forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagorov novi album sa sličicama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Boris
New Member

Slovakia
189 Posts

Member since 04/12/2001

Posted - 19/10/2016 : 16:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Boris a Private Message  Reply with Quote
Koristiće isti princip kao kod Tex-a prošle godine u albumu Tex L´eroe del West, bile su tu poznate scene iz stripova, prijatelji, neprijatelji, u sredini je bio kratak strip i 2 (ili 4) plastificirane stranice za umetanje takozvanih Cards (tvrdokoričene kartice). Evo SC verzije Texovog albuma http://www.imagebam.com/image/6fde18498650404.
Nisam baš Tex-ov fan ali HC verziju albuma i set sličica sam uzeo preko ebay.it i mogu reći da je izveden prekrasno, prava je milina držati ga u ruci popunjenog.
Isto ću uzeti i ovog Zagorovog preko it. ebay-a, pošto ne verujem da će ga neko izdati prevedenog na hrvatski/srpski.
Bernard neće i ne može da ga izda, pošto Ludens ima licenciju samo na stripove a album je u izdanju Paninija, tako da se sa molbama treba obratiti na firmu koja drži licencu za Panini albume (u Srbiji - Polydor), u Hrvatskoj?


quote:
Originally posted by Dranki

quote:
Originally posted by DODSFERD

Dobro izgleda, ovo je Venturi ako se ne varam.



Priča od 16 stranica je Venturi, sve ostalo je Ferri, cijela kolekcija je posvećena Ferriju.

Kolekcija obuhvata album od 64 stranice od papira sa 276 sličica, od kojih su 60 napravljene od specijalne folije, na kojima su motivi naneseni specijalnim flourescentnim tušem tako da sličice svijetle u mraku. Uz tih 64 stranica nalaze se još i 4 plastificirane stranice sa zaslonima. Dobiju se još 36 karata sa portretima glavnih junaka, te naslovnice najslavnijih Zagorovih epizoda.

U Italiji će kesice sadržavati 4 sličice i jednu kartu, i koštaće 1€.


Edited by - Boris on 19/10/2016 16:43:44
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/10/2016 : 17:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Dukidule

Već na Interliber-u:
Uz svaki kupljen Ludens, SA, Bookglobe strip (pa čak i uz onaj od 5,- kn) = po vrećica sličica na poklon.


Dakle kao što sam već reka veća je mogućnost da se uz Ludensov strip dobije bon za masažu s sretnim završetkom .
Nazva sam Bernarda prije 5 minuta i razočara sam se odgovorom .Bernard je odgovorija da je upoznat s izlaskom albuma i sličica u Italiji te da to on neće izdati jer se ne bavi time, odnosno da nije područje njegova rada.
Dakle ni sam ne znam šta sad Da je nekako bilo nabavit u Italiju
Dotad ako neko slučajno i nabavi koju sličicu moći će je ljepiti po frižideru i na mozak


ocekivano...
Ali daj pusti tog Zagorca i radije pitaj hoce li i kada ponovo krenuti Mark...
Ili kad ce Mali Rendzer mjesecno...pitaj bitne stvari, Zagor je 13 prase...



Bernarda sam zva , na upit da li možemo očekivat Komadanta Marka na kioscima ,reka je jedno odlučno "NE" , na upit dali u budućnosti možemo očekivat Kit telera na mjesečnom intervalu je odgovorija da će ostat dvomjesečnik i da nema šanse da se to mijenja .
Dakle izgleda da smo s Markom ispušili


ti si car...više znaš od Globe.
Šteta za Marka, ja se ipak nadam da kad-tad krene dalje...
Za Malog Rendžera ionako nisam gajio prevelike nade za mjesečno izdanje...i ovako dvojmjesečno je dosta dobar tempo za takav strip(ipak je to 12 epizoda godišnje)...sa dolazkom boljih epizoda prodaja če narast pa možda dobijemo i brži ritam.,.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 19/10/2016 : 17:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
ti si car...više znaš od Globe.



globo je davno rekao da je mark spušen,a još davnije je rekao da od albuma sa slijama nema ništa...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/10/2016 : 17:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
dobro, jeb.š album (to je ionako za djecu haha), mene više interesira ova društvena igra! Jel če to netko izdati kod nas?

