forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Rock je...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

vukozec
Advanced Member



4822 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/05/2019 : 11:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ponavljam, billboard listu ne biraju kritičari, to je lista najprodavanijih izdanja.

Kritičari biraju upravo ove opskurnije za koje mainstream publika nije čula.

A baci oko na billboard liste od prije samo desetak godina, na njima nema kompilacija...
https://www.billboard.com/charts/year-end/2006/top-rock-albums
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7599 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/05/2019 : 11:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Pa po ovoj ljestvici rock je bio mrtviji prije 10 godina nego danas. Da nickleback.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10081 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/05/2019 : 15:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Pa po ovoj ljestvici rock je bio mrtviji prije 10 godina nego danas. Da nickleback.


Mrtav je već 25 godina. Kako možeš bit mrtviji od mrtav.
Ali vukozec ima dobru poantu. Rock je posta nebitan. Ne da mi se ponavjat več napisano sa početka teme, ali prvih 35-40 godina se stalno nešto dešavalo. Elvis, Chuck Berry, Beatles, Rolling stones, Hendrix,Joplin,Doors,Pink Floyd,Led Zeppelin, Deep purple, David Bowie Black sabbath,Sex pistols, Motorhead, Iron Maiden, AC/DC, Ramones, Clash, U2, Nick Cave,Metallica,Tom Waits,GnR,Nirvana.
Ovo su onako iz glave bez obzira na ukus nabacani totemi.
Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga.

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7599 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/05/2019 : 15:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
-Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga

Kako ne znas? Onaj dosadni bubnjar iz nirvane i svi njegovi bendovi isprdci.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4822 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/05/2019 : 16:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Pa po ovoj ljestvici rock je bio mrtviji prije 10 godina nego danas. Da nickleback.


Mrtav je već 25 godina. Kako možeš bit mrtviji od mrtav.
Ali vukozec ima dobru poantu. Rock je posta nebitan. Ne da mi se ponavjat več napisano sa početka teme, ali prvih 35-40 godina se stalno nešto dešavalo. Elvis, Chuck Berry, Beatles, Rolling stones, Hendrix,Joplin,Doors,Pink Floyd,Led Zeppelin, Deep purple, David Bowie Black sabbath,Sex pistols, Motorhead, Iron Maiden, AC/DC, Ramones, Clash, U2, Nick Cave,Metallica,Tom Waits,GnR,Nirvana.
Ovo su onako iz glave bez obzira na ukus nabacani totemi.
Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga.



Dobro si to nabaca iz glave, to je to što u lektire treba uvest. Doduše fali najbitniji, ali nema veze, desi se :)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7599 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/05/2019 : 16:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Koji vukozec, koji fali? :)

U redu, dosli smo do neceg. Da je posta nebitan slazem se. Nebitan nije isto sto i mrtav. :P

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4822 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/05/2019 : 16:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

-Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga

Kako ne znas? Onaj dosadni bubnjar iz nirvane i svi njegovi bendovi isprdci.



Ma dok je bio bubnjar je i valja, problem je nastao kad se uvatio gitare :)

Inače, Grohl mi je simpatičan lik, ali FF su mi ko što kažeš, bezlični isprdak, nešto što nit smrdi nit miriše pa se bez problema može vrtjeti u "radijskoj shemi" između Beyonce i Eda Sheerana. Ne čudi stoga njihova popularnost i histerija oko skorašnjeg pulskog koncerta.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4822 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/05/2019 : 16:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Koji vukozec, koji fali? :)

U redu, dosli smo do neceg. Da je posta nebitan slazem se. Nebitan nije isto sto i mrtav. :P



U biti fale dvojica :)

OK samo jedan je najbitniji, ali i drugi je pri vrhu. No bez prvog ne bi bilo ni njega ni manje više svih ovih što ih je Nesvrstani naveo.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10081 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/05/2019 : 19:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Tonto

-Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga

Kako ne znas? Onaj dosadni bubnjar iz nirvane i svi njegovi bendovi isprdci.



Ma dok je bio bubnjar je i valja, problem je nastao kad se uvatio gitare :)

Inače, Grohl mi je simpatičan lik, ali FF su mi ko što kažeš, bezlični isprdak, nešto što nit smrdi nit miriše pa se bez problema može vrtjeti u "radijskoj shemi" između Beyonce i Eda Sheerana. Ne čudi stoga njihova popularnost i histerija oko skorašnjeg pulskog koncerta.



