forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Miss sunčanih naočala (miss sunglasses)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 10:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Eto jedan projekt koji če uzdrmati svijet!

Ima puno nekakvih izbora za miss (Miss Universe, Miss of the world, Hawain tropic, Vinska Kraljica, Medena Kraljica, miss nekog mesta/sela,...) a nitko se nije sjetio da napravi miss sunčanih naočala.

E sad ovdje ima dosta pravila!

Znate onu priču o Pepelki, koja je otišla na ples i izgubila čeveljc (cipelu)? Pa je onda onaj princ traži i zna da je prava samo ona čija noga potpuno paše u onu cipelu?


Tako sam i ja zamislio, ali umjesto cipele čemo imati JEDNE posebne naočale, koje čemo svaki djevojki staviti na lice i slikati ju.

Znači, kod kuče sam pronašao jedne naočale, koje je moja majka nosila kao tinejdžerica ono šestdeseta/sedamdeseta godina prošlog stolječa, znači ovakvih naočala više nema, iako su sad opet moderne, to su ove "oversized" sunčane naočale, ali što su ove originalne a ne neka jeftina kineska roba, što ima svuda. Tada se nije moglo kupovati kineska roba, tako da su ove naočale Talijanske ili Francuske, možda i njemačke,...no nema veze, izgledaju jako smiješno u današnje vrijeme ali zbog kvalitete i dosta cool, pa stvarno nisu za svako lice, treba ih znati nositi.
Recimo naprimjer, ako stavite Elvisa Presleja u ljubičasti kadilak on če svejedno izgledati cool, ali ako stavite nekog seljaka u taj isti kadilak, ispast če bijedno....i kadilak i seljak....

Znači pravila su jasna:

-djevojke iz bilo gdje se mogu javiti

-ja ču se nači sa njima, možemo popit neko piče, i one če staviti te naočale na lice i ja ču ih fotografirati

-onda treba ove fotografije negdje objavljivati (može neke novine, neki blog, facebook,....) uz fotografiju bude priložen i kratak opis (tko je ona, koliko je stara, odakle dolazi, kakvi su joj hobiji,...ono na kratko nešto)

-ljudi če glasati

-ona koja pobjedi, dobiva nagradu (u visini nagrade treba još razmisliti)



E sada, ovo možemo organizirati sami, ako netko ima volje napraviti neki blog ili facebook stranicu (ja nisam baš vješt sa kompjuterom a i ne da mi se zajebavati sa tim, ja ču radije na teren, može i netko drugi sa mnom na teren, ako se želi družiti sa tim djevojkama i upoznati ih) ILI da pronađemo neke novine, koje bi bile zainteresirane, pa im mi šaljemo material (fotografije i opise), naravno novine nama trebaju platiti HONORAR a ako su pametne mogu novine pronači i nekog sponzora npr neku prodavaonicu naočala npr., koja če i dati neku nagradu ili najboljih 12 (onih sa najviše glasova) stave na kalendar, kojeg če prodavati ili dati za nagradu novim pretplatnicima na njihove novine.


Šta kažete????

Kako vam se sviđa ideja????

Da li znate za neke novine, koje bi bile zainteresirane? Ili želite i vi sudjelovati?
Zamislite, putovat čemo mojim kabrioletom i družiti se sa djevojkama (What is not here to like!??) a uz to če nam novine platiti i honorar!???

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 06/09/2016 : 11:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
odlična ideja!
daj još koju!
:-)

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 11:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by edvin

odlična ideja!
daj još koju!
:-)




polako, sada treba najprije ovu razmotriti i obistiniti
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/09/2016 : 11:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

evo prvih ... ali su stidljive pa nisu ostavile broj ili adresu








mada ova je rekla da je nazovi ako si za sladoljed ... voli visnju sa jogurtom (ako je kuzis ... tako je rekla)



(bez naocala, mala je iz Indije)




