forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2016.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/11/2016 : 10:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja sam na prošlom Interliberu uzeo zadnjih 7 MV knjiga (tih debljih), samo što je onda bio popust od 35%.
Svakako ih se isplati uzeti uz takve popuste, pogotovo jer ne postoji kiosk izdanje tih epizoda.



više se isplatio onaj popust od 35% na svaku knjigu nego ovaj od 50% na drugu knjigu



Ako bi uzeo neparan broj knjiga.

A cak da uzmes samo dvije knjige - jedna za 125 kn a druga za 140, jos uvijek je jeftinije dobiti ovu za 125 dzabe nego oba dvije za 35 % popusta (140 kn < 172,25 kn).





ja sam mislio da je popust 50% na drugu knjigu,
odnosno da se prva plati 100%. a druga 50%
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/11/2016 : 10:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mister T

No sve to po strani, najviše vremena sam proveo na štandu "Naša djeca" - slikovnice i ostalo za djecu, a nemam djece. Oni kojima nisu samo stripovi na pameti, znat će zašto je tamo bilo zanimljivo (šteta da sam bio bolestan). Taj štand je u susjedstvu Fibrinog, pa ste morali proći do njega...




znam ja zašto
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/11/2016 : 10:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by mister T

No sve to po strani, najviše vremena sam proveo na štandu "Naša djeca" - slikovnice i ostalo za djecu, a nemam djece. Oni kojima nisu samo stripovi na pameti, znat će zašto je tamo bilo zanimljivo (šteta da sam bio bolestan). Taj štand je u susjedstvu Fibrinog, pa ste morali proći do njega...




znam ja zašto



I ja! Što jest, jest...
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4346 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/11/2016 : 10:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ja sam bio u srijedu, četvrtak i nedjelju. Uzeo 10 ak Zagora, 20 AF, 10 Mister noa po 2 kn, nešto knjiga tematike povijesno političke. Od luksuznih izdanja sam uzeo Teksovu dolinu terora za 30 kn (inače 126 kn) i Zagor knjigu isto za 30 kn. Na columbo štandu sam uzeo 10 ak ZS teksova i nešto Alan Fordova, skoro otišao bez plaćanja, a sa kusurom.
Go to Top of Page

mister T
Starting Member



Croatia
51 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 14/11/2016 : 14:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mister T a Private Message  Reply with Quote
Hehe - supermark, Mrkva - Odmah se kuži tko su pravi ....či (igrači)!
Sljedeće godine biramo miss prodavačica Interlibera Pobjednica dobiva neki luksuzni strip (ja ću joj platit, nije bed). Što ja znam - za početak mi pada na pamet nešto iz Moebiusovog opusa, možda prva knjiga iz "metalnih godina"

Baš dobra boja za potpis...
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 14/11/2016 : 21:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mister T

Spremao se za ovaj interliber ko' gladan srat. Napravio rezervaciju kod Libellusa, uštedio love hrpu, oslobodio subotu. Inače sam iz Rijeke. Prvo snijeg i zimski uvjeti u G.Kotru, pa olujni vjetar na autocesti, a sve začinjeno jakom prehladom i povišenom temperaturom baš na taj dan. Rekoh ništa: neću autom (ljetne gume, temperatura) - idem busom. Bus naravno krcat i još sam sjedio između dva tipa veća i teža od mene (zadnja sjedala u busu). Bus vozio pola sata duže, al nekako sam stigao živ. Realizirao rezervaciju od Libellusa, kupio 2 Astera Blistoka kod Stripagenta, riješio Fibru, kupio curi knjigu. Nisam bio duže od sat vremena, jer mi je jedina želja bila što prije se vratiti doma Eh, da: vidio i famoznu "Eternaut ruku"... No sve to po strani, najviše vremena sam proveo na štandu "Naša djeca" - slikovnice i ostalo za djecu, a nemam djece. Oni kojima nisu samo stripovi na pameti, znat će zašto je tamo bilo zanimljivo (šteta da sam bio bolestan). Taj štand je u susjedstvu Fibrinog, pa ste morali proći do njega...

Ajd pričaj mi o tome... Obadva dana koja sam bio-bila samnom i moja bolja polovica (onako usput-jako ljubomorna)... Onda zamisli kako je bilo meni kad sam prolazio tuda...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25970 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/11/2016 : 22:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Očigledno jaki nije jedini vidija šta jet rebalo viditi:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 14/11/2016 : 22:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Kada pročitam sve što su forumaši pokupovali na Interliberu ovih dana, imam 2 pitanja?

Koji je događaj za kupovinu gomila stripova značajniji - specijalizirani sajam stripa CRŠ u svibnju ili Interliber u studenom?

Kupuje li onda tijekom godine itko npr. Fibrina izdanja - tzv. kapitalce po 300 i nešto kuna ili svi čekaju s kasicom-prasicom Interliber i onda navali, narode.... ako je tako, kada je sajamski popust, čemu onda uopće kupnja u npr. striparnicama?

