forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 KAZNA ZA OHOLE ZAGOROLOGE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/10/2016 : 16:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Samo što Chico to poslije nadoknadi u nekom indijanskom selu velikim količinama pečenja, nešto mi govori da D.J. neće biti takve sreće.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 25/10/2016 : 19:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
D.J. i ne treba nadoknadu, ova prehrana sa bobicama i korijenjem spada pod kaznu (jer mogao je ponijeti pun ruksak hrane i pica za put, ali nisu mu bile dozvoljene privilegije). Dobro, uspio je stici na cilj, ali nije tim puno dobio, no o tome vise na iducim tablama.

Edited by - Brdar on 25/10/2016 19:08:40
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 27/10/2016 : 18:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Tabla 9.

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/10/2016 : 18:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote


Idem odmah prekontrolirati moju top listu crtača da i mene ne spopadne ista sudbina!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 27/10/2016 : 19:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
dobro, ali "tupane", "budalo", "idiote"... hmmm...

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 27/10/2016 : 19:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
@ solar - sta god uradio, tvoja sudbina je zapecacena.

@ morski - ne razumijem, sta zelis da kazes?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/10/2016 : 19:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

dobro, ali "tupane", "budalo", "idiote"... hmmm...


Ma super je, u skladu sa saljivim stripom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/10/2016 : 19:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar



Idem odmah prekontrolirati moju top listu crtača da i mene ne spopadne ista sudbina!


Eh, ti si se mudro osigurao! Ferri ti je na 1. mjestu, Nuccio na 3., Donatelli na 8., a Verni na 9.
No bez brige, naci ce tebi Milord neku manu!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/10/2016 : 20:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
hehe to, to, po bubrezima
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/10/2016 : 20:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Poor D.J.!
Na mjestu Bob Rocka iz Alan Forda.
Ako jos na kraju budu morali izdrzati "sedmu rundu"!? Neki psiho-fizicki test kao u Supermikeu.
Hmm, Watsone, blizi se izlazak za US Supermike, pa stari osjecaj me nikada nije prevario.. "It" se reklamira klaunovima, a US Zagor na jedan svojstveni, ali prikriveni nacin.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/10/2016 : 21:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Odvede ga Rubini u propast a ne samo do suza radosnica.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 27/10/2016 : 21:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by morski

dobro, ali "tupane", "budalo", "idiote"... hmmm...


Ma super je, u skladu sa saljivim stripom.



Upravo tako, D. J. Pretjerivanje je nezaobilazni dio svake parodije. Hvala na razumijevanju.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 27/10/2016 : 21:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
@ King – likuj dok jos mozes jer za nekih 10-ak tabli stizu i za tebe crni dani.

@ emirem/ sherlock – opet si dosta toga pogodio. Ova tabla jest omaz ''verbalnim duelima'' Broja Jedan i Boba Rocka. Prije neki dan sam u drugom topicu najavio da ce King u ovom stripu morati proci iskusenje od sedam rundi, dakle i tu si u pravu.

Kad je u pitanju teza o reklamiranju U.S. Zagora, ova parodija nema nista s tim, ali bit cu sretan ako neko pod uticajem ovog stripa kupi D.J. –ovo izdanje USA Zagora, jer rijec je zaista o prvoklasnom izdanju. Odlicne Rubinijeve naslovnice, odlican Well-Beejev kolor, zanimljivi uvodni tekstovi i jos mnogo toga.
Ovo ne govorim zbog reklame (ja ne uzimam USA Zagora zato sto mi ne lezi Repubblicin kolor, mada bih da sam neki lovaran tip pokupovao sva EC izdanja cisto radi podrske D.J.-u), nego koristim priliku da se unaprijed opravdam jer ce se u stripu Milord svetiti D. J. –u i preko EC-a, pa da me pogresno ne shvatite.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 27/10/2016 : 21:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Odvede ga Rubini u propast a ne samo do suza radosnica.




Edited by - Brdar on 27/10/2016 23:15:20
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 29/10/2016 : 21:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Tabla 10.

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/10/2016 : 21:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ne razumijem, ako je lord Brdarius u kolicima zašto ga Di Đej jednostavno ne gurne u rijeku??
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/10/2016 : 21:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Lord Brdarius ima polozen trening od Bear Gryllsa.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 29/10/2016 : 21:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=wY6YsM5Rh0Y
samo ne ovako nesto

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/10/2016 : 23:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako je život lijep kada si vitak, ne može ti oštra stijena zapeti za trbuh.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 30/10/2016 : 10:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brdar

@ King – likuj dok jos mozes jer za nekih 10-ak tabli stizu i za tebe crni dani.

@ emirem/ sherlock – opet si dosta toga pogodio. Ova tabla jest omaz ''verbalnim duelima'' Broja Jedan i Boba Rocka. Prije neki dan sam u drugom topicu najavio da ce King u ovom stripu morati proci iskusenje od sedam rundi, dakle i tu si u pravu.