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 12:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
hm da....ali ovdje su samo cure koje imaju/nose RAZLIČITE naočale....ja želim sve djevojke fotografirati sa JEDNAKIM naočalama, tako da čemo stvarno vidjeti kojoj djevojki najviše pašu te (jedno te iste) naočale (ono priča o Pepelki, umjesto cipele, naočale)
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 06/09/2016 : 13:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by edvin

odlična ideja!
daj još koju!
:-)




polako, sada treba najprije ovu razmotriti i obistiniti



To bi onda bila jubilarna prva
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 15:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by edvin

odlična ideja!
daj još koju!
:-)




polako, sada treba najprije ovu razmotriti i obistiniti



To bi onda bila jubilarna prva



pa jednom treba početi
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 06/09/2016 : 17:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ojro,stari olinjali perverznjače...Šta ti samo neće sve na um pasti za guženje a znamo nemoralnu pozadinu te predstave smišljene za iskorištavanje ženske čeljadi...
Standardni ulet "znaš,ono,mala,fina si,dobro ti stoje te čale,mogao bih te i ja malo pogurati na ljestvici ali evo nešto me malo ove gaće stežu valjalo bi to olabaviti..." i dalje zna se kako i šta ide...
Nejebica je zajebana stvar,čovjeku produbljuje maštu do neslućenih razmjera hehehehehehe...

Wtf?

Edited by - bagi on 06/09/2016 20:21:37
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2016 : 17:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
predlažen da cure budu potpuno gole. osim cvika ili naočala kako ih vi zovete.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/09/2016 : 17:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sve mi se čini da ovdje nema puno žena koje će vidjeti ovaj prijedlog.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 18:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

predlažen da cure budu potpuno gole. osim cvika ili naočala kako ih vi zovete.



zar ih vi ne zovete "naočale"?

Mi ih zovemo "očala"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 18:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
sončna očala u tom primjeru
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 18:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sve mi se čini da ovdje nema puno žena koje će vidjeti ovaj prijedlog.




da znam, ja sam u biti pitao postoje li neke novine, za koje bi mi mogli da radimo (da im prodamo ideju, fotografije, material,...a one nama isplate honorar).

Ne znam kakve novine se prodavaju u Hrvatskoj, Srbiji, Bosni,....pa da bi ih takve stvari mogle zanimati, a ja ču ih kontaktirati i objasniti im o čemu se radi
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 06/09/2016 : 18:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
đozle,seljomberi



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 18:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Ojro,stari olinjali preverznjače...Šta ti samo neće sve na um pasti za guženje a znamo nemoralnu pozadinu te predstave smišljene za iskorištavanje ženske čeljadi...
Standardni ulet "znaš,ono,mala,fina si,dobro ti stoje te čale,mogao bih te i ja malo pogurati na ljestvici ali evo nešto me malo ove gaće stežu valjalo bi to olabaviti..." i dalje zna se kako i šta ide...
Nejebica je zajebana stvar,čovjeku produbljuje maštu do neslućenih razmjera hehehehehehe...




ha, čuj, klasična insinuacija. Ja sam za strogu profesionalnost!
A ako neka djevojka želi izbaciti sise van i slikati se takva, moj je posao da napravim vrhunsku fotografiju, znači da motrim na sjene, da bude prava svijetlost, pravi kut snimka itd,...ima tu dosta posla, za onoga koji se zna time baviti
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2016 : 18:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

predlažen da cure budu potpuno gole. osim cvika ili naočala kako ih vi zovete.




ha, gdje čemo onda objavljivati ove fotografije...Čak Playboy više ne želi objavljivati gole fotografije....
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 06/09/2016 : 18:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
moram priznati da si perfektno ovladao naškim jezikom
ako još govoriš kao što pišeš onda još samo da odabereš mjesto porijekla i naš si...

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11689 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/09/2016 : 18:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by bagi

Ojro,stari olinjali preverznjače...Šta ti samo neće sve na um pasti za guženje a znamo nemoralnu pozadinu te predstave smišljene za iskorištavanje ženske čeljadi...
Standardni ulet "znaš,ono,mala,fina si,dobro ti stoje te čale,mogao bih te i ja malo pogurati na ljestvici ali evo nešto me malo ove gaće stežu valjalo bi to olabaviti..." i dalje zna se kako i šta ide...
Nejebica je zajebana stvar,čovjeku produbljuje maštu do neslućenih razmjera hehehehehehe...




ha, čuj, klasična insinuacija. Ja sam za strogu profesionalnost!
A ako neka djevojka želi izbaciti sise van i slikati se takva, moj je posao da napravim vrhunsku fotografiju, znači da motrim na sjene, da bude prava svijetlost, pravi kut snimka itd,...ima tu dosta posla, za onoga koji se zna time baviti


Ima tu posla, dobro veliš! Nije da nema

Have mercy
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000