forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolje nacrtana epizoda Zagora, FINALE!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7059 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2016 : 19:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ike666

trebalo je u kvalifikacijama odabrati po jednu priču od svakog crtača i onda ih suočiti u finalu, bilo bi objektivnije... Bit će nerealno ako pobijedi bilo tko osim Ferrija.
Btw. glasao sam za Demone ludila, ali sam trebao za Vampira... previd ;-)


Tako je i bilo u pocetku!
Samo su Ferri i Rubini imali dvije price najbolje price, ali onda su pocele zalbe kao kako Ferri moze imati samo dvije price, gdje su njegove ostale najbolje, pa gdje je Torricelli, pa gdje je ovaj, pa gdje je onaj, tako da sam otvorio jos jedno polufinale. Trazili ste dobili ste!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7059 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2016 : 19:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by zlatan bihac

i najgora ferrijeva nacrtana epizoda je bolja od morske strave...ali pošto je ovdje 5-6 ferrijevih, glasovi će ići na svaku pomalo, i na kraju će pobjediti epizoda od nekog bezveznjaka tipa andreuci, laurenti, chiarolla ili ko je već nacrtao morsku stravu..







Ne mogu vjerovat da netko ovakvu glupost moze izjaviti,sad za inat moj glas ide morskoj stravi,a mislio sam glasat za kapetana zmiju!

Inace neka Marcellova priča??

Nestali istraživač naprimjer??


Marcellov Nestali istrazivac je ispao u prvom polufinalu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7059 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2016 : 19:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ovdje se glasa za najbolje nacrtanu epizodu, a ne za crtaca. Znaci, ako ste objektivni i glasate iskreno koja od ovih epizoda je vama najbolje nacrtana nema problema.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/09/2016 : 19:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by zlatan bihac

i najgora ferrijeva nacrtana epizoda je bolja od morske strave...ali pošto je ovdje 5-6 ferrijevih, glasovi će ići na svaku pomalo, i na kraju će pobjediti epizoda od nekog bezveznjaka tipa andreuci, laurenti, chiarolla ili ko je već nacrtao morsku stravu..







Ne mogu vjerovat da netko ovakvu glupost moze izjaviti,sad za inat moj glas ide morskoj stravi,a mislio sam glasat za kapetana zmiju!

Inace neka Marcellova priča??

Nestali istraživač naprimjer??


Marcellov Nestali istrazivac je ispao u prvom polufinalu.




Znam,eto meni je ta prica najbolje nacrtana,uz neke Ferrijeve,Kapetan Zmija,Zimska zmija,Supermike,Demoni ludila i takve neke price,mislim skoro sve price iz onog zlatnog perioda!!

Naravno i Bosellijev Helingen je isto super nactana prica!!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7059 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2016 : 20:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by zlatan bihac

i najgora ferrijeva nacrtana epizoda je bolja od morske strave...ali pošto je ovdje 5-6 ferrijevih, glasovi će ići na svaku pomalo, i na kraju će pobjediti epizoda od nekog bezveznjaka tipa andreuci, laurenti, chiarolla ili ko je već nacrtao morsku stravu..







Ne mogu vjerovat da netko ovakvu glupost moze izjaviti,sad za inat moj glas ide morskoj stravi,a mislio sam glasat za kapetana zmiju!

Inace neka Marcellova priča??

Nestali istraživač naprimjer??


Marcellov Nestali istrazivac je ispao u prvom polufinalu.




Znam,eto meni je ta prica najbolje nacrtana,uz neke Ferrijeve,Kapetan Zmija,Zimska zmija,Supermike,Demoni ludila i takve neke price,mislim skoro sve price iz onog zlatnog perioda!!

Naravno i Bosellijev Helingen je isto super nactana prica!!


A sto ces, i po meni dvije najbolje nacrtane epizode Zagora ispale su u tom prvom polufinalu, Rubinijeve: Izgubljeni svijet i zezlo Tin-Hinan.
Ali dobro, i u finalu sve su odlicne.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/09/2016 : 20:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Da dobar je Rubini,ma zivcira me sto je vecina epizoda Ferrijeva,zapravo sve osim Morske strave,kao da nije bilo drugih odlicnih crtaca na Zagoru!!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7059 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2016 : 20:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Da dobar je Rubini,ma zivcira me sto je vecina epizoda Ferrijeva,zapravo sve osim Morske strave,kao da nije bilo drugih odlicnih crtaca na Zagoru!!


Tako su forumasi izabrali.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/09/2016 : 21:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Ovdje se glasa za najbolje nacrtanu epizodu, a ne za crtaca. Znaci, ako ste objektivni i glasate iskreno koja od ovih epizoda je vama najbolje nacrtana nema problema.




Ovo glasanje nije pravo finale, jer u finalu ipak trebaju biti dva takmičara, ali dobro, ako je ovo finale sa više njih, onda organizuj veliko filanle sa dve epizode koje dobiju najveći broj glasova...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 22/09/2016 : 21:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by D.J.