Kupio bi ja i ovu italijansku ali se plašim da če pravila biti samo na italijanskom jeziku.....kada bi barem bila još na engleskom.....mogle bi to striparnic eprodavati ovu igru ili neki trgovački centrovi koji prodavaju ostale takve društvene igre. Možda bi trebalo njih pitati....ili to ovisi od Bernarda?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/10/2016 : 19:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Da , Bernard je davno reka da ce Mark ostat nezavrsen, a ni Dylana nece stavit u mjesecni ritam. Pa sad opet moran uzimat Veseli cetvrtak, koji pici naprid...tj. mora san popunit rupu koja je nastala kad se v.c. taka Ludensa, pa do danas. Jer je V.c. brzi...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 19/10/2016 : 22:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Boris

Koristiće isti princip kao kod Tex-a prošle godine u albumu Tex L´eroe del West, bile su tu poznate scene iz stripova, prijatelji, neprijatelji, u sredini je bio kratak strip i 2 (ili 4) plastificirane stranice za umetanje takozvanih Cards (tvrdokoričene kartice). Evo SC verzije Texovog albuma http://www.imagebam.com/image/6fde18498650404.
Nisam baš Tex-ov fan ali HC verziju albuma i set sličica sam uzeo preko ebay.it i mogu reći da je izveden prekrasno, prava je milina držati ga u ruci popunjenog.
Isto ću uzeti i ovog Zagorovog preko it. ebay-a, pošto ne verujem da će ga neko izdati prevedenog na hrvatski/srpski.
Bernard neće i ne može da ga izda, pošto Ludens ima licenciju samo na stripove a album je u izdanju Paninija, tako da se sa molbama treba obratiti na firmu koja drži licencu za Panini albume (u Srbiji - Polydor), u Hrvatskoj?


quote:
Originally posted by Dranki

quote:
Originally posted by DODSFERD

Dobro izgleda, ovo je Venturi ako se ne varam.



Priča od 16 stranica je Venturi, sve ostalo je Ferri, cijela kolekcija je posvećena Ferriju.

Kolekcija obuhvata album od 64 stranice od papira sa 276 sličica, od kojih su 60 napravljene od specijalne folije, na kojima su motivi naneseni specijalnim flourescentnim tušem tako da sličice svijetle u mraku. Uz tih 64 stranica nalaze se još i 4 plastificirane stranice sa zaslonima. Dobiju se još 36 karata sa portretima glavnih junaka, te naslovnice najslavnijih Zagorovih epizoda.

U Italiji će kesice sadržavati 4 sličice i jednu kartu, i koštaće 1€.





Aj nabaci neku fotku tog Texovog albuma.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 19/10/2016 : 22:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Dogovoreno Glancere sam nekad ganjao dok sam bio mlad i lud, brisao prašinu, ljuljao ih da zaspu, ušuškava, i još svašta nešto Sad sam prebolovao tu kolekcionarsku bolest i istinski uživam u čitanju bez opterečenja. Može proči sve samo da je cijelo.



J...š sve ako ovo nije post mjeseca. Ako ne i tromjesečja.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/10/2016 : 23:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sve se čini da mi nećemo popunjavati rupe u Zagor albumu, barem ne one domaće rupe za koje se govori da su najbolje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 20/10/2016 : 06:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
To ću zlo da zaobiđem...neke stvari su vaistinu samo za klince

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 20/10/2016 : 15:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

To ću zlo da zaobiđem...neke stvari su vaistinu samo za klince


Lažem sebe da mogu bez tebe ma kupili bi mi svi ovo nečemo se lagati

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Boris
New Member

Slovakia
189 Posts

Member since 04/12/2001

Posted - 20/10/2016 : 21:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Boris a Private Message  Reply with Quote
Tex-ov HC album:
http://www.imagebam.com/image/8578c4510725329
http://www.imagebam.com/image/91472c510725378

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Boris

Koristiće isti princip kao kod Tex-a prošle godine u albumu Tex L´eroe del West, bile su tu poznate scene iz stripova, prijatelji, neprijatelji, u sredini je bio kratak strip i 2 (ili 4) plastificirane stranice za umetanje takozvanih Cards (tvrdokoričene kartice). Evo SC verzije Texovog albuma http://www.imagebam.com/image/6fde18498650404.
Nisam baš Tex-ov fan ali HC verziju albuma i set sličica sam uzeo preko ebay.it i mogu reći da je izveden prekrasno, prava je milina držati ga u ruci popunjenog.
Isto ću uzeti i ovog Zagorovog preko it. ebay-a, pošto ne verujem da će ga neko izdati prevedenog na hrvatski/srpski.
Bernard neće i ne može da ga izda, pošto Ludens ima licenciju samo na stripove a album je u izdanju Paninija, tako da se sa molbama treba obratiti na firmu koja drži licencu za Panini albume (u Srbiji - Polydor), u Hrvatskoj?






Aj nabaci neku fotku tog Texovog albuma.
[/quote]
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/10/2016 : 23:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Nikad nisam bio zaludjen albumima sa samolepljivim slicicama, ni onim fudbalskim ni onim vezanim za filmove ili druge stvari, tako da me ni ovaj Zagorov album ne tangira previse.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/10/2016 : 09:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by PijaniPatak

To ću zlo da zaobiđem...neke stvari su vaistinu samo za klince


Lažem sebe da mogu bez tebe ma kupili bi mi svi ovo nečemo se lagati


Ne i PijaniPaun
Šalu na stranu, volim stripove. Sličice su skroz druga bolest. Razumem ko hoće i voli, ali meni lično je to van svake pameti.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/10/2016 : 09:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Moracu da se docepam onda italijanskog albuma, nema mi druge.
Jos jedna vazna stvar: Unutra se nalazi i jedna kratka prica. Barem bi to mogli nekako da objave, mozda kao dodatak jednom od izdanja.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/10/2016 : 17:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sličice su skroz druga bolest. Razumem ko hoće i voli, ali meni lično je to van svake pameti.


