forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bella i Bronco 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 16/06/2016 : 20:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 16/06/2016 : 20:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Strip-Agent znači, ne Ludens. Njihova izdanja ne čitam, zanima me koja tiskara radi AF i PSDZ, te zna li netko kakav je format ovoga?

loading...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/06/2016 : 20:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Tnx Spidey za lijepljenje popisa na mrezu. (-:

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2353 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 16/06/2016 : 20:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Nostalgija + ceo serijal će objaviti u 4 stripa.
Ovo se uzima pod obavezno...

Carpe diem
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/06/2016 : 20:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
izdanje če sigurno bar tromjesečno, nešto kao PSDZ..ako idu ko if edizioni sljedi RALPH KENDALL i SUDIJA BEAN, pa COLT45 i još ponešto...
Format je ko PSDZ na nešto više stranica...tiska valjda AKD.
baš me zanima šta če od Dnevnika ostati neobjavljeno za nekih 5-10 godina?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 16/06/2016 20:40:56
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 16/06/2016 : 20:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Hvala Vam! Must have...

---

<b></b>
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/06/2016 : 20:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Nostalgija + ceo serijal će objaviti u 4 stripa.Ovo se uzima pod obavezno...


ipak ide čini mi se 5 knjiga...
neke imaju po 3 epizode na strip.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 16/06/2016 20:43:15
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 16/06/2016 : 20:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
uzimam...super
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/06/2016 : 21:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sta je Teller nabrojao stripova,nikad cuo za njih.
Samo nedostaje da i docekamo crtanu verziju pisanih "Laso" romana. :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4064 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 16/06/2016 : 21:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Kupujem i ja!!!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/06/2016 : 21:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ah, jos jedan zaboravljeni strip
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 16/06/2016 : 21:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Ono što mene bode u oči na ovom spisku jest to da je većinu epizoda crtao Polese čiji mi crtež nikako ne leži (još od Zagora "Lov na vuka") tako da prvi broj uzimam a za dalje nisam siguran...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 16/06/2016 : 21:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Tnx Spidey za lijepljenje popisa na mrezu. (-:



Iman jedan broj pa me nedavno zanimalo koliko je toga izašlo i onda napravio ovaj popis. Doduše falile su stranice u "našem" izdanju.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/06/2016 : 21:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by emirem

Tnx Spidey za lijepljenje popisa na mrezu. (-:



Iman jedan broj pa me nedavno zanimalo koliko je toga izašlo i onda napravio ovaj popis. Doduše falile su stranice u "našem" izdanju.



Nista neobicno za goddamn NISRO "Daily".

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/06/2016 : 21:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Uzimam.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/06/2016 : 21:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Prekrasno, svaki Bello i Bronca na kiosku danas je pravi blagoslov. Kupujem u cetiri primjerka.


Guida se sve više transformiše u Tellera...što je naravno samo pozitivno.




Bojim se da nisi shvatio ironiju i zajebanciju.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 16/06/2016 : 21:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
vjerovatno će ići po cijeni od 30-ak kuna što znači da bi cijeli serijal mogli imati za 150 kuna a ko bude uzimao u remitendi i još povoljnije će proći što je u svakom slučaju super jer jedna knjiga zone x, agencija alfa i ostali libelusovi proizvodi koštaju tu negdje...

ako se ne varam, epizode imaju po 64 stranice, prva knjiga sadrži 4 epizode, a ostale 4 po 3 epizode šta daje 16 priča...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/06/2016 : 22:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Prekrasno, svaki Bello i Bronca na kiosku danas je pravi blagoslov. Kupujem u cetiri primjerka.


Guida se sve više transformiše u Tellera...što je naravno samo pozitivno.




Bojim se da nisi shvatio ironiju i zajebanciju.




a, ne boj se...znam Guidu i znam da nije takav fanatik...
Žao mi samo što je ironičan a ne iskren.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 16/06/2016 : 22:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
kraj svih mogućih stripova, baš ovo

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 16/06/2016 : 22:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
ma nemoj se teller ljutiti, nisi ti los tip, necu vise se glupirati sa losom zajebancijom, ali brate dusa me boli kad setam po gradu a kiosci puni Bleka, Mikija, malog rendzera, divljeg zapada. ne poznam uopce nikog tko to cita, u mojoj generaciji u kasnim 20-ima sigurno nitko.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1592 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 16/06/2016 : 22:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
Najzad nešto i po mom ukusu, kad su u pitanju kiosk izdanja.

quote:
Originally posted by Curunir
A i za kupce, ako im se ne svidi, opet malen trosak (a nece se svidjeti, strip je naprosto loš).


Kupovaće oni kojima se strip sviđa, a ako misliš na mlađe koji nisu nikad čitali, najveći problem može da bude ovo:
quote:
Originally posted by Gru
to da je većinu epizoda crtao Polese čiji mi crtež nikako ne leži



Ali se ne može reći da je strip loš. Samo je nepretenciozan, opuštajući...
quote:
Originally posted by teller
Strip je romanticno komicni vestern,bar ja bi ga tako ocjenio...