Potpis ko kuća.
Ako su FF najbolje/najveće/najprodavanije u rocku zadnjih 25 godina, gasi sve

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10081 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/05/2019 : 19:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Pa po ovoj ljestvici rock je bio mrtviji prije 10 godina nego danas. Da nickleback.


Mrtav je već 25 godina. Kako možeš bit mrtviji od mrtav.
Ali vukozec ima dobru poantu. Rock je posta nebitan. Ne da mi se ponavjat več napisano sa početka teme, ali prvih 35-40 godina se stalno nešto dešavalo. Elvis, Chuck Berry, Beatles, Rolling stones, Hendrix,Joplin,Doors,Pink Floyd,Led Zeppelin, Deep purple, David Bowie Black sabbath,Sex pistols, Motorhead, Iron Maiden, AC/DC, Ramones, Clash, U2, Nick Cave,Metallica,Tom Waits,GnR,Nirvana.
Ovo su onako iz glave bez obzira na ukus nabacani totemi.
Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga.



Dobro si to nabaca iz glave, to je to što u lektire treba uvest. Doduše fali najbitniji, ali nema veze, desi se :)


Neznan na koga misliš, ali Pixies mi fale na popisu.

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4822 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/05/2019 : 20:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Sad vec pretjerujes. Bitni su Pixiesi ali ne toliko. Prije nego se dođe do Pixiesa po tom alterativnom pravcu treba prije avega navesti rodonačelnike undergrounda, Velvete i Stoogese. Dodaš još Neila Younga pa zatim REM i onda tek dođeš do Pixiesa i grungea.

Ja sam naravno mislio na jedinog nobelovca među rokerima. I na njegovog još uvijek jedinog pravog nasljednika iz New Jerseya.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10081 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/05/2019 : 20:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Sad vec pretjerujes. Bitni su Pixiesi ali ne toliko. Prije nego se dođe do Pixiesa po tom alterativnom pravcu treba prije avega navesti rodonačelnike undergrounda, Velvete i Stoogese. Dodaš još Neila Younga pa zatim REM i onda tek dođeš do Pixiesa i grungea.

Ja sam naravno mislio na jedinog nobelovca među rokerima. I na njegovog još uvijek jedinog pravog nasljednika iz New Jerseya.


Pixies su subjektivan izbor, ali mislin da su dosta bitni.
Inače, zato san i napisa da je ono onako iz glave, kad kreneš razmišljat uvik će neko falit.

Dylan je narodnjak

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/05/2019 : 20:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec
Ja sam naravno mislio na jedinog nobelovca među rokerima. I na njegovog još uvijek jedinog pravog nasljednika iz New Jerseya.


dylan?
smotao đoju i dao je beatlesima...nešto pizdekao šezdesetih,onda nestao,pa otkrio Boga...
iz new jerseya?pa naravno,najveći sin te države-bon jovi...
ne misliš valjda na onog pozera koji sam sebe naziva the boss...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/05/2019 : 20:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Pa po ovoj ljestvici rock je bio mrtviji prije 10 godina nego danas. Da nickleback.


Mrtav je već 25 godina. Kako možeš bit mrtviji od mrtav.
Ali vukozec ima dobru poantu. Rock je posta nebitan. Ne da mi se ponavjat več napisano sa početka teme, ali prvih 35-40 godina se stalno nešto dešavalo. Elvis, Chuck Berry, Beatles, Rolling stones, Hendrix,Joplin,Doors,Pink Floyd,Led Zeppelin, Deep purple, David Bowie Black sabbath,Sex pistols, Motorhead, Iron Maiden, AC/DC, Ramones, Clash, U2, Nick Cave,Metallica,Tom Waits,GnR,Nirvana.
Ovo su onako iz glave bez obzira na ukus nabacani totemi.
Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga.


na brzinu pregledano-fale the smiths...buddy holly...ne da mi se dalje,išlo bi u širinu...i fali Bog...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4822 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/05/2019 : 20:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Pa po ovoj ljestvici rock je bio mrtviji prije 10 godina nego danas. Da nickleback.