Pitao bi' ja tebe da si odrastao u "naše doba", kad je bilo:
"Hoćeš Zagora, Sandokana ili ipak Barbie?"

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 21/10/2016 : 18:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
U moje vrijeme čak nije ni postojala Barbie . Divlji zapad i Sandokan, a onda koju godinu kasnije Pčelica Maja, Partizanska eskadrila i ostalo, a kad su stigli Blek, Zagor i Mark već sam bio dosta star, ali sam ih svejedno skupljao.
I ovo bih, Ionako me sa strane čudom gledaju na kioscima kad god kupujem stripove, 0pa mi ni ovo ne bi bitno utjecalo na status čudaka
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/10/2016 : 19:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam skupljao Barbie, ali mi je tada stari kupovao sličice od Pepeljuge koje sam uz ''prisilu'' lijepio u album.
A kada se sjetim albuma onih čudnovatih vodenih bića Snorkijevaca...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/10/2016 : 19:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Svakakva ste vi sranja skupljali.
Ja samo Zagora, Bleka, tu i tamo fudbalske slicice.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/10/2016 : 21:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Svakakva ste vi sranja skupljali.


Ta navika nam je ostala do današnjih dana i kod stripova, kada izađe nekakva epizoda pojedinih autora obavezno je kupimo iako je unaprijed jasno da ista kurca ne vrijedi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 21/10/2016 : 21:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

U moje vrijeme čak nije ni postojala Barbie . Divlji zapad i Sandokan, a onda koju godinu kasnije Pčelica Maja, Partizanska eskadrila i ostalo, a kad su stigli Blek, Zagor i Mark već sam bio dosta star, ali sam ih svejedno skupljao.
I ovo bih, Ionako me sa strane čudom gledaju na kioscima kad god kupujem stripove, 0pa mi ni ovo ne bi bitno utjecalo na status čudaka


Nekada su bili hiljadu puta bolji albumi nego danas.
Ja ču ih skupljati, dok ne počnem hodati štapičem.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/10/2016 : 21:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Svakakva ste vi sranja skupljali.
Ja samo Zagora, Bleka, tu i tamo fudbalske slicice.


A salvete?
A pivske čepove?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/10/2016 : 22:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

U moje vrijeme čak nije ni postojala Barbie . Divlji zapad i Sandokan, a onda koju godinu kasnije Pčelica Maja, Partizanska eskadrila i ostalo, a kad su stigli Blek, Zagor i Mark već sam bio dosta star, ali sam ih svejedno skupljao.
I ovo bih, Ionako me sa strane čudom gledaju na kioscima kad god kupujem stripove, 0pa mi ni ovo ne bi bitno utjecalo na status čudaka


Ma nije ni u moje postojala Barbie, a i da jeste....
A Sandokana definitivno jesam, iako nemam pojma koje godine to biješe. Znam samo da je tv slika bila još c/b a onih "epp-a" još nije ni bilo! Valjda tamo neko Kremenko doba.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 22/10/2016 : 12:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by teller

Uzimao bi....za klinca.



Laž



.. i ja.. za sina
47 god. Alan Forda u HR ME-100 sljedeći mjesec na kioscima

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/10/2016 : 20:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ja iskreno priznajem da bih sličice uzimao za sebe, samo što to ne bi znali prodavači na kioscima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/10/2016 : 22:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja se sjecam nekog albuma sa "slijama" o divljem zapadu. Indijanskim plemenima i alatima, obicajima i krajobrazima wild westa...slije se nisu ljepile kao cijeli kvadrat, vec oblacasta forma je isla kao dijelic slike, cijeline stranice. Bilo je to stvarno davno, valjda pocetak osamdesetih, 80-81... sjeca li se iko toga, mozda? Meni je ostala dojmljiva slika tog albuma usred svih onih "fudbalera i timova". A skupljalo se bome svasta: prazne kutije od cigareta, prazne limenke pica koje bi bacali stranci u marini, plasticni stapici sladoleda u raznim oblicima, franje i razne "pizdarije"...a sa stripovima se igralo kao ulog na karte, briskula, treseta, poker najvise... pa onda sa "slijama" ko blize do zida i "topavanje" na dva maca, s ulozima od "slija" i stripova... a bome smo masovno imali majce na Sandokana. Kabir Bedi, mislim da je bilo ime glumca. Eh, da je bilo lipo vrime, bilo je. A Zagora u slijama sad, bi s gustom skupljao skupa s svojim i bratovim klincima...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000