Ovdje se glasa za najbolje nacrtanu epizodu, a ne za crtaca. Znaci, ako ste objektivni i glasate iskreno koja od ovih epizoda je vama najbolje nacrtana nema problema.




Ovo glasanje nije pravo finale, jer u finalu ipak trebaju biti dva takmičara, ali dobro, ako je ovo finale sa više njih, onda organizuj veliko filanle sa dve epizode koje dobiju najveći broj glasova...


Slazem se,ali onda ce Ferri dobiti lako,sto je objektivno,dok ovako se glasovi rasuli na ostale njegove epizode

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/09/2016 : 21:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Sve ove epizode koje je nacrtao Ferri su podjednakog kvaliteta crteža, i potiču iz njegovog najboljeg doba kada je bio na vrhuncu stvaralaštva... mislim da je većina koja je glasala za Ferria to radila na osnovu scenarija tih priča, i tu su se glasovi razlili... a Ferri bi lagano pobedio sa bilo kojom epizodom, i to je samo dokaz da je ovakvo finale bezvezno...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/09/2016 : 21:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pa nije finale bezvezno... trenutno vodi najbolje nacrtana Zagorova epizoda. ;)
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/09/2016 : 21:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Koliko da je realno ovo glasanje, ipak ovde se radi o dve različite škole crtanja, one tradicionalne iz prvog zlatnog Zagorovog doba (Ferri,Donatelli, Bignotti), i onog drugog(počev od Nestalog istraživača) oličenog, ne samo u Andreucciu, već i u Laurentiu, Chiarolli, pa i Marcellu...
Go to Top of Page

Access Virus
Starting Member

53 Posts

Member since 19/09/2014

Posted - 22/09/2016 : 21:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Access Virus a Private Message  Reply with Quote
Sam Andreucci vodi protiv 6 Ferria. Dovoljno govori. Koliko god volim Ferrija on se nikad nije koncentrirao da nacrta savršeno samo jednu epizodu kao gore spomenuti. Osim možda Kapetana zmije, ali...
Bi li Ferri i u najboljim danima nacrtao Morsku stravu onako kvalitetno kao Andreucci? Ne znam baš.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7629 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/09/2016 : 22:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by zlatan bihac

i najgora ferrijeva nacrtana epizoda je bolja od morske strave...ali pošto je ovdje 5-6 ferrijevih, glasovi će ići na svaku pomalo, i na kraju će pobjediti epizoda od nekog bezveznjaka tipa andreuci, laurenti, chiarolla ili ko je već nacrtao morsku stravu..







Ne mogu vjerovat da netko ovakvu glupost moze izjaviti,sad za inat moj glas ide morskoj stravi,a mislio sam glasat za kapetana zmiju!

Inace neka Marcellova priča??

Nestali istraživač naprimjer??


našao se ko će govoriti o glupostima..pa tebi je svaki drugi post koji napišeš na razini djeteta od 7 godina..
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7629 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/09/2016 : 22:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by zlatan bihac

i najgora ferrijeva nacrtana epizoda je bolja od morske strave...ali pošto je ovdje 5-6 ferrijevih, glasovi će ići na svaku pomalo, i na kraju će pobjediti epizoda od nekog bezveznjaka tipa andreuci, laurenti, chiarolla ili ko je već nacrtao morsku stravu..



Andreucci je za Ferrija izmislio strip.

Ovdje je odabir, naravno, jednostavan.



jeste, zato je strip danas tamo gdje jeste...na samom dnu..
dok su stripove crtali ferri, donateli, bignoti, diso, galep, leteri, essegese, gamba, pepe, strip je bio na samom vrhuncu što govori i tiraž od stotine hiljada prodanih primjeraka...
ovi novi crtači će samo da dokrajče strip,zagora prvenstveno, a sa njim i ostalo..
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/09/2016 : 22:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by zlatan bihac

i najgora ferrijeva nacrtana epizoda je bolja od morske strave...ali pošto je ovdje 5-6 ferrijevih, glasovi će ići na svaku pomalo, i na kraju će pobjediti epizoda od nekog bezveznjaka tipa andreuci, laurenti, chiarolla ili ko je već nacrtao morsku stravu..







Ne mogu vjerovat da netko ovakvu glupost moze izjaviti,sad za inat moj glas ide morskoj stravi,a mislio sam glasat za kapetana zmiju!

Inace neka Marcellova priča??

Nestali istraživač naprimjer??


našao se ko će govoriti o glupostima..pa tebi je svaki drugi post koji napišeš na razini djeteta od 7 godina..



Naprimjer koji post??
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/09/2016 : 22:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by zlatan bihac

i najgora ferrijeva nacrtana epizoda je bolja od morske strave...ali pošto je ovdje 5-6 ferrijevih, glasovi će ići na svaku pomalo, i na kraju će pobjediti epizoda od nekog bezveznjaka tipa andreuci, laurenti, chiarolla ili ko je već nacrtao morsku stravu..



Andreucci je za Ferrija izmislio strip.