Mrtav je već 25 godina. Kako možeš bit mrtviji od mrtav.
Ali vukozec ima dobru poantu. Rock je posta nebitan. Ne da mi se ponavjat več napisano sa početka teme, ali prvih 35-40 godina se stalno nešto dešavalo. Elvis, Chuck Berry, Beatles, Rolling stones, Hendrix,Joplin,Doors,Pink Floyd,Led Zeppelin, Deep purple, David Bowie Black sabbath,Sex pistols, Motorhead, Iron Maiden, AC/DC, Ramones, Clash, U2, Nick Cave,Metallica,Tom Waits,GnR,Nirvana.
Ovo su onako iz glave bez obzira na ukus nabacani totemi.
Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga.


na brzinu pregledano-fale the smiths...buddy holly...ne da mi se dalje,išlo bi u širinu...i fali Bog...



Ne valjda onaj narkoman što je pizdio kontra crnaca i doseljenika?
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7599 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 28/05/2019 : 21:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Dylan je bog otac, nijedna lista se može raditi bez njega... a mislim ni Claptona.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10081 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/05/2019 : 21:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
A jebi ga ljudi možemo do sutra ko fali...
Jerry Lee Lewis, Talking Heads, Cure, Depeche mode,Queen, Jethro Tull, ZZ Top, Slayer...

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/05/2019 : 23:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Pa po ovoj ljestvici rock je bio mrtviji prije 10 godina nego danas. Da nickleback.


Mrtav je već 25 godina. Kako možeš bit mrtviji od mrtav.
Ali vukozec ima dobru poantu. Rock je posta nebitan. Ne da mi se ponavjat več napisano sa početka teme, ali prvih 35-40 godina se stalno nešto dešavalo. Elvis, Chuck Berry, Beatles, Rolling stones, Hendrix,Joplin,Doors,Pink Floyd,Led Zeppelin, Deep purple, David Bowie Black sabbath,Sex pistols, Motorhead, Iron Maiden, AC/DC, Ramones, Clash, U2, Nick Cave,Metallica,Tom Waits,GnR,Nirvana.
Ovo su onako iz glave bez obzira na ukus nabacani totemi.
Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga.


na brzinu pregledano-fale the smiths...buddy holly...ne da mi se dalje,išlo bi u širinu...i fali Bog...



Ne valjda onaj narkoman što je pizdio kontra crnaca i doseljenika?


da
taj

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/05/2019 : 23:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

A jebi ga ljudi možemo do sutra ko fali...
Jerry Lee Lewis, Talking Heads, Cure, Depeche mode,Queen, Jethro Tull, ZZ Top, Slayer...



megadeth
anthrax
overkill
testament
itd
itd
ne fali nitko...amen...


https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/05/2019 : 23:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec
rodonačelnike undergrounda, Velvete i Stoogese.


objasni...cilu rečenicu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4822 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 29/05/2019 : 08:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Pa po ovoj ljestvici rock je bio mrtviji prije 10 godina nego danas. Da nickleback.


Mrtav je već 25 godina. Kako možeš bit mrtviji od mrtav.
Ali vukozec ima dobru poantu. Rock je posta nebitan. Ne da mi se ponavjat več napisano sa početka teme, ali prvih 35-40 godina se stalno nešto dešavalo. Elvis, Chuck Berry, Beatles, Rolling stones, Hendrix,Joplin,Doors,Pink Floyd,Led Zeppelin, Deep purple, David Bowie Black sabbath,Sex pistols, Motorhead, Iron Maiden, AC/DC, Ramones, Clash, U2, Nick Cave,Metallica,Tom Waits,GnR,Nirvana.
Ovo su onako iz glave bez obzira na ukus nabacani totemi.
Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga.


na brzinu pregledano-fale the smiths...buddy holly...ne da mi se dalje,išlo bi u širinu...i fali Bog...



Ne valjda onaj narkoman što je pizdio kontra crnaca i doseljenika?


da
taj



Ma drag je meni slowhand bog. No treba pogledati istini u oči i priznati da je zadnja 2 pamtljiva riffa odsvirao u 70ima, a i ti u biti nisu bili njegovi, već od Duanea Allmana i JJ Calea.

