forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Podstrek za recenzente
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/09/2016 : 12:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Odličan prijedlog...

Sve će prštati od recenzija. A taman sam ja mislio jednu napisati.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/09/2016 : 12:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Sumnjam, da će prštati od recenzija. Bit će isto ko i dosad, samo što će biti više politke oko glasovanja odnosno pobjednika... ;)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/09/2016 : 12:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jeste vi sigurni da Markos u ovom postu nije bio ironičan.
Vidim da su svi ozbiljno shvatili, ali ja sam na prvu bio siguran da je ironija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/09/2016 : 12:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Fibrini strip kao nagrada za recenzenta mjeseca, nije loša ideja. Može. Kad počinjemo?



To se mora analizirati ko Pitijino proročanstvo. Ovisi kako naglasiš rečenicu.

Fibrini strip kao nagrada za recenzenta mjeseca? Nije loša ideja. Može. Kad počinjemo?

Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 04/09/2016 : 13:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Jeste vi sigurni da Markos u ovom postu nije bio ironičan.
Vidim da su svi ozbiljno shvatili, ali ja sam na prvu bio siguran da je ironija.


Ako se ispostavi da je bio ironičan, biće to velika blamaža, nas par koji smo se primili.
Mada, i ja mislim ko nagor - da bi jedan "lupavac po glavi" prekinuo dalju diskusiju.

U svakom slučaju, ova rasprava će pokrenuti plimu ili oseku budućih tekstova na sajtu. Da parafraziram forumaše sa jednog drugog sajta - znam pedesetoricu koji su već počeli da pišu recenzije.


Edited by - thekide on 04/09/2016 13:13:19
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/09/2016 : 14:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne, nema ironije, dapače.

Trouble will find me
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/09/2016 : 15:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne, nema ironije, dapače.


A ovaj post?
Sad sam na 50%-50%.

p.s. šalu na stranu, nakon ovoga je jasno da se Markos ne šali, stoga čestitke svim budućim recenzentima mjeseca.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 04/09/2016 15:17:47
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 04/09/2016 : 15:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Markos

Ne, nema ironije, dapače.


A ovaj post?
Sad sam na 50%-50%.

p.s. šalu na stranu, nakon ovoga je jasno da se Markos ne šali, stoga čestitke svim budućim recenzentima mjeseca.


Eto ti motivacije da završiš jednu recku, taman dok se škola još nije zahuktala.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/09/2016 : 16:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je vidjeti da će se trud recenzenata nagrađivati. Mada što se tiče mene neće se ništa promijeniti. I dalje su mi recenzije jedna vrsta ispušnog ventila nakon kojeg se osjećam odlično. Pišem kad me uhvati inspiracija i već godinama me to tako drži.

Evo upravo ovaj vikend me uhvatilo ushićenje, jer sam pri kraju jedne zaista teške recenzije koju pišem cijelo ljeto. Pa stanem i izgubim volju, pa bih sve izbrisao, pa napišem jedan odlomak, pa tako cijelo ljeto. Ali evo uspio sam doći blizu kraja i sreći nema kraja. Pa zar tome i ne služi ovaj sajt.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/09/2016 : 16:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Markos

Ne, nema ironije, dapače.


A ovaj post?
Sad sam na 50%-50%.

p.s. šalu na stranu, nakon ovoga je jasno da se Markos ne šali, stoga čestitke svim budućim recenzentima mjeseca.


Eto ti motivacije da završiš jednu recku, taman dok se škola još nije zahuktala.


Da, nedavno sam izbrisao jednu koja je bila pri kraju jer sam zaključio da i nije nešto. Dalje ćemo vidjeti, dosta me izgubila volja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 04/09/2016 : 17:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Drago mi je vidjeti da će se trud recenzenata nagrađivati. Mada što se tiče mene neće se ništa promijeniti. I dalje su mi recenzije jedna vrsta ispušnog ventila nakon kojeg se osjećam odlično. Pišem kad me uhvati inspiracija i već godinama me to tako drži.

Evo upravo ovaj vikend me uhvatilo ushićenje, jer sam pri kraju jedne zaista teške recenzije koju pišem cijelo ljeto. Pa stanem i izgubim volju, pa bih sve izbrisao, pa napišem jedan odlomak, pa tako cijelo ljeto. Ali evo uspio sam doći blizu kraja i sreći nema kraja. Pa zar tome i ne služi ovaj sajt.


Ala si ga napisao Jerry, uze mi post iz usta, i to od reči do reči.
Čak nam je isti strip serijal (kob reko) zadavao višemesečne probleme.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 04/09/2016 : 17:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Da, nedavno sam izbrisao jednu koja je bila pri kraju jer sam zaključio da i nije nešto. Dalje ćemo vidjeti, dosta me izgubila volja.


Pa naravno da se nema volje za nastaviti pisanje nečega od pre godinu-dve. Kad pročitaš nešto sveže, zanimljivo - e onda se baci na pisanje, pa da vidiš kako se vrati volja.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1696 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 04/09/2016 : 18:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Sve ovo je jako lijepo za pročitati, jedva čekam uključiti se u natjecanje...
Ajmo narode...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1404 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 04/09/2016 : 20:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Evo samo da kazem, ukoliko se desi da napisem recku i da ta osvoji nagradu, da cu je proslijediti nekom drugom recenzentu koji je bio aktivan tog mjeseca.
Mislim da je to fer jer zivim u CH i imam veca primanja od nasih ljudi sa Balkana. Fibrine stripove mogu sebi da priustim bez da razmisljam cega da se odreknem taj mjesec.



