forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Otvaram Boksački klub (ili možda stolni tenis klub
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12297 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2016 : 13:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Eto, razmišljam da otvorim boksački klub. Problem je u tome, jer mi je boks nezanimljiv, a nemam ni pojma o boksu, ali izgleda mi jako podcijenjen šport u kojemu se ipak vrti velika lova, a to je uvijek nešto što privuče moju pažnju.

Razmišljao sam da kupim neki stari skedanj za male pare i preuredim u boksačku telovadnicu. Onako na "špartanski" način, treningi u stilu "Rocky Balboa" puno trčanja po prirodi, gradu, skakanje kolebnicom, neki mali fitnes, boksačka vreča, pa onaj mali balončič kojeg udaraju na treninzima itd,...to vjerovatno ne košta puno. Največi strošak bi bio ring.

Da li je netko od forumaša trenirao boks?

Koje knjige trebam pročitati u vezi boksa?

Inače, pogledao sam sve Rocky filmove!

Ionako ne bi ja trenirao boks, ja bi bio samo menađer ili direktor kluba. Trebao bi mi neki trener koji ima iskustva u boksu.

Koliko sam opazio postoje neke različite "škole" boksa (Ruska, Kubanska,...) šta to u stvari znači? Kada sam gledao neki meč po tv-u uvijek su rekli kako ovaj boksač dolazi iz npr Ruske škole Boksa ili Kubanske škole Boksa,...iako je boksač bio npr Nijemac,...vjerovatno se radi o različitim stilima boksa.....

Ja želim da se u mom klubu trenira NAJAGRESIVNIJI način, znači samo napad, ne zanima me nikakvo skakutanje po ringu, grljenje suparnika, branjenje, pokrivanje lica,...nego napad iz prve, pa dokle stiglo stiglo. Želim da stvorim "kilere" koji če nokavtirati suparnike!
Znači koja škola boksa je onda najagresivnija? Ruska? Kubanska? ili neka treča?

I svi moji boksači iz mog kluba če u ring doči na ovu pjesmu:

https://www.youtube.com/watch?v=p7CaiWxKYBo



1Euro
Advanced Member



12297 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2016 : 13:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
a ovu fotografiju bi stavio na zastavu, klubski dres,....

https://www.youtube.com/watch?v=FLZS3jQPnKw
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4549 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 05/10/2016 : 13:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
tigrov pogled je isfurana pjesma.

ako već imaš tigra na zastavi onda

bolje ova

https://www.youtube.com/watch?v=CX09adT4GUI

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 05/10/2016 13:36:39
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12297 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2016 : 13:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

tigrov pogled je isfurana pjesma.

ako već imaš tigra na zastavi onda

bolje ova

https://www.youtube.com/watch?v=CX09adT4GUI




hehe, sviđa mi se i ova ali je premalo "agresivna":

https://www.youtube.com/watch?v=9tjdswqGGVg

želim pjesmu koja če biti glasna, brza, ratnička,...ono da podigne moral. Možda najbolje da svaki boksač odabere svoju pjesmu ali se bojim da če se onda vrtjeti nekakve Britney Spears, Madonna i slične gluposti....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12297 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2016 : 13:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ni ova nije loša:

https://www.youtube.com/watch?v=UBhqOvhy-6o
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17684 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/10/2016 : 14:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ako vam treba vreća za udaranje prepručam neke forumaše :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2386 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 05/10/2016 : 15:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Hoću da se preselim u Sloveniju !!!
Čoveče, vi tamo imate vremena ( i para, naravno )za svakojake zajebancije, ludorije itd...
Imam utisak da za razliku od nas "običnih smrtnika" koji gledaju kako će da uštekaju neku lovu za kupovinu npr. novih stripova, vi nemate nikakvih briga.
1Euro i Teler su mi jedni od omiljenih forumaša, i baš bih voleo da vas upoznam.
Veliki pozdrav za vas dvojicu !!!

Carpe diem
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/10/2016 : 15:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

"Što god se dogodi, nastavite sanjati. Kad vam ubiju nadu, nastavite sanjati. Kad vas odbiju, nastavite sanjati. Kad vam kažu da nema šanse, nastavite sanjati.Nitko ne zna za što ste sposobni osim vas samih! Ljudi će vas suditi prema onome kako izgledate. I prema onome što imate. Ali, nastavite se boriti! Nastavite se boriti za svoje mjesto u povijesti. Boriti za svoju slavu. I nikad nemojte odustati!" Rocky Balboa


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37510 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/10/2016 : 15:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa, jedan je pandur a drugi ... se uvek snađe. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 05/10/2016 15:39:37
Go to Top of Page

MD72
Average Member

650 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 05/10/2016 : 16:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Eto, razmišljam da otvorim boksački klub. Problem je u tome, jer mi je boks nezanimljiv, a nemam ni pojma o boksu, ali izgleda mi jako podcijenjen šport u kojemu se ipak vrti velika lova, a to je uvijek nešto što privuče moju pažnju.