...jednostavno, strip za zabavu, a ne za neke vrhunske umetničke domete, nešto što nam fali u poslednje vreme.

I ne brinite, ima nas dosta kojima se ovaj strip dopada, tako su se neki smejali i Timu i Dastiju, a prodaja im ide super.
Dobro, ovo je kiosk izdanje, ići će u većem tiražu, ali, siguran sam da će prodaja da bude solidna.

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1592 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 16/06/2016 : 22:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash
Ja ne mogu na internetu naći ni jedan podatak da nije na talijanskom.


Evo, na UBC nađeš tekst, i prebaciš na engleski:
http://www.ubcfumetti.com/beb/desc_en.htm

A može i na hrvatski:
http://www.ubcfumetti.com/beb/desc_hr.htm

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/06/2016 : 22:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

Najzad nešto i po mom ukusu, kad su u pitanju kiosk izdanja.

quote:
Originally posted by Curunir
A i za kupce, ako im se ne svidi, opet malen trosak (a nece se svidjeti, strip je naprosto loš).


Kupovaće oni kojima se strip sviđa, a ako misliš na mlađe koji nisu nikad čitali, najveći problem može da bude ovo:
quote:
Originally posted by Gru
to da je većinu epizoda crtao Polese čiji mi crtež nikako ne leži



Ali se ne može reći da je strip loš. Samo je nepretenciozan, opuštajući...
quote:
Originally posted by teller
Strip je romanticno komicni vestern,bar ja bi ga tako ocjenio...


...jednostavno, strip za zabavu, a ne za neke vrhunske umetničke domete, nešto što nam fali u poslednje vreme.

I ne brinite, ima nas dosta kojima se ovaj strip dopada, tako su se neki smejali i Timu i Dastiju, a prodaja im ide super.
Dobro, ovo je kiosk izdanje, ići će u većem tiražu, ali, siguran sam da će prodaja da bude solidna.





No hard feelings, ali kao što reče Giuda, upravo toga za zabavu a s nerijetko zanemarivom ili sasvim nepostojećom umjetničkom vrijednošću imamo napretek već godinama, jer na kioscima pored Zagora dominiraju Blek, Miki, Mark i PSDZ, pa Alan extra, a sad će i ovo.

Umjetnički i ini kvalitet se sklonio u manje ili više luksuzne i skupe albume i integrale, a da nije Strip revije i Stripoteke na kioscima ga ne bi ni bilo.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 16/06/2016 : 23:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by RadioClash
Ja ne mogu na internetu naći ni jedan podatak da nije na talijanskom.


Evo, na UBC nađeš tekst, i prebaciš na engleski:
http://www.ubcfumetti.com/beb/desc_en.htm

A može i na hrvatski:
http://www.ubcfumetti.com/beb/desc_hr.htm



Puno hvala kolega

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/06/2016 : 23:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

ma nemoj se teller ljutiti, nisi ti los tip, necu vise se glupirati sa losom zajebancijom, ali brate dusa me boli kad setam po gradu a kiosci puni Bleka, Mikija, malog rendzera, divljeg zapada. ne poznam uopce nikog tko to cita, u mojoj generaciji u kasnim 20-ima sigurno nitko.


ma kakva ljutnja...to je čar foruma..zezancija mora postojat..
znao sam da se nisi obradovao B&B, bar ne tako ko ja...jedan je teller i one uzvike oduševljenja licencirao sam i patentirao...
Ne zavaravajmo se, da kod mene ne postoji doza nostalgije sumljam da bi se tako obradovao tom izdanju.
Strip je simpa naivno štivo sa prosječnim crtežom i nikakav presežak..po crtežu zaostaje za Markom, Mikijem, Tellerom.
Ali su priće lake, humorne, zabavne i ko takve osviježenje na kioscima.
A da nema na kioscima to što postoji, kako bi tužno izgledali.
Na dnu založena Stripoteka, tamo malo Večernjakova Strip revija, malo Alan Forda, Garfilda, i to bi bilo to.
Da klinci ne čitaju je istina, i to žalostna. A ne čitaju ni drugo, zašto bi sad B&B? Ne čitaju ni Miki Miša, zašto bi B&B?
Možda doba prodaja natera Bernarda i na neke druge junake...Đudasa recimo?
Znam da ne postoji takav, ali nebi trebalo da ijedan strip zaljubljenik bude zavidan ili nezadovoljan jer je nešto na kiosku.
Nije valjda nitko tako sebičan da nebi želeo da se drugi obraduje?
Strip je živ dok je na kiosku, kad ode...ostaje nas 300-500 ili najviše 1000 bez neke lijepe perspektive za neke nove klince i nas.
Strip je retro ali nije sve retro i loše.
Probajte, uzmite prvi broj, riskirajte tih 30 kuna ili koliko več.
Možda se iznenadite.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000