forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kolko cesto...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

RAKOSI4
Advanced Member



4883 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/08/2016 : 13:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Pa vi se šalite.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 07/08/2016 : 13:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ljudi bre, stripovi služe da se čitaju a ne da stoje na polici i da se gledaju. pa setimo se samo zlatnih 80-ih, čitali su se ZS i LMS, čitala se Stripoteka, Spunk, Alan Ford... Sve se to i savijalo i gužvalo pri čitanju ali se čitalo a ne držalo na policama kao relikvija! Sad se samo gleda da je HC, da je hrbat onakav ili ovakav, da je visina u milimetar ista kao prethodni broj...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4883 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/08/2016 : 13:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Vronski slažem se sa tobom , ali bitno mi je i sačuvati svoju kolekcijicu koju imam i mislim imat jer je veliko pitanje dali će toga bit tj. dali će više izlazit i šta onda . Ruku na srce , sve nas je malo . Još uvijek je poduda i edicije , bez obzira ko šta reka dobra , a šta će sutra bit ko zna .I zato mi je bitno kolekciju zaštitit i da je sačuvana i da je mogu čitat . Sada aktuelni Tim i Dasti , Bela i Bronko koga zanima valja kupit , jer vjeruj mi to više nitko neće izdat (možda Ludens Tima).
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16884 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/08/2016 : 18:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Ljudi bre, stripovi služe da se čitaju a ne da stoje na polici i da se gledaju. pa setimo se samo zlatnih 80-ih, čitali su se ZS i LMS, čitala se Stripoteka, Spunk, Alan Ford... Sve se to i savijalo i gužvalo pri čitanju ali se čitalo a ne držalo na policama kao relikvija! Sad se samo gleda da je HC, da je hrbat onakav ili ovakav, da je visina u milimetar ista kao prethodni broj...



Amen.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 07/08/2016 : 22:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Vronski slažem se sa tobom , ali bitno mi je i sačuvati svoju kolekcijicu koju imam i mislim imat jer je veliko pitanje dali će toga bit tj. dali će više izlazit i šta onda . Ruku na srce , sve nas je malo . Još uvijek je poduda i edicije , bez obzira ko šta reka dobra , a šta će sutra bit ko zna .I zato mi je bitno kolekciju zaštitit i da je sačuvana i da je mogu čitat . Sada aktuelni Tim i Dasti , Bela i Bronko koga zanima valja kupit , jer vjeruj mi to više nitko neće izdat (možda Ludens Tima).

Sve naše kolekcije će se sačuvati za našega života,pogotovo ako se malo pripaze. Neznam za tebe,ali meni nitko nije pomogao sakupiti moju kolekciju,tako da me uopće ne zanima šta će biti s njom kad me jednoga dana nebude, bitno mi je da je ovdje kraj mene dok je mene,da mogu kad mi god neki strip padne napamet uzeti u ruke i prelistati ga,a ne da ga čuvam u tolikoj mjeri da ga se ne usudim ni otvoriti. Od ovih koji čuvaju svoju kolekciju kao oko u glavi-jel se itko kada zapitao šta će biti s njom jednoga dana kad napusti ovaj svijet? Hoće li je naslijediti netko ko će je znati isto tako cijeniti ili netko ko će je prodati-rastepsti-pokloniti nekome? Zato-uživajte u stripovima koliko god možete i kad god možete,a nemojte ih držati po policama i gledati u njih kao u oltare... Bar ja tako radim i pri tome ih nastojim što bolje sačuvati prilikom čitanja...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/08/2016 : 23:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja se razmišljam da zakupim vrlo veliko grobno mjesto kako bi stripovi mogli skupa sa mnom na onaj svijet.
Tko zna, možda taj svijet nije zanimljivo mjesto pa mi stripovi pomognu ubiti trenutke dosade.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 07/08/2016 : 23:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja se razmišljam da zakupim vrlo veliko grobno mjesto kako bi stripovi mogli skupa sa mnom na onaj svijet.
Tko zna, možda taj svijet nije zanimljivo mjesto pa mi stripovi pomognu ubiti trenutke dosade.