---

<b></b>
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/11/2016 : 23:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Teško je na Interliberu uzeti baš sve što bi netko eventualno propustio tijekom godine.
Striparnice su isto važne jer tamo možeš na licu mjesta pogledati ona izdanja za koja nisi siguran vrijede li kupovine.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 15/11/2016 : 01:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
dobra prilika za IL pokupovati jeftino pa preprodati na aukcije po dvostruko ako ne i trostruko ...
idealno za popuniti "rupe" u kolekcijama, a jeftino

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 15/11/2016 01:32:53
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/11/2016 : 08:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Kupuje li onda tijekom godine itko npr. Fibrina izdanja - tzv. kapitalce po 300 i nešto kuna ili svi čekaju s kasicom-prasicom Interliber i onda navali, narode.... ako je tako, kada je sajamski popust, čemu onda uopće kupnja u npr. striparnicama?



Zadnjih godinu dana kupujem stripove koje si baš jako zelim najčešće čim ih vidim (znači, u striparnici ili knjizari) jer se dogodilo da ako čekam, prošla baka s kolačima, stripova više nema.

Ove godine imam sistem (koji mi je, priznajem, koji put i zakazao): računam da postoje pojedini stripovi koji se nikako neće rasprodati (a to su mi u slučaju ovog Interlibera bili Lijepo putovanje i Mali dućan smijeha) pa onda s njihovom kupnjom čekam.

Ali to je minijaturna ušteda ako plaćaš putovanje u Zagreb iz Osijeka (što ja ove godine, srećom, nisam). A i tko bi čekao na nešto što jako zeli do sljedećeg Interlibera? Zato bolje svaki mjesec kupiti što se moze, a do Interlibera već na to zaboraviti i tamo kupiti JOŠ :)
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9232 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 15/11/2016 : 08:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pa Fibra na stranici ima tokom godine redoviti popuste tako da nije potrebno čekati baš do Interlibera pa onda sve kupiti. OK, nisu uvijek popusti oni s Libera li nisu ni puno manji.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/11/2016 : 08:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Pa Fibra na stranici ima tokom godine redoviti popuste tako da nije potrebno čekati baš do Interlibera pa onda sve kupiti. OK, nisu uvijek popusti oni s Libera li nisu ni puno manji.



Je, ali ja bih nešto naručila samo u krajnjoj nuzdi. Ne znam uopće koju kurirsku sluzbu koristi Fibra, ali strašno mi ne odgovara Overseas express kojeg koristi superknjizara i bjezim od online kupovine ko vrag od tamjana zbog toga. Dok se ja s njima dogovorim u koje ću vrijeme biti kod kuće (a oni ponekad ni ne dođu u to vrijeme, a kad ih zoveš, čekaš u prosjeku pola sata da dođeš na red itd. itd.), lakše mi je platiti 30 kuna esktra za duševni mir.

EDIT: Plus, nisamo svi ovdje na forumu ekstrovertirani i sposobni. Neki od nas strahuju od preuzimanja paketa i od kasirke u Konzumu :)

Edited by - Mrkva on 15/11/2016 09:00:43
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/11/2016 : 08:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Je li moguce da se niko nije sjetio da se slika? Zar nemate mobilni uredjaj za slikanje uz sebe? Iphone? Samsung? Nokia 3310?
Stavljajte slike, pobogu.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9232 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 15/11/2016 : 09:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Deers

Pa Fibra na stranici ima tokom godine redoviti popuste tako da nije potrebno čekati baš do Interlibera pa onda sve kupiti. OK, nisu uvijek popusti oni s Libera li nisu ni puno manji.



Je, ali ja bih nešto naručila samo u krajnjoj nuzdi. Ne znam uopće koju kurirsku sluzbu koristi Fibra, ali strašno mi ne odgovara Overseas express kojeg koristi superknjizara i bjezim od online kupovine ko vrag od tamjana zbog toga. Dok se ja s njima dogovorim u koje ću vrijeme biti kod kuće (a oni ponekad ni ne dođu u to vrijeme, a kad ih zoveš, čekaš u prosjeku pola sata da dođeš na red itd. itd.), lakše mi je platiti 30 kuna esktra za duševni mir.

EDIT: Plus, nisamo svi ovdje na forumu ekstrovertirani i sposobni. Neki od nas strahuju od preuzimanja paketa i od kasirke u Konzumu :)




Overseas koristi, s njima imam samo klasične probleme, ne da im se vozit do mjesta gdje živim pa kad mi jave kad bi dostavili ja im preko online obrasca javim da mi dostave na posao i to je to.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
971 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 15/11/2016 : 09:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Koja god da je kurirska služba, ne može biti gore od HP/HP ekspress :)
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 15/11/2016 : 09:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Deers

Pa Fibra na stranici ima tokom godine redoviti popuste tako da nije potrebno čekati baš do Interlibera pa onda sve kupiti. OK, nisu uvijek popusti oni s Libera li nisu ni puno manji.



