forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tolerancija na hranu!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/09/2016 : 18:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

jebeno malograđanstvo, alergično na sve i svašta
da im daš samog sira izbilo bi im zube
mi brđani moremo čak i govna jesti



Kraš ti bi ih sve posla u Sjevernu Koreju na zdravu hranu
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 20/09/2016 : 18:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Nije isto ono sto ti smeta,sto tvoj organizam ne moze podnijeti i ono sto ne voliš,sto ti nije ukusno!



Onda topic nisi trebao nazvati "Tolerancija na hranu" :)
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/09/2016 : 19:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nije isto ono sto ti smeta,sto tvoj organizam ne moze podnijeti i ono sto ne voliš,sto ti nije ukusno!



Onda topic nisi trebao nazvati "Tolerancija na hranu" :)


Tko je alergičan na kruh neka jede stripove,mekanih korica po mogućnosti ZS i LMS.

šala,šala,šala
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 20/09/2016 : 19:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nije isto ono sto ti smeta,sto tvoj organizam ne moze podnijeti i ono sto ne voliš,sto ti nije ukusno!



Onda topic nisi trebao nazvati "Tolerancija na hranu" :)


Tko je alergičan na kruh neka jede stripove,mekanih korica po mogućnosti ZS i LMS.

šala,šala,šala



Nikada, pola plaće mi ode na njih, da umrem od gladi, ostavila bih da starci prodaju stripove na aukcijama i zarade za sprovod :)
Pazi što pišeš, prika. "Član foruma izjavio Neka jedu stripove! i bum, za nekoliko tisuća godina, tranzijenti će misliti da su stripovi bili namirnica :)
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/09/2016 : 19:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nije isto ono sto ti smeta,sto tvoj organizam ne moze podnijeti i ono sto ne voliš,sto ti nije ukusno!



Onda topic nisi trebao nazvati "Tolerancija na hranu" :)



Pa pitanje je koja vam hrana smeta,sta vam organizam ne podnosi a ne sta ne volit od hrane!!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/09/2016 : 19:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nije isto ono sto ti smeta,sto tvoj organizam ne moze podnijeti i ono sto ne voliš,sto ti nije ukusno!



Onda topic nisi trebao nazvati "Tolerancija na hranu" :)



Pa pitanje je koja vam hrana smeta,sta vam organizam ne podnosi a ne sta ne volit od hrane!!

Rahazlame dobar ti je topic. Jako mi je bitno kako se ljudi hrane jer bolja im je plazma

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 20/09/2016 : 19:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ne jedem ribu. nikada. nikakvu. ni u gostima.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/09/2016 : 19:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Evo, ja sam se danas 2 puta najeo tvdo kuhanog graha i sada prdim da sve zvoni.
Da li to znači da sam alergičan na njega iako mi je ukusan za jelo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/09/2016 : 19:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo, ja sam se danas 2 puta najeo tvdo kuhanog graha i sada prdim da sve zvoni.
Da li to znači da sam alergičan na njega iako mi je ukusan za jelo.


To znači da te se ovi oko tebe moraju klonuti i sklanjati dok ne prođe djelovanje tj. dok ne prestaneš pr.... ( i ne želim izgovarati tako prostu riječ)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/09/2016 : 20:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Djelovanje neće tako brzo prestati a već sutra u 4 h radim prvu smjenu, žao mi je kolege koji će biti prisutan u istoj prostoriji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/09/2016 : 20:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Djelovanje neće tako brzo prestati a već sutra u 4 h radim prvu smjenu, žao mi je kolege koji će biti prisutan u istoj prostoriji.


Da vas je više moga bi se izvlačit a ovako moraćeš provjetravat prostoriju i naravno onaj bitan dio tijela
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/09/2016 : 20:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Nemam pojma,jesam li alergican na neku hranu,samo znam da nisam na onu koju jedem.
Stvar je u tome da ne volim puno hrane,a vecinu nisam nikad u zivotu ni proba,jednostavno mi je odbojna,ka npr.mliko(prista sa 2 godine),sir,jogurte,namaze,janjetinu,kozletinu,zecevinu,veprovinu,sve kisele salate,ono kiseli krastavci,paprike...,mortadelu,nareske,parizere,vecinu kuvanog povrca osim rastike,zelenog i suvog fazola i kumpira,(zato dosta jedem sirovo sto se moze),ketchup,majonezu,senf....mozda sam nesto propustija...
Zato od ribe oborite,peradi i voca mogu zivit.To tamanim u neogranicenim kolicinama.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 20/09/2016 : 20:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Nemam pojma,jesam li alergican na neku hranu,samo znam da nisam na onu koju jedem.
Stvar je u tome da ne volim puno hrane,a vecinu nisam nikad u zivotu ni proba,jednostavno mi je odbojna,ka npr.mliko(prista sa 2 godine),sir,jogurte,namaze,janjetinu,kozletinu,zecevinu,veprovinu,sve kisele salate,ono kiseli krastavci,paprike...,mortadelu,nareske,parizere,vecinu kuvanog povrca osim rastike,zelenog i suvog fazola i kumpira,(zato dosta jedem sirovo sto se moze),ketchup,majonezu,senf....mozda sam nesto propustija...
Zato od ribe oborite,peradi i voca mogu zivit.To tamanim u neogranicenim kolicinama.




to što si napisao je idealna prehrana za čovjeka.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 20/09/2016 : 20:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Nikako mi ne sjeda izgoreno ulje i kolomast. Taj problem imam još od malih nogu

Have mercy
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/09/2016 : 20:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by roby05

Nemam pojma,jesam li alergican na neku hranu,samo znam da nisam na onu koju jedem.
Stvar je u tome da ne volim puno hrane,a vecinu nisam nikad u zivotu ni proba,jednostavno mi je odbojna,ka npr.mliko(prista sa 2 godine),sir,jogurte,namaze,janjetinu,kozletinu,zecevinu,veprovinu,sve kisele salate,ono kiseli krastavci,paprike...,mortadelu,nareske,parizere,vecinu kuvanog povrca osim rastike,zelenog i suvog fazola i kumpira,(zato dosta jedem sirovo sto se moze),ketchup,majonezu,senf....mozda sam nesto propustija...
Zato od ribe oborite,peradi i voca mogu zivit.To tamanim u neogranicenim kolicinama.




to što si napisao je idealna prehrana za čovjeka.


