forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2016.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/10/2016 : 21:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DODSFERD

Bio sam na prethodna 3 Interlibera, ove godine vjerojatno neću moći.


Ma doći ćeš, da drmnemo pivkana ili kaficu i razmijenimo ponekog Marka, Bleka ili Psdz. Imam ih par viška, svi nečitani!


Samo nemoj Marka donositi da se opet prisjetim kako više ne izlazi.
A što je najgore, imam svih 57 pročitanih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 10/10/2016 : 16:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Ovo zagrijavanje za Interliber mi ide na živce, jer odmah moram praviti neke popise i brojiti koliko će to sve koštati

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6929 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 10/10/2016 : 19:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Ovo zagrijavanje za Interliber mi ide na živce, jer odmah moram praviti neke popise i brojiti koliko će to sve koštati



Kad zgotoviš popise i troškove odustani od odlaska. Odmah ćeš se osjećati bolje kad vidiš koliko si uštedio.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
332 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 10/10/2016 : 20:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Ovo zagrijavanje za Interliber mi ide na živce, jer odmah moram praviti neke popise i brojiti koliko će to sve koštati



Sa mnom ista stvar. Prosle godine sam bio prvi put, ali jako kratko. Ovog puta dolazim da natenane obilazim stand po stand.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/10/2016 : 20:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Knjižara Lastan više ne postoji, tako da je neće biti na Interliberu.
Pa nije ni u periodu prošlogodišnjeg IL više postojao (i to već dosta dugo prije toga) a Ratko je ipak imao štand "Lastan".


Hm, nije to bio Ratkov štand. To je bio štand udruge Stripforum, ali pod Lastanovim imenom.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/10/2016 : 07:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doktor78

quote:
Originally posted by Amos

Ovo zagrijavanje za Interliber mi ide na živce, jer odmah moram praviti neke popise i brojiti koliko će to sve koštati



Sa mnom ista stvar. Prosle godine sam bio prvi put, ali jako kratko. Ovog puta dolazim da natenane obilazim stand po stand.



Ja idem sa školom. Nadam se da će mi ganjanje djece odvući pozornost od pretjerane potrošnje.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 11/10/2016 : 10:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Da, odvlačenje pažnje je ključ.
Povesti ću svoje dečke sa sobom pa ću im kupiti nešto stripova za djecu tako da ne ostane previše za moje ludilo.
Masthevuša su jedino Mrtvaci 3 i Rutu Modan, a sve ostalo ću pregrmit.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25889 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/10/2016 : 15:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Da, odvlačenje pažnje je ključ.
Povesti ću svoje dečke sa sobom pa ću im kupiti nešto stripova za djecu tako da ne ostane previše za moje ludilo.
Masthevuša su jedino Mrtvaci 3 i Rutu Modan, a sve ostalo ću pregrmit.


Ni stripovi za djecu nisu jeftini.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46531 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/10/2016 : 15:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ako se poklope neke stvari možda i ja svratin do interlibera ,da vidin našta to sliči.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25889 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/10/2016 : 15:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
gomile papira i para:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 11/10/2016 : 16:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
I ako dolaziš popodne, ostavi jaketu u autu.
Svake godine krepavam od vrućine i gužve u paviljonima.
Prijepodne je ugodnije.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 11/10/2016 : 21:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ja ću povesti ženu, pa nema beda da bum previse potrošio.
Ono dobronamjerno, pa stalno nešto dovlačiš, a ne stigneš ni preslušati, ni pročitati je vrlo učinkovito za izgubiti volju za kupovinom.
Jedino mi je baš u subotu ročkas, pa možda ipak nešto kapne.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 11/10/2016 : 23:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Knjižara Lastan više ne postoji, tako da je neće biti na Interliberu.
Pa nije ni u periodu prošlogodišnjeg IL više postojao (i to već dosta dugo prije toga) a Ratko je ipak imao štand "Lastan".


Hm, nije to bio Ratkov štand. To je bio štand udruge Stripforum, ali pod Lastanovim imenom.


A Ratko osobno (onaj pravi pravcati od glave do pete) bio prisutan, slagao u pozadini i pripremao svojoj ekipi sa prodajne linije gomile strip revija etc., dirigirao, koordinirao itd.
Cage mi ga čak nakratko pozvao iz pozadine kako bi se pozdravili.
E jbg., sad meni osta' samo još to "hmmmm"......