Razmišljao sam da kupim neki stari skedanj za male pare i preuredim u boksačku telovadnicu. Onako na "špartanski" način, treningi u stilu "Rocky Balboa" puno trčanja po prirodi, gradu, skakanje kolebnicom, neki mali fitnes, boksačka vreča, pa onaj mali balončič kojeg udaraju na treninzima itd,...to vjerovatno ne košta puno. Največi strošak bi bio ring.

Da li je netko od forumaša trenirao boks?

Koje knjige trebam pročitati u vezi boksa?

Inače, pogledao sam sve Rocky filmove!

Ionako ne bi ja trenirao boks, ja bi bio samo menađer ili direktor kluba. Trebao bi mi neki trener koji ima iskustva u boksu.

Koliko sam opazio postoje neke različite "škole" boksa (Ruska, Kubanska,...) šta to u stvari znači? Kada sam gledao neki meč po tv-u uvijek su rekli kako ovaj boksač dolazi iz npr Ruske škole Boksa ili Kubanske škole Boksa,...iako je boksač bio npr Nijemac,...vjerovatno se radi o različitim stilima boksa.....

Ja želim da se u mom klubu trenira NAJAGRESIVNIJI način, znači samo napad, ne zanima me nikakvo skakutanje po ringu, grljenje suparnika, branjenje, pokrivanje lica,...nego napad iz prve, pa dokle stiglo stiglo. Želim da stvorim "kilere" koji če nokavtirati suparnike!
Znači koja škola boksa je onda najagresivnija? Ruska? Kubanska? ili neka treča?

I svi moji boksači iz mog kluba če u ring doči na ovu pjesmu:

https://www.youtube.com/watch?v=p7CaiWxKYBo







Ne znam za knjige ali ovo bi kao pocetnik svakako trebao cuti:

https://www.youtube.com/watch?v=vnVONtfCNnk
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 05/10/2016 : 16:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message  Reply with Quote
Probaj sa ovom. To ja poslušam prije mečeva... dobro za nabrijavanje.

https://www.youtube.com/watch?v=m9Vfx4UfaQs
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12297 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2016 : 16:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Hoću da se preselim u Sloveniju !!!
Čoveče, vi tamo imate vremena ( i para, naravno )za svakojake zajebancije, ludorije itd...
Imam utisak da za razliku od nas "običnih smrtnika" koji gledaju kako će da uštekaju neku lovu za kupovinu npr. novih stripova, vi nemate nikakvih briga.
1Euro i Teler su mi jedni od omiljenih forumaša, i baš bih voleo da vas upoznam.
Veliki pozdrav za vas dvojicu !!!



trebalo bi jednom napraviti veliki skup trapera, gdje bi svi došli na neki piknik.


Ovo bi moglo da ide kao promo video za moj boksački klub:

https://www.youtube.com/watch?v=I33u_EHLI3w

sada mi je prioritet da pronađem neki skedanj, pa da ga lijepo uredimo na "špartanski" način.

Največi problem če biti pronači boksače....a i koji roditelji če htjeti upisati svoju djecu u boks....možda bi boksače lakše pronašao u Bosni ili Srbiji....u Sloveniji su djeca previše razmažena....

Edited by - 1Euro on 05/10/2016 16:28:39
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12297 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2016 : 16:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marcho

Probaj sa ovom. To ja poslušam prije mečeva... dobro za nabrijavanje.

https://www.youtube.com/watch?v=m9Vfx4UfaQs




kakvih mečeva? Baviš se boksom?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22203 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/10/2016 : 16:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Eto, razmišljam da otvorim boksački klub. Problem je u tome, jer mi je boks nezanimljiv, a nemam ni pojma o boksu





Probaj sa golfom. To ti je sport za milionere, tu lezi lova. Treba ti samo jedna dobra livada.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1824 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/10/2016 : 18:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro
Največi problem če biti pronači boksače....a i koji roditelji če htjeti upisati svoju djecu u boks....možda bi boksače lakše pronašao u Bosni ili Srbiji....u Sloveniji su djeca previše razmažena....




Što je to apsurd ?

Da u Europsku uniju prvo ulaze djeca iz Slovenije, pa tek onda njihovi roditelji iz Bosne.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 05/10/2016 : 18:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Slovenija je naša rezervna država...Pardon,dežela...

Wtf?