Nema od toga ništa... Uživaj ti u njima dok si sa ove strane zemlje...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4883 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 08/08/2016 : 00:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
DODSFERD ideja uopće nije luda , zato kupit bar po dva ista stripa , 1 za ovaj 1 za onaj , jer može bit i dosadno . Zato Teller kupuje bar po tri oće lukavac da se osigura .
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 08/08/2016 : 01:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Vronski slažem se sa tobom , ali bitno mi je i sačuvati svoju kolekcijicu koju imam i mislim imat jer je veliko pitanje dali će toga bit tj. dali će više izlazit i šta onda . Ruku na srce , sve nas je malo . Još uvijek je poduda i edicije , bez obzira ko šta reka dobra , a šta će sutra bit ko zna .I zato mi je bitno kolekciju zaštitit i da je sačuvana i da je mogu čitat . Sada aktuelni Tim i Dasti , Bela i Bronko koga zanima valja kupit , jer vjeruj mi to više nitko neće izdat (možda Ludens Tima).

Sve naše kolekcije će se sačuvati za našega života,pogotovo ako se malo pripaze. Neznam za tebe,ali meni nitko nije pomogao sakupiti moju kolekciju,tako da me uopće ne zanima šta će biti s njom kad me jednoga dana nebude, bitno mi je da je ovdje kraj mene dok je mene,da mogu kad mi god neki strip padne napamet uzeti u ruke i prelistati ga,a ne da ga čuvam u tolikoj mjeri da ga se ne usudim ni otvoriti. Od ovih koji čuvaju svoju kolekciju kao oko u glavi-jel se itko kada zapitao šta će biti s njom jednoga dana kad napusti ovaj svijet? Hoće li je naslijediti netko ko će je znati isto tako cijeniti ili netko ko će je prodati-rastepsti-pokloniti nekome? Zato-uživajte u stripovima koliko god možete i kad god možete,a nemojte ih držati po policama i gledati u njih kao u oltare... Bar ja tako radim i pri tome ih nastojim što bolje sačuvati prilikom čitanja...


Apsolutno točno!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4346 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/08/2016 : 07:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ljeti ga češće diram jer imam više vremena, a zimi zna proć i nekoliko dana da ga ne dotaknem. Ne držim ga u kartonima, volim da diše. Ne dam nikome da ih dira osim kod usisavanja i pospremanja.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 08/08/2016 : 09:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja se razmišljam da zakupim vrlo veliko grobno mjesto kako bi stripovi mogli skupa sa mnom na onaj svijet.
Tko zna, možda taj svijet nije zanimljivo mjesto pa mi stripovi pomognu ubiti trenutke dosade.




Još su u piramadama pronalazili Zagore stare 2.000 godina, voleo Tutankamon da ih čita u zagrobnom svetu...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 08/08/2016 : 20:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja se razmišljam da zakupim vrlo veliko grobno mjesto kako bi stripovi mogli skupa sa mnom na onaj svijet.
Tko zna, možda taj svijet nije zanimljivo mjesto pa mi stripovi pomognu ubiti trenutke dosade.




Još su u piramadama pronalazili Zagore stare 2.000 godina, voleo Tutankamon da ih čita u zagrobnom svetu...

Pogotovo "Tajnu Sumerana"!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/08/2016 : 21:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne samo tu očajnu priču, nju ne bih ponio u zagrobni život taman da je jedina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4883 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 08/08/2016 : 22:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Najbolje ti je obavezno uzet( a i svima nama) "Američku odiseju" na proputovanju mogu se dogodit slične situacije samo šta umjesto krvožednik majmuna mogu bit vragovi , pa uzmi i svete vodice za svaki slučaj.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4883 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 08/08/2016 : 22:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
I dosta "Pipija" može bit žeđi.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000