječima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6605 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 30/05/2016 : 19:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Eh, evo teme za liječenje frustracija . Imate pojma o reformi k'o kraljević Marko o televizoru ali... ali... treba nešto za pljuvanje

loading...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/05/2016 : 19:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Popis mjesta u kojima su (za sad) najavljeni prosvjedi 1.6.:

Zagreb
Split
Rijeka
Osijek
Zadar
Dubrovnik
Korčula
Pula
Poreč
Slavonski Brod
Križevci
Virovitica
Varaždin

London
Budimpešta
Pariz
Shangai

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2016 : 19:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da,bitno da je zadnju reformu napravija šuvar u prethistoriji.
ova danas ne može bit bolja

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2016 : 19:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ovaj gori cinični post je za DL

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6605 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 30/05/2016 : 19:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Tko to moje ime doziva?
Pa, realno, znanje o ovome je plitko ali se tema koristi za vrijeđanje zatucanih katolibana. Zašto kriti istinu? A reforma je toliko široka da je to jedan mali dio. No, jako dobar za liječenje frustracija.
Živjeli vi meni i mazite se i pazite u svom jednounmlju. Ne pada mi na pamet gubiti vrijeme s vas 5-6, ok hajde 9-10

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 30/05/2016 19:54:07
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 30/05/2016 : 19:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Ja sam Za. Baš sam nedavno rekao da o ovoj reformi doslovno ne znam ništa tako da bi mi bilo zanimljivo vidjeti što se konkretno mjenja i koje su glavne kritike reformi.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2016 : 20:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Tko to moje ime doziva?
Pa, realno, znanje o ovome je plitko ali se tema koristi za vrijeđanje zatucanih katolibana. Zašto kriti istinu? A reforma je toliko široka da je to jedan mali dio. No, jako dobar za liječenje frustracija.
Živjeli vi meni i mazite se i pazite u svom jednounmlju. Ne pada mi na pamet gubiti vrijeme s vas 5-6, ok hajde 9-10




o čemu ti pričaš i na kakvim si drogama?
pitaj starce ili nekog starijeg;još u jugi se sprdalo sa "šuvarovim školstvom".
a navodne "reforme" ,o njima su počeli kakit još 1992.
a to je prilično davno bilo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6605 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 30/05/2016 : 20:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Tko to moje ime doziva?
Pa, realno, znanje o ovome je plitko ali se tema koristi za vrijeđanje zatucanih katolibana. Zašto kriti istinu? A reforma je toliko široka da je to jedan mali dio. No, jako dobar za liječenje frustracija.
Živjeli vi meni i mazite se i pazite u svom jednounmlju. Ne pada mi na pamet gubiti vrijeme s vas 5-6, ok hajde 9-10





o čemu ti pričaš i na kakvim si drogama?
pitaj starce ili nekog starijeg;još u jugi se sprdalo sa "šuvarovim školstvom".
a navodne "reforme" ,o njima su počeli kakit još 1992.
a to je prilično davno bilo



Pretpostavljam da si član povjerenstva? vidim da ne znaš gdje ide č a gdje ć. Evo ti ovog , uočio sam da ga voliš

loading...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/05/2016 : 20:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
K
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Tko to moje ime doziva?
Pa, realno, znanje o ovome je plitko ali se tema koristi za vrijeđanje zatucanih katolibana. Zašto kriti istinu? A reforma je toliko široka da je to jedan mali dio. No, jako dobar za liječenje frustracija.
Živjeli vi meni i mazite se i pazite u svom jednounmlju. Ne pada mi na pamet gubiti vrijeme s vas 5-6, ok hajde 9-10



bez ljutnje, ali jedno pitanje? da li ste trenutno u edukacijskom sustavu? tj. da li predajete mladjima?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2016 : 20:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Tko to moje ime doziva?
Pa, realno, znanje o ovome je plitko ali se tema koristi za vrijeđanje zatucanih katolibana. Zašto kriti istinu? A reforma je toliko široka da je to jedan mali dio. No, jako dobar za liječenje frustracija.
Živjeli vi meni i mazite se i pazite u svom jednounmlju. Ne pada mi na pamet gubiti vrijeme s vas 5-6, ok hajde 9-10





o čemu ti pričaš i na kakvim si drogama?
pitaj starce ili nekog starijeg;još u jugi se sprdalo sa "šuvarovim školstvom".
a navodne "reforme" ,o njima su počeli kakit još 1992.
a to je prilično davno bilo



