forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 aukcije- bicko
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

targon
stripovi.com suradnik



Croatia
113 Posts

Member since 10/07/2003

Posted - 19/06/2016 : 22:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send targon a Private Message  Reply with Quote

Osvojio sam nekoliko aukcija kod njega prije mjesec dana, ali nikako se ne javlja na moje poruke. Jel zna netko što je s njim?

...yet with stranger aeons, even Death may die...

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 21/06/2016 : 03:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ja sam u isto vrime osvojia aukcije kod njega i kod mene je sve proslo ok,malo mu triba vrimena ali posalje,mislim da je reka da je na terenu ili tako nesto

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

bicko
Starting Member

17 Posts

Member since 25/08/2012

Posted - 24/06/2016 : 16:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bicko a Private Message  Reply with Quote
bok, pa ja nisam dobio nikakvu poruku. Daj me pliz nazovi što prije na moj mobitel(imaš ga u poruci od aukcija) ili na mail bicko3@gmail.com. Idem na more za par dana pa me , pliz, nazovi što prije

BICKO
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 25/06/2016 : 10:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Sad ako "targon" par dana ne zaviri ovamo pa ne pročita ovu poruku, a bicko ode na more, opet ništa od svega toga?
Pa zar ne bi bilo pametnije, ljudi dragi, i kao prodavač javiti se kupcu nakon nekih, recimo najkasnije 8 do 10 dana, kad već "vidiš" da ti se ne javlja? Ovako jedan fino cool čeka (od Uskrsa do Božića???), drugi piše poruke i poruke koje ne stižu, stripovi ne mrdaju sa mjesta i na samom kraju dolazi do bespotrebnog nesporazuma.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

bicko
Starting Member

17 Posts

Member since 25/08/2012

Posted - 25/06/2016 : 10:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bicko a Private Message  Reply with Quote
Ja mu se ne mogu javiti jel nije ostavio telefonski broj, a poruke na mail ne prima tj. vraća mi mailove komp., tako da stvarno ne znam kako doći do čovjeka..Ostavio sam svoj broj telefona i mail i dostupan sam, čak i na moru..
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000