forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Član Stripovi811
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 09/09/2016 : 22:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
Čovjek bida stripove i kad završe aukcije blago rečeno pravi se lud. Za vrijeme dok je bidao po mojim aukcijama zapazio sam da se radi o novom članu i da nije platio ni kod dvojice prodavača prije mene nego je jednostavno napisao pod komentar da mu ne trebaju stripovi pa sam ga kontaktirao da vidim da li misli uzeti ono na što stavlja ponude na što je pozitivno odgovorio, i kao ono prije se njegov sin igrao i lupao ponude. Sad se javlja i kao ne prima moje odgovore odjednom pa evo prijatelju javi se ovdje na forum ako ti je odjednom mail zaštekao.

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 10/09/2016 : 19:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
Molio bih moderatora da mi izbriše ove neutralne komentare od ovog lika koji očigledno nije pri sebi, tragovi o slanju mojih poruka vezano uz podatke za uplatu koje sam mu poslao postoje i na aukciji i ovdje na forumu a da ne govorim preko maila ...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 11/09/2016 : 19:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
mislkim da tribas se obratiti Marku,da ce ti on risiti

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000