Lakse me oblacit,nego hranit

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/09/2016 : 20:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Nemam pojma,jesam li alergican na neku hranu,samo znam da nisam na onu koju jedem.
Stvar je u tome da ne volim puno hrane,a vecinu nisam nikad u zivotu ni proba,jednostavno mi je odbojna,ka npr.mliko(prista sa 2 godine),sir,jogurte,namaze,janjetinu,kozletinu,zecevinu,veprovinu,sve kisele salate,ono kiseli krastavci,paprike...,mortadelu,nareske,parizere,vecinu kuvanog povrca osim rastike,zelenog i suvog fazola i kumpira,(zato dosta jedem sirovo sto se moze),ketchup,majonezu,senf....mozda sam nesto propustija...
Zato od ribe oborite,peradi i voca mogu zivit.To tamanim u neogranicenim kolicinama.

Odlična prehrana ali ti je šteta da ne pijeđ mliko i jogurt.


Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/09/2016 : 20:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by roby05

Nemam pojma,jesam li alergican na neku hranu,samo znam da nisam na onu koju jedem.
Stvar je u tome da ne volim puno hrane,a vecinu nisam nikad u zivotu ni proba,jednostavno mi je odbojna,ka npr.mliko(prista sa 2 godine),sir,jogurte,namaze,janjetinu,kozletinu,zecevinu,veprovinu,sve kisele salate,ono kiseli krastavci,paprike...,mortadelu,nareske,parizere,vecinu kuvanog povrca osim rastike,zelenog i suvog fazola i kumpira,(zato dosta jedem sirovo sto se moze),ketchup,majonezu,senf....mozda sam nesto propustija...
Zato od ribe oborite,peradi i voca mogu zivit.To tamanim u neogranicenim kolicinama.

Odlična prehrana ali ti je šteta da ne pijeđ mliko i jogurt.





Ne volim i ne pijem,ali kupujem.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 20/09/2016 : 21:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

jebeno malograđanstvo, alergično na sve i svašta
da im daš samog sira izbilo bi im zube
mi brđani moremo čak i govna jesti


Eto, i ja živim na brdu, pa mi valjda zbog nadmorske visine niti jedna hrana nije odbojna niti mi smeta na bilo koji način.
Dobro, nisam baš ko' KRAS, jer govna nebi jeo, ali moram priznat da sam nedavno pio neku kavu koja je imala miris kao da u njoj ima mljevenih govana
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/09/2016 : 21:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo, ja sam se danas 2 puta najeo tvdo kuhanog graha i sada prdim da sve zvoni.
Da li to znači da sam alergičan na njega iako mi je ukusan za jelo.



Ne,od graha svi prde,ako ti nešto smeta možeš imat žgaravicu,laganu mučninu,napuhanost,jednostavno se osjećaš loše,proljev recimo...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/09/2016 : 21:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

ne jedem ribu. nikada. nikakvu. ni u gostima.



Lud si!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 20/09/2016 : 21:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Zajebano je to kad netko ne podnosi neku hranu, evo sada nedavno, od moga prijatelja sin koji je star svega dvije i pol godine završio na hitnoj.
Mali se skoro ugušio jer je pojeo par smokija koji su jela druga djeca...pola minute nepažnje mame i tate koji nisu vidjeli da sin sa ostalom djecom jede smoki s kikirikijem i neznanje nas ostalih da par smokija može napraviti toliku pizdariju jer je dijete alergično na kikiriki...uf, sva sreća da se to dobro završilo.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/09/2016 : 21:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Na sve sam tolerantan, ali mnogo toga ne jedem... Ne podnosim kelj, mahune, ne volim baš ni rižu, ali najgore jelo na svijetu, čime ću sada razočarati desetak generacija svoje obitelji unazad i moguće je da će me iz tog razloga opsjesti duh nekog pretka iz 17. stoljeća jest - hladetina.


Eh kada se sjetim kako su moji svi kusali pača u slast, a ja bih najradije umro od muke. Prozirni puding sa pokojim kljunom ili nogicom unutra. Mislim da bih radije zemlju jeo...
Riža je bezukusna kada je pravi neki stručnjak kao moja žena npr. No, kada pravi netko tko zna začiniti, može biti dobra. Kelj ista stvar - treba znati. Mahune su mi ok.

Ljudi su ranije više voljeli glodati kosti, kožice, nogice, masno, trtice. To je negdje od moje generacije prestalo biti popularno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 20/09/2016 21:42:25
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/09/2016 : 21:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by xilrion

ne jedem ribu. nikada. nikakvu. ni u gostima.



Lud si!


Ja sam sin mesara i 100% proizvod ravnice - kulen, kobasice, slanina, čvarci i kilo leba da pogura. No, ne bih imao ništa protiv da jedem samo morske proizvode ubuduće i zauvijek...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 20/09/2016 : 21:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja sam sin mesara


U 19. stoljeću bi zene plazile po tebi kao da si Goran Bogdan :)
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 20/09/2016 : 21:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ja sam sin mesara


U 19. stoljeću bi zene plazile po tebi kao da si Goran Bogdan :)


Volim mrkve olitiga karotu jako je zdrava
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000