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/10/2016 : 23:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Knjižara Lastan više ne postoji, tako da je neće biti na Interliberu.
Pa nije ni u periodu prošlogodišnjeg IL više postojao (i to već dosta dugo prije toga) a Ratko je ipak imao štand "Lastan".


Hm, nije to bio Ratkov štand. To je bio štand udruge Stripforum, ali pod Lastanovim imenom.


A Ratko osobno (onaj pravi pravcati od glave do pete) bio prisutan, slagao u pozadini i pripremao svojoj ekipi sa prodajne linije gomile strip revija etc., dirigirao, koordinirao itd.
Cage mi ga čak nakratko pozvao iz pozadine kako bi se pozdravili.
E jbg., sad meni osta' samo još to "hmmmm"......


Sjećam se da je bio prisutan pretprošle godine, ali prošle ga nijednom nisam vidio. I to mi je bilo jako čudno, što je Lastanov štand, a nigdje nema Ratka. Ako je tako kao što kažeš, onda sam vjerojatno uvijek prolazio u vrijeme kada njega nije bilo.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/10/2016 : 00:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Mora da je tako bilo.
Uglavnom, u godini se nisam zeznuo, radi se o prošloj 2015., jer 2014 ja nisam bio.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/10/2016 : 00:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Uglavnom, prilično sam siguran da ove godine Lastana neće biti na Interliberu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 12/10/2016 : 01:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Sjećam se da je bio prisutan pretprošle godine, ali prošle ga nijednom nisam vidio. I to mi je bilo jako čudno, što je Lastanov štand, a nigdje nema Ratka. Ako je tako kao što kažeš, onda sam vjerojatno uvijek prolazio u vrijeme kada njega nije bilo.

bio je prošle godine. vrlo zauzet doduše, u Hep servis kombinezonu, malo simo malo tamo....

Edited by - trolodtroje on 12/10/2016 01:28:51
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/10/2016 : 01:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Ja idem sa školom. Nadam se da će mi ganjanje djece odvući pozornost od pretjerane potrošnje.


A pošto od mene imaš još i kaficu, nemoj ih predugo ganjati pa možda ostane koji minut i za nju.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/10/2016 : 10:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja ću povesti ženu, pa nema beda da bum previse potrošio.
Ono dobronamjerno, pa stalno nešto dovlačiš, a ne stigneš ni preslušati, ni pročitati je vrlo učinkovito za izgubiti volju za kupovinom.
Jedino mi je baš u subotu ročkas, pa možda ipak nešto kapne.



haha pa gdje ćeš bolje vodiš ženu, a rođendan u subotu, samo se zagledaš u nešto malo bolje i poklon je tu

ja sam prošle godine išao sa ženom i klincem (3g.) pa nisam nešto previše tržio nego sam više trčao za njim pošto je bilo dosta gužve a njemu treba sekunda da se izgubi,a pustio sam ženi da uživa i istražuje,a ove godine idemo u pojačanom sastavu
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/10/2016 : 12:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Mrkva

Ja idem sa školom. Nadam se da će mi ganjanje djece odvući pozornost od pretjerane potrošnje.


A pošto od mene imaš još i kaficu, nemoj ih predugo ganjati pa možda ostane koji minut i za nju.



Odlično! Bacit ćemo tračeraj o forumašima, ti kao senior member reći ćeš mi sve o, na primjer, kenu2 :)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/10/2016 : 12:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Uglavnom, prilično sam siguran da ove godine Lastana neće biti na Interliberu.


Naravno da neće, ubili bi ga oni kojima je dužan, bolje spriječiti nego liječiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 12/10/2016 : 12:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ja ću doći sa sinom i neću ubiti Ratka nego Trolaoddežele...Ako naletim na njega bit će rahmetlija...

Wtf?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37349 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/10/2016 : 13:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Ja ću doći sa sinom i neću ubiti Ratka nego Trolaoddežele...Ako naletim na njega bit će rahmetlija...


Dođi prvi dan, u utorak, drukcije nista od dzehenema za njega.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 12/10/2016 : 20:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Utorkom se ne šiša,ne sijeku nokti niti se ko dekapitira tako da će to morati biti neki drugi dan...

Wtf?
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 12/10/2016 : 21:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
ma daj bosanac, dovedi još pola familije i sve iz radnje, pa da svi pokupite ba...e. dođi u utorak ako smeš.
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000