Pretpostavljam da si član povjerenstva? vidim da ne znaš gdje ide č a gdje ć. Evo ti ovog , uočio sam da ga voliš



objasnia san više puta zašto koristin tvrdo č.
ako nisi uspija skužit tvoj problem

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/05/2016 : 20:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

K
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Tko to moje ime doziva?
Pa, realno, znanje o ovome je plitko ali se tema koristi za vrijeđanje zatucanih katolibana. Zašto kriti istinu? A reforma je toliko široka da je to jedan mali dio. No, jako dobar za liječenje frustracija.
Živjeli vi meni i mazite se i pazite u svom jednounmlju. Ne pada mi na pamet gubiti vrijeme s vas 5-6, ok hajde 9-10



bez ljutnje, ali jedno pitanje? da li ste trenutno u edukacijskom sustavu? tj. da li predajete mladjima?



po postovima moga bi bit ilčič

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/05/2016 : 20:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ma ne volim ove trolerske fore tipa jednoumlja i ostalih gluposti. ovo je vrlo ozbiljno pitanje, a ovaj trola i hoce temu prebacit na komunizam/kapitalizam, cetnike/ustase/partizane.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/05/2016 : 20:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
i onda kada se tema zakljuca bit cu ja kriv.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/05/2016 : 20:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
DLooney,

pa daj neke smislene kritike reforme, sigurno postoje nedostatci. Uostalom, počinje i javna rasprava pa ćeš i o tome moći govoriti.
I reci, konkretno, koji dio reforme te smeta?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/05/2016 : 20:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Mislim da je zalosno sto kao narod uopce moramo raspravljati o ovome, ali s obzirom na drzavu i mentalni sklop, nista cudno.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/05/2016 : 20:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ne zelim da jedan luni prebaci ovu temu u politicka prepucavanja. ovo je nadpoliticka tema i molio bi modove da se trolanje na ovoj temi sankcionira

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6605 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 30/05/2016 : 20:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
mamlaze, ne pravi žrtvu od sebe. Sam trolaš, gore si napisao dva posta u dvije minute (ako nisi znao postoji editovanje) a ja sam ostavio jedan a svaki preostali je bio odgovor na povlačenje za jezik. Da nema prozivki ne bi bilo ni odgovora. Zato, ne kmeči i sam napiši nešto smisleno, podupri vlastiti topic.

A mene ste rano zacrtali kao neprijatelja, znanje mi je tanko, samo sam nakon par bezveznih, s ciljem "podjebavanja i vrijeđanja napisanih prvih postova konstatirao kakva će tema biti


loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 30/05/2016 21:01:55
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/05/2016 : 21:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
nisi nikakav "neprijatelj" vec mi nije jasno zasto na temi o obrazovanju potices teme vezane uz politiku tipa vasi i nasi. poticanje tih podtema vodi svadji i zatvaranju topika s obzirom da ce se poceti vrlo brzo piceti raspravljati o komunistima/ustasama. ovo je topik o sadasnjem/buducem nacinu obrazovnog sustava i volio bi konstruktivnu raspravu. ja npr. mogu raspravljati o fakultetskom dijelu tj. bolonji i reci svoje lose misljenje o tome. ako nisi kompetentan o ovoj temi razgovarati u strucnom smislu volio bi da ne dizes tenzije raspravom hdz/sdp/most natezanjem. ovdje lricamo o tome da li se moze naci bolji sustav obrazovanja od danasnjeg u hrvatskoj i koji bi mogao biti kompetitivniji u svijetu.
molim te da se u raspravu ukljucis konstruktivno nprmane/prednosti a ne da se ponasas kao da si na nekom portalu tipa index ili slicno gdje se stalno rade spin off- ovi. hvala unaprijed

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6605 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 30/05/2016 : 21:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Slažem se s tobom ali tenzije su pokrenuli nagor i onaj ispod njega koji je spomenuo "vladajuću stranku". Tako da ne prebacuj na mene lopticu. A ja se sad zauvijek gubim s teme ali kažem što je njen problem

loading...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 30/05/2016 : 21:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ma gle, svaka konstruktivna rasprava je dobrodosla. samo ne zelim da ovo postane prepucavanje oko nevaznih gluposti. ova tema se tice nase djece/unuka a ne nas samih. zato bi volio argumente za/protiv ali ne u smislu lijevi/desni sto nam se stalno preko medija potencira vec stvarno konstruktivnih. npr. koje su prednosti/mane sadasnjeg ili novig nacina obrazovanja.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000