forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Mjenjam/Kolovoz/Zagreb
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/07/2016 : 18:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote




Mjenjam gornje stripove za evntl. Tex gigante (osim Seminola i pustinjskih grabezljivaca i prvih pet izdanih u kolor libellus gigant biblioteci) mogu i Libellus NN brojevi 27-28-29-31-33.

Nudim jos fibrine Betelgeuse i Aldebaran, pa tko zeli neka mi se javi da ih ponesem sa sobom, do kraja mjeseca cu pricekati zainteresirane.
U igri je jos komplet fibrinih "Metalne godine" od Moebiusa...
Mjenjanje bih napravio u blizini vec poznatih striparnica, uz obavezno cascenje picem s moje strane.

U Zagrebu sam sam od 3.08. par dana,a onda opet od 29.08. par dana.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/07/2016 : 19:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Javi se 29.8. za pivo!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/07/2016 : 20:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Javi se 03. 08. za kavu/pivo.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/07/2016 : 20:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nego Dee, planiraš li ovih dana do grada, pa da mi doneseš ono od anta i da sjednemo na kavu/pivo?

Sorry na off topicu, emirem.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 15/07/2016 : 01:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nema beda, kako sam i obecao na topiku "druzenje trapera" tko bude fraj nadjemo se, a najbolje mi pase u preradovicevoj kod "Alcatraza" nekad je moj najbolji frend drzao kafic, pa predao udio sadasnjem vlasniku. Na potezu od SNK pa oko Alcatraza ima miran kutak za sjesti i popricati, Uvijek sam izbjegavao cvjetni oko knjizara i bogoviceve.
Do tada… ate logo!
Poslat cu broj Deecayu prije nego krenem….

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/07/2016 : 22:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Btw imat cu hrpu PS3 igara za cejndzanje ili po dogovoru, stavit cu sutra sliku, pa zainteresirani se mogu javiti, eventualno sa podrucja zgb i zupanije.
Htio sam staviti na ebay komplet, ali dajem sansu forumasima i za pojedinacni odabir.


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000