+1
Ako ja pobjedim, neka nagradu preuzme drugoplasirani.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/09/2016 : 21:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne, nema ironije, dapače.



diličeš fibru najboljem recu?
ti ovo ozbiljno?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/09/2016 : 22:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
me ne odma izkljucite jer neznam da pisem kakose vama svidja
a i treba li bih uposliti korektora da sveto izcita i napravi kakose pise
a i nevolim gubi ti vrjeme na pisanje kad mogu citat

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/09/2016 : 09:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Sumnjam, da će prštati od recenzija. Bit će isto ko i dosad, samo što će biti više politke oko glasovanja odnosno pobjednika... ;)


Jasno je da prilikom glasanja simpatije prema odredjenim forumasima igraju veliku ulogu, medjutim vecinom je ipak kvalitet taj koji odnese pobjedu u vecini slucajeva. Ne treba zaboraviti da ce i odaziv glasaca biti znatno veci.

Ja se iskreno nadam da ce nas u naredno vrijeme docekati na sajtu nekoliko genijalnih recenzija. Samo da se sad ovo malo pokrene i procuje, najkasnije u oktobru bi trebao da bude bude dobar odaziv na sajtu.
Ne treba se bojati da ce sad odjednom svako "smece" biti objavljeno, svi tekstovi moraju da prodju Deecajevu urednicku palicu.
Poznajem mnogo ljudi koji pisu odlicne recke za druge sajtove, ali iz ovog ili onog razloga do sada ih nisu htjeli da objave kod nas.

p.s. Prijedlog za one koji budu u vise navrata pobijedili: Ustupite nagradu nekom drugom recenzentu po vasem izboru.

p.s.2 Savjet za buduce autore recenzija: Statistika pokazuje da imate bolju sansu za pobjedu ukoliko napisete mjesecno jednu recenziju, ali kvalitetnu. Ako napisete vise tekstova, time sami sebi pravite konkurenciju prilikom bodovanja, onda imate manju sansu za pobjedu.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 05/09/2016 : 15:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Glasam kontra.
Ovaj sajt je imao kvalitetne tekstove dostupne svima (!!!) upravo zato što su ih pisali ljudi iz čiste ljubavi i entuzijazma.
Ovo je jedna od posljednjih neprofitnih oaza koja (još) drži kvalitet budući da ne postoji premium opcija koja samo registiranim članovina omogućava čitati recenzije i tekstove, dok je onaj profitabilni dio vezan uz aukcije tako i tako opcionalan; ne sili nitko nikoga da kupuje/prodaje na aukcijama (čisto da odmah napravimo distinkciju).
Klijentelizam na mala vrata u stripovi.com.

Ovo će samo izazvati poplavu loših, nekvalitetnih tekstova čisto da se "popuni kvota", a motivacija natjecatelja će brzo splasnuti onda kada nagrade počnu ubirati oni koji pišu najviše i/ili najkvalitetnije, što je i dosad bio slučaj (a realno, tako je i po zaslugama).
Dobro kolega Paro reče - fino će se Dee nalektorisat.
Ako nešto treba komercijalizirat, neka Dee bude na plaći.

Šalu na stranu, ali ne vidim kako će ova odluka podići kvalitet sajta. Volio bih da me netko razuvjeri, no čisto sumnjam.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 05/09/2016 15:07:09
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 05/09/2016 : 20:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Ti koji su pisali i koji ce pisati recenzije neka budu nagradeni s nekim stripom,nista lose u tome nevidim,ionako kada citam neke recenzije ne slazem se da bi tribale kao takve biti objavljene pa su objavljene
Uglavnom onaj tko je pisa dosad javiti ce se opet,sad ima motiv vise da pise bolje, a novi su nam dobro dosli,zar nije tako i kod zazivanja novih scenarista kod Zagora,jer su se neki umorili od Bureta i prepricavanja

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/09/2016 : 20:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Mene je samo strah politike nakon drugog mjeseca. Kao što sam već negdje pisao, moglo bi biti nečega tipa "Ah, Dee je dobio prošli mjesec, zato sad 4 boda thekideu"

loading...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/09/2016 : 22:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ako bude manipulacija - riješit ćemo ih.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/09/2016 : 22:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Najbolje da unaprijed odredimo pobjednike.
Tako da izbjegnemo sve potencijalne manipulacije i pritiske.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 06/09/2016 : 01:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Razdijeliti odmah 50 komada Fibre i neka svi obećaju da će pisati što više i što kvalitetnije...

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
843 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 06/09/2016 : 18:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Odlična inicijativa! Recenzije su mi omiljeni dio sajta, pa mi se sviđaju ovakve ideje. Sigurno će doći do određenog povečanja broja recenzija.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8388 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/09/2016 : 20:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Hm, nisam primjetio neki skok u količini recki.
No dobro, možda samo treba malo vremena.

Ili ih Dee baca sve u donju ladicu

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000