Ovdje je odabir, naravno, jednostavan.



jeste, zato je strip danas tamo gdje jeste...na samom dnu..
dok su stripove crtali ferri, donateli, bignoti, diso, galep, leteri, essegese, gamba, pepe, strip je bio na samom vrhuncu što govori i tiraž od stotine hiljada prodanih primjeraka...
ovi novi crtači će samo da dokrajče strip,zagora prvenstveno, a sa njim i ostalo..



To nije istina,strip je danas tamo gdje je zbog drugih stvari a ne zbog ne kvalitete crtača,prije su skoro svi klinci čitali stripove danas imaju video igre,mobitele,društvene mreže i takve stvari sa kojima ubijaju vrijeme,dok su to prije bili stripovi!!
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
594 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 22/09/2016 : 22:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
najbolje nacrtana Zagorova priča neće biti od Ferri-a. Povraća mi se od ovakvog glasanja...

zato je jedino ispravno glasanja slično kad se bira strip godine. 10-9-8 itd bodova. ovo je čista budalaština. odbijam sudjelovati u ovome...

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/09/2016 : 22:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Nostalgija je sranje!!!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/09/2016 : 22:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vknez

najbolje nacrtana Zagorova priča neće biti od Ferri-a. Povraća mi se od ovakvog glasanja...

zato je jedino ispravno glasanja slično kad se bira strip godine. 10-9-8 itd bodova. ovo je čista budalaština. odbijam sudjelovati u ovome...



A zasto bi trebala bit od Ferrija??Ko da je on neki bog kojem niko ne moze niti prismrdit,kao da Zagor nije imao i drugih odličnih crtača!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/09/2016 : 22:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne samo bog već i batina, zlato i platina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/09/2016 : 22:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne samo bog već i batina, zlato i platina.



Da da...
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7059 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/09/2016 : 22:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hajde ljudi, sto se svadate! Kad zavrsi pol neka netko otvori obican topic sa vasih top 10, pa se daju bodovi 10, 9, 8... kao sto je vknez predlozio (nije losa ideja!). I onda se sve zbroji. Tako je stvarno objektivnije.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/09/2016 : 23:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by zlatan bihac

i najgora ferrijeva nacrtana epizoda je bolja od morske strave...ali pošto je ovdje 5-6 ferrijevih, glasovi će ići na svaku pomalo, i na kraju će pobjediti epizoda od nekog bezveznjaka tipa andreuci, laurenti, chiarolla ili ko je već nacrtao morsku stravu..



Andreucci je za Ferrija izmislio strip.

Ovdje je odabir, naravno, jednostavan.



jeste, zato je strip danas tamo gdje jeste...na samom dnu..
dok su stripove crtali ferri, donateli, bignoti, diso, galep, leteri, essegese, gamba, pepe, strip je bio na samom vrhuncu što govori i tiraž od stotine hiljada prodanih primjeraka...
ovi novi crtači će samo da dokrajče strip,zagora prvenstveno, a sa njim i ostalo..



Upravo tako...sada se u Bonelliu forsiraju svakojake gluposti, pod geslom savremene tehnologije, progresa, napredka... sa raznim morbidnim crtežima i pričama, tako da i sam Bonelli comics bi trebao da promeni svoje ime, jer više nije sinonim za ono što je bio tamo negde do kraja osamdesetih...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4844 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/09/2016 : 23:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by vknez

najbolje nacrtana Zagorova priča neće biti od Ferri-a. Povraća mi se od ovakvog glasanja...

zato je jedino ispravno glasanja slično kad se bira strip godine. 10-9-8 itd bodova. ovo je čista budalaština. odbijam sudjelovati u ovome...



A zasto bi trebala bit od Ferrija??Ko da je on neki bog kojem niko ne moze niti prismrdit,kao da Zagor nije imao i drugih odličnih crtača!!



Kakva nostalgija pa on je najbolji crtač stripa 20 stoljeća .
Baš jučer sam pročita Zagora OP "Ukleta zemlja" i OP "Mračno predskazanje" divota od crteža .
Koji je samo gušt gledat te table i ljepotu tog crteža od Maestra.Pa
čega se kod dotaka on je to vrhunski odradija , za mračne , horor temame i crteže je Tata - Mata.
Evo baš dana sam lista njegove naslovnice Zagora u redovnoj seriji na stranicama "Sergio Bonelli Editore" i nemu se načudit koliko je nacrta vrhunskih.I šta je najinterensantnije zadnje naslovnice i crteži su mu puno bolji od mnogih crtača.To je nostalgija za vrhunskim crtačem Zagor , a ne nostalgija radi nostalgije.
Pogledaj mu "Kralj orlova" , "Američku Odiseju" , "Ocean" , "Dobar i loš" , "Očajničko putovanje" , "Čarobnjak Kandraks" , "Tigar" , "Povratak vampira" , "Hagotova moć" ....... pa pogledaj te crteže .Rahazlame napravit ću tvoju Vudu lutkicu pa ću joj zabijati iglice u guzu i svaki put ću reć "Ovo ti je za nostalgiju"
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000