Tako da je on, za razliku od Dylana, stvarno sve svoje šta valja napravio još u 60ima.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37240 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/05/2019 : 09:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Na bilo kom popisu fale i Kyuss. Ali zapravo je mozda i bolje tako. Ne daj boze da bi ih svaki coban slusao, ali dobro, ne bi ni mogao. :D

Zato mi QOTSA nisu toliko u q kao nekima, iako nazalost stagniraju, vec neko vrijeme.

A sa Dead Kennedys bi vec naveliko presli uske granice "rocka". :D




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/05/2019 : 10:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Pa po ovoj ljestvici rock je bio mrtviji prije 10 godina nego danas. Da nickleback.


Mrtav je već 25 godina. Kako možeš bit mrtviji od mrtav.
Ali vukozec ima dobru poantu. Rock je posta nebitan. Ne da mi se ponavjat več napisano sa početka teme, ali prvih 35-40 godina se stalno nešto dešavalo. Elvis, Chuck Berry, Beatles, Rolling stones, Hendrix,Joplin,Doors,Pink Floyd,Led Zeppelin, Deep purple, David Bowie Black sabbath,Sex pistols, Motorhead, Iron Maiden, AC/DC, Ramones, Clash, U2, Nick Cave,Metallica,Tom Waits,GnR,Nirvana.
Ovo su onako iz glave bez obzira na ukus nabacani totemi.
Zadnjih 25 godina bez da googlan, neznan nikoga.


na brzinu pregledano-fale the smiths...buddy holly...ne da mi se dalje,išlo bi u širinu...i fali Bog...



Ne valjda onaj narkoman što je pizdio kontra crnaca i doseljenika?


da
taj



Ma drag je meni slowhand bog. No treba pogledati istini u oči i priznati da je zadnja 2 pamtljiva riffa odsvirao u 70ima, a i ti u biti nisu bili njegovi, već od Duanea Allmana i JJ Calea.

Tako da je on, za razliku od Dylana, stvarno sve svoje šta valja napravio još u 60ima.


Ne sjećam se
Zadnjih 40- ak godina
Da me bob izuo iz cipela
Kao sto rekoh
Precijenjen do boli
Svi mi imamo favorite
Ajmo bit objektivni
Sta je bob napravio
Bog je mogao u penziju prije 50 godina
Jer je do tada napravio sve sta je trebao

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7599 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/05/2019 : 11:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
globinjo, evo ti post upućen tebi od prije sto godina kad si napisao da poslje 67 nije napravio ništa, na koji nisi nikad odgovorio

quote:
Nema mi smisla sad nabrajati sve meni drago ali da spomenem samo klasike poput Lay lady Lay, Lily of the West, Forever Young... Dobro Desire si sam spomenuo(albumčina od početka da kraja), Senor (jedna od meni najdražih pjesama uopće), Pat Garret & Billy the Kid, samo takav soundtrack, na kojem je jedna od najobrađivanijih pjesama ikad , jebena Knockin' on the heaven's door, Slow train coming album savršen od A do Ž, (također masu obrađivan, pogotovo među blueserima).
Osamdeste donose pad, ali gotovo svi izvođači koji su se afirmirali u šezdesetima ili sedamdesetima i nastavili djelovati u osamdestima upadaju u rupu, no već 89' sa Oh Mercy kvaliteta se diže. Love and theft meni osobno i nije nešto, ali su zato Modern Times(2007) i Togetgher Through Life(2009) izvrsni, a tako su prošli i kod kritike i na ljestvicama.. Da ne govorim da pjesmu kao što je Things have changed iz Wonder boysa današnji kvazi indie rock izdrkatori mogu sanjati da će ikad napraviti.

S tim da je još od onda razvalio i sa "Tempestom"

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4822 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 29/05/2019 : 11:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ma smiješne teze iznosi Globinjo. Evo: Samo na Tell Tale Signs, dvostrukom CD-u na kojem su samo razni rare & unreleased materijali od 1989. do 2006., se nalazi dovoljno vrhunskog materijala da se od njega napravi nekoliko respektabilnih karijera.

Ili: uzmimo najgori Dylanov period, 80te, te album koji se obično smatra najgorim, Knocked out loaded. Na tom albumu je Brownsville girl. Sapienti sat.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000