Kad je u pitanju teza o reklamiranju U.S. Zagora, ova parodija nema nista s tim, ali bit cu sretan ako neko pod uticajem ovog stripa kupi D.J. –ovo izdanje USA Zagora, jer rijec je zaista o prvoklasnom izdanju. Odlicne Rubinijeve naslovnice, odlican Well-Beejev kolor, zanimljivi uvodni tekstovi i jos mnogo toga.
Ovo ne govorim zbog reklame (ja ne uzimam USA Zagora zato sto mi ne lezi Repubblicin kolor, mada bih da sam neki lovaran tip pokupovao sva EC izdanja cisto radi podrske D.J.-u), nego koristim priliku da se unaprijed opravdam jer ce se u stripu Milord svetiti D. J. –u i preko EC-a, pa da me pogresno ne shvatite.



Zar tezgaroš Rubini može napraviti dobru naslovnicu?
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 30/10/2016 : 13:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karlitos

quote:
Originally posted by Brdar

@ King – likuj dok jos mozes jer za nekih 10-ak tabli stizu i za tebe crni dani.

@ emirem/ sherlock – opet si dosta toga pogodio. Ova tabla jest omaz ''verbalnim duelima'' Broja Jedan i Boba Rocka. Prije neki dan sam u drugom topicu najavio da ce King u ovom stripu morati proci iskusenje od sedam rundi, dakle i tu si u pravu.

Kad je u pitanju teza o reklamiranju U.S. Zagora, ova parodija nema nista s tim, ali bit cu sretan ako neko pod uticajem ovog stripa kupi D.J. –ovo izdanje USA Zagora, jer rijec je zaista o prvoklasnom izdanju. Odlicne Rubinijeve naslovnice, odlican Well-Beejev kolor, zanimljivi uvodni tekstovi i jos mnogo toga.
Ovo ne govorim zbog reklame (ja ne uzimam USA Zagora zato sto mi ne lezi Repubblicin kolor, mada bih da sam neki lovaran tip pokupovao sva EC izdanja cisto radi podrske D.J.-u), nego koristim priliku da se unaprijed opravdam jer ce se u stripu Milord svetiti D. J. –u i preko EC-a, pa da me pogresno ne shvatite.



Zar tezgaroš Rubini može napraviti dobru naslovnicu?



Šalu u stripu na stranu, meni Rubini spada u top 10 Zagorovih crtaca sto znaci da moze napraviti ne dobru nego i vise - moze napraviti odlicnu naslovnicu.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 30/10/2016 : 13:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
@ solar, emirem, markotamara - u nastavku stripa bit ce objasnjeno zasto se niko ne usuđuje podici ruku na Milorda. Skok D.J.-a uskoro za par dana u novim tablama.

@ DODSFERD - sta ces, kad je netko rođen pod sretnom zvijezdom ni zla kob mu nista ne moze.

Edited by - Brdar on 30/10/2016 13:38:40
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 30/10/2016 : 18:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brdar

quote:
Originally posted by karlitos

quote:
Originally posted by Brdar

@ King – likuj dok jos mozes jer za nekih 10-ak tabli stizu i za tebe crni dani.

@ emirem/ sherlock – opet si dosta toga pogodio. Ova tabla jest omaz ''verbalnim duelima'' Broja Jedan i Boba Rocka. Prije neki dan sam u drugom topicu najavio da ce King u ovom stripu morati proci iskusenje od sedam rundi, dakle i tu si u pravu.

Kad je u pitanju teza o reklamiranju U.S. Zagora, ova parodija nema nista s tim, ali bit cu sretan ako neko pod uticajem ovog stripa kupi D.J. –ovo izdanje USA Zagora, jer rijec je zaista o prvoklasnom izdanju. Odlicne Rubinijeve naslovnice, odlican Well-Beejev kolor, zanimljivi uvodni tekstovi i jos mnogo toga.
Ovo ne govorim zbog reklame (ja ne uzimam USA Zagora zato sto mi ne lezi Repubblicin kolor, mada bih da sam neki lovaran tip pokupovao sva EC izdanja cisto radi podrske D.J.-u), nego koristim priliku da se unaprijed opravdam jer ce se u stripu Milord svetiti D. J. –u i preko EC-a, pa da me pogresno ne shvatite.



Zar tezgaroš Rubini može napraviti dobru naslovnicu?



Šalu u stripu na stranu, meni Rubini spada u top 10 Zagorovih crtaca sto znaci da moze napraviti ne dobru nego i vise - moze napraviti odlicnu naslovnicu.


Da, Rubini je uistinu vrhunski crtač.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 02/11/2016 : 16:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Table 11 i 12.



Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/11/2016 : 16:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Iako mi je X Factor slab album (dobro, Man on the Edge je jedna od 2-3 solidne stvari) svaka čast za ovaj falling down.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000