Je, ali ja bih nešto naručila samo u krajnjoj nuzdi. Ne znam uopće koju kurirsku sluzbu koristi Fibra, ali strašno mi ne odgovara Overseas express kojeg koristi superknjizara i bjezim od online kupovine ko vrag od tamjana zbog toga. Dok se ja s njima dogovorim u koje ću vrijeme biti kod kuće (a oni ponekad ni ne dođu u to vrijeme, a kad ih zoveš, čekaš u prosjeku pola sata da dođeš na red itd. itd.), lakše mi je platiti 30 kuna esktra za duševni mir.

EDIT: Plus, nisamo svi ovdje na forumu ekstrovertirani i sposobni. Neki od nas strahuju od preuzimanja paketa i od kasirke u Konzumu :)




Neka ti dostave na adresu na poslu. Cak i ako nisi tmao, moze netko drugi zapraimiti u tvoje ime...



Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/11/2016 : 10:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote


slijeva na desno:ja,risbozg,columbo


poslije još slika
ili predvečer
ili sutra,kad stignem
dvije mlade dame na slici se nisu htjele maknuti iz kadra
kad su vidjele starog pesa i mlade bikove...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/11/2016 : 10:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Kada pročitam sve što su forumaši pokupovali na Interliberu ovih dana, imam 2 pitanja?

Koji je događaj za kupovinu gomila stripova značajniji - specijalizirani sajam stripa CRŠ u svibnju ili Interliber u studenom?

Kupuje li onda tijekom godine itko npr. Fibrina izdanja - tzv. kapitalce po 300 i nešto kuna ili svi čekaju s kasicom-prasicom Interliber i onda navali, narode.... ako je tako, kada je sajamski popust, čemu onda uopće kupnja u npr. striparnicama?



1.Interliber je za kupovinu, CRŠ a pogotovo Mafest za druženje.

2.Fibrina izdanja kupujen i tijekon godine ali isključvo na popustima koje Marko ima baren 3-4 puta godišnje. Popust ispod 20% me ne interesira.
Dani kad san kupova stripove čin izađu su odavno iza mene.
Ako godišnje potrošin 10-15 tisuća Kn na stripove, 20% je jako puno. I to ne zbog uštede love, nego jednostavno za tu razliku mogu kupit još stripova.
Iskreno, baš se blesavo osjećan šta san Bois Maury albume plaća 99 Kn, kad su ih ljudi par godina posli plaćali 25-30 Kn. Osjećan se blesavo šta san Bookglobe albume plaća 70-80 Kn, a sad ih ima za 10 Kn. Osjećan se blesavo šta san integrale Belog puta plaća 190 Kn kad su se par godina posli mogli kupit za 70-80Kn.
Ne volin se osjećat blesavo.
U striparnice ne ulazin.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 15/11/2016 10:22:10
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25970 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/11/2016 : 10:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Evo jedna partizanska.uppps hajdučka:

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 15/11/2016 10:33:54
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37414 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/11/2016 : 10:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

http://i64.tinypic.com/1gn05g.jpg

slijeva na desno:ja,risbozg,columbo


poslije još slika
ili predvečer
ili sutra,kad stignem
dvije mlade dame na slici se nisu htjele maknuti iz kadra
kad su vidjele starog pesa i mlade bikove...


Aha, vidi se da su i hostece bile placene. Vrecice su u rukama, samo izrazi lica mozda nisu najzadovoljniji ... premalo stripova, los izbor naslova?


I, kako ste zadovoljni prodajom na IL? Hocete li doci i sljedece godine?


29 naslova sam uzeo na vasem standu.
Jesu "mali" al' su tehnicari. Cigle se uzimalo na standardnjim mjestima.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/11/2016 : 11:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Je li moguce da se niko nije sjetio da se slika? Zar nemate mobilni uredjaj za slikanje uz sebe? Iphone? Samsung? Nokia 3310?
Stavljajte slike, pobogu.


Izgleda da je većina koristila ovaj model za ''slikanje''.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/11/2016 : 11:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by globinjo

http://i64.tinypic.com/1gn05g.jpg

slijeva na desno:ja,risbozg,columbo


poslije još slika
ili predvečer
ili sutra,kad stignem
dvije mlade dame na slici se nisu htjele maknuti iz kadra
kad su vidjele starog pesa i mlade bikove...


Aha, vidi se da su i hostece bile placene. Vrecice su u rukama, samo izrazi lica mozda nisu najzadovoljniji ... premalo stripova, los izbor naslova?


I, kako ste zadovoljni prodajom na IL? Hocete li doci i sljedece godine?


29 naslova sam uzeo na vasem standu.
Jesu "mali" al' su tehnicari. Cigle se uzimalo na standardnjim mjestima.




nije bilo loše,dapače...samo,malo slovenaca je bilo
vjerujem da ćemo i dogodine biti na liberu...šteta za nevrijeme u petak i subotu,ali,šta se može...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10078 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 15/11/2016 : 12:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Je li moguce da se niko nije sjetio da se slika? Zar nemate mobilni uredjaj za slikanje uz sebe? Iphone? Samsung? Nokia 3310?
Stavljajte slike, pobogu.



Zadrhtale im ruke ili ih nisu vadili iz džepova?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37414 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/11/2016 : 12:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Moja Nokia nema fotoaparat.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000