Edited by - bagi on 05/10/2016 18:47:48
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2988 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 05/10/2016 : 19:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
sve je to skupo. plaćaš prostor. plaćaš komunalije. plaćaš opremu. plaćaš trenera/e. i tako mjesecima/godinama i onda je pitanje da li će ti se jedan ili dva boksača istaknut i napravit nešto. zaboravi rockya. to je bajka, nitko ti neće htjet trčat po gradu i trenirat u kokošinjcu ako nema doobru motivaciju. težak je to sport. i uspjeh se ne događa preko noći.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12297 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2016 : 19:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by 1Euro

Eto, razmišljam da otvorim boksački klub. Problem je u tome, jer mi je boks nezanimljiv, a nemam ni pojma o boksu





Probaj sa golfom. To ti je sport za milionere, tu lezi lova. Treba ti samo jedna dobra livada.



da znaš da sam razmišljao da bi otvorio croque (u Sloveniji ga još nema!)a postoji i croquet golf ili neko malo igralište za mini golf ili neko badminton igralište, ili stolni tenis ili la crosse...samo problem je u tome, jer imam toliko ideja, da ne znam koja je najbolja.....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12297 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2016 : 19:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

sve je to skupo. plaćaš prostor. plaćaš komunalije. plaćaš opremu. plaćaš trenera/e. i tako mjesecima/godinama i onda je pitanje da li će ti se jedan ili dva boksača istaknut i napravit nešto. zaboravi rockya. to je bajka, nitko ti neće htjet trčat po gradu i trenirat u kokošinjcu ako nema doobru motivaciju. težak je to sport. i uspjeh se ne događa preko noći.



živa istina
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4279 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 08/10/2016 : 07:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
otvori shōgi klub
http://en.wikipedia.org/wiki/Shogi

Edited by - Sneaksie Thiefsie on 08/10/2016 07:10:43
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/10/2016 : 09:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

sve je to skupo. plaćaš prostor. plaćaš komunalije. plaćaš opremu. plaćaš trenera/e. i tako mjesecima/godinama i onda je pitanje da li će ti se jedan ili dva boksača istaknut i napravit nešto. zaboravi rockya. to je bajka, nitko ti neće htjet trčat po gradu i trenirat u kokošinjcu ako nema doobru motivaciju. težak je to sport. i uspjeh se ne događa preko noći.


Morao si baš to napisati.
Euro je praktično već bio otvorio klub, a ti sad tako pa se mora predomisliti. Još jedan plan propade zbog negativnosti ljudske...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12297 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/10/2016 : 11:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
xilrion je dobro objasnio, ne bi to išlo, OSIM da bi boksače novačio po zatvorima.
Znači, posjetio bi sve zatvore, često su zatvorenici nasilni ljudi, pa bi ih to možda zanimalo.
Ionako nemaju nekog smisla, čuče tamo u zatvoru, imaju kazne od 10,15,20+ godina, treba im malo razonode, da negdje iskale svoj bijes, ono nešto, što če ih motivirati, da lakše odgule svoju kaznu.

Za početak bi organizirao turnire u svakom zatvoru, pa bi onda pobjednike tih turnira sukobio između sebe, da bi na kraju dobio jednog ili dva boksača sa kojima bi onda radio a ond abi registrirao ovog jednog ili dvojicu boksača i pokušao ih voditi na prave dvoboje, tako bi zatvorenici trenirali, živjeli sportski, nešto zaradili, pa kada bi izašli iz zatvora oni bi imali neki novac za novi početak.

Ali ja bi bio nemilosrdan sa njima. Na prvom sastanku bi svakome objasnio da me oni zanimaju jedino dok pobjeđuju, nakon prvog izgubljenog meča, prekidamo suradnju jer me luzeri ne zanimaju, znači treba da daju sve od sebe več u prvom meču, ne padam na fore "danas nije išlo, sutra če biti bolji" jer kod mene neče biti sutra. Imaju samo jednu šansu, jer želim prave borce, one koji su spremni umrijeti u ringu ili ubiti svog protivnika ono po principu "ja ili on", da daju sve od sebe, da čak idu preko sebe, da daju sve što imaju u tu borbu pa bilo kako na kraju završilo svi smo znali, da su dali sve od sebe pa neče biti žaljenja za ničime. Potrudio si se, borio si se, dao si sve od sebe, ako si pobjedio čeka te nova borba, ako si izgubio, nije to za tebe, pokušao si, vidio si da su drugi jači, bolje da odustaneš.

Zatvorenici bi mogli biti najmotiviraniji boksači:

-puni su mržnje, jer su u zatvoru, dok im netko drugi vani jebe djevojku, drugi su slobodni, uživaju u životu, dok su oni zatvoreni
-žele udariti nekoga, jer su živčani, bijesni na cijeli svijet

Treba iskoristiti tu njihovu mržnju i motivirati ih na borbu po principu, da je njihov protivnik kriv za njihove probleme. Nakon što razbiju svog protivnika, osječat če se bolje, pa če postati ovisni o tom feelingu a ja ču im za nagradu plačati kurve i slično.

Samo nisam siguran, da če mi uopšte dozvoliti da tako nešto predložim zatvorenicima....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12297 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/10/2016 : 11:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

otvori shōgi klub
http://en.wikipedia.org/wiki/Shogi




izgleda zanimljivo, ali bi trebalo malo modernizirati ove pločice, umjesto tih japanskih/kineskih znakova bi trebalo staviti neke fotografije likova (kralj, general,...) jer ljudima ovdje bi smetali ovi znakovi koji svi liče jednako....mogli bismo napraviti neku svoju igru sa još nekim karticama, možda kockicama itd,...nešto između (stratego/risk, doseljenici otoka Catan, magic the